Svarbu, jog nebūtų tokio vartianto: 1 (autobusas), 1 (troleibusas), 1G, 1L, N1.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[VLN] Vilniaus viešasis transportas
Collapse
X
-
Oi bus važiuojančių nežinia kur.Parašė Vinecko Rodyti pranešimą
Yra keli variantai:
Viskas bus labai blogai: A1, T1, 1G, L1, N1
Numeracija kaip Kaune: 1, 2, 3, 4 (troleibusai), 5 (autobusas), 6, 7 (troleibusai) ir tt.
Keis numeraciją iš esmės:
1-6 (7, 8 ateityje) - greitieji,
9-29 - troleibusai
30-130 - autobusai
+ atsiranda raidės prie skirtingų maršrutų variacijų pvz:
51 Žemieji Paneriai - Pagiriai
51A Žemieji Paneriai - Fabriko g. (ateityje Lentvaris)
Comment
-
Tiesiog problema tame, kad matyt JUDU negali/nenori suteikti maršruto variantui kitą numerį (arba tai statistikoje atrodys blogai dėl mažesnio dažnio). Pvz A9, 33, 51 dabar turi kelias variacijas, bet važinėja su vienu numeriu.Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
Su raidėmis nereikia, nes dauguma prie numerio A raidės nepastebi.
Tik G raidę pastebi. Kitų raidžių nepastebi.
O išorinėse švieslentėse dažniausiai visą dieną būna nurodoma viena kryptis ir jos galinėse stotelėse vairuotojai dažniausiai nekeičia, neperjungia.
Tad tada bus visokių klausimų vairuotojams, bei sakinys: Vairuotojau Jūs ne ten pasukote (važiuojate).
Geriau numeriai be raidžių. Arba pirma raidė, tada skaičius.
Comment
-
Kiek žinau, reikia atskiram maršrutui skelbti konkursą. O padarant papildomą trasos variantą (pvz 9.2 Zuikių - Salininkai) taip pabėgama nuo ilgai trunkančių viešųjų pirkimų procedūrųParašė Vinecko Rodyti pranešimą
Tiesiog problema tame, kad matyt JUDU negali/nenori suteikti maršruto variantui kitą numerį (arba tai statistikoje atrodys blogai dėl mažesnio dažnio). Pvz A9, 33, 51 dabar turi kelias variacijas, bet važinėja su vienu numeriu.
Comment
-
69 maršrutui nereikėjo jokio viešųjų pirkimų konkurso, nes pradžioje buvo 49 maršruto trasa kai kuriais reisais iki Šiltnamių gatvės (nuo 2014-09-01 d. iki 2014-09-14 d.), nuo 2014-09-15 d., tiems reisams buvo suteiktas numeris 69 be jokių viešųjų pirkimų konkurso. Tad kai nori gali priskirti naujus numerius be jokių konkursų.Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
Kiek žinau, reikia atskiram maršrutui skelbti konkursą. O padarant papildomą trasos variantą (pvz 9.2 Zuikių - Salininkai) taip pabėgama nuo ilgai trunkančių viešųjų pirkimų procedūrųGerbkite kitų forumo narių nuomones.
Comment
-
Bus dar ir A1G-BParašė Horn Rodyti pranešimąSvarbu, jog nebūtų tokio vartianto: 1 (autobusas), 1 (troleibusas), 1G, 1L, N1.
Comment
-
O čia pro kur važiuos?Parašė Nikas Rodyti pranešimą
Bus dar ir A1G-B

Nes teko girdėti tik apie 3G-A
Comment
Comment