Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Berods liepą ar rugpjūtį Karosa B741 #415 pirmą kartą pasirodė 4G maršrute. Faktiškai nuo to laiko ir pradėjo dažnai Karosos rodytis greituosiuose maršrutuose. Kolkas dar nė karto nemačiau Karosos 3G maršrute. Po to, kai 4G perduotas Justiniškių 2-ajam parkui, irgi Karosos neteko matyti
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
      O A2 maršruto paleidimas esamais intervalais tai grynas įmonės "IKEA" pinigų švaistymas (jeigu ji iš tikrųjų moka už šį maršrutą) Nes, kiek matau, pastoviai pustuštis važinėja.
      Klausimas, ar būtų daugiau keleivių, jeigu jis važiuotų per Dzūkų gatvę?
      Beje, visiems autobusams atkarpoje Stotis - Pelesos st. duota 3min, o 2-am maršrutui - 5min (!!!). Kuriems galams 2min ilgiau vilkti autobusą, neįsivaizduoju..
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Klausimas, ar būtų daugiau keleivių, jeigu jis važiuotų per Dzūkų gatvę?
        Beje, visiems autobusams atkarpoje Stotis - Pelesos st. duota 3min, o 2-am maršrutui - 5min (!!!). Kuriems galams 2min ilgiau vilkti autobusą, neįsivaizduoju..
        Na čia tai genialu. Jeigu triašiai autobusai, kurie ne tokie paslankūs įkalnėje, atkarpą Stotis - Liepkalnio st. dažniausiai įveikia greičiau, negu turėtų, o turėtų per 8 minutes (matyt, todėl iš Stoties šiek tiek vėliau laiko išvažiuoja), tai dviašiams 2 maršruto autobusams skirti daugiau laiko (skiriama 10 min.) yra jau nuodėmė. Jiems turėtų užtekti 6 minučių:
        Stotis - Pelesos st. - 3 min.
        Pelesos st. - Stadionas - 1 min.
        Stadionas - Liepkalnis - 2 min.

        Comment


          Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
          Na čia tai genialu. Jeigu triašiai autobusai, kurie ne tokie paslankūs įkalnėje, atkarpą Stotis - Liepkalnio st. dažniausiai įveikia greičiau, negu turėtų, o turėtų per 8 minutes (matyt, todėl iš Stoties šiek tiek vėliau laiko išvažiuoja), tai dviašiams 2 maršruto autobusams skirti daugiau laiko (skiriama 10 min.) yra jau nuodėmė. Jiems turėtų užtekti 6 minučių:
          Stotis - Pelesos st. - 3 min.
          Pelesos st. - Stadionas - 1 min.
          Stadionas - Liepkalnis - 2 min.
          SĮSP - svajonės pildosi.

          Comment


            Jeigu kam įdomu. Šiandien A9 Peugeot Boxter. Pats tas tokiam maršrutui.

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Klausimas, ar būtų daugiau keleivių, jeigu jis važiuotų per Dzūkų gatvę?
              Beje, visiems autobusams atkarpoje Stotis - Pelesos st. duota 3min, o 2-am maršrutui - 5min (!!!). Kuriems galams 2min ilgiau vilkti autobusą, neįsivaizduoju..
              Kam jis reikalingas Dzūkų gatvėje?
              Ten ir 58 susitvarko. O kam reikia į IKEA ar oro uostą - persėda Liepkalnio stotelėje.

              Parašė valentinole Rodyti pranešimą
              Autobusai, jau važiuoja per nauja viaduką ir Tyzenhauzų stotelė link Oro uosto čia ne prie ko, jokio nusukimo į dubliojančia gatvę niekas nedaro. Iš karto už naujo viaduko yra įvaža į jį.
              Supratau. Greičiausiai čia tiesiog vairuotojas pamiršo apie viaduką ir važiavo kaip seniau
              Paskutinis taisė Vilnietizz; 2013.10.16, 09:29.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Parašė Peizazas
                3G tikrai kolkas nevažiuoja Karosos.
                Teko prieš mėnesį važiuoti Karosa 3G. Dirbo pertraukiamu grafiku.

                Comment


                  O 3G buvo pasirodęs Berkhof markės autobusas, ar labai retas svečias šiame maršrute?
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    3G pertraukiamu grafiku šiandien- 373, vakar irgi dirbo bent viena karosa, tik nepastebėjau numerio. 15 maršrute dirba 948. 24 maršrute vakar dirbo 748.

                    Comment


                      Prašom. Šiandien 3G dirba 133 ir 262 Karosos
                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                      Comment


                        Šiandien T2 maršrutu važiavau Amberiu nr. 1719, nugirdau vairuotojo pokalbį su kolega. Iš nugirdėtų "trupinių" išaiškėja:
                        1710 paskirs į 2 maršrutą;
                        tuo pat metu, arba tada, kai suremontuos kažkokį kitą Solarį (tiksliai negirdėjau) 1719 grįš į 14 maršrutą.
                        Jeigu kalba ėjo apie remontuojamą Solarį, reiškia tai buvo tikriausiai 1679.
                        Beje, 1680 irgi pastaruoju metu dingo iš 2 maršruto - galbūt irgi remontuojamas. O kad dingo, galiu garantuoti, nes dažnai įveikiu visą 2 maršruto trasą ir fiksuoju kitus pastebėtus 2 troleibusus.
                        Dar dėl Amberio Nr. 1719: beveik kiekvienoje stotelėje po visų durų uždarymo vairuotojas papildomai turi atidaryti (bent dalinai) ir uždaryti priekines duris, kartais net po kelis kartus, nesvarbu, ar priekinės durys buvo atidaromos laipinant keleivius. Matyt sistemoje kažkokia klaida pasireiškia.
                        Ir dar: nežinau, ar šiame forume tai buvo minėta, bet mūsų Amberiai (bent jau 1719) gali nuvažiuoti tam tikrą atstumą su nuleistais ūsais. Trečiadienį taip teko važiuoti nuo Stoties iki sankryžos prieš Rūdninkų stotelę, nes Stotyje tuo metu kažkaip "stebuklingai" (nes neįsivaizduoju, kaip tai galėjo įvykti) Solario Nr. 1709 šniuras (kaip jis teisingai vadinamas?), jungiantis ūsą su troleibuso galu, užsikabino už kontaktinio tinklo (toje dalyje, kur tinklą prilaiko stulpas) - mums teko jį apvažiuoti. Važiuojant be ūsų Amberio variklis dirbo skleisdamas šiek tiek kitokį, truputį tylesnį garsą.

                        Comment


                          Kas dėl soliarių tai tiesa. Per abu troleibusų parkus mažiausiai 3 soliariai nedirba, jau 2 mėnesiai tikrai. Dėl amberio, tai smagu, kad vairuotoja ar vairuotojas pasinaudojo tuo reikiamu laiku. Nedirbantys soliariai: 1679; 1680; 2692.

                          Comment


                            Parašė rvr Rodyti pranešimą
                            Kas dėl soliarių tai tiesa. Per abu troleibusų parkus mažiausiai 3 soliariai nedirba, jau 2 mėnesiai tikrai. Dėl amberio, tai smagu, kad vairuotoja ar vairuotojas pasinaudojo tuo reikiamu laiku. Nedirbantys soliariai: 1679; 1680; 2692.
                            1679 dar praeitą savaitę dirbo, o 1680 dingo iš gatvių prieš maždaug mėnesį - kai važiavau juo rugsėjį, garsas buvo panašus, lyg važiuojant troleibusu Škoda. Dabar panašiai yra su 1709. 1703 porą kartų mačiau stovintį sugedusį maršruto trasoje, pastarąjį kartą - šiandien.

                            Comment


                              Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                              1679 dar praeitą savaitę dirbo, o 1680 dingo iš gatvių prieš maždaug mėnesį - kai važiavau juo rugsėjį, garsas buvo panašus, lyg važiuojant troleibusu Škoda. Dabar panašiai yra su 1709. 1703 porą kartų mačiau stovintį sugedusį maršruto trasoje, pastarąjį kartą - šiandien.
                              Vakar sugedo ir 1700 (dirbo 2 maršrute). Sugedo Petro ir Povilo bažnyčios stotelėje važiuojant link Saulėtekio. Šalia stovėjo techninės pagalbos automobilis.

                              Comment


                                Jau gerus 2 mėnesius prie rvr'o minėto sugedusių Solarių prisijungęs ir 2713.

                                Vakar:
                                58 maršrute dirbo 651 ir 302
                                9 maršrute dirbo 930
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Šiandien ryte mačiau 57 maršrute dirbo(-a) MAN Lion's City, man rodos nr 938.

                                  Comment


                                    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                    Šiandien ryte mačiau 57 maršrute dirbo(-a) MAN Lion's City, man rodos nr 938.
                                    187 komanda šiandien dirba 65. 65 dirba 811 ir 803 tai viename iš jų dirba 187 komanda dirbusi 57.
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      Krenta dar vienas Solaris - 1675, kuris šiandien dirbo T6 (pastebėtas Kareivių g., tempiamas techninės pagalbos automobiliu).

                                      Comment


                                        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                        Krenta dar vienas Solaris - 1675, kuris šiandien dirbo T6 (pastebėtas Kareivių g., tempiamas techninės pagalbos automobiliu).
                                        Matyt lengvai pataisomas gedimas. Šiaip jis įprastai dirba 2-u maršrutu.
                                        1679 jau linijoje. 1719 Amberis, panašu, grįžo į 14 maršrutą
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          302 šiandien 25 maršrute.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X