Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelių eismo taisyklės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ginthus
    replied
    Pilnai tikėtina, kad ženklas dar iš tų laikų, kai kelias dar nesiskaitė gyvenvietėje. Aišku laikas būtų peržiūrėti ir perstatyti
    Paskutinis taisė Ginthus; 2023.09.19, 17:25.

    Komentuoti:


  • PredatorGTR
    replied
    https://www.google.lt/maps/@54.79193...8192?entry=ttu čia sankryža su ta asfaltuota nuovaža? ar reik prisiminti ženklų statymo atstumus ir tikėtis tikros sankryžos už aklo posūkio ? Ar sunku ženklą buvo už šios nuovažos įbesti, atstumas liktų dar 200m viskas telpa į normas.... prie stalo kitaip atrodo juk projektuojant.

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    Leiskit atspėti - toje vietoje gyvenvietė ne visada egzistavo.
    "Visada" tai ne, bet 20-30 metų nesikeitė ta vieta.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Leiskit atspėti - toje vietoje gyvenvietė ne visada egzistavo. Pagal ženklų įrengimo taisykles
    94.1. Ženklas Nr. 201 gyvenvietėje įrengiamas prieš pat sankryžą, ne toliau kaip 15 m nuo važiuojamųjų dalių susikirtimo.
    tačiau
    94.3. Ne gyvenvietėje ženklas Nr. 201 naudojamas tik tuo atveju, kai pagrindinis kelias keičia kryptį ar jo trajektorija tampa neaiški. Tokiu atveju ženklas su papildoma lentele Nr. 842 įrengiamas 150–300 m atstumu prieš sankryžą, tai yra įrengiamas vietoj kurio nors iš ženklų Nr. 108–110. Prireikus papildomas ženklas Nr. 201 su papildoma lentele Nr. 842 gali būti įrengiamas prieš pat sankryžą.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Taip.

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Ar teisingai suprantu kad pagrindinė gatvė yra rodyklės kryptim į Saulėtekio g.?

    https://maps.app.goo.gl/D44UprvQC7vcS37w6

    Click image for larger version

Name:	Domeikava_pagrindinis.jpg
Views:	161
Size:	142,7 kB
ID:	2076694

    Komentuoti:


  • Nitro
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    man per egzaminą taip buvo - perėja prie stotelės, diedukas stovi, žvalgosi, prilėtinu jog suprastų, kad jau gali eiti, jis neina. Nu gerai, nuvažiuoju, matyt autobuso laukia. Pasirodo kad veidrodėlyje egzaminuotojas pamatė, kad jis paėmė ir nuėjo, tai gavau kritinę klaidą
    Būtum sustojęs, kritinės nebūtų.

    Komentuoti:


  • Riedutis
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
    aš pvz. demonstratyviai nesidairau, tačiau tikrai akimis ir ausimis atkreipiu dėmesį į eismą. tai manau kad kai kuriems vairuotojams irgi nepatinka, nors elgiuosi saugiai. Jeigu aš pajudinu akis o ne kaklą, tai nereiškia kad nežiūrėjau
    Tai gali demonstratyviai nesidairyt, bet net nepažiūrėt ir lengvai nusisukt einant? Aš pakaušį tam tikrų vištų matau, jas praleisdamas.

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Parašė PredatorGTR Rodyti pranešimą

    Visi suprantame, kad gali važiuoti. Tik pareigūno nuotraukoje iš nežymėto automobilio bus babulia prie perėjos ir tu važiuojantis per perėją. Kiek procentų, kad galėsi pasiteisinti dėl KET pažeidimo?
    Aš tai tokius labai ginčytinus atvejus tiesiog iš registratoriaus persikeliu į telefoną. Nesinori teisių prarast dėl bobulės

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    man per egzaminą taip buvo - perėja prie stotelės, diedukas stovi, žvalgosi, prilėtinu jog suprastų, kad jau gali eiti, jis neina. Nu gerai, nuvažiuoju, matyt autobuso laukia. Pasirodo kad veidrodėlyje egzaminuotojas pamatė, kad jis paėmė ir nuėjo, tai gavau kritinę klaidą

    Komentuoti:


  • PredatorGTR
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Jeigu bobutė neina o tiesiog stovi, tai važiuoti gali. Nežinia ko ji ten stovi, gal kapi sakei draugės laikia. T.y. nėra pagrindimo manyti, kad jie staiga išeis į važiuojamają dalį.
    Visi suprantame, kad gali važiuoti. Tik pareigūno nuotraukoje iš nežymėto automobilio bus babulia prie perėjos ir tu važiuojantis per perėją. Kiek procentų, kad galėsi pasiteisinti dėl KET pažeidimo?

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Jeigu bobutė neina o tiesiog stovi, tai važiuoti gali. Nežinia ko ji ten stovi, gal kapi sakei draugės laikia. T.y. nėra pagrindimo manyti, kad jie staiga išeis į važiuojamają dalį.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė PredatorGTR Rodyti pranešimą

    O ji moja, kad nesiruošia niekur eiti, gal draugės laukia. Ir gali mojuoti jai nors valandą Ir kaip tada elgtis? Kas žino gal dėdė pareigūnas, nežymėtoj su fotoaparatu sėdi...
    jei ir neis tai po tokio susitikimo su vairuotoju dažniausiai žengia žingsnį atgal.

    Komentuoti:


  • PredatorGTR
    replied
    Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

    tokios situacijos tai tobula tiesiog. vistiek važiuoti negali jeigu matai kad nori eiti per gatvę, tai geriausia tokiu atveju yra pirštu rodyti į ją ir rodyti kad eitų.
    O ji moja, kad nesiruošia niekur eiti, gal draugės laukia. Ir gali mojuoti jai nors valandą Ir kaip tada elgtis? Kas žino gal dėdė pareigūnas, nežymėtoj su fotoaparatu sėdi...

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    Parašė PredatorGTR Rodyti pranešimą

    Kaip tu drįsti įžeidinėti šventąją pėsčiųjų kastą? Dar pridėk bobulytes, kurios stovi pie perėjos ir moja ranka, kad važiuotum...
    tokios situacijos tai tobula tiesiog. vistiek važiuoti negali jeigu matai kad nori eiti per gatvę, tai geriausia tokiu atveju yra pirštu rodyti į ją ir rodyti kad eitų.

    Komentuoti:


  • Savitarnos kasa
    replied
    aš pvz. demonstratyviai nesidairau, tačiau tikrai akimis ir ausimis atkreipiu dėmesį į eismą. tai manau kad kai kuriems vairuotojams irgi nepatinka, nors elgiuosi saugiai. Jeigu aš pajudinu akis o ne kaklą, tai nereiškia kad nežiūrėjau

    Komentuoti:


  • PredatorGTR
    replied
    Parašė Riedutis Rodyti pranešimą
    Tiesą pasakius, jau pradeda užknisti tam tikri pėstieji, kurie priėję pėsčiųjų perėją demonstratyviai nusisuka nuo eismo krypties arba kitaip aiškiai parodo, kad nežiūri į atvažiuojantį eismą.
    Taip ir norisi surėkt, "Durne, aš tave tai pastebėjau ir praleidau, kitas smaukydamas telefoną už vairo gal ir nepastebės. Ir tada būsi teisi, bet suluošinta" (čia beveik be išimties būna moterys). Tiesiog nesuprantu tokio elgesio. Pats kai einu per perėją, aš konkrečiai vairuotojui į akis žiūriu, kol nematau, kad beveik pilnai sustojo.
    Kaip tu drįsti įžeidinėti šventąją pėsčiųjų kastą? Dar pridėk bobulytes, kurios stovi pie perėjos ir moja ranka, kad važiuotum...

    Komentuoti:


  • Riedutis
    replied
    Tiesą pasakius, jau pradeda užknisti tam tikri pėstieji, kurie priėję pėsčiųjų perėją demonstratyviai nusisuka nuo eismo krypties arba kitaip aiškiai parodo, kad nežiūri į atvažiuojantį eismą.
    Taip ir norisi surėkt, "Durne, aš tave tai pastebėjau ir praleidau, kitas smaukydamas telefoną už vairo gal ir nepastebės. Ir tada būsi teisi, bet suluošinta" (čia beveik be išimties būna moterys). Tiesiog nesuprantu tokio elgesio. Pats kai einu per perėją, aš konkrečiai vairuotojui į akis žiūriu, kol nematau, kad beveik pilnai sustojo.
    Paskutinis taisė Riedutis; 2023.09.12, 08:58.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė gerietis Rodyti pranešimą
    realiai tos pėsčiųjų perėjos ant dvirtakio mažina saugumą, nes pėstieji jomis žygiuoja nesidairydami, nes "nu juk perėja, mus turi praleisti",
    Tai gatvėje irgi perėjos mažina sauguma, nes piestėji jomis žygiuoja trugdydami automobiliams?

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė gerietis Rodyti pranešimą
    realiai tos pėsčiųjų perėjos ant dvirtakio mažina saugumą, nes pėstieji jomis žygiuoja nesidairydami, nes "nu juk perėja, mus turi praleisti",
    Tai naikinam ir perėjas ant gatvių.

    Komentuoti:

Working...
X