Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus tramvajus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė disident Rodyti pranešimą
    Šiauliai - Kuršėnai visai galėtų būt tokia tramvajaus linija.
    pala, pala... klaipeda svajoja tramu sujungti klaipeda su Palanga )
    Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
    Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

    Comment


      kaune reikėtų tiesiog atkurti tramvajų. Visas savanorių pr. iki Raudondvario pl. Laisvės al. - Gedimino pr. ir pan. mažesnis, a la konkė. Kokius transporto srautus nuimtu. Juk visi is automobiliu automatiskai perliptu i metro. Ko daugiau reikia? manau, ES ir Lietuvos vyriausybė (jei bus konservatoriai) prafinansuotų šį projektą.

      Comment


        šiandien supratau, kad tramvajus turi dar vieną privalumą - jis nesitaško balomis iš ryto Kalvarijų gatve pralėkęs autobusas paliko iki ausų šlapius visus pėsčiuosius
        Aš neliūdnas - aš blaivus

        Comment


          Jeigu būtų tvarkingos gatvės ir vandens nuvedimo sistema, nesitaškytų ir troleibusai, ir autobusai, ir automobiliai...
          N N N

          Comment


            Parašė LBP Rodyti pranešimą
            Jeigu būtų tvarkingos gatvės ir vandens nuvedimo sistema, nesitaškytų ir troleibusai, ir autobusai, ir automobiliai...
            šneki kaip iš maldaknygės dar pasimelsk, kad ir nelytų amen
            Aš neliūdnas - aš blaivus

            Comment


              Nori pasakyti, kad neteisingą teiginį parašiau?
              N N N

              Comment


                Parašė LBP Rodyti pranešimą
                Nori pasakyti, kad neteisingą teiginį parašiau?
                nu fantastikos srities aš teiginiais nevadinčiau kaip buvo, yra, taip ir bus duobėtos gatvės su prasta kanalizacija, neįsivaizduoju kiek čia metų praeis kol bus gražios, neduobėtos gatvės, o gal greičiau iš pradžių išnyks automobiliai
                Aš neliūdnas - aš blaivus

                Comment


                  Tai tu galvoji, kad nuties gatvės vidury bėgius, ištiesins gatvės paviršių, o likusią dalį, skirtą automobiliams, paliks tokią, kokia yra?
                  N N N

                  Comment




                    Siandien Transloras dare prezentacija.
                    ne duok tu dieve mums ta ju nelaime Vilniuje tureti...
                    Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                    Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                    Comment


                      Sostinėje galėtų veikti iki 6 tramvajaus linijų

                      http://verslas.delfi.lt/automoto/art...egoryID=174757

                      Comment


                        Daug ko galėtų būti. Tik už kokius ponigus? Man atrodo, kad jau ir Vilniuje ima sparčiai mažėti gyventojų. Spūsčių, kokios buvo iki krizės nėra. VT tuštesnis nei iki krizės. Dviratininkų drastiškai nepadaugėjo. Negi daug kas ėmė vaikščioti pėsčiomis? Neatrodo... Vadinasi emigravo arba geria samagoną ir VT, tuo labiau automobiliu, nesinaudoja...

                        Comment


                          Statistiškai įrodytum?

                          Comment


                            Mane neramina busimo tramo kainos... Suprantu, kad turėtų būti brangesnis bilietas, bet 5 lt mokėti... Nesinori, jau geriau su autobusais/troleibusais.

                            Comment


                              5Lt tikrai nebus, tokios kainos nėra net pačioje Prancūzijoje. Bus apie 3Lt arba 1Eur.
                              Dear Sir,

                              Comment


                                O iš ko dotacijas mokės, jei net dabartiniam VT jų nėra iš kur paimti.

                                Comment


                                  Mokės, kaip moka visuose Europos miestuose. Na, jei padarytų valandinį bilietą, tai kaina galėtų būti ir iki 1,5 Eur. O rašydamas kainą iki 1 Eur. turėjau galvoje, kad bilieto kaina būtų vienoda tiek važiuojant autobusu, troleibusu ar tramvajumi/metro.
                                  Dear Sir,

                                  Comment


                                    Tai kodėl dabar nemoka??? Kodėl skandina VT skolose??? Nes NĖRA PINIGŲ.

                                    Comment


                                      man tai baisu kad tik nesugalvotu translohro irengineti. nes cia bus Vilniaus krachas.

                                      transloras - prastoj finansinej padety, vienintelis tiekejas. reiskias dalys irgi tik is jo.. tada daliu ir serviso kaina - kosmine butu...

                                      vienos bedos.
                                      Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                                      Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Tai kodėl dabar nemoka??? Kodėl skandina VT skolose??? Nes NĖRA PINIGŲ.
                                        nes VT negeneruoja srautu siai dienai.
                                        Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                                        Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                                        Comment


                                          Parašė yessuz Rodyti pranešimą
                                          nes VT negeneruoja srautu siai dienai.
                                          Nesąmonė. Tai ne pagrindas nemokėti to, kas priklauso. Savivaldybės yra įpareigotos dengti nuostolius, bet to nedaro. VT negeneruoja srautų, nes yra apgailėtinoje būklėje prie kurios prisideda ir pati savivaldybė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X