Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • KEdas
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Nelabai suprantu, kodėl kažkas iš moderatorių turėtų atsiskaitinėti eiliniam forumo nariui, kuris konkrečiai pritaikė nuobaudą?
    Jei nesupratote, nereikėjo ir atsakinėti. Klausiau žinančių, o ne šiaip sisireikšminusių.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Nelabai suprantu, kodėl kažkas iš moderatorių turėtų atsiskaitinėti eiliniam forumo nariui, kuris konkrečiai pritaikė nuobaudą?

    Komentuoti:


  • KEdas
    replied
    Kas ir už ką pašalino cozzamara?

    Komentuoti:


  • Kristupas0220
    replied
    Ar dabar liutass už eilinį karo baimės kurstymą išmestas jau visam laikui ar po pusės metų sugrįš ir vėl galės varyti savo?

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    SUPERteisingas atsakimas. Traukiniais važinėja tik vatnikai.
    Kas šitą priedurnį, liepusį kitiems nusižudyt, iš bano išleido? Gal neverta laukt iki sekančio užgėrimo ir pats metas profilaktiškai išmest visam laikui?

    Komentuoti:


  • Pakalniskis
    replied
    Parašė gerietis Rodyti pranešimą

    Sunku, ypač kai niekur tai neparašyta kas yra "kodas", pvz https://youtu.be/sdAjQv8rP1E?si=JKCKfhVKuQTf77zE kodas sdAjQv8rP1E ar JKCKfhVKuQTf77zE ?
    Dažniausiai url'e po klaustuko būna visokie sekimo dalykai ar kitos nesąmonės. Tad čia kodas sdAjQv8rP1E. Visą kitą po (ir su) klaustuko iš esmės ir pašalinti galima.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Negi tikrai taip sunku atsiminti, kad reikia tik video kodo?
    Ne tik nelemgva, bet per mobilų ir nepatogu kopijuoti tik kodą, reikia kelias sekundes papildomai prasiknist taikliai pažymint ir tt.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Negi tikrai taip sunku atsiminti, kad reikia tik video kodo?
    Man žymiai labiau patinka mažiau vietos užimantis postas be jokio vargo visai nei hemarojus imant tik tą kodą:

    Komentuoti:


  • gerietis
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Negi tikrai taip sunku atsiminti, kad reikia tik video kodo?
    Sunku, ypač kai niekur tai neparašyta kas yra "kodas", pvz https://youtu.be/sdAjQv8rP1E?si=JKCKfhVKuQTf77zE kodas sdAjQv8rP1E ar JKCKfhVKuQTf77zE ?

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Negi tikrai taip sunku atsiminti, kad reikia tik video kodo?

    Komentuoti:


  • taccido
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Geriau dėk youtube pilną linką per Insert video įkoną
    Nereikės galvoti ir poste užims mažai vietos atvaizduojant. win win
    O geras, net nežinojau. Ačiū. Aš taip ir įsivaizdavau, kad tiesiog įdedi nuorodą ir nemąstai. Tai gal net galima ištrint tą YouTube mygtuką, o šitam mygtukui uždėti YouTube piktogramą. Nes jau daug kartų mačiau, kaip kažkas vis blogai įkelia video. Moderatorius pataiso ir parašo, kaip reikia įdėti nuorodą, bet niekas neįsimena ir negali pažiūrėti, nes niekur nėra normaliai užrašyta.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė taccido Rodyti pranešimą
    2. Labai nepatogu įterpti YouTube video, visada pamirštu, kurią adreso dalį reikia įrašyti, kurią ištrinti. Gal paspaudus YouTube mygtuką galėtų iššokti kokia nors lentelė, pasakanti, ką būtent įrašyti tarp tų skliaustų. Arba gal net toje lentelėje būtų galima įklijuot pilną adresą, o paspaudus OK jau automatiškai liktų teisinga dalis.
    Geriau dėk youtube pilną linką per Insert video įkoną
    Nereikės galvoti ir poste užims mažai vietos atvaizduojant. win win

    Komentuoti:


  • taccido
    replied
    1.
    Pastebėjau, kad kartais žmonės nuotraukoms prideda aprašymą, bet tas aprašymas pasimato tik paspaudus ant pačios nuotraukos:
    https://www.miestai.net/forumas/foru...18#post2096118

    Ar įmanoma padaryti, kad matytųsi, ar nuotraukos turi aprašymą ant jų nespaudžiant? Gal po nuotrauka pateikti aprašymo pirmąjį žodį mažesniu šriftu ir tritaškį. Arba šalia žodžio „X photos“ prirašyti „su aprašymu“. Beje, kodėl šitas nuotraukų peržiūrėjimo įrankis vis dar su angliškais užrašais?

    2.
    Labai nepatogu įterpti YouTube video, visada pamirštu, kurią adreso dalį reikia įrašyti, kurią ištrinti. Gal paspaudus YouTube mygtuką galėtų iššokti kokia nors lentelė, pasakanti, ką būtent įrašyti tarp tų skliaustų. Arba gal net toje lentelėje būtų galima įklijuot pilną adresą, o paspaudus OK jau automatiškai liktų teisinga dalis.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Na va, pasirodo ne tik ne į temą postas buvo, bet ir provokacija apie "tik Kaune taip gali nutikti". Tai netgi dvi aiškios priežastys dėl ko buvo ištrintas.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Čia kaip juodas sako, kad man kažkas atsitiko, nes aš juodas.
    Taip ir čia - ištrinta, nes visiškai ne į temą (tiktų nusikaltimai ir necivilizuotas elgesys temoje), bet susigalvoja, kad ištrinta, nes Kaunas paminėtas.
    Ten iš tikro buvo platesnis postas susiejant su kitu straipsniu, kuriame keikėsi dėl per mažo pakrovėjų tinklo, jų neveikimo, užkeltų kainų. Cituotas ten pat prieš porą psl.
    Žmonėms nervai nebelaiko jau, tik pistoletu įmanoma apginti savo teisę į pakrovimą.
    Aš pajutau baimę pirkti elektromobą, o jei teks Kaunan atvažiuoti bent kartą per metus?
    p.s. o bet tačiau. Kuriame dar mieste apart to kur neminėti viduryje baltos dienos centre lauko kavinėje įvyksta metalinėmis lazdomis ar kuo ten ginkluotų gal 7 gladiatorių mūšis?
    Paskutinis taisė Arunasx; 2023.12.24, 19:52.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Čia kaip juodas sako, kad man kažkas atsitiko, nes aš juodas.
    Taip ir čia - ištrinta, nes visiškai ne į temą (tiktų nusikaltimai ir necivilizuotas elgesys temoje), bet susigalvoja, kad ištrinta, nes Kaunas paminėtas.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Elektromobiliai temoje pacitavau gyvenimišką atvejį Kaune kai ginant pakrovėjo laidą išsitraukė pistoletą parodymui. Postas dingo.
    Ar perkelta į man nežinomą temą, ar draudžiama apie Kauną rašyti, kad ten patyrę ~45-49 amžiaus bachūrai supranta, kad laidą reikia dantimis ir pistoletu ginti?
    Ar tik viduje Kauno tai galima minėti? Čia kaip filme - jis tas kurio vardo nemini.
    https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...-laido-1153947

    Komentuoti:


  • DJ+
    replied
    Shameless self-promotion:
    https://www.miestai.net/forumas/member/26162-badger123

    Manau kad reikėtų trinti.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Netyčia, atsiprašom.

    Komentuoti:


  • 10.000
    replied
    Kodėl mano pranešimas apie Swiss tvarkaraščių pokyčius nuo 2024m. pavasario buvo perkeltas iš Vilniaus oro uosto temos į temą "Diskusijos apie lėktuvus" ?

    Parašė 10.000 Rodyti pranešimą

    Vistik pernelyg optimistiškai mes čia užvelgėme. Dieninių skrydžių nebus, tik 6x overnight ZRH-VNO-ZRH reisai operated by airBaltic
    Buvo cituotas kitas pranešimas iš tos pačios VNO temos, o be to gi ne apie lėktuvus aš čia rašiau

    Komentuoti:

Working...
X