Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
    Naujojoj Vilnioj sustojo eismas ties Parko-Pergalės gatvėmis, įstrigę 31 74, pora greitųjų ir kitų autobusų.
    Dėl šios nelaimės > http://www.delfi.lt/news/daily/crime....d?id=66484328
    1 74 ir 18 matau važiuoja Gerovės gatve.
    17:30 : visas eismas atnaujintas.
    Nelaimės bus tol, kol visi sunkvežimiai važiuos Pramonės ir Pergalės gatvėmis. Buvo jau porą kartų tokių nelaimių, bet be mirčių.
    P.S. Jau nekalbu apie tai, kaip sunkvežimiai pravažiuoja Džiaugsmo ir Pergalės gatvių sankryžą (tokia situacija aprašyta ir delfi komentaruose).
    Paskutinis taisė grustnyj; 2014.11.24, 16:52.

    Comment


      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
      Šiandien 48 : minėtasis 494, 156 ir 159.
      46 mačiau 497.
      Tai negi AP trūksta trumpų autobusų, kad siunčia antrojo parko ? Gi tiems keleivių srautų skaičiavimas nereikia jų devynių galybių, turėtų dar likti ir 46,48 maršrutų aptarnavimui.

      Comment


        Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
        Tai negi AP trūksta trumpų autobusų, kad siunčia antrojo parko ? Gi tiems keleivių srautų skaičiavimas nereikia jų devynių galybių, turėtų dar likti ir 46,48 maršrutų aptarnavimui.
        43 ir 73 maršrutuose dirba po kelis MAN'us (aišku dirba ir kiti autobusai iš antro parko). Antrame parke naujausi yra Mercedes Benz Citaro, kurie neturi keleivių skaičiavimo sistemos.
        Paskutinis taisė Arelis; 2014.11.24, 18:22.
        My Flickr
        My Trainpix

        Comment


          Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
          Tai negi AP trūksta trumpų autobusų, kad siunčia antrojo parko ? Gi tiems keleivių srautų skaičiavimas nereikia jų devynių galybių, turėtų dar likti ir 46,48 maršrutų aptarnavimui.
          Parašė Arelis Rodyti pranešimą
          43 ir 73 maršrutuose dirba tik po vieną MAN'ą. Antrame parke naujausi yra Mercedes Benz Citaro, kurie neturi keleivių skaičiavimo sistemos.
          Kuo toliau, tuo labiau man nesinori skaityti šios forumo skilties pranešimų. Jūs bent suvokiat tai, ką jūs rašot?
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Kuo toliau, tuo labiau man nesinori skaityti šios forumo skilties pranešimų. Jūs bent suvokiat tai, ką jūs rašot?
            Nelabai suprantu, ko čia jūs dabar putojat. Aš kuo puikiausiai suprantu, kad šiandien "antrojo parko maršrutuose" dirba pirmojo parko autobusai, vien dėl keleivių srautų skaičiavimo. Bet kam daryt ir priešingai - antrojo parko autobusus siųsti į pirmojo parko maršrutus ? Va šito aš nesuprantu ? Gi yra paimti tik keli Man Lion's City autobusai, autobusų parke jų dar yra devynios galybės, tai ko jie neaptarnauja 46,48 maršrutų ? MB Citaro gali ir "išeiginę" kokią apturėti...

            Comment


              Tai dabar prašyti, kad poilsio dieną išeitų į darbą 14 autobusų parko vairuotojų, kad jie galėtų važiuoti papildomais grafikais, o 14 vairuotojų iš troleibusų parko tegu gauna papildomas dvi išeigines?
              Paskutinis taisė Mettal; 2014.11.24, 20:47.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Na, gerai, apsikvailinau :-) nu ne, taigi gali 14 vairuotojų iš troleibusų parko ir dirbti tais "papildomais" autobusų parko maršrutais, kame problema ? :-)

                Comment


                  Galiu atsakyti kitu klausimu Kas blogo tame, kad du parkai laikinai apsikeis maršrutais?
                  Vilniuje autobusams yra priskirti vairuotojai ir yra geriausia, kai tie vairuotojai ir dirba savo autobusais. Vieša paslaptis, kad labai nemažai daliai troleibusų parko vairuotojų (tiksliau tų, kurie anksčiau vairavo troleibusus), negalima patikėti nieko naujesnio už Ikarusą. Apie naują MANą išvis negali būti nė kalbos.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Galiu atsakyti kitu klausimu Kas blogo tame, kad du parkai laikinai apsikeis maršrutais?
                    Vilniuje autobusams yra priskirti vairuotojai ir yra geriausia, kai tie vairuotojai ir dirba savo autobusais. Vieša paslaptis, kad labai nemažai daliai troleibusų parko vairuotojų (tiksliau tų, kurie anksčiau vairavo troleibusus), negalima patikėti nieko naujesnio už Ikarusą. Apie naują MANą išvis negali būti nė kalbos.
                    Klystate 65 1-u grafiku dirba buvęs troleibuso vairuotojas ir jam patikėjo tiek MAN, tiek Solaris Urbino CNG 12, netgi ir Iveco Irisbus Castrosua autobusus ir jis važiuoja normaliai su naujais autobusais. (Šiam vairuotojui yra priskirtas vienas iš sprinterių ir jis šiame maršrute jau dirba visus metus).
                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                    Comment


                      Šiandien 75 naujas, nuomojamas 2TP autobusas 294.

                      Comment


                        Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                        Klystate 65 1-u grafiku dirba buvęs troleibuso vairuotojas ir jam patikėjo tiek MAN, tiek Solaris Urbino CNG 12, netgi ir Iveco Irisbus Castrosua autobusus ir jis važiuoja normaliai su naujais autobusais. (Šiam vairuotojui yra priskirtas vienas iš sprinterių ir jis šiame maršrute jau dirba visus metus).
                        Kalbu būtent apie tuos, kurie dirba troleibusų parke. Apie autobusų parke dirbančius nieko negaliu pasakyti.

                        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                        Šiandien 75 naujas, nuomojamas 2TP autobusas 294.
                        Įdomu, ar tai dar vienas pakaitinis (273-am ???) ar jau naujas, iš tų 6 nuomojamų autobusų, skirtų troleibusų parkui.
                        Paskutinis taisė Mettal; 2014.11.25, 15:35.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          1701 jau sutaisytas po avarijos kaip įprastai dirba 6 maršrute.

                          Comment


                            Šiandien Laisvės prospektu prie Karoliniškių st. pralėkė KLAP'o MAN A23 NG313 nr.98. Nežinau ką jis veikia Vilniuje.
                            My Flickr
                            My Trainpix

                            Comment


                              Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                              Šiandien Laisvės prospektu prie Karoliniškių st. pralėkė KLAP'o MAN A23 NG313 nr.98. Nežinau ką jis veikia Vilniuje.
                              Gal nuomoja Vilniečiams?
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                Vilniuje yra MAN servisas.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Na ką.... Pašalo truputį ir jau ilgi autobusai pradėjo gest ?.....
                                  Ryte mačiau 1G 890 važiavo į parką,o iš parko - 963.
                                  Trumpų yra ir 2G, pora mačiau.
                                  Paskutinis taisė Mantas95; 2014.11.28, 17:45.

                                  Comment


                                    Šiandien apie 15:55 Rygos st. (link ateities g.) sugedo 2G 059, apie 5min. stovėjo vietoje, kol galiausiai visai armijai žmonių teko išlipt... BEt greitai atvažiavo 2min anksčiau kitas 2G 777 (reisu 16:02). Tad visi suplūdo į jį. Keletas į 16.
                                    Paskutinis taisė Mantas95; 2014.12.03, 15:33.

                                    Comment


                                      Šiandien 53-am pastebėtas 891
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Šiandien 54 maršrutu dirba ilgas autobusas - 541.

                                        Comment


                                          Būna ir taip: autobusas Vilniaus mieste kartais stoja tik ten, kur nori
                                          http://www.15min.lt/naujiena/gazas/g...69523?cf=gazas
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X