Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Į Vaidotus važiuoti nelabai yra prasmės, kai ten nestojama.
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimą
      Pritariu. Mano spėjimas būtų, kad panaikinus 71 maršruto mikroautobusą žmonės gyvenantys Salininkuose reikalavo tiesioginio susisiekimo su metalo ir motorų gatvėmis. O Savivaldybė nuolaidžiaudama tokį sprendimą ir priėmė, nors ten galima lengvai nuvažiuoti su persėdimu ar nueiti pėsčiomis nuo Dilgynės ar Hidrometeorologijos stotelių (apie 1km).
      Klausimas tuomet toks: ar negeriau būtų buvę šiuo atveju įvest A42 užsukimus į Dilgynę (Metalo, Motorų gatves)? Ne visi gali tą vieną kilometrą eit /\
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Klausimas tuomet toks: ar negeriau būtų buvę šiuo atveju įvest A42 užsukimus į Dilgynę (Metalo, Motorų gatves)? Ne visi gali tą vieną kilometrą eit /\
        Pritariu, tai būtų vienas iš geriausių variantų. Tarp kitko toks maršrutas buvo ir viename iš Vilniaus BP dokumentų.
        Dear Sir,

        Comment


          Vakar į paskutinį 78-ą reisą į pagirius, atvažiavo Volvo rezervas. Garažinio numerio nepamenu. O tuo tarpu visą dieną dirbęs Saffle, atvažiavo į stotį laiku, 22:35, tačiau į paskutinio reiso nedarė ir su atidarytų variklio dangčiu nuvažiavo į parką

          Comment


            Nuo rugsejo 3 marsrutas jau stos Vaidotuose. Visgi abejoju, ar su tokiais uzsukimais ir vaziavimo trukme daug zmoniu perses i ji is priemiestinio 224.
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              įdomu kas čia per įvykis, o tai pirma savo kailiu jaučiau, o po to teko ir kojomis print screen 18:02...

              Comment


                Parašė Rijikas Rodyti pranešimą
                įdomu kas čia per įvykis, o tai pirma savo kailiu jaučiau, o po to teko ir kojomis print screen 18:02...
                Atvaizdas
                Viena juosta remontuojama Ozo gatvėje link Akropolio, iškart už Karevių g. sankryžos, tai kamštis visur, ne tik Kalvarijų g., bet ir Žirmūnų g. nuo Minsko iki Kareivių g., pačioje Kareivių g. jau nuo Valakampių tilto.
                Flickr

                Comment


                  Paaiškėjo, kad Trakų rajonas atsisakė derinti A68 Lazdynai - Lentvaris - Grigiškės tvarkaraštį, todėl nuo rugsėjo 1 jis važiuos savo įprasta trasa ŽP - Lentvaris - Grigiškės.

                  Kas ten per žmonės dirba, neįsivaizduoju /\
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Įspūdžiai po vakar dienos Kalvarijų g. 17:26- 18:25.
                    Buvau Vinco Kudirkos aikštės st. laukiau 1G, atvažiuoja nr. 430, įlipu 17:26. Išlipsiu Jeruzalėje. Nuo Kalvarijų turgaus iki Pramogų arenos st. CHAOSAS! Važiuojant į kalniuką nuo Žalgirio st. buvo tokia viena vieta, kurioje autobusas stovėjo ir visai nevažiavo apie 13 min tikrai, buvo daugiau tokių vietų kur stovėjo itin ilgai. aplink sėdintys žmonės telefonu dažniausiai sakydavo: ,,didžiulis kamštis, siaubas, kalvarijų gatvėje, gal kokia avarija ar kas'' dar viena moteris (per telefoną): ,,idiotas tas vairuotojas, galėtų bent duris atidaryt šitaip karštą'' tada žvengiau ilgai kai tai pasakė . ištiesų daugelis žmonių (dar nepasiekus tauragnų st.) gal net pusę nu šiektiek mažiau nei pusė išlipo per priekines duris ir ėjo pėsčiomis, nes neiškentė, taip ilgai nejuda autobusas... Dar viena moteriškė (ne per telefoną): ,,kas čia dėsis nuo rugsėjo 1d. neįsivaizduoju...'' Dar viena moteriškė irgi ilipus V. Kudirkos st. sakė: ,,100 metų autobusų nevažiavau'', poto ji kažkam paskambino ir pasakė: ,,nu jau įlipau į greitajį, pažiūrėsim kaip jis čia greitai važiuos'' , paskui žiūrau Tauragnų st. (į stoties pusę) 10 maršrutų dirbęs autobusas nr. 850 šiektiek nukentėjo, priekis vos sužalotas nuo mašinos... į santariškių pusę buvo prisikaupę ir daug autobusų ir troleibusų, kol galiausiai mus kamščio metu aplenkė kitas 1G nr. 530 lygtais. Po pramogų arenos st. jau nebuvo kamščio ir greit tada jau nuvažiavau... Jeruzalėj atsidūriau tiktais 18:25h... visą valandą kelionė truko... bet paskui jau mačiau išlipęs 1G autobusai važiuoja iš eilės paskui (link stoties), vienas po kito... Tai tokie įspūdžiai
                    Paskutinis taisė Mantas95; 2013.08.30, 08:17.

                    Comment


                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                      Šiandien 26 maršrutu dirba ilgas autobusas Volvo7700A 741.
                      Gal esate juo važiavęs? Įdomu, kaip jis apsisukdavo Ozo žiede?

                      Comment


                        Vakar kadangi tingėjau iškart parašyt, tai parašysiu dabar. Vakar į stotį neatvyko 78 reisas į Pagirius (13:18). Galvojau vėlavo, tačiau jis visiškai neatvažiavo, todėl ir supratau, jog sugedo. Sekantis (tiesa, vakar 78 pamaininiu grafiku dirbo MAN Lion's City #933) reisas, kurio laikas buvo 14:12, vėlavo 10 minučių, bet matyt dėl kamščių. Važiuodamas, Naujininkuose pamačiau jog buvo tempiamas 78 maršruto Saffle, garažinis numeris 837 ar 847, kažkaip panašiai, tiksliai nepamenu. Jį pakeitė Saffle #848

                        Comment


                          Atkreipkit dėmesį į tai, kad stotelėse pakabinti nauji grafikai. Nežinau jūsų situacijos, bet neretai toks neapsižiūrėjimas ir tampa "vėlavimo" priežastimi.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Aš niekados nežiūriu į grafikus stotelėse, tad viskas čia gerai su manim "neapsižiūrėjimu"

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Atkreipkit dėmesį į tai, kad stotelėse pakabinti nauji grafikai. Nežinau jūsų situacijos, bet neretai toks neapsižiūrėjimas ir tampa "vėlavimo" priežastimi.
                              Savaitgali - ne. Dazniausiai keiciami tik d.d. grafikai.

                              Comment


                                Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                Savaitgali - ne. Dazniausiai keiciami tik d.d. grafikai.
                                Viskas vyko vakar, t.y. penktadienį. Savaitgalis čia ne prie ko.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Viskas vyko vakar, t.y. penktadienį. Savaitgalis čia ne prie ko.
                                  Vakar, kai savanoriavau Kudirkos aikštėje link Žalio tilto, kai kurie nesuprato, kad čia nuo rytojaus įsigaliosiantys grafikai. Tai priėjau ir paaiškinau, kad šiais grafikais netikėtų, kadangi jie dar negaliojantys
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Na čia jau nuo žioplumo vaistų nėra
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Prieš 6 minutes į Stotį nuvažiavo Noge midibusas, dirbatis 82-am maršrute. Pats savo akimis ką tik mačiau
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Vakar, kai savanoriavau Kudirkos aikštėje link Žalio tilto, kai kurie nesuprato, kad čia nuo rytojaus įsigaliosiantys grafikai. Tai priėjau ir paaiškinau, kad šiais grafikais netikėtų, kadangi jie dar negaliojantys
                                        Pasakai, kad eismo tvarkaraštis galioja tik nuo rugsėjo, tai sako, turi tada keisti tik iš tos dienos į tą dieną per naktį. O iki rugsėjo turėjo likti seni, nes sako, kaip dabar galiu žinoti, kada važiuos autobusas? Sako Juks internetą ne visi turi. Tai sako galėjo palikti senus. Tegul keičia iš Rugpjūčio 31 d., į Rugsėjo 1 d. Bet dar kai pasakai, kad mieste yra 1000 stotelių ir juose eismo tvarkaraščius keičia tik vienas žmogus tai sako, tai tegul jis juos keičia naktį iš Rugpjūčio 31 d., į Rugsėjo 1 d.

                                        Niekada jie nežiūrės, kas ten žaliomis raidėmis ir skaičiais parašyta. Jie iš karto žiūri kada ir kur vyksta jų norimas maršrutas.
                                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                        Comment


                                          Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                          Niekada jie nežiūrės, kas ten žaliomis raidėmis ir skaičiais parašyta. Jie iš karto žiūri kada ir kur vyksta jų norimas maršrutas.
                                          Tokių žmonių visada buvo, yra ir bus. Toks jau mentalitetas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X