Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
    Kaip įmanoma stovint gatvėje pamatyti, ką būtent daro įlipę žmonės? Ar tikrai jie sumoka už kelionę? O gal tiesiog rodo vairuotojui dokumentą, kad, pvz., tikrai dirba šioje įmonėje ir turi teisę važiuoti šiuo mikriuku.
    Bent jau iš pirmo žvilgsnio taip atrodė. Kitą kartą geriau įsižiūrėsiu.

    Comment


      Šiandien bent keli triašiai autobusai (526 ir 772) 1G maršrute dirba visą dieną, 2G taip pat visą dieną dirba 268. 3G šiandien net 4 Volvo- 709, 748, 749, 779. Galbūt kai kurie iš šių autobusų taip pat šiame maršrute dirba visą dieną

      Comment


        O šiaip kuriam poskyriui priskirtas 1G maršrutas? Nes dabar dažnai jame matau autobusus iš abiejų poskyrių (pvz. iš pirmo - 526, 527; iš antro - 528, 773).
        Beje, šiandien A19 dirba 2 dviašiai (784 ir Saffle) bei vienas triašis (Karosa) autobusai. Važiavau 784 apie 18 val. iš Stoties - jis buvo sausakimšas.
        Paskutinis taisė Marius555; 2013.09.09, 19:03.

        Comment


          1G, 2G ir 6G priklauso 1-am poskyriui, 3G ir 5G 2-am poskyriui, o 4G - 3-am poskyriui
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            1G, 2G ir 6G priklauso 1-am poskyriui, 3G ir 5G 2-am poskyriui, o 4G - 3-am poskyriui
            O iš kur 3 poskyris atsirado? Gal antro poskyrio antrai brigadai 4G priklauso?
            Kiek žinau yra tik 2 poskyriai ir 5 brigados.

            1 Poskyris:
            1 brigada, 2 brigada, 3 brigada.

            2 Poskyris:
            1 brigada, 2 brigada.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
              O iš kur 3 poskyris atsirado? Gal antro poskyrio antrai brigadai 4G priklauso?
              Kiek žinau yra tik 2 poskyriai ir 5 brigados.

              1 Poskyris:
              1 brigada, 2 brigada, 3 brigada.

              2 Poskyris:
              1 brigada, 2 brigada.
              O rinktinai Justiniškių autobusai ir maršrutai? Pirmo ir antro poskyrio mišinys ir yra trečias

              Šiandien saffle 907 dirbo 19 maršruto 3 grafiku
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Šiandien 26 maršrute dirbo abu midibusai (Noge).

                Comment


                  Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                  Šiandien 26 maršrute dirbo abu midibusai (Noge).
                  Užtat 82 maršrute šiandien dirbo abu standartiniai dviašiai.

                  Comment


                    Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                    Užtat 82 maršrute šiandien dirbo abu standartiniai dviašiai.
                    Tai čia jau pastoviai bus standartiniai autobusai 82-am maršrute ir du trumpi 19-am maršrute
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Noriu paklausti, ar Amberiai dabar važinėja? Nes šį mėnesį kiekvieną darbo dieną važiuoju pro visą Antakalnį į Saulėtekį ir nė karto neteko jų matyti. Nei 14, nei 21 maršrutuose.

                      Comment


                        Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                        Noriu paklausti, ar Amberiai dabar važinėja? Nes šį mėnesį kiekvieną darbo dieną važiuoju pro visą Antakalnį į Saulėtekį ir nė karto neteko jų matyti. Nei 14, nei 21 maršrutuose.
                        Važiuoja jie, mačiau juos daug kartų, tik kaip tu važiuoji, tai gali jie tuo laiku nevažiuoja.
                        My Flickr
                        My Trainpix

                        Comment


                          Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                          Važiuoja jie, mačiau juos daug kartų, tik kaip tu važiuoji, tai gali jie tuo laiku nevažiuoja.
                          Reiškia nesiseka man
                          Dabar daug būnu tuose rajonuose ir vis nepagaunu...

                          Comment


                            31 maršrute pastarosiom dienom pasitaiko trumpi autobusai.

                            Comment


                              Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
                              31 maršrute pastarosiom dienom pasitaiko trumpi autobusai.
                              Spėju taip bus jau visą laiką. Gal žinote koks buvo trumpų autobusų užpildymas?

                              Comment


                                Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                Važiuoja jie, mačiau juos daug kartų, tik kaip tu važiuoji, tai gali jie tuo laiku nevažiuoja.
                                Tai kad aš kasdien būnu centre ir nematau 1719 14-am maršrute.. Reiškia rimtai yra sugedęs
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Kažkaip aš nematau po gatves važiuojančių autobusų MB Citaro. Gal jau yra nurašyti?

                                  Comment


                                    Parašė denisas Rodyti pranešimą
                                    Kažkaip aš nematau po gatves važiuojančių autobusų MB Citaro. Gal jau yra nurašyti?
                                    MB Citaro yra perduoti į 2-ąjį troleibusų parką Justiniškėse. Kai kurie iš jų yra sugedę, o važinėja kol kas vienetai (mačiau 159 šioj savaitėj, o šiandien mačiau 151)
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Ar yra tikimybe jog i Vilniaus miesto marsrutus atkeliaus "Kautra"? Kokie gandai?

                                      Comment


                                        Parašė denisas Rodyti pranešimą
                                        Kažkaip aš nematau po gatves važiuojančių autobusų MB Citaro. Gal jau yra nurašyti?
                                        Praktiškai kasdien matau juos 4G maršrute, nes ten dauguma jų ir dirba. Jeigu neklystu, šiomis dienomis esu matęs autobusus Nr. 154, 156, 157.

                                        Comment


                                          Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                                          Praktiškai kasdien matau juos 4G maršrute, nes ten dauguma jų ir dirba. Jeigu neklystu, šiomis dienomis esu matęs autobusus Nr. 154, 156, 157.
                                          Bet kyla klausimas: kodėl MB Citaro dirba vieninteliame 4G? Šie autobusai turi važiuoti visais greitaisiais maršrutais bei kai kuriais paprastaisiais.
                                          Paskutinis taisė denisas; 2013.09.13, 06:16.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X