Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

    Kažkaip norėjau paklausti,labai senai vieną kartą parkė mačiau toki MAN'ą ,ne 429 o kita,ir šitas MAN'as kažkur dingo...Gal kas žino kur?
    Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2009.01.18, 19:39.
    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

    #2
    Šiandien autobusų parkė maciau Mercedes O520 Cito su dažymo spalva:Geltona su mėlynu
    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

    Comment


      #3
      Ne mažiau retas atvejis nei ilgas autobusas 21-u, Castrosua CS 40 (Mercedes Benz O405G) nr. 546 23-iu maršrutu.

      Šiandien man belaukiant jo pro mane pravažiavo dujinis Carrus City L (nr. 807, 20/užsakytas maršrutas (jis veža žmones iš Vilniaus nuotekų valyklos), nuo kurio sklido "nuleistos padangos" šnypštimas. Po keleto sekundžių atsirado gamtinių dujų kvapas... Kas atsitiko - manau aišku...
      P.S. sprogimo/užsidegimo nebūtų, nes gamtinės dujos užsidega tik tam tikromis sąlygomis, priešingai nei benzinas.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        #4
        Šiandien mačiau dar vieną "nureklamintą" autobusą - 045 Karosa B832. Praeitą savaitę dar buvo su žalia Bigbank reklama. O tas 787 su J.Miltiniu atrodo netgi geriau nei su senąja reklama.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          #5
          Vakar važiavau MB O405 nr. 087, tai ten prie durų buvo lazeriniai davikliai, apie kuriuos jau kažkada kalbėjome

          Comment


            #6
            Šiandien 46-ame maršrutė važineja ilgį autobusai,o ant 81 ir 56 trumpi !


            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

            Comment


              #7
              Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
              Šiandien 46-ame maršrutė važineja ilgį autobusai,o ant 81 ir 56 trumpi !
              Atvaizdas

              Atvaizdas

              Atvaizdas
              Tai kaip jau ir seniai metas buvo kažką daryti . Tikrai logiškas sprendimas 81 maršrutu paleisti trumpus autobusus (net ir tie, kurie važiuoja po 2 reisus 6-24 maršrutais nėra tokie pilni), o ir 56 nepasižymi ypatingu keleivių srautu, kad galima būtų leisti ilgus. O jau 46, kaip supratau,visi ilgi autobusai su 10min. intervalu - to dar nebuvo. Vis gi piko metu tikrai daug žmonių pradėjo juo važiuoti. Prieš porą metų, kai juo kas 13-15 min. važiavo ilgi autobusai, jis nepasižymėjo keleivių srauto dydžiu... Kai kada tušti važinėjo.
              Beje nors ir mokausi šalia 46 maršruto trasos, vakar taip ir nepamačiau nei vieno 46
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                #8
                Vakar pastebėtas MAN NG272 26-tame maršrute. Taip pat, Volvo 7700 11-tame maršrute.

                Comment


                  #9
                  Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                  Vakar pastebėtas MAN NG272 26-tame maršrute. Taip pat, Volvo 7700 11-tame maršrute.
                  11-u maršrutu dabar bus daug didelės talpos autobusų, nes midi autobusai stovi parke užplombuoti. 26-u jau nuo birželio 1-os reikėjo leisti ilgus, o be to dar 23-u šiandien dirba MAN NG272 nr.430 ir Karosa B741 nr.102. Buvau labai nustebintas autobuso, atvažiavusio 19.10 į Eigulių st. užpildymu - jei ten būtų trumpas, trečdalis į jį būtų netilpę...
                  Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.13, 12:27.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    #10
                    Kaip suprast užplombuoti? gal jau kokie bankai bando juos areštuot? Klausiu nes tai visai realu. Dirbau transporto įmonėj, kurioj prieš Kalėdas taip pat buvo užplombuotos visos lizinginės transporto priemonės. ir iki šiol stovi specialiai tam sukurtai aikštelėje prie Ukmergės

                    Comment


                      #11
                      Parašė uH1978 Rodyti pranešimą
                      Kaip suprast užplombuoti? gal jau kokie bankai bando juos areštuot? Klausiu nes tai visai realu. Dirbau transporto įmonėj, kurioj prieš Kalėdas taip pat buvo užplombuotos visos lizinginės transporto priemonės. ir iki šiol stovi specialiai tam sukurtai aikštelėje prie Ukmergės
                      Ant durų kabo vielos su plombomis, ant priekinio stiklo uždėti lapai su užrašu UŽPLOMBUOTAS NEEKSPLOATUOJAMAS. Tokie kada ant visų VanHool A300, artefaktų iš Švedijos (070,072,073,074), kelių Karosų B832 (036, 302; ant likusių nesimato, bet ko gero ir jie užplombuoti) VanHool'ų A508, 091 ir 090 MAN NL202 ir net 1 MB Citaro... Dar atrodo ir ant MB Cito,kurie visi jau baigia užsilenkti - 2 iš jų stovi dėl elektrinės pavaros gedimo, kiti dar dėl kažko. Todėl ir išeina, kad 11-u dirba Volvo 7700... Kodėl taip daroma - neįsivaizduoju. Dabar visus Karosa B832 vairuotojus sodina į dujinius, ir kalbama, kad pradės tuoj masiškai tas Karosas nurašinėti...
                      Paskutinis taisė Mettal; 2009.06.04, 22:03.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        #12
                        Parašė uH1978 Rodyti pranešimą
                        Kaip suprast užplombuoti? gal jau kokie bankai bando juos areštuot? Klausiu nes tai visai realu. Dirbau transporto įmonėj, kurioj prieš Kalėdas taip pat buvo užplombuotos visos lizinginės transporto priemonės. ir iki šiol stovi specialiai tam sukurtai aikštelėje prie Ukmergės
                        Jie paprasciausiai uzkonservuoti bet nenurasyti o kad isvengti vagysciu autobusus uzplombavo.

                        Comment


                          #13
                          Beje, "padegėlis" MAN - 423 jau suremontuotas ir mažiausiai antrą savaitę važinėja. Ir net 21-u maršrutu

                          Comment


                            #14
                            aRa: Taip, jis vakar ten važinėjo
                            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                            Comment


                              #15
                              Turiu gerą žinia. Mano senelio autobusas nr 399 jau birželio 22d išvažios į maršrutus. Tik jau perdažytas melynai-geltonu . Man jau šiandien sakė kad jau jis nudažytas liko tik nuplauti sėdynes ir pereiti T.A.

                              Comment


                                #16
                                Parašė Mettal
                                Deja, visi dujinukai, kurie gali važiuoti, jau važiavo ir nebuvo kuo jų pakeisti. 078 yra 079 analogas, tik jo dažymo schema skiriasi (tokių yra 3: 078, 079 ir 087).
                                jei neklystu tai 087 nurase, mat vairuotuoja teko paskutiniu metu sutikti dujiniu vaziuojant. O autobusai is konferencijos tai pasaka, kad toki pavairuoti

                                Comment


                                  #17
                                  o 078 tai galima daznai sutikti 27 marsrute

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Aidzinas Rodyti pranešimą
                                    jei neklystu tai 087 nurase, mat vairuotuoja teko paskutiniu metu sutikti dujiniu vaziuojant. O autobusai is konferencijos tai pasaka, kad toki pavairuoti
                                    Na aš tai labai atsargiai žiūriu į "nurašymus", mat jau 2 kartus jie nepasitvirtino. Pirmas kartas - 029, nors jis vėl stovi "mirtininkų zonoje" prie Karosų, MAN NL202 ir Van Hool. Antrasis - 159 (ar kitas) Citaro. Man sakė, kad jį neva nurašė dėl to, kad taisyti kažkokią detalę labai brangu. Gal tiesiog sugedo ir pastatė jį į patvorį kaip kai kuriuos dujinius (pvz. MANai NG232 CNG, Carrus City nr. 862) ir Volvo 7700 nr. 784.
                                    27-u maršrutu dažnai važinėja išskirtiniai autobusai. Kol nesudegė, jame dažnai dirbdavo Repstad/DAF nr. 075, dabar - 857, 087 .
                                    Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.18, 13:41.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Na aš tai labai atsargiai žiūriu į "nurašymus", mat jau 2 kartus jie nepasitvirtino. Pirmas kartas - 029, nors jis vėl stovi "mirtininkų zonoje" prie Karosų, MAN NL202 ir Van Hool. Antrasis - 159 (ar kitas) Citaro. Man sakė, kad jį neva nurašė dėl to, kad taisyti kažkokią detalę labai brangu. Gal tiesiog sugedo ir pastatė jį į patvorį kaip kai kuriuos dujinius (pvz. MANai NG232 CNG, Carrus City nr. 862) ir Volvo 7700 nr. 784.
                                      27-u maršrutu dažnai važinėja išskirtiniai autobusai. Kol nesudegė, jame dažnai dirbdavo Repstad/DAF nr. 075, dabar - 857, 087 .
                                      Jo del 087 tai tikari per anksti as ji nurasiau Vietoi DAF 075 zmogus dirba su 078.

                                      Comment


                                        #20
                                        [VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

                                        Šią temą kuriu tiems, kam yra įdomios kiekvieno autobuso ar troleibuso „biografijos“ ir charakteristikos. T.y. viskas, kas nelabai įsipaišo į temų Vilniaus troleibusų fotogalerija ir [VLN] Vilniaus viešasis transportas rėmus.
                                        Pastaba forumo nariams: prieš užduodami klausimus „kam jums to reikia“ ir „kokia iš to nauda“, pamastykite, kaip atsakyti į šiuos klausimus: „ar ši tema jums trukdo“ ir „kodėl jūs skaitote tai, kas jums neįdomu ir nenaudinga“.

                                        --------------------------------------------------------------------

                                        Pradėsiu nuo to, kad šiandien mačiau 2 neįprastus dalykus:
                                        1. Tamsiai mėlynas/žalias troleibusas nr. 1629 dirbo ne įprastame 5, o 2-ame maršrute.
                                        2. Maždaug 19:05 troleibusas nr. 1660, dirbantis 5 maršrutu, darė posūkį iš Šeimyniškių g. link Žaliojo tilto ir stoties, lyg jis būtų 12 ar 13 maršruto. Važiuojant Kalvarijų gatve tarp sankryžos su Šeimyniškių g./Konstitucijos pr. ir Žalgirio g. nemačiau nė vieno troleibuso (gal tiesiog toks tarpas pasitaikė?). Galbūt kas nors numano, kas ten per avarija buvo?
                                        Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.11, 13:52.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment

                                        Working...
                                        X