Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus tramvajus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
    Pvz. įlipu Naujakiemio stotelėje ir važiuoju link Pašilaičių. Sugalvok man pats trasą.
    iki kalvariju, su tramu iki ateities, nuo ateities - tiesiai i pasilus


    taigi bus daug daug marsrutu perdaryta.
    Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
    Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

    Comment


      Čia net nereikia kažko galvoti. Pvz. man iš Naujosios Vilnios reikia į Baltupius į MRU. Pvz. važiuoju 21 minute 74 autobusų, laukiu Stoty 5 minutes tramo, su tramu važiuoju iki stotelės Baltupiai (įdomu, per kiek su tramu atvažiuosiu, bet manau minimum per 18 min. Laukiu 10 min autobuso Baltupių stotelėje, dar 7 min juo važiuoju. Iš viso išeina 61 minutė. Dabar aš su 74 atvažiuoju iki Subačiaus per 17 min laukiu 10 min 10 autobuso ir juo važiuoju 30 min iki Romerio. Iš viso išeina 57 min. Aš dabar net greičiau atvažiuosiu nei su busimu tramu.

      Comment


        Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
        Čia net nereikia kažko galvoti. Pvz. man iš Naujosios Vilnios reikia į Baltupius į MRU. Pvz. važiuoju 21 minute 74 autobusų, laukiu Stoty 5 minutes tramo, su tramu važiuoju iki stotelės Baltupiai (įdomu, per kiek su tramu atvažiuosiu, bet manau minimum per 18 min. Laukiu 10 min autobuso Baltupių stotelėje, dar 7 min juo važiuoju. Iš viso išeina 61 minutė. Dabar aš su 74 atvažiuoju iki Subačiaus per 17 min laukiu 10 min 10 autobuso ir juo važiuoju 30 min iki Romerio. Iš viso išeina 57 min. Aš dabar net greičiau atvažiuosiu nei su busimu tramu.
        tai kaip tu gali apskaiciuoti "busimo tramo" marsrutus ir laika, kai savo lygtyje turi turi DU nezinomuosius: kaip pasikeis marsrutai, kokie bus intervalai.

        cia tas pats kas pasakyti, kad dabar is nvilnios su masina per 15- 20 minuciu gali atlekti, tai naikinam isvis viesaji is naujosios vilnios...
        Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
        Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

        Comment


          Tai nejaugi galvojat, kad atsibusit vieną rytą ir tramvajus bus jau apėmęs visą miestą, visas kryptis usw. Juk neišvengiamai liks ilgų autobusų ir troleibusų maršrutų, tad liūdnojo patogus dabartinis susisiekimas ir veiks, niekas jo nenaikins. Kame čia problemos, nesuprantu???
          N N N

          Comment


            Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
            Pvz. įlipu Naujakiemio stotelėje ir važiuoju link Pašilaičių. Sugalvok man pats trasą.
            Vieną variantą jau yessuz pasiūlė. Kitaip: galima važiuoti tramvajumi link centro, ten persėsti į tramvajų važiuojantį Ukmergės g. ir toliau jau nueiti kur reikia. Juo labiau tokį maršrutą ir dabar siūlo "Greičiausio maršruto paieška" (iki Žalgirio g., o nuo ten 5 autobusu Ukmergės g.).

            Comment


              Parašė yessuz Rodyti pranešimą
              tai kaip tu gali apskaiciuoti "busimo tramo" marsrutus ir laika, kai savo lygtyje turi turi DU nezinomuosius: kaip pasikeis marsrutai, kokie bus intervalai.

              cia tas pats kas pasakyti, kad dabar is nvilnios su masina per 15- 20 minuciu gali atlekti, tai naikinam isvis viesaji is naujosios vilnios...
              Jomajo aš atsakau į tavo tą tezę dėl "autobusui užteks kas antro tramo intervalo" Be to nemanau, kad Naujosios Vilnios autobusų maršrutai pasikeis. Jie netrukdo tramui, todėl niekas į juos dėmesio nekreips.

              Comment


                Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                Jomajo aš atsakau į tavo tą tezę dėl "autobusui užteks kas antro tramo intervalo" Be to nemanau, kad Naujosios Vilnios autobusų maršrutai pasikeis. Jie netrukdo tramui, todėl niekas į juos dėmesio nekreips.
                bet jie trugdo traukiniui Naujoji Vilnia - Vilnius. Stotyje yra tramo galine, todel jie trugdo ir tramui..
                nu jei nori tokios "logikos"

                siaip tai cia nesamones rasom ir tiek...
                Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                Comment


                  Parašė LBP Rodyti pranešimą
                  Tai nejaugi galvojat, kad atsibusit vieną rytą ir tramvajus bus jau apėmęs visą miestą, visas kryptis usw. Juk neišvengiamai liks ilgų autobusų ir troleibusų maršrutų, tad liūdnojo patogus dabartinis susisiekimas ir veiks, niekas jo nenaikins. Kame čia problemos, nesuprantu???
                  Problemos tame, kad jus neskaitote iki galo ir pradedate man atsakinėti Aš kalbu apie žemę, jus man atsakote apie mėnulį.

                  Comment


                    Kurioj vietoj aš kalbu ne į temą, tavo nuomone?
                    N N N

                    Comment


                      Parašė yessuz Rodyti pranešimą
                      bet jie trugdo traukiniui Naujoji Vilnia - Vilnius. Stotyje yra tramo galine, todel jie trugdo ir tramui..
                      nu jei nori tokios "logikos"

                      siaip tai cia nesamones rasom ir tiek...
                      Traukiniui, kuriuo niekas iš Naujosios Vilnios nevažiuoja iki Stoties O dėl nesąmonių pritariu...

                      Comment


                        Parašė LBP Rodyti pranešimą
                        Kurioj vietoj aš kalbu ne į temą, tavo nuomone?
                        Ne apie tave kalba ėjo O jei jau man atsakei, tai parodyk, kur aš sakiau, kad patogumas išnyks? Aš tik atkreipiau dėmesį į tai, kad jeigu bus toks autobusų ir tramvajaus tvarkaraščių derinimas Baltupiuose, tai mano kelionė nesumažės, o išaugs 4 minutėm.

                        Comment


                          Vadinasi, jis toks nebus. O jeigu ir bus, ar čia tragedija?
                          Jūs čia tokius dalykus svarstot... Suprantu, kad diskutuoti reikia... Bet jei norit naudos, diskutuokit su projektų rengėjais, reikškitės per visuomenę, nes patys ir esat ta visuomenė. O čia tik pilstot iš tuščio į kiaurą.
                          Galų gale, tramvajų gal kitam amžiuj Vinliuje pamatysit, mano nuomone. Na, visiškai nerealūs planai. Tiek tramvajus, tiek metro.
                          N N N

                          Comment


                            Parašė LBP Rodyti pranešimą
                            Vadinasi, jis toks nebus. O jeigu ir bus, ar čia tragedija?
                            Jūs čia tokius dalykus svarstot... Suprantu, kad diskutuoti reikia... Bet jei norit naudos, diskutuokit su projektų rengėjais, reikškitės per visuomenę, nes patys ir esat ta visuomenė. O čia tik pilstot iš tuščio į kiaurą.
                            Galų gale, tramvajų gal kitam amžiuj Vinliuje pamatysit, mano nuomone. Na, visiškai nerealūs planai. Tiek tramvajus, tiek metro.
                            jeigu viskas ok, iki nauju rinkimu turetu buti ikastas kastuvas
                            Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                            Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                            Comment


                              Galiu lažintis, kad to nebus
                              N N N

                              Comment


                                Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                Bet jei norit naudos, diskutuokit su projektų rengėjais, reikškitės per visuomenę, nes patys ir esat ta visuomenė. O čia tik pilstot iš tuščio į kiaurą.
                                Sorry, bet šis forumas ir skirtas diskusijoms. Prie ko čia diskusijos su projekto rengėjais? Jau reikia priprasti, kad visuomenės nuomonės niekas nesiklauso.

                                Comment


                                  Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                  Galiu lažintis, kad to nebus
                                  bus
                                  Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                                  Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                                  Comment


                                    Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                    Sorry, bet šis forumas ir skirtas diskusijoms. Prie ko čia diskusijos su projekto rengėjais? Jau reikia priprasti, kad visuomenės nuomonės niekas nesiklauso.
                                    Prie to, kad jūs čia diskutuojat be absoliučiai jokios prasmės. Na, iš serijos "šunys loja, o karavanas eina". Prasmė nebent tokia, kad jums patiems įdomu svarstyti, kas būtų, jeigu būtų. Net jei taip ir yra, jūs neišvengiamai pilstot iš tuščio į kiaurą jau x puslapių.

                                    Jėzau, o kas iš to kastuvo įkasimo, jei jis bus? (aš vis dar galiu lažintis)
                                    N N N

                                    Comment


                                      Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                      Prie to, kad jūs čia diskutuojat be absoliučiai jokios prasmės. Na, iš serijos "šunys loja, o karavanas eina". Prasmė nebent tokia, kad jums patiems įdomu svarstyti, kas būtų, jeigu būtų. Net jei taip ir yra, jūs neišvengiamai pilstot iš tuščio į kiaurą jau x puslapių.

                                      Jėzau, o kas iš to kastuvo įkasimo, jei jis bus? (aš vis dar galiu lažintis)
                                      nu ta, kad reiskias:

                                      a) sutartis pasirasyta
                                      b) ES finansavimas gautas
                                      c) Projektas VYKSTA.
                                      d) galutiniam produktui bus amziams "prie zuoko prasidejo tramas"

                                      praeita kadencija jau buvo paskelbti konkursai, bet pabaigti nespejo.... si karta, tam yra dar 3 metai... stengsis is visu jegu
                                      Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                                      Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                                      Comment


                                        Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                        Prie to, kad jūs čia diskutuojat be absoliučiai jokios prasmės. Na, iš serijos "šunys loja, o karavanas eina". Prasmė nebent tokia, kad jums patiems įdomu svarstyti, kas būtų, jeigu būtų. Net jei taip ir yra, jūs neišvengiamai pilstot iš tuščio į kiaurą jau x puslapių.

                                        Jėzau, o kas iš to kastuvo įkasimo, jei jis bus? (aš vis dar galiu lažintis)
                                        Oi koks piktas komentatorius Kažkas nepatinka - neskaityk ir domėkis tik Klaipėdos transportų. Ar tau jau gaila internetinių puslapių šioje svetainėje?

                                        Comment


                                          Atsiprašau, turbūt kažką praleidau arba tikrai domiuosi tik Klaipėdos viešuoju transportu

                                          Reikia peržvelgti temos puslapius, gal rasiu nuorodų į oficialius pranešimus apie pasirašytas sutartis, techninių projektų rengimus, pranešimus apie rengiamus projektus ar bent viešuosius pirkimus techninių projektų rengimo paslaugai pirkti, numatomas darbų pradžios datas ir panašiai
                                          N N N

                                          Comment

                                          Working...
                                          X