Parašė alchsh
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Naujamiestis - projektai ir statybų eiga
Collapse
X
-
Atrodo geriau nei raudomi-geltoni kurievo populiaerus prieš dešimtmetį.
- 1 patinka
-
Saul labiau pakaitinaParašė alchsh Rodyti pranešimąIš kur ta mada atėjo juodu daugiabučių? Atrodo klaikiai.
Komentuoti:
-
Atrodo puikiaiParašė alchsh Rodyti pranešimąIš kur ta mada atėjo juodu daugiabučių? Atrodo klaikiai.
- 6 patinka
Komentuoti:
-
Jie atrodo daug geriau nei pilki, kremo spalvos ir dauguma baltu. Juodai apsirenges zmogus vieniems baisus ir emo, o kitiems elegantiskas.Parašė alchsh Rodyti pranešimąIš kur ta mada atėjo juodu daugiabučių? Atrodo klaikiai.
- 4 patinka
Komentuoti:
-
Bandysiu atkapstyti. Čia iš tų laikų, kai geriausios galimybės sužinoti apie naujus projektus buvo iš LRyto priedo Sostinė ir kitos fizinės spaudos, o ne interneto. Bet kažkur tiek straipsnis, tiek renderiai tikrai turi būti.
Komentuoti:
-
Pirmą kartą girdžiu, būtų labai įdomu pamatyt tuos planus.
Seimas ten kažkada norėjo statyt dar vieną korpusą, todėl kaip suprantu tą žemę ir turėjo. Tuo tarpu 3D Vilnius žemėlapiuose prie projektų idėjų vis dar kabo seni tūriai sklypui perimetriniu užstatymu ir su vidiniais kiemais. Jie, kaip interpretuoju, yra tik tūriai teoriškai galimam užstatymui, bet ne konkretaus projekto planas.
Komentuoti:
-
Nebūtinai planuoti laip konkretų projektą, bet kaip viziją. Reiktų pabandyti atkapstyti senus straipsnius. Net renderiai buvo 30+ aukštų dangoraižio. Buvau net nusiskanavęs iš laikraščio, bet nežinau, ar dar kur nors turiu nukišęs. Ten, berods, ar tik ne SBA norėjo kažką daryti, ir vėliau pasirinko dabartinę Green Hall lokaciją.
Komentuoti:
-
Kažin ar Seimas galėjo planuoti?Parašė John Rodyti pranešimąNe ten dar kokiais 2002-2004 buvo paišomos vizijos, kas kaip turėtų būti? Nepraėjo net 30 metų, ir gal bent kažkas truputį ims judėti. Dar po kokių 50 metų gal netgi paskelbs architektūrinio konkurso laimėtojus
Iki šiol valstybinė žemė ir ant jos esančios automobilių stovėjimo aikštelės buvo valdomos Nacionalinės žemės tarnybos. Pasirašius panaudos sutartį ši teritorija 2004 m. buvo perleista 99 metams Seimo kanceliarijai.
Šiais metais įsigaliojus Vyriausybės nutarimui „Dėl valstybinės žemės sklypų (jų dalių) ir žemės sklypais nesuformuotos valstybinės žemės plotų perdavimo valdyti savivaldybėms patikėjimo teise“ savivaldybės perėmė patikėjimo teise valdyti miestų ir miestelių valstybinę žemę, kartu su valstybinės žemės patikėjimo teisės perdavimu, miestų ir miestelių savivaldybėms suteikta teisė sudaryti ir / ar nutraukti jau sudarytas valstybinės žemės nuomos ar panaudos sutartis. Vilniaus miesto savivaldybei pasirašius bendradarbiavimo sutartį su Seimo kanceliarija, ankstesnė panaudos sutartis bus nutraukta.
Komentuoti:
-
Ne ten dar kokiais 2002-2004 buvo paišomos vizijos, kas kaip turėtų būti? Nepraėjo net 30 metų, ir gal bent kažkas truputį ims judėti. Dar po kokių 50 metų gal netgi paskelbs architektūrinio konkurso laimėtojus
Komentuoti:
-
Stovėjimo aikštelės prie Seimo rūmų perleidžiamos Vilniaus savivaldybei – pasakė, ką mato vietoje jų
Šiandien Vilniaus miesto Taryba pritarė sprendimui pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Seimo kanceliarija: valstybinės žemės sklypas prie Seimo rūmų perduodamos Vilniaus savivaldybei. Sostinė šioje vietoje planuoja kurti daugiafunkcę miesto erdvę su tarptautinio lygio konferencijų centru.
Anksčiau buvo svarstoma konferencijų centrui pritaikyti apleistus Koncertų ir sporto rūmus. Vieta itin svarbi žydų bendruomenei, todėl gali būti sunku surasti bendrą sutarimą.
Konferencijų centrui tinkamesnė vieta būtų prie Seimo rūmų. Tai bene vienintelis tokio dydžio laisvos valstybinės žemės sklypas centrinėje miesto dalyje, turintis gerą susisiekimą su pagrindinėmis miesto gatvėmis, viešuoju transportu (iki artimiausios viešojo transporto stotelės – vos šešios minutės pėsčiomis), o iki oro uosto – tik 7 km., šalia – svarbios valstybinės institucijos, platus viešbučių tinklas.
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Reik sakyt tiesa -tai dvejetusniko darbelis ir tiek....eilinis architekturinis- urbanistinis KOŠMARAS ir "popigiajskas " monstriukas tesiantis sovietines urbanistikos tradicijas VILNIUJE. Del nesuvokimo protu.....chmmm deja tai sios valstybes PAMATAS , viskas ir visur taip....ner isimtis ir sostine ,viskas projektuojama ir statoma bele kas ir bele kaip....Vilniuje visur taip ir jau nebesistebiu.....p.s sian pravaziavau ZIRMUNU ir STEPONO BATORO gatvemis , priminkit pries kelis metus jos rekonstruotos ???? viskas....ten jau duobes arba asfaltas taip sutrukinejes kad ten remontuot neber ka....tas pats laukia ir tai ka daro siais metais...laikys lygiai tiek pat...2-4... metus vat cia ir poziuris i miesta i infra i uzstatyma i sostine ...visiems viskas DZIN.... svarbiausia pasiimt babkes....bet gal ir gerai...Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimąLabai gerai atrodo, fasado apdaila, spalva, langų ritmas. Kas blogai, tai perimetro nebuvimas, būtinai jį teikėjo pratęsti iki GV ir formuoti kampą. Nežinau kas tokių architektų galvoje, man protu nesuvokiama
Komentuoti:
-
Labai gerai atrodo, fasado apdaila, spalva, langų ritmas. Kas blogai, tai perimetro nebuvimas, būtinai jį teikėjo pratęsti iki GV ir formuoti kampą. Nežinau kas tokių architektų galvoje, man protu nesuvokiama
- 4 patinka
Komentuoti:
-
Šitos foto apačioje matosi, kad rado sprendimą ir laiptai nuo GV bus atstatyti. Pirminiame plane jų lyg ir neturėjo likti.Parašė Globalus Rodyti pranešimąYellowstone
- 4 patinka
Komentuoti:
-
Laba diena,Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
Čia wikipedia art noveu sumaišė su modernumu?
galiu pagooglinti už jus:
https://www.vle.lt/straipsnis/modernas/Įvairiose šalyse modernas turėjo specifinių bruožų ir vadintas skirtingai: Vokietijoje – jugendas, Austrijoje – secesija, Prancūzijoje, Belgijoje, iš dalies Didžiojoje Britanijoje – art nouveau, Italijoje – liberty, Jungtinėse Amerikos Valstijose – Tiffany stilius (pagal dailininko L. C. Tiffany pavardę), Ispanijoje – modernisto, arba Gaudí stilius (pagal architekto A. Gaudí pavardę).
- 1 patinka
Komentuoti:
Komentuoti: