Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauja Lietuvos radijo ir televizijos būstinė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

    Būtų mano valia, aš finansavimą didinčiau, kad būtų dar didesnės galimybės kokybiškai produkcijai ir visuomenės švietimui, kad su laiku neliktų tokių dundukų kaip spekas, kurie viską matuoja vien tik išasfaltuotomis gatvėmis
    Pradžiai reikia LRT grąžinti į patikimo ir kokybiško turinio laikus. O ne padidintą finansavimą išleisti kašio varžybų pirkimui, pagal visas komercinės žiniasklaidos taisykles rašomom klikbaitinėm antraštėm, alkoholikių ir žmonių šmeižikių dengimui ir t.t.

    Comment


      #62
      Parašė Liaušis Rodyti pranešimą
      Daug čia kas norėjo/nori LRT sužlugdyti, nuo Kremliaus, Karbauskio iki vietinių vatnikų, komercinių tv ir žiniasklaidos priemonių. Nuo rusų tankų apgynėm, apginsim nuo visko. O už 65 mln tikrai ne 100 km, nebent 10 km nutiesti pavyktų. Ir tai kainomis, buvusiomis prieš penketą metų. Keliai labai reikalingi, bet LRT ir švietimas tie dalykai, kurie visada turi būti prioritetų pirmose vietose be jokių diskusijų
      Garbačiauskaitė efektyviausiai žlugdo LRT. Konkursą laimėjo prie Karbauskio. Sutapimas? Nemanau.

      Comment


        #63
        Parašė Diogenas Rodyti pranešimą

        Būtų mano valia, aš finansavimą didinčiau, kad būtų dar didesnės galimybės kokybiškai produkcijai ir visuomenės švietimui, kad su laiku neliktų tokių dundukų kaip spekas, kurie viską matuoja vien tik išasfaltuotomis gatvėmis
        Jūs žinote, kad LRT metinis biudžetas berods beveik du kartus didesnis nei visų likusių tinklapių - delfiai, 15min etc - metinė apyvarta kartu sudėjus?

        Dabar -

        1. ad hominen nėra argumentas.

        2. LRT paskutiniu metu toli gražu nuo kokybiškos produkcijos ir švietimo. Vien kokią medicininę dezinformaciją jie skleidė pandemijos metu ir bandė informaciniu būdu susidoroti su medikais ir mokslininkais yra nusikaltimas prieš žmones - ir tai tik vienas pavyzdys. Mano siūlymą panaikinti jiems biudžetą jie užsidirbo patys. Aš nebūčiau to siūlęs, jei jie pateiktų kokybišką neutralią info ir švietimą, kuriam labai pritariu. Man skaudu matant į ką pavirto LRT.

        3. Kad neliktų tokių kaip spekas? A, teisingai, mane siūlote eliminuoti bei palikti tik vienintelę valdžios patvirtintą patvirtintą ,,tiesą'', nes esu prieš smegenų plovimą žmonėms? Kaip netotalitariška. Ir su tokiu požiūriu jūs galbūt rodysite pirštu į Rusiją ir Baltarusiją kaip pavydžius kur liejasi propaganda ir visa kita praignoruojant kas pas mus vyksta ir tai daro nacionalinis transliuotojas už mūsų visų pinigus? Pirmiausia reikėtų susitvarkyti savo kiemą prieš rodant į kitus pirštais.

        4. Jei jūs nepagavote mano minties apie siūlymą geriau jau tuos pinigus panaudoti gatvėms (anot jūsų į gatvę neįeina šaligatviai ir dvirtakiai?), kaip iliustracijos parodančios kaip yra švaistomi pinigai, tai čia kieno problema?

        5. Aš jūsų eliminavimo nebijau - aš tvirtai stoviu ant savo kojų ir net jei visas likęs pasaulis sakys, kad melas yra tiesa, o aš matysiu, kad taip nėra - aš nepasirašysiu ant melo. Kviečiu kartu tai daryti.

        6. Jei jūs manote, kad mano tikslas apriboti žmonėms informaciją ir žodžio laisvę - jūs fundamentaliai klystate ir manęs visai nepažįstate.
        Paskutinis taisė spekas; 2022.05.28, 13:21.

        Comment


          #64
          Parašė spekas Rodyti pranešimą


          2. LRT paskutiniu metu toli gražu nuo kokybiškos produkcijos ir švietimo. Vien kokią medicininę dezinformaciją jie skleidė pandemijos metu ir bandė informaciniu būdu susidoroti su medikais ir mokslininkais yra nusikaltimas prieš žmones - ir tai tik vienas pavyzdys. Mano siūlymą panaikinti jiems biudžetą jie užsidirbo patys. Aš nebūčiau to siūlęs, jei jie pateiktų kokybišką neutralią info ir švietimą, kuriam labai pritariu. Man skaudu matant į ką pavirto LRT.
          Ką?

          Comment


            #65
            Parašė spekas Rodyti pranešimą
            Vien kokią medicininę dezinformaciją jie skleidė pandemijos metu ir bandė informaciniu būdu susidoroti su medikais ir mokslininkais yra nusikaltimas prieš žmones - ir tai tik vienas pavyzdys. Mano siūlymą panaikinti jiems biudžetą jie užsidirbo patys. Aš nebūčiau to siūlęs, jei jie pateiktų kokybišką neutralią info ir švietimą, kuriam labai pritariu. Man skaudu matant į ką pavirto LRT.
            Gal galite konkrečiau? Ar tie „mokslininkai“ yra Vėgėlė, Veryga ir Jokubaitis?
            Lietuva visiems.

            Comment


              #66
              Finansavimą didinti būtų galima, bet reiktų griežto įstatymų interpretavimo dėl reklamų rodymo ir turinio kokybės. Dabar reklamų kaip ir negalima rodyt, bet LRT įmetę durnių jas vistiek kaip ir rodo. Turinio kokybė jau konkuruoja su TV3 ir LRytas TV t.y. apgailėtina. Per 1 LRT kanalą prioritetą teikia pūslės mėtymo rungtynėms, o ne Panoramos rodymui įprastu laiku ir t.t. Smirda ten daug kas, tik klausimas, ar įmanoma tai kažkaip pakeisti.

              Comment


                #67
                Parašė abruo Rodyti pranešimą

                Gal galite konkrečiau? Ar tie „mokslininkai“ yra Vėgėlė, Veryga ir Jokubaitis?
                ...arba kaip tik iš kitos pusės, kad vakcina "nesuteikė laisvės", nes breakthrough infection is armagedon*. (*proveržio infekcija yra armagedonas)

                Turiu omeny tą petys už laisvę kampaniją 2021 m. pirmoje pusėje. Po to lyg pakeitė į "nelik paskutinis" š.m. pradžioje. Nors nemanau kad ten tikru fiasko viskas baigėsi. Po to matėm, kad vis tik labiausiai kentėjo nepasiskiepiję. Vakcina išlieka patikimas ginklas nuo sunkios ligos formos, nors reikia žiūrėti į priekį.
                Paskutinis taisė PoDV; 2022.05.28, 15:48.

                Comment


                  #68
                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Finansavimą didinti būtų galima, bet reiktų griežto įstatymų interpretavimo dėl reklamų rodymo ir turinio kokybės. Dabar reklamų kaip ir negalima rodyt, bet LRT įmetę durnių jas vistiek kaip ir rodo. Turinio kokybė jau konkuruoja su TV3 ir LRytas TV t.y. apgailėtina. Per 1 LRT kanalą prioritetą teikia pūslės mėtymo rungtynėms, o ne Panoramos rodymui įprastu laiku ir t.t. Smirda ten daug kas, tik klausimas, ar įmanoma tai kažkaip pakeisti.
                  2023 m. baigiasi M.Garbačiauskaitės-Budrienės kadencija. Jeigu nebus perrinkta naujai kadencijai, bus naujas vadovas(-ė). Naujas vadovas - nauja strategija.

                  Comment


                    #69
                    Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                    ...arba kaip tik iš kitos pusės, kad vakcina "nesuteikė laisvės", nes breakthrough infection is armagedon*. (*proveržio infekcija yra armagedonas)
                    Kaip čia pasakius, pasiskiepijus beveik visi ribojimai pasibaigė 2021 pavasarį. Tai kaip ir laisvė.

                    Comment


                      #70
                      Parašė spekas Rodyti pranešimą

                      Jūs žinote, kad LRT metinis biudžetas berods beveik du kartus didesnis nei visų likusių tinklapių - delfiai, 15min etc - metinė apyvarta kartu sudėjus?

                      Dabar -

                      1. ad hominen nėra argumentas.

                      2. LRT paskutiniu metu toli gražu nuo kokybiškos produkcijos ir švietimo. Vien kokią medicininę dezinformaciją jie skleidė pandemijos metu ir bandė informaciniu būdu susidoroti su medikais ir mokslininkais yra nusikaltimas prieš žmones - ir tai tik vienas pavyzdys. Mano siūlymą panaikinti jiems biudžetą jie užsidirbo patys. Aš nebūčiau to siūlęs, jei jie pateiktų kokybišką neutralią info ir švietimą, kuriam labai pritariu. Man skaudu matant į ką pavirto LRT.

                      3. Kad neliktų tokių kaip spekas? A, teisingai, mane siūlote eliminuoti bei palikti tik vienintelę valdžios patvirtintą patvirtintą ,,tiesą'', nes esu prieš smegenų plovimą žmonėms? Kaip netotalitariška. Ir su tokiu požiūriu jūs galbūt rodysite pirštu į Rusiją ir Baltarusiją kaip pavydžius kur liejasi propaganda ir visa kita praignoruojant kas pas mus vyksta ir tai daro nacionalinis transliuotojas už mūsų visų pinigus? Pirmiausia reikėtų susitvarkyti savo kiemą prieš rodant į kitus pirštais.

                      4. Jei jūs nepagavote mano minties apie siūlymą geriau jau tuos pinigus panaudoti gatvėms (anot jūsų į gatvę neįeina šaligatviai ir dvirtakiai?), kaip iliustracijos parodančios kaip yra švaistomi pinigai, tai čia kieno problema?

                      5. Aš jūsų eliminavimo nebijau - aš tvirtai stoviu ant savo kojų ir net jei visas likęs pasaulis sakys, kad melas yra tiesa, o aš matysiu, kad taip nėra - aš nepasirašysiu ant melo. Kviečiu kartu tai daryti.

                      6. Jei jūs manote, kad mano tikslas apriboti žmonėms informaciją ir žodžio laisvę - jūs fundamentaliai klystate ir manęs visai nepažįstate.
                      Kai kam tiesa akis bado. Labai bado.

                      Comment


                        #71
                        Antrame konkurse gauti 9 pasiūlymai. Bendrai įspūdis, kad gerokai silpnesni darbai negu pirmame konkurse.

                        8 "Šviesa" atrodo geriausiai mano manymu.'

                        http://www.architektusajunga.lt/konk...nkurso-darbai/

                        ---

                        1. 6KIEMAI






                        2. 8900MHz






                        3. EVX50M






                        4. FABULA






                        5. L1R2T3






                        6. LRT MEDIJŲ PARKAS






                        7. PIXEL






                        8. ŠVIESA






                        9. ŠVYTURYS



                        Comment


                          #72
                          Arba 7. PIXEL arba 8. ŠVIESA. Gerai atrodo atskiri, negigantomaniški, įvairių dydžių tūriai, kas atrodo svarbiausia žvelgiant nuo žemės. Tik kad kažkodėl vis tiek neapsieinama be antžeminių parkingų, trinkeliuotų aikščių ir 90* kampu susikertančių šaligatvių. Gal numanoma, kad pėsčiųjų eismo ten vis tiek nebus?
                          Lietuva visiems.

                          Comment


                            #73
                            Man keista ir visai nepatinka, kad nė viename pasiūlyme nėra akcento, matomo iš GV – vienos svarbiausių miesto transporto arterijos – pusės. Vietiniams, o dar svarbiau – miesto svečiams jau nuo Geležinio vilko g. turi būti matoma, kad būtent čia yra LRT būstinė.

                            Comment


                              #74
                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              Antrame konkurse gauti 9 pasiūlymai. Bendrai įspūdis, kad gerokai silpnesni darbai negu pirmame konkurse.

                              8 "Šviesa" atrodo geriausiai mano manymu.'

                              http://www.architektusajunga.lt/konk...nkurso-darbai/

                              ---


                              4. FABULA


                              Būtų nusikaltimas, jei neišrinktų šito varianto. Barkodiškė, max beprasmės erdvės iki gatvės, parkofkė, ir pripaišyta žolė ant stogo. Reikėtų amfiteatro, ir būtų Vilniaus pastatų platoniškasis idealas.

                              Comment


                                #75
                                Užstatymas patinka tik 8. Šviesa, atrodo miestietiškai, kitus bet kur laukuose gali statyti ir niekas nuo to nepasikeis. Kodėl vengiama statyti arčiau S. Konarskio g.?

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė SaulisS Rodyti pranešimą
                                  Užstatymas patinka tik 8. Šviesa, atrodo miestietiškai, kitus bet kur laukuose gali statyti ir niekas nuo to nepasikeis. Kodėl vengiama statyti arčiau S. Konarskio g.?
                                  Šituose projektuose yra ryšys su Konarskio g., kiti turbūt nelabai vykusių architektų.





                                  Flickr

                                  Comment


                                    #77
                                    Nors čia daug stiklo nemylėtojų, bet L1R2T3 dėl savo koncepcijos absoliučiai geriausias.

                                    Stiklo nemylėtojams pritariu, kad patobulinus šį projektą su daugiau betono ir kietųjų konstrukcijų, vaizdas iš viso būtų super.
                                    Aviate, navigate, communicate

                                    Comment


                                      #78
                                      Ak ta pripaišyta žolytė ant stogo, kurios niekada nebūna realybėje

                                      Comment


                                        #79
                                        "Šviesa" vienareikšmiškai. Bet išrinks, aišku, "Fabulą"

                                        Comment


                                          #80
                                          Pi#diec čia yra, o ne konkursas... 9 darbai ir tik viename siūloma padaryti kažką panašaus į perimetrinį užstatymą, o ne statyt kažkur subinėj, sklypo gale ir palikti didžiulius niekam nereikalingus plotus (šiaip nustebino, kad nei vienam projekte nėra tokio nerealiai originalaus ir belekiek fresh dalyko kaip amfiteatras vidury nieko), kurie paskui stebuklingai užsiasValduos ir pataps parkingais.

                                          Žodžiu jeigu išrinks ne "Šviesą", reiškia turėsim eilinę pusei amžiaus sugadintą Vilniaus vietą...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X