Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dviratis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Dviračių parduotuvėje siūlė tokį variantą kaip patikimą...
    Teisingai sakė, tokie dviračiai naudojami lenktynese a-la Tour de France, o ten tikslas - laikas ir patikimumas.
    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

    Comment


      Šiaip reiks kažkada ieškotis antro dviračio, nes važinėjant kasdien ir ilgus atatumus vieno dviračio gali nebepakakti (jei kas nors sugestų ar sulūžtų ir nepavyktų iškart sutaisyti). Ko gero, reiks tokio ir ieškoti, jei tik bus padorių kainų.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Šiaip reiks kažkada ieškotis antro dviračio, nes važinėjant kasdien ir ilgus atatumus vieno dviračio gali nebepakakti (jei kas nors sugestų ar sulūžtų ir nepavyktų iškart sutaisyti). Ko gero, reiks tokio ir ieškoti, jei tik bus padorių kainų.
        turėčiau šį sezoną baigti prikelti naujam gyvenimui "sputnik" nebus tada ko nervintis, jei mano kalnų dviratis "hammer" suges [ar sprogs padanga, ar dar kažkas nutiks]
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Su viena pavara gal ir patikimesni, nes nėra kam sugesti, bet su jais nebent Olandijos lygumose, o kalvotoje lietuviškoje vietovėje, o ypač žvyrkeliu, su jais užsiknisimas. Netgi Vilniuje į Šeškinės kalną su tokiu vargiai užvažiuosi.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
            Su viena pavara gal ir patikimesni, nes nėra kam sugesti, bet su jais nebent Olandijos lygumose, o kalvotoje lietuviškoje vietovėje, o ypač žvyrkeliu, su jais užsiknisimas. Netgi Vilniuje į Šeškinės kalną su tokiu vargiai užvažiuosi.
            Butent, kiekvienam dviračio tipui savo kelias. Aš su savo tik lygumoje važinėju, man tikrai nereikia jokių papildomų pavarų, amortizacijų ir kitų navorotų. Pas mus gi kaip yra, prisipirko kalnų dviračių ne tam kad per kalnus važinėti, o tam kad kaimynui parodyti, a-la "kox aš cRo0taZzz" o kai pradėda gatvem/plentu važinėti skundžiasi kad sunkoka.
            Kitais žodžiais jei man reikes pervežti toną mėšlo, tai Ferrari neimsiu, paimsiu KamAZą
            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Šiaip reiks kažkada ieškotis antro dviračio, nes važinėjant kasdien ir ilgus atatumus vieno dviračio gali nebepakakti (jei kas nors sugestų ar sulūžtų ir nepavyktų iškart sutaisyti). Ko gero, reiks tokio ir ieškoti, jei tik bus padorių kainų.
              O kam? Taigi turi ta pigu kalnu nusipirkes, jei suges nenumirsi su tuo diena ar dvi vazinedamas gal? Galiausiai su metro is bedos. Kazkaip nepraktiska pikti, na panasiai kaip zmogus sugalvotu nusipirkt antra auto - "jei suges mano auto tai su sia pakaitine pavazinesiu"

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                O kam? Taigi turi ta pigu kalnu nusipirkes, jei suges nenumirsi su tuo diena ar dvi vazinedamas gal? Galiausiai su metro is bedos. Kazkaip nepraktiska pikti, na panasiai kaip zmogus sugalvotu nusipirkt antra auto - "jei suges mano auto tai su sia pakaitine pavazinesiu"
                Pigus kalnų dviratis netyčia mirė
                Šiaip negalvoju pirkti brangaus. Gal netgi dėvėtą. Nors svarbu, kad būtų tvirtas ir kokybiškai pagamintas. T.y. kažką, ko nebūtų gaila drožti blogu oru (pvz., žiemą arba lyjant).
                Paskutinis taisė John; 2011.08.14, 01:25.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Pigus kalnų dviratis netyčia mirė
                  Šiaip negalvoju pirkti brangaus. Gal netgi dėvėtą. Nors svarbu, kad būtų tvirtas ir kokybiškai pagamintas. T.y. kažką, ko nebūtų gaila drožti blogu oru (pvz., žiemą arba lyjant).
                  Kaip keista. Gaila drozti dviracio esant blogam orui....ten juk neko nera, tik remas ,ratai ir grandine su keletu zvaigzduciu. o kalbate kaip apie koki kosmini laiva:-))) Kaime per purva ir balasvazineja su dviraciais ir nesuka sau galvos,kad pateko zemiu ar zoliu ant grandines...o cia kalba apie dviracius kaip apie kokius ferari:-))) Nieko tamdviraciui neatsitiks. gali numesti kur nor,gali savaitemis po lietumi stoveti. sutepsi,apibyres truputi rudys ir vel gali vaziuoti:-)

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Pigus kalnų dviratis netyčia mirė...
                    Pigus daiktas nebuna pigus. Maxima ne ta vieta kur reikia pirkti dviracius...
                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                    Comment


                      Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                      Pigus daiktas nebuna pigus. Maxima ne ta vieta kur reikia pirkti dviracius...
                      Kuom jusu dviratis uz 1800 litu bus pranasesnis uz maximini uz 300 litu? Bus is geresnio metalo tik pedalu stiftai,guoliai,grandine ir uzgrudintos zvaigzdutes:-)
                      Zodziu visos tos geresnes detales laisvai tilps jums i sauja:-)) Tai,kad jis geresnis niekas nesigincyja,bet ne ant tiek ,kad uz ji moketi 6 kartus brangiau.

                      Comment


                        Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                        Zodziu visos tos geresnes detales laisvai tilps jums i sauja...
                        Jos ir sudaro kainos pagrindą, o ne remas, kuri galima ir iš faneros išpjauti..
                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                        Comment


                          Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                          Kuom jusu dviratis uz 1800 litu bus pranasesnis uz maximini uz 300 litu? Bus is geresnio metalo tik pedalu stiftai,guoliai,grandine ir uzgrudintos zvaigzdutes:-)
                          Zodziu visos tos geresnes detales laisvai tilps jums i sauja:-)) Tai,kad jis geresnis niekas nesigincyja,bet ne ant tiek ,kad uz ji moketi 6 kartus brangiau.
                          gal tu nebesvaik, jei esi bandes maximinius dviracius ir nieko daugiau tau taip ir atrodo. pas maximinius dviracius tu nerasi nieko panasaus i remo geometrija kas yra vienas svarbiausiu dalyku renkantis dvirati. maximiniam dviratyje tu rasi pacius prasciausius komponentus ir galima vardint ir vardint. cia drysciau teigti tas pats kas lygint baltarusiskus autobusus su vakarietiskais...

                          Comment


                            Numirė ir mano dviratis - turbūt sugedo vidinės pavaros, taip staigiai pradėjo persisukt pedalų ašis vidurį kelio. Tarnavo 6 metus, šįmet galvojau pirkt naują, bet apsigalvojau, pakeičiau tik sėdynę. Galvojau šitą sezoną dar ištemps, bet pasirodo ne. Beje, pirktas tais laikais už 300 lt Ermitaže. Dabar teko pasiskolint brolio dviratį (panašus į maniškį).

                            Comment


                              Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                              Pigus daiktas nebuna pigus. Maxima ne ta vieta kur reikia pirkti dviracius...
                              Na to dviračio tikslas ir buvo "pabandymui". Savo misiją jis iš esmės atliko

                              Comment


                                Ar dalyvauja aktyvieji forumo dviratininkai Vilniaus maratone / Velomaratone?

                                Aš dalyvauju, bandysiu mint 80 km
                                N N N

                                Comment


                                  Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                  Ar dalyvauja aktyvieji forumo dviratininkai Vilniaus maratone / Velomaratone?

                                  Aš dalyvauju, bandysiu mint 80 km
                                  nedalyvauju, bet kažkada teks bandyt jei dabar dalyvaučiau, tai imčiau mėgėjų trasą. o ateity galbūt ir paimčiau profesionalų trasą žinoma, tam turiu dviratį, kuris greit lekia ir mažai pavargsti

                                  sėkmės laimint pirmą vietą
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė Sigitukaz Rodyti pranešimą
                                    gal tu nebesvaik, jei esi bandes maximinius dviracius ir nieko daugiau tau taip ir atrodo. pas maximinius dviracius tu nerasi nieko panasaus i remo geometrija kas yra vienas svarbiausiu dalyku renkantis dvirati. maximiniam dviratyje tu rasi pacius prasciausius komponentus ir galima vardint ir vardint. cia drysciau teigti tas pats kas lygint baltarusiskus autobusus su vakarietiskais...
                                    suprasciau jei kalbetum taip apie dylancias dalis. Na dar jei lygintum remo lengvuma ir tvirtuma,dar butu galima suprasti. Bet jei prasideda tokie argumentai kaip remo geometrija...juokinga. Kaip kokie kosminiai laivai:-)

                                    Comment


                                      Nerekomenduočiau to bandyti, bet pasižiūrėti įdomu. Neblogai taip lėkti paskui busiką - jokio oro pasipriešinimo, bet jei staigiai stabdytų, būtų tikrai liūdna.

                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                        Nerekomenduočiau to bandyti, bet pasižiūrėti įdomu. Neblogai taip lėkti paskui busiką - jokio oro pasipriešinimo, bet jei staigiai stabdytų, būtų tikrai liūdna.

                                        Youtube video
                                        Tarp kitko
                                        Jau išbandžiau tokį važiavimo būda, ir greitis buvo panašus 100-110km/h....., bet to pasivažinėjimo teko keisti ne viena dviračio detale
                                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                        Comment


                                          ką reikėjo keisti?
                                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                          Comment

                                          Working...
                                          X