Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žiniasklaida

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • John
    replied
    Parašė R.D. Rodyti pranešimą
    Apie sąmoningumą:

    Aistė Žebrauskienė
    Lietuviams karantinas nė motais: tūkstančiais bando įvažiuoti į kitus miestus
    https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=84031965



    Geriausi komentarai iš sovietizuotos sunkiai protiškai sergančios tautos atstovų:


    Kažin kaip jie reaguotų į tai:

    Italija Velykų išvakarėse neatpažįstama: pėstiesiems – 4000 eurų bauda, važiuotiems – 5000
    https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=84003949
    Kažin, kiek čia sovietizuota Lietuva, o kiek tikslingai dirbantys troliai?

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Skirtinguose tyrimuose skiriasi tik skaičiai, bet ne pati esmė. Jis pradėtas pulti dar net nepradėjęs dirbti. Priežastys seniai aiškios: rinkimus laimėjo ne tas, kuris turėjo laimėti . Bet žiniasklaidai tai irgi kainavo - sumažėjo pasitikėjimas.
    O jei dunduką vadini dunduku, tu jį puoli, ar tu būni objektyvus?
    Jei pažiūrėjęs pro langą pasakai žmonai, kad lauke prastas oras - šalta ir vėjuota, tai čia negatyviai, ar objektyviai, ar subjektyviai pasakei? Čia irgi negative coverage, nu.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Skirtinguose tyrimuose skiriasi tik skaičiai, bet ne pati esmė. Jis pradėtas pulti dar net nepradėjęs dirbti. Priežastys seniai aiškios: rinkimus laimėjo ne tas, kuris turėjo laimėti . Bet žiniasklaidai tai irgi kainavo - sumažėjo pasitikėjimas.

    Trump's Right: His Media Coverage Is Mostly Negative

    Among recent presidents, Bill Clinton and George W. Bush had higher negative than positive coverage early in their administrations, but not nearly to Trump's degree. Clinton had 28 percent negative coverage and 27 percent positive in 1993, while Bush had 28 percent negative and 22 percent positive in 2001.
    https://www.nbcnews.com/politics/don...gative-n806681

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

    Nes yra tam priežastis. Prezidentas nepalaiko "progresyvios" ideologijos ir žiniasklaidos "objektyvumas" atsiskleidžia visu grožiu.

    A broadcast tradition: 90% of Trump coverage remains negative, study finds

    https://www.washingtontimes.com/news...erage-remains/
    Nu ok, kaip visada, iš pradžių pasitikrinam, kas taip sako - kažkoks newsbusters.org. Pažiūrom kas čia per paukščiai - kažkoks marginalinis fake news portaliūkštis.
    Na, įdomu, koks buvo G.W. Bush coverage, ypač paskutiniais prezidentavimo metais. Irgi ne kažką, spėju. Bet net minties niekam nebuvo nesuteikti žurnalistams akreditacijų vien todėl kad kažką ne taip apie prezidentą parašė.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Pavyzdžiui, jei jau žiniasklaidos temoje kalbame, neduodamas akreditacijų į Baltųjų rūmų spaudos konferencijas kritiškiems jo atžvilgiu žurnalistams. Tai yra precedento neturintys atvejai JAV.
    Nes yra tam priežastis. Prezidentas nepalaiko "progresyvios" ideologijos ir žiniasklaidos "objektyvumas" atsiskleidžia visu grožiu.

    A broadcast tradition: 90% of Trump coverage remains negative, study finds

    https://www.washingtontimes.com/news...erage-remains/

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė R.D. Rodyti pranešimą

    O kaip Trumpas pažeidžia žodžio laisvę?
    Pavyzdžiui, jei jau žiniasklaidos temoje kalbame, neduodamas akreditacijų į Baltųjų rūmų spaudos konferencijas kritiškiems jo atžvilgiu žurnalistams. Tai yra precedento neturintys atvejai JAV.

    Komentuoti:


  • Kvailas
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Trumpas ir žodžio laisvė? Srsly?
    Ai palauk, Trumpas ir laisvoji rinka? Ok, čia jau trolini.
    Taip, Respublikonams labiausiai rūpi Amerikos Konstitucija, su visom žodžio laisvėm ir ginklų laisvėm

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
    Didelė dalis konservatorių šiandien yra arčiau klasikinių liberalų nei tie, kas save vadina liberalais.
    Didelė dalis dabarties "liberalų" vos prieš 50-100 metų būtų už įstatymo ribų arba tiesiog nusikaltėliai. Čia kalbant apie santykinius Vakarus.
    O štai įdomu, A.Hitlerio pažiūras laikytume konservatyviomis ar liberaliomis.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Gal tiesiog reiktų mažiau dėmesio kreipti į etiketes. Gi visokios Šiaurės Korėjos ir Kinijos irgi yra demokratinės liaudies respublikos, ar panašiai. Nors nei respublikų, nei demokratijų ten nei kvapo.
    Tarkim, dėl ginklų, tai iš esmės liberalai yra pro-gun. Kad ir tas pats Locke, vienas iš liberalizmo kertinių idėjinių kolosų, buvo ryški pro-gun figūra. Aš pats esu grynas liberastas, bet man maloniausias garsas yra kai mano .308 kalibro kulka kala į metalinę plokštę už 600 metrų.
    Bėda tame, kad daug žmonių visgi kreipia dėmesį į etiketes ir dar daugiau žmonių manipuliuoja statistika žaidžiant su etikėtimės.

    Komentuoti:


  • R.D.
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Trumpas ir žodžio laisvė? Srsly?
    Ai palauk, Trumpas ir laisvoji rinka? Ok, čia jau trolini.
    O kaip Trumpas pažeidžia žodžio laisvę?

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Man amerikietiški liberalai iš aukščiau cituotos apklausos atrodo panašiai liberalūs kiek ir Žirinovskio. Niekaip nematau už Sandersą agituojančiuose "liberaluose" Burke ir Hume pasekėjų. Bet kiek matau daug žmonių perskaito apklausoj "liberalai" ir nežiūri ar ten Žirinovskis, ar Sandersas, ar Gražulis. Didelė dalis konservatorių šiandien yra arčiau klasikinių liberalų nei tie, kas save vadina liberalais.
    Gal tiesiog reiktų mažiau dėmesio kreipti į etiketes. Gi visokios Šiaurės Korėjos ir Kinijos irgi yra demokratinės liaudies respublikos, ar panašiai. Nors nei respublikų, nei demokratijų ten nei kvapo.
    Tarkim, dėl ginklų, tai iš esmės liberalai yra pro-gun. Kad ir tas pats Locke, vienas iš liberalizmo kertinių idėjinių kolosų, buvo ryški pro-gun figūra. Aš pats esu grynas liberastas, bet man maloniausias garsas yra kai mano .308 kalibro kulka kala į metalinę plokštę už 600 metrų.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Kvailas Rodyti pranešimą
    Trumpas irgi Liberalas, ginklų teisės, laisvoji rinka, žodžio laisvė
    Trumpas ir žodžio laisvė? Srsly?
    Ai palauk, Trumpas ir laisvoji rinka? Ok, čia jau trolini.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Kvailas Rodyti pranešimą
    Trumpas irgi Liberalas, ginklų teisės, laisvoji rinka, žodžio laisvė
    Šiais laikais tikras liberalizmas yra maksimaliai apriboti galimybę turėti ginklą, įvesti rinkoje kuo daugiau reguliacijų ir prižiūrėti, kad niekas nekalbėtų negražių dalykų Ir dar pageidautina perdalinti kažkiek pinigų iš tų kas turi per daug tiem kas turi per mažai.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Čia retorinis klausimas, taip? Nes aš neturiu žalio supratimo kas yra ir ką galvoja "šiandienos progresyvūs liberalai". Čia kažkokia homogeniška politinė gentis (tribe)? Man pasakyk pavardes, pagrindinių "šiandieninių progresyvių liberalų" political philosopherers, žiūrėsim kiek jie remiasi burkiu ir hūmu.
    Tikiuisi tavęs neapgauna kai kažkas vadina save liberalu, nors su liberalizmu neturi nieko bendro. Nes nu Žirnovskio partija yra liberal demokratai. Tada būtų galima sakyti kad demokratiškų pažiūrų yra tie žmonės, kurie nori atominėmis bombomis užmėtyti kaimynus
    Man amerikietiški liberalai iš aukščiau cituotos apklausos atrodo panašiai liberalūs kiek ir Žirinovskio. Niekaip nematau už Sandersą agituojančiuose "liberaluose" Burke ir Hume pasekėjų. Bet kiek matau daug žmonių perskaito apklausoj "liberalai" ir nežiūri ar ten Žirinovskis, ar Sandersas, ar Gražulis. Didelė dalis konservatorių šiandien yra arčiau klasikinių liberalų nei tie, kas save vadina liberalais.

    Komentuoti:


  • Kvailas
    replied
    Trumpas irgi Liberalas, ginklų teisės, laisvoji rinka, žodžio laisvė

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Kurį iš didžiųjų liberalų palaikytų šiandienos progresyvūs liberalai?
    Čia retorinis klausimas, taip? Nes aš neturiu žalio supratimo kas yra ir ką galvoja "šiandienos progresyvūs liberalai". Čia kažkokia homogeniška politinė gentis (tribe)? Man pasakyk pavardes, pagrindinių "šiandieninių progresyvių liberalų" political philosopherers, žiūrėsim kiek jie remiasi burkiu ir hūmu.
    Tikiuisi tavęs neapgauna kai kažkas vadina save liberalu, nors su liberalizmu neturi nieko bendro. Nes nu Žirnovskio partija yra liberal demokratai. Tada būtų galima sakyti kad demokratiškų pažiūrų yra tie žmonės, kurie nori atominėmis bombomis užmėtyti kaimynus

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    O tai kuris čia iš didžiųjų liberalų siūlo viską versti aukštyn kojom? Burke? Hume?
    Kurį iš didžiųjų liberalų palaikytų šiandienos progresyvūs liberalai?

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Konservatyvios pažiūros kultūrinėje (ne ekonominėje) srityje pakankamai aiškios - nereikia drumsti vandens ir visko versti aukštyn kojom
    O tai kuris čia iš didžiųjų liberalų siūlo viską versti aukštyn kojom? Burke? Hume?

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Konservatyvios pažiūros kultūrinėje (ne ekonominėje) srityje pakankamai aiškios - nereikia drumsti vandens ir visko versti aukštyn kojom

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

    Papasakok pagyvenusiam teksasiečiui, kad jis galimai prorusiškas . Tik prieš tai įsitikink, ar jis neginkluotas


    https://news.gallup.com/poll/245813/...ent-gains.aspx
    Taip imant supaprastintai, tai teksasiečiai yra tipiški liberalai - daug individo laisvės, mažai valstybinio reguliavimo.
    Problema yra ta, kad tu nelabai žinai kas tas liberalumas yra. Kažkas ten susiję su gėjais, gal dar su godžiais kapitalistais, žodžiu, su viskuo, kas yra bloga šiame pasaulyje.

    Komentuoti:

Working...
X