Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Beje, kodėl pagaliau šiandien 1G dirba visi ilgi autobusai visos d. metu? (mačiau 10 ilgų autobusų, turbūt kiti likę irgi), turbūt atsilaisvino ilgų autobusų, nes ir šiandien 34 maršrutu jau ir trumpi dirba, tik man rodos 1-a Karosa ilga.

    Comment


      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
      Beje, kodėl pagaliau šiandien 1G dirba visi ilgi autobusai visos d. metu? (mačiau 10 ilgų autobusų, turbūt kiti likę irgi), turbūt atsilaisvino ilgų autobusų, nes ir šiandien 34 maršrutu jau ir trumpi dirba, tik man rodos 1-a Karosa ilga.
      Todėl, kad į trumpus nevisada gali tilpti visi norintys važiuoti. Tai buvo sakoma iš pat pradžių. Dar trumpi autobusai 34,42,5. Ilgi 1G,3G.

      Comment


        O 1G jau visada važiuos (darbo d.) ilgi autobusai?

        Comment


          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
          O 1G jau visada važiuos (darbo d.) ilgi autobusai?
          Taip, visad
          Kažkur nuo rugsėjo-spalio mėnesio atsilaisvins ilgi autobusai iš 17, 36, 39, 66 maršrutų (1+3+1+2). Iš viso 7 ilgi autobusai
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Taip, visad
            Kažkur nuo rugsėjo-spalio mėnesio atsilaisvins ilgi autobusai iš 17, 36, 39, 66 maršrutų (1+3+1+2). Iš viso 7 ilgi autobusai
            Visi ilgi autobusai dirbę vasaros sezonu nuo rugsėjo mėn. pereis į kitus maršrutus, o į kitus maršrutus grįš trumpi autobusai su mažintu kursavimo dažniu. Ilgas piko valandomis išliks tik A17, kaip buvo 2012-2013 rudens - žiemos sezono metu. O visur kitur važiuos trumpi suretintu eismo tvarkaraščiu. Nes nuo rugsėjo 1 d., parkui trūksta 6 autobusų. Nes nuo rugsėjo mėn. į gatves išvažiuos visi turimi autobusų parko autobusai tai yra visi 323 autobusai ir neliks jokio rezervinio autobuso.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Net ir A19 nebebus ilgų autobusų darbo dienomis??
              Ir iš kur informacija?
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Šiandieną 78 maršrute, pamaininiais grafikais važiavo 2 trumpi autobusai (vienas Saffle, kitas Volvo), pertraukiamu grafiku važiavo dvi Karosos. 42 maršrute, abi Volvos dirbo, trumpos. Pertraukiamu grafiku važiavo ilga Karosa.

                Comment


                  Parašė Nezzy Rodyti pranešimą
                  Šiandieną 78 maršrute, pamaininiais grafikais važiavo 2 trumpi autobusai (vienas Saffle, kitas Volvo), pertraukiamu grafiku važiavo dvi Karosos. 42 maršrute, abi Volvos dirbo, trumpos. Pertraukiamu grafiku važiavo ilga Karosa.
                  Taip padaryta dėl to, kad atiduot ilgus pamaininius autobusus į greituosius maršrutus (berods 1G). Rugsėjis parodys, ar užmiesčio maršrutai (12, 16, 19) liks su ilgais darbo dienomis
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Taip padaryta dėl to, kad atiduot ilgus pamaininius autobusus į greituosius maršrutus (berods 1G). Rugsėjis parodys, ar užmiesčio maršrutai (12, 16, 19) liks su ilgais darbo dienomis
                    Aš kiekvieną dieną važinėju su 78-u ir tikrai pritariu tai įdėjai, jog trumpi autobusai važinėtų visą dieną, nes ilgi autobusai tik orą vežioja. Tiesa, galbūt pertraukiamu grafiku reikalingi ilgi autobusai, nes autobusas į Pagirius pvz. ganėtinai pilnas atvažiuoja, kaip šiandieną ilga Karosa atvažiavo pilna. Na tas pats ir su A42. A3, nors ir trumpas autobusas važinėja, tačiau keleivių ten nesulaukiama. Ar Vaidotuose, ar Salininkuose, autobusas beveik visada tuščias. Tai čia tokie pastebėjimai.

                    Comment


                      Kyla klausimas, kas norės į Vaidotus iš Stoties važiuot su A3, kai dar lanką per Dilgynę daro, kur prisirenka narkomanų ir 40 (berods) minučių į vieną pusę važiuot, kai greičiau galima su A8 iki Žemųjų Panerių nuvažiuot ir iš ten su bet kokiu troleibusu iki, tarkim, Savanorių pr.?
                      Taip pat, kam reikalingas šis maršrutas, kurio kursavimo dažnis beveik 2val dienos metu? Po truputį pradedam lygintis į Kauną, kai vienu maršrutu visi įmanomi rajonai apjungiami.. /\
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                        Visi ilgi autobusai dirbę vasaros sezonu nuo rugsėjo mėn. pereis į kitus maršrutus, o į kitus maršrutus grįš trumpi autobusai su mažintu kursavimo dažniu. Ilgas piko valandomis išliks tik A17, kaip buvo 2012-2013 rudens - žiemos sezono metu. O visur kitur važiuos trumpi suretintu eismo tvarkaraščiu. Nes nuo rugsėjo 1 d., parkui trūksta 6 autobusų. Nes nuo rugsėjo mėn. į gatves išvažiuos visi turimi autobusų parko autobusai tai yra visi 323 autobusai ir neliks jokio rezervinio autobuso.
                        Tai jeigu taip jau trūksta autobusų, tai galėtų jau laikinai atkurti T5, šiek tiek praretinant 1G ir sustiprinti T16 praretinant 2G. Kol bus gauti nauji autobusai. Nes troleibusų, nors ir labai senų, tačiau netrūksta. Beje, o kaip ten dėl autobusų nuomos? Berods konkurso rezultatai jau turėtų būti aiškūs.
                        Be to, dabar kaip tik būtų gyvybiškai svarbu skirti mažiau laiko trasos įveikimui ten, kur grafikai labai "ištempti" - juk tada viena TP galėtų kursuoti dažniau ir kai kuriuose maršrutuose galbūt galima būtų atlaisvinti 1 autobusą (pvz. dažnai minimame 40 maršrute). Bet vargu, ar kas nors susiprotės tai padaryti...

                        Comment


                          Parašė Nezzy Rodyti pranešimą
                          Na tas pats ir su A42. A3, nors ir trumpas autobusas važinėja, tačiau keleivių ten nesulaukiama. Ar Vaidotuose, ar Salininkuose, autobusas beveik visada tuščias. Tai čia tokie pastebėjimai.
                          Yra keletas priežasčių kodėl taip yra:
                          1. Autobusas nestoja Vaidotų gyvenvietėje, kur yra didžiausias žmonių srautas.
                          2. Nėra jokios informacijos apie tą autobusą - stotelėse nėra grafikų, net galinėje Vėjo st. nėra nei autobuso stotelės ženklo, nei suoliuko. Taigi dalis žmonių tiesiog nežino apie šį maršrutą.

                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Kyla klausimas, kas norės į Vaidotus iš Stoties važiuot su A3, kai dar lanką per Dilgynę daro, kur prisirenka narkomanų ir 40 (berods) minučių į vieną pusę važiuot, kai greičiau galima su A8 iki Žemųjų Panerių nuvažiuot ir iš ten su bet kokiu troleibusu iki, tarkim, Savanorių pr.?
                          Geras pastebėjimas. Iš tiesų keletą kartų teko važiuoti šiuo maršrutu, keletas pastebėjimų:
                          1. 90% žmonių važiuoja iki Salininkų. Po to lieka tik kokie 2-3 žmonės kurie ir važiuoja iki Vėjo st.
                          2. Pačio maršruto trukmei didelę įtaką daro vandentiekio tiesimas Salininkuose kur nuimta pusė kelio dangos, taip pat siaubingos duobės Metalo ir ypač Motorų g. Sutvarkius kelią šiose vietose, autobusas galėtų nesunkiai nuvažiuoti į stotį per 35 min.

                          Tačiau mano nuomone geriausia būtų A3 pratęsti ne iki Vaidotų, o iki Užusienio. O A41 naikinti ir pratęsti 42 iki Vaidotų.

                          EDIT: Žinoma, narkomanai niekam nepatinka, todėl kitas variantas būtų sugrąžinti senąjį A3 maršrutą ir 41 tiesiog pratęsti iki Vaidotų.
                          Paskutinis taisė toleranceofculture; 2013.08.23, 12:10.
                          Dear Sir,

                          Comment


                            Mano mamos pasakojimais, šiandien 4-o autobuso maršruto pirmu reisu atvažiavo mažas geltonas (taip supratau, jog Vanhool arba Noge) autobusas. O jame buvo įjungtas šildymas. Išlipus mama paklausė, kodėl šildymas įjungtas, o vairuotojas atsakė: "čia ne mano mašina, mano ryte neužsikūrė ir ryte neišvažiavo į reisą".

                            Kyla klausimas, ar vairuotojas nejautė, kad šildymas įjungtas? Ar buvo sunku paskambint į parką paklausti, kaip išjungti šildymą?

                            Taip pat pirmadienį, nežinia dėl kokių aplinkybių, pirmas 82-o reisas (5:53 Sodų stotelėj link Stoties), vėlavo 6min. Atvyko į Stotį taip pat su vėlavimu. Paklausus vairuotojo, kodėl vėluoja, tik išpūtė akis. Įprastai mama, važiuodama šituo reisu, spėja į 4-o maršruto autobusą, kuris iš Stoties išvažiuoja 6:21
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimą
                              EDIT: Žinoma, narkomanai niekam nepatinka, todėl kitas variantas būtų sugrąžinti senąjį A3 maršrutą ir 41 tiesiog pratęsti iki Vaidotų.
                              Mane labiausiai stebina, kad pagrindinis argumentas yra narkomanai. C'mon, kai buvo 4 maršrutas, juo važiavo į nakvynės namus asocialūs asmenys, benamiai. Neretai dar ir išgėrę, kurie kabinėjosi prie visų keleivių. Tuo tarpu narkomanai įlipa ir kaifuodami važioja iki taško. Dar neteko niekur girdėti, kad keleiviai ar vairuotojas nuo jų nukentėtų. Taip, nemalonu su jais važiuoti, tačiau jie kol kas nekeldavo tokių nepatogumų, kaip asocialai.
                              Tačiau buvusio 4 maršruto (dabar 27) keleiviai kažkodėl ant kiekvieno kampo nešaukia, kad neįmanoma važinėti šiuo maršrutu, nekuria alternatyvų, kad šis maršrutas nevažiuotų pro nakvynės namus. O va komentatorius iš Salininkų labai jau pergyvena dėl narkomanų ir kiekviename pranešime apie tą maršrutą vis ieško alternatyvų, kad autobusu nevažiuotų narkomanai. Laikas susiprotėti, kad niekas nekurs atskiro "narkobuso", todėl jie, kaip ir benamiai, važinės su kitais keleiviais.

                              Comment


                                Mane kitas paradoksas labiau domina - kodėl 8 maršrutui leidžiama stoti Vaidotuose, o 3 mat ne?
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  8 maršrutui leidimas išduotas jau labai seniai, o 3 - grafikas pateiktas derinimui Vilniaus rajonui kelios dienos prieš jo įsigaliojimą. Per kelias dienas "derinimas" pavirsta tiesiog besąlygišku paklusimu arba atsisakymu tvirtinti.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                    Mane labiausiai stebina, kad pagrindinis argumentas yra narkomanai.
                                    Tai tikrai nėra ir neturėtų būti pagrindinis argumentas, manau pagrindinis būtų važiavimo trukmė. A41 užvažiuodamas į Užusienį papildomai sugaištų tik 6 min. o A3 užvažiuodamas į Metalo g. net 11 min.
                                    Dear Sir,

                                    Comment


                                      Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimą
                                      Tai tikrai nėra ir neturėtų būti pagrindinis argumentas, manau pagrindinis būtų važiavimo trukmė. A41 užvažiuodamas į Užusienį papildomai sugaištų tik 6 min. o A3 užvažiuodamas į Metalo g. net 11 min.
                                      Man vistiek nesuprantama A3 užsukimas į Salininkus. Iki pagrindinės Salininkų stotelės (Melioratorių st.) autobusas vistiek nevažiuoja, o pravažiuoja šonu. Iš stoties į Salininkus? Tai vėl gi, važiuoja A42, tad tas užsukimas yra visiškai beprasmiškas ir ištempiantis grafiką, todėl nesistebiu, jog ganėtinai mažai žmonių važiuoja šiuo maršrutu, jau nekalbant apie tai, jog A3 neturi leidimo sustoti Vaidotuose, tada išvis prasmė buvo jį ten leisti, jeigu leidimai nėra išduoti? Pavienius žmones vežiot? Tam yra skirti rajoniniai mikroautobusai, tad šitam maršrutui yra labai didelis klaustukas, ar jis reikalingas su dabartine trasa miestui ir rajonui.

                                      Comment


                                        Šios dienos "paklydėlis" - Škoda 14tr #1635, dirbęs 17 maršrutu. Mačiau važiavo per Žirmūnų tiltą. Ar jis apsisuko prie Petro ir Povilo žiedo, ar užsisvajojęs nusuko į T. Kosciuškos gatvę, nežinia
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė Nezzy Rodyti pranešimą
                                          Man vistiek nesuprantama A3 užsukimas į Salininkus. Iki pagrindinės Salininkų stotelės (Melioratorių st.) autobusas vistiek nevažiuoja, o pravažiuoja šonu. Iš stoties į Salininkus? Tai vėl gi, važiuoja A42, tad tas užsukimas yra visiškai beprasmiškas ir ištempiantis grafiką, todėl nesistebiu, jog ganėtinai mažai žmonių važiuoja šiuo maršrutu, jau nekalbant apie tai, jog A3 neturi leidimo sustoti Vaidotuose, tada išvis prasmė buvo jį ten leisti, jeigu leidimai nėra išduoti? Pavienius žmones vežiot? Tam yra skirti rajoniniai mikroautobusai, tad šitam maršrutui yra labai didelis klaustukas, ar jis reikalingas su dabartine trasa miestui ir rajonui.
                                          Pritariu. Mano spėjimas būtų, kad panaikinus 71 maršruto mikroautobusą žmonės gyvenantys Salininkuose reikalavo tiesioginio susisiekimo su metalo ir motorų gatvėmis. O Savivaldybė nuolaidžiaudama tokį sprendimą ir priėmė, nors ten galima lengvai nuvažiuoti su persėdimu ar nueiti pėsčiomis nuo Dilgynės ar Hidrometeorologijos stotelių (apie 1km).
                                          Dear Sir,

                                          Comment

                                          Working...
                                          X