Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauja Lietuvos radijo ir televizijos būstinė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nauja Lietuvos radijo ir televizijos būstinė

    Gal tai ir nėra pirmo plano projektas, bet vistiek tai vienas didesnių visuomeninių pastatų. Netrukus turėtų būti paskelbti konkursiniai darbai.

    MadeinVilnius.lt: LRT būstinės architektūros konkursui pateikti penki pasiūlymai - MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis.
    https://madeinvilnius.lt/verslas/nek...ki-pasiulymai/

    #2
    Paviešini pasiūlymai. Įkelsiu po vieną panašaus kampo vaizdą.

    https://citify.eu/lrt-bustines-pletra/
    http://www.architektusajunga.lt/konk...i-5-projektai/

    1. Vizija



    2. Juosta



    3. L5AV90



    4. Forum1



    5. Vingis

    Comment


      #3
      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Paviešini pasiūlymai. Įkelsiu po vieną panašaus kampo vaizdą.

      https://citify.eu/lrt-bustines-pletra/
      http://www.architektusajunga.lt/konk...i-5-projektai/
      Žirmūnų maniežo projektų pasiūlymus primena.

      Comment


        #4
        Man 1 ir 5 patiko. Kiti absoliučiai neužkabino. 3 tai iš viso, Vilniuje turbūt dar per mažai tokios apdailos su vertikaliomis baltomis juostomis?
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          #5
          Tai jau aiškus garantuotas laimėtojas - Vilniaus klasika - L5AV90

          Comment


            #6
            Labai tikiuosi, kad ne
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              #7
              "Vizijoje" senesnių pastatų vietoje išdygsta 9 a. namo aukščio medžių giria

              Comment


                #8
                Kai pamačiau šitą, užtrukau kelias sekundes, kol smegenys užregistravo, kad čia ne Saltoniškės

                Beje, iš ko LRT planuoja finansuoti tokį projektą?

                Comment


                  #9
                  Vizija žiauriai geras konceptas dėl tų laiptų ir fontano/baseino. Tik, kad nelabai, kas jį matys.
                  Aviate, navigate, communicate

                  Comment


                    #10
                    Iš esmės reikia pripažinti, kad apskritai kas ten bebūtų pastatyta, tai nelabai kas tą matys, viskas bus paslėpta tarp medžių. Bet viešųjų erdvių prasme 1 variantas yra neginčijamas lyderis. Žmonių srautų gal tai ir nepritrauks, bet bent jau bus kažkokia zona rengti open air LRT transliacijas ar netgi koncertus, o galbūt ateity ir kažkoks parkas šalia atsirastų ir būtų integruotas.

                    Comment


                      #11
                      Man pamačius visus, užkabino VIZIJA. Tai vietai tinkamas variantas. Vidiniai sprendimai prisidėtų prie lrt laidų bei pasirodymų atvėrimui ir visuomenės pritraukimo dalyvaujant gyvai. Man jis labiau patiko nei tautos namų koncertų salė.
                      Atėjo, pamatė, pastatė...

                      Comment


                        #12
                        Šiaip įdomu ar senieji LRT pastatai yra saugomi ar ne? Tarkim pastačius naują priestatą, gal būtų visai įdomi idėja pasodinti tarkim ąžuolų parką (kaip Vingio parko tęsinį) buvusių pastatų vietoje.

                        Aš tai balsuoju už 5 - Vingis. Antroje vietoje 1 variantas.

                        Comment


                          #13
                          "Vizija" man įdomu ar kas nors girdėtųsi toj koncertų erdvėj kai šalia ūžia Geležiako triukšmas.

                          Comment


                            #14
                            Šiaip konkursas yra kiek nuviliantis, nes nėra nei vieno projekto, apie kurį galima būtų pasakyti "wow", bet turim ką turim, o iš to ką turim geriausi, mano manymu, yra 1 ir 5. Šiaip iš pradžių man labiau patiko 5, bet pažiūrėjus visas vizualizacijas tapo aišku, kad šis projektas yra įdomus tik žiūrint iš oro, žmogaus lygyje atrodo nuobodžiai ir nesukuria jokių vertingų erdvių, apie kurias labai teisingai parašė Eidvis , tad mano favoritas būtų 1. Aišku toks "saltoniškas", na bet bent jau ne ant tiek, kiek 3, kurio autoriai yra arba užsieniečiai nepadarę visiškai jokio research'o apie Vilnių, arba vietiniai debilai su visiškai ligota "let's steal and multiply" logika.

                            Comment


                              #15
                              Vingis, vienareikšmiškai. Įdomiai išspręstas senojo pastato (ne-)integravimas, padarant jo kiemo fasadą amfiteatro scena. Nauji korpusai - toks techno style. Nors nerimą kelia fasadų įstiklinimas, kad nesigautų kaip Avulio stadiono ofisai. Taip pat klausimas kaip atrodys tos rėminės konstrukcijos, nes tai yra vienas iš svarbiausių akcentų. Vizulkėse jos panašios į medines, bet, aišku, kad tai nebus medis. Klausimas kiek bus sėkminga medžio imitacija.

                              Comment


                                #16
                                Vingis.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                  Šiaip įdomu ar senieji LRT pastatai yra saugomi ar ne? Tarkim pastačius naują priestatą, gal būtų visai įdomi idėja pasodinti tarkim ąžuolų parką (kaip Vingio parko tęsinį) buvusių pastatų vietoje.

                                  Aš tai balsuoju už 5 - Vingis. Antroje vietoje 1 variantas.
                                  Saugomas tik Lietuvos radijo stalinistinis korpusas, televizijos korpusas – ne.

                                  Comment


                                    #18
                                    1 variantas aisku grazus, bet jokios normalios transliacijos ten vyks negales del triuksmo is GV. Apskritai buti toj erdvej ir grozetis GV trafiku nuo laiptu yra taip savotiskai vilnietiska.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                                      1 variantas aisku grazus, bet jokios normalios transliacijos ten vyks negales del triuksmo is GV. Apskritai buti toj erdvej ir grozetis GV trafiku nuo laiptu yra taip savotiskai vilnietiska.
                                      Šiaip LRT man rodos vasaros metu dažnai rengia transliacijas iš savo kiemo.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                        Šiaip LRT man rodos vasaros metu dažnai rengia transliacijas iš savo kiemo.
                                        Taip, bet iš toliau, už tų parabolinių antenų esančio sodo.

                                        Pirmame projekte yra neaiškumas, ar techninis pastatas griaunamas ir jo vietoje pasodinami šimtamečiai medžiai?
                                        Gal geriau atvirkščiai - medžiais uždengti GV? Bet tuomet vizulkės ne taip gražiai atrodys.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X