Parašė vygandazz
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[LT] Lietuvos keliai
Collapse
X
-
Kamon. Bent iki Molėtų galima visur drąsiai važiuoti 90 km/h, kai kur per lopus pabildės gal daugiau, nei norėtųsi, bet nei mašinos sugadinsi, nei kava išsipils.
- 1 patinka
-
Čia man primena į Vilnius-Utena kai kuriuose ruožuose esamą vaizdąParašė alga Rodyti pranešimą
Federaliniai keliai atitinka Lietuvos magistralinius. Kiek teko susidurti, Lietuvoj keliai su A numeriu yra padorūs. Nes RF normų neatitikimas atrodo va taip.
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Federaliniai keliai atitinka Lietuvos magistralinius. Kiek teko susidurti, Lietuvoj keliai su A numeriu yra padorūs. Nes RF normų neatitikimas atrodo va taip.Parašė Arunasx Rodyti pranešimąAr kas nors matė bendrą skaičiuką, koks % svarbesnių kelių Lietuvoje atitinka normatyvus?
Nes chuilostane susirūpino, kad nukrito nuo 85% iki 73%. Spėju Lietuvoje dar blogesnis vaizdelis
https://charter97.org/ru/news/2023/11/16/571771/
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Ar kas nors matė bendrą skaičiuką, koks % svarbesnių kelių Lietuvoje atitinka normatyvus?
Nes chuilostane susirūpino, kad nukrito nuo 85% iki 73%. Spėju Lietuvoje dar blogesnis vaizdelis
https://charter97.org/ru/news/2023/11/16/571771/В России резко ухудшилось состояние федеральной дорожной сети за последние три года, заявил помощник президента РФ Игорь Левитин. «Есть озабоченность, что снижается уровень содержания федеральных дорог», — отметил чиновник на пленарной сессии «Транспортной недели» (цитата по «Коммерсанту»).
По его данным, в 2020 году 85% «федералок» было в нормативном состоянии, а в 2023-м показатель упал до 73%. «Нужно этот баланс выдерживать. Потому что как мы тогда поручение президента выполним? Считаю нужным рассмотреть этот вопрос отдельно в правительстве», — сказал Левитин.
Komentuoti:
-
38 atkarpos remontuojamos Kaliningrado tankams.Parašė Arunasx Rodyti pranešimąREKONSTRUOTINŲ IR REMONTUOTINŲ MAGISTRALINIŲ KELIŲ RUOŽŲ PRIORITETINĖ EILĖ
https://lakd.lt/wp-content/uploads/2...e_2023_web.pdf.
- 2 patinka
Komentuoti:
-
BNS/ VZ.LT 2023.11.07
I. Šimonytė: keliams papildomai būtų galima skirti apie 30 mln. Eur
Vyriausybė pasirengusi svarstyti visus siūlymus, kur rasti papildomų lėšų keliams finansuoti 2024 m. Ji neatmeta, kad tam galima būtų skirti lėšų iš didėsiančio kelių naudotojų mokesčio, tačiau suma būtų simbolinė – maždaug 30 mln. Eur.
Vytautas Mitalas, Seimo narys iš Laisvės frakcijos, skaičiavo, kad iš kelių vinječių 2024 m. planuojama surinkti 37 mln. Eur daugiau nei šiemet, o iš akcizų – 110 mln. Eur daugiau.
Seimo Ekonomikos ir Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetai siūlo 2024 m. keliams numatyti konkretų – 217 mln. Eur didesnį finansavimą.
https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...pie-30-mln-eur
Komentuoti:
-
REKONSTRUOTINŲ IR REMONTUOTINŲ MAGISTRALINIŲ KELIŲ RUOŽŲ PRIORITETINĖ EILĖ
https://lakd.lt/wp-content/uploads/2...e_2023_web.pdf.
Komentuoti:
-
Čia labiau Vyriausybės ir valdančiosios daugumos problema ir atsakomybė. Antra, karo Ukrainoje akivaizdoje nieko nuostabaus, kad Seimas ir Vyriausybė ženkliai padidino krašto apsaugos finansavimą ir tai iš dalies padarė kitų sričių sąskaita, tame tarpe ir kelių. Tad ministro atsakomybė, kad yra mažai pinigų keliams, yra ne didesnė nei Vyriausybės ir Seimo.Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
Va būtent.
Keliuose greitai išleidžiami pinigai, kurie susirenkami per kitus sektorius ir iš lėto. Geras kelių tinklas - vienoms šalims turizmas, kitoms šalims - ekonomika (logistika ar gamyba). Bet tam reikia stipraus ministro, kuris gerbiamas kitų ministrų. Kitaip negauna lėšų, kai Vyriausybė dalinasi "biudžeto pyragą".Paskutinis taisė Perfect; 2023.11.01, 13:56.
- 3 patinka
Komentuoti:
-
Va būtent.Parašė mantasm Rodyti pranešimą
Kalba buvo apie Terbakrauskį, kuris išvis vyriausybėje nefigūravo. Ir Narkevičius iš kitos partijos. Susisiekimo ministerijos prioritetai ir ministro persona kaip bebūtų priklauso nuo valdančiosios koalicijos. Jeigu valdančioji koalicija absoliučiai dėjus ant susisiekimo ir numeta tą sritį bilekam be jokių prioritetų - rezultatas irgi krenta ant valdančiosios koalicijos pečių.
Keliuose greitai išleidžiami pinigai, kurie susirenkami per kitus sektorius ir iš lėto. Geras kelių tinklas - vienoms šalims turizmas, kitoms šalims - ekonomika (logistika ar gamyba). Bet tam reikia stipraus ministro, kuris gerbiamas kitų ministrų. Kitaip negauna lėšų, kai Vyriausybė dalinasi "biudžeto pyragą".
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Kalba buvo apie Terbakrauskį, kuris išvis vyriausybėje nefigūravo. Ir Narkevičius iš kitos partijos. Susisiekimo ministerijos prioritetai ir ministro persona kaip bebūtų priklauso nuo valdančiosios koalicijos. Jeigu valdančioji koalicija absoliučiai dėjus ant susisiekimo ir numeta tą sritį bilekam be jokių prioritetų - rezultatas irgi krenta ant valdančiosios koalicijos pečių.Parašė Perfect Rodyti pranešimą
O Skuodžio niekas ir nerinko
. Jis nepartinis.
Jaroslavo Narkevičiaus, jeigu teisingai pamenu, didžiausias nuopelnas - didesnis dėmesys Trakų rajono keliams. Būtent po Narkevičiaus buvo nuspręsta kelių priežiūrą sureguliuoti taip, kad būtų kuo mažiau politikų kišimosi.
Komentuoti:
-
O Skuodžio niekas ir nerinkoParašė mantasm Rodyti pranešimą
Terbakrauskis bent sąžiningai savo rinkėjams dirbo. O Skuodis?
Kaip veloturistas mėgstantis siauras padangas, tai gal kitamet reiks už Terbakrauskį balsuot. Dar daugiau žvyrkelių išasfaltuos
. Jis nepartinis.
Jaroslavo Narkevičiaus, jeigu teisingai pamenu, didžiausias nuopelnas - didesnis dėmesys Trakų rajono keliams. Būtent po Narkevičiaus buvo nuspręsta kelių priežiūrą sureguliuoti taip, kad būtų kuo mažiau politikų kišimosi.Paskutinis taisė Perfect; 2023.10.31, 11:33.
Komentuoti:
-
Terbakrauskis bent sąžiningai savo rinkėjams dirbo. O Skuodis?Parašė Fulgur Rodyti pranešimą2024 spalį rinkimai ir M. Skuodžiui nebesvarbu ar 2025 baigs, ar 2029 metais.
Masiulis, Skuodis negavo pinigų kelių statybai tai užsiėmė kitoms sritim.
Karbauskis tik žvyrkelius praasfaltavo gan rimtai. Kaip Romas rašė kadais - 4 asfaltuoti būdai Vilnius-Anykščiai maršrutui
Kaip veloturistas mėgstantis siauras padangas, tai gal kitamet reiks už Terbakrauskį balsuot. Dar daugiau žvyrkelių išasfaltuos
Komentuoti:
-
2024 spalį rinkimai ir M. Skuodžiui nebesvarbu ar 2025 baigs, ar 2029 metais.
Masiulis, Skuodis negavo pinigų kelių statybai tai užsiėmė kitoms sritim.
Karbauskis tik žvyrkelius praasfaltavo gan rimtai. Kaip Romas rašė kadais - 4 asfaltuoti būdai Vilnius-Anykščiai maršrutui
Paskutinis taisė Fulgur; 2023.10.31, 10:15.
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Priežiūros tarnybos lengvai galėjo likviduoti išplovą, bet matyt kažkas leptelėjo, kad reik "paskaičiuot". O čia jau visiškai kitos dimensijos prasideda - atsakomybės kratymasis bei pertekliniai saugikliai gali užaugint sąmatą iki padebesių
- 1 patinka
Komentuoti:
-
kelias tai ne radaras ir ne kintamos informacijos ženklai - palauks.Parašė PredatorGTR Rodyti pranešimąLietuvos keliuose toliau viskas stabilu
Kelių direkcijos atstovė N. Černiauskaitė aiškino, kad Veiviržėnuose situacija stabili, nesvarbu, kad pusę kelio nusinešė šlaitas, nuslinkęs į daubą.
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Lietuvos keliuose toliau viskas stabilu
Kelių direkcijos atstovė N. Černiauskaitė aiškino, kad Veiviržėnuose situacija stabili, nesvarbu, kad pusę kelio nusinešė šlaitas, nuslinkęs į daubą.
Skaityti daugiau: https://klaipeda.diena.lt/naujienos/...zodziu-1145172
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Kol institucijos susirašinėja, prie pabaigos artėja darbų finansavimo terminas
https://muge.eu/josvainiu-kelio-remo...reztam-laikui/
Va taip ir gyvenam
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Baltijos prospekto estakadą atidarys pirmadienį. Užsakovas, jei neklystu yra Klaipėdos miesto savivaldybė.
O Susisiekimo ministerija ir LAKD šiandien neturi kuo nudžuginti - penktadienis 13-oji čia turbūt tęsiasi visus metus.. Kažkas pradėta "Via Baltikoje" (3 iš 4 etapų), kažkuo pasigirta "betonkėje". Bet baigtų rimtų projektų kaip ir nėra.
- 3 patinka
Komentuoti:
-
Vis tik apvaizda nebuvo visiškai negailėstinga.
Pirmadienį bus atidarytas eismas viename didžiųjų Lietuvos transporto projektų - Baltijos pr. viadukai Klaipėdoje.
Neišbaigta dar viskas, remontai, nesuderinamumai, bet atidarė.
Dalinai galiu užskaityt, kad ir pas mus atidarė ne tokią nesvarbią atkarpą.Paskutinis taisė PoDV; 2023.10.13, 21:39.
Komentuoti:
Komentuoti: