Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
„Piliamiesčio“ kvartalas Vilijampolėje
Collapse
X
-
esmė ta, kad kol nebus kažkokio reguliavimo iš valdžios, tol ir bus tokie projektai. jeigu priversi daryti geras bendras erdves, tai jos ir atsiras, aišku statytojas raukysis nes daugiau pinigų aplinkai arba iš viso gaunasi mažiau butų pastatyti. pvz. Mituvos g. 9, ten projektas kaip sovietinio daugiabučio. gerai kad piliamiestyje didžioji dalis parkingo yra po žeme, nors ir tas antžeminis yra didesnis negu norėtųsi.
- 3 patinka
Komentuoti:
-
Visi vystytojai daro kas apsimoka, ko gero ir Paupio turgus ir Markučių sporto aikštynas buvo įvertinti, kad apsimokės pabaigoje, nors iš pirmo žvilgsnio gali neatrodyti. Manau tokios erdvės padinina susidomėjusių žmonių kiekį ta vieta, patį pardavimų greitį ir kiekį, o galiausiai ir kainą už kv/m įtakoja.Parašė iPhone Rodyti pranešimą
Deja, bet šis vystytojas sau iš komforto zonos neišeis. Jie daro tai ką moka, stato dėžutes ir tiek. Nesakau kad tai blogai, reikia ir tikrai ir tokių vystytojų, bet kažko labai daug tikėtis iš YIT manau neverta.
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Tiems, kas turi vaizdą į Pilį, nemato šoninio namo ar tik pro plyšį ir turi gerą erdvią vietą požeminiam parkinge tai dzin
Bet faktas, kad nepamaišytų ten kokia erdvė praeiviams labiau, tai ir patiems gyventojams kokias šventes paminėt, ar dar ką. Tai nebent prie vandens. Gal IKI statytojai ką sugalvos ten šalia netyčia.
Komentuoti:
-
Deja, bet šis vystytojas sau iš komforto zonos neišeis. Jie daro tai ką moka, stato dėžutes ir tiek. Nesakau kad tai blogai, reikia ir tikrai ir tokių vystytojų, bet kažko labai daug tikėtis iš YIT manau neverta.Parašė CityBird Rodyti pranešimąAš asmeniškai norėčiau, kad būtų nugvelbtos kelios įdėjos iš Paupio, kaip pvz atsirastų daugiau nevienaaukščių administracinių patalpų, kuriose būtų food truck, gym, spa ir ofisai, tada pats rajonas taptų dar labiau urbanistinis, nes dabar tiesiog gyvenamasis/miegamasis.
Taip pat, tos vaikų žaidimų aikštelės jau atsibodusios ir galėtų padaryti sporto aikštyną kaip yra padarytą Markučiuose (https://citify.eu/lt/kaukysos-g-sporto-aikstynas/). Tada visas rajonas dar į kitą lygį pakiltų.
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Aš asmeniškai norėčiau, kad būtų nugvelbtos kelios įdėjos iš Paupio, kaip pvz atsirastų daugiau nevienaaukščių administracinių patalpų, kuriose būtų food truck, gym, spa ir ofisai, koncertas galėtų vykti, tada pats rajonas taptų dar labiau urbanistinis, nes dabar tiesiog gyvenamasis/miegamasis.
Taip pat, tos vaikų žaidimų aikštelės jau atsibodusios ir galėtų padaryti sporto aikštyną kaip yra padarytą Markučiuose (https://citify.eu/lt/kaukysos-g-sporto-aikstynas/). Tada visas rajonas dar į kitą lygį pakiltų.Paskutinis taisė CityBird; 2024.08.09, 00:10.
- 12 patinka
Komentuoti:
-
Suplanuoti nauji daugiabučiai Piliamiestyje, Brastos g. 20.
https://www.kaunas.lt/wp-content/upl...pasiulymai.pdf
https://www.kaunas.lt/wp-content/upl...nformacija.pdf
Paskutinis taisė 4iUX&ap7B@qh2*HZCTKo; 2024.08.07, 17:30.
- 8 patinka
Komentuoti:
-
Nemuno daugiabutyje jau aprduoda butus, bet jau pradeda ir Neries namą, ten ir jau pradeda prekybą.
https://www.bustonaujienos.lt/piliam...-butu-pasiula/
- 9 patinka
Komentuoti:
-
Jausmas ten toks kad tarp namų ir upės perdaug erdves. Jei lygint pvz. su SBA Nemunaičiais
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Su laiku atsiras, pastatys naują pėsčiųjų tiltą ir bus patogesnis susisiekimas, nes kad ten patekti nuo centro/pilies tai reikia eiti per automobilių pilną tiltą kas nėra nėra malonu, plius su tilto statyba ir krantinė bus tvarkoma.Parašė iPhone Rodyti pranešimą
tai kad krantinėje jau senai įsikūrę ofisiukai. Tik jie niekaip netraukia žmonių srautų.
Dabar pagal bendrą užstatymą, tai turbūt dar pusiaukėlės nėra ir yra daug kur plėstis, bet su laiku po kokių 5 metų atsiras daugiau daugiabučių, žmonių gyvenančių ten ir pats rajonėlis iš savęs bus patraukesnis, gyvesnis ir autonomiškenis.
Komentuoti:
-
tai kad krantinėje jau senai įsikūrę ofisiukai. Tik jie niekaip netraukia žmonių srautų.Parašė CityBird Rodyti pranešimąTai dar čia tik pradžia, komercinės paskirties patalpose išpirktos, tik dar niekas dar neįsikraustė(tiek prie gatvės, tiek prie krantinės). 5 metų bėgyje manau viskas bus normaliai. O dėl vaikų tai super, geriau nei prie kompo sėdėt, tegul ir dūksta kiemuose, taip ir turėtų būti.
Komentuoti:
-
Tai dar čia tik pradžia, komercinės paskirties patalpose išpirktos, tik dar niekas dar neįsikraustė(tiek prie gatvės, tiek prie krantinės). 5 metų bėgyje manau viskas bus normaliai. O dėl vaikų tai super, geriau nei prie kompo sėdėt, tegul ir dūksta kiemuose, taip ir turėtų būti.
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Būtent. Visi stengiasi nedėti žmonių nuotraukų. O vaikų, ypatingai dabar vasarą tikrai yra nemažai žaidžiančių ir dūkstančių kiemuose.Parašė thomcius Rodyti pranešimądiskusija apie nieką.
Daugelis kai fotografuoja mėgėjiškai, vengia, kad žmonės patektų į kadrą. Antra įkelkit iš savo daugiabučių kiemų foto, kur knibžda žmonių. Ir taip esu piliamieščio vidiniuose kiemuose matęs žmonių tiek sėdinčių ant suolų, tiek žaidžiančių vaikų aikštelėse. Mane labiau stebina ir žavi vaizdas, kad vidiniuose kiemuose nesimato automobilių, kas tūlam lietuviui yra niūrus vaizdas
Krantinėje veiksmo tikrai trūksta, jose apart sėdėjimo ant betono nėra ką daugiau veikti. Naujausioje krantinės dalyje net ir to atsisėdimo nėra, ten tik aikštė ir viskas.
Krantinė mano manymu yra visiškai neišnaudota, ir čia kad ir kaip nelengva, reikia sutikti su Karaliaus mintimis, jog nueita paprasčiausiu keliu visiškai neįveiklinant krantinės. Max kas vyksta krantinėje - tai su dviračiais atvažiuoja suvalgyt kebabų..
- 3 patinka
Komentuoti:
-
diskusija apie nieką.
Daugelis kai fotografuoja mėgėjiškai, vengia, kad žmonės patektų į kadrą. Antra įkelkit iš savo daugiabučių kiemų foto, kur knibžda žmonių. Ir taip esu piliamieščio vidiniuose kiemuose matęs žmonių tiek sėdinčių ant suolų, tiek žaidžiančių vaikų aikštelėse. Mane labiau stebina ir žavi vaizdas, kad vidiniuose kiemuose nesimato automobilių, kas tūlam lietuviui yra niūrus vaizdas
- 4 patinka
Komentuoti:
-
as suprantu kodel... nera komercijos kolkas ir pesciuju susisiekimo su kitomis miesto dalimis... vaizdai tai geri atsiveria reikia tik isnaudot.
Komentuoti:
-
vidinis kiemas- erdve skirta labiau vien vietiniam gyventojam, atskirta nuo viešos miesto erves pvz namais, tvora, gyvatvore ar pan. Gal kažkaip taip. Jei nesate tos vietos gyventojas ir vaikštant krantine jaučiatės ne itin jaukiai dėl jausmo kad einat kažkieno kiemu, tai gal tikrai užmanymas ir buvo toks kad toj krantinej kuo mažiau būtų pašalinių.Parašė skyrma Rodyti pranešimą
Kokie kriterijai apibrežia ar tai dalis kiemo ar ne? Krantinę suformavo statytojas. Jokių ženklų ar kitų apribojimų ja naudotis visiems nėra.
Komentuoti:
-
Kokie kriterijai apibrežia ar tai dalis kiemo ar ne? Krantinę suformavo statytojas. Jokių ženklų ar kitų apribojimų ja naudotis visiems nėra.Parašė evvt Rodyti pranešimąO ten, pilnai nesupratau iš nuotraukų, kranttine yra daugiabučių vidinio kiemo dalis?
- 1 patinka
Komentuoti:
-
O ten, pilnai nesupratau iš nuotraukų, kranttine yra daugiabučių vidinio kiemo dalis?Parašė Tomas Rodyti pranešimąO pats eitum slankioti po svetimų daugiabučių kiemus?
Komentuoti:
Komentuoti: