Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ikarus autobusai Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
    Kokybė ne stebuklas. Gal kas paaiškinti gali kodėl bamperiai skiriasi?

    Už iškarpą dėkui.
    Kokybė gera pagal tą laikotarpį. O gerai prižiūrimi jie ir dabar dar kai kuriose šalyse važinėja. Net 250.

    Comment


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      Kokybė gera pagal tą laikotarpį. O gerai prižiūrimi jie ir dabar dar kai kuriose šalyse važinėja. Net 250.
      Scan kokybė bloga

      Comment


        Kaunas, Šilainiai, 2005 m.

        Comment


          Ikarus 620. Laikraštis „Kauno diena“ 2015.11.23. 1970-ieji. Marvelės g. nufotografuoti trys Vaivadų šeimos nariai K. Vaivadaitės asmeninio archyvo nuotr.

          Comment


            Ikarus 255 Utenos autobusų stotyje (apie 1976-1979 m.). UAB „Utenos autobusų parkas“ archyvo nuotrauka.



            http://www.utenoszinios.lt

            Comment


              1978-ieji: Taikos prospekto žiedas (kurio ddabar nebėra) ties sankirta su A.Baranausko g. Spėju jog Kauno AP Ikarus 260. Iš "Kauno diena" 2015.11.21 Nr. 270
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Oho! Nežinojau, kad toje vietoje yra buvusi žiedinė sankryža.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  Oho! Nežinojau, kad toje vietoje yra buvusi žiedinė sankryža.
                  Dar viena žiedinė sakryža buvo Savanorių/Pramonės/Šiaurės

                  Comment


                    Sovietų sąjungoje populiaraus televizinio estradinės muzikos dainų festivalio "Metų daina" (Песня года) vienas iš atrankinių 1986 - ųjų metų koncertų (Песня-86), vyko Lietuvoje, Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose. Televizijos žiūrovams buvo rodomi trumpi siužetai apie Vilnių, Trakų pilį, Kauną. Kaune, Rotušės aikštėje į kadrą papuolė pravažiuojantis "Ikarus 260" . Neaiškiai matosi garažinis ir valstybinis numeriai ir maršruto trafaretė. Gal kam pavyks įžiūrėti.

                    Comment


                      Dar keli kadrai su Ikarus autobusais.







                      Comment


                        VAP 1988 m. kovas.

















                        Comment


                          33G ir 47G







                          Comment


                            Truputį ne į temą. 1989 m. Lietuvoje jau buvo vakarietiškų automobilių?

                            Comment


                              Visada buvo, tik labai mažai.

                              Comment


                                Parašė Elis Rodyti pranešimą
                                Truputį ne į temą. 1989 m. Lietuvoje jau buvo vakarietiškų automobilių?
                                Jų visada buvo, tačiau labai mažai, sakydavo, kad jūreiviai parsiplukdo jas iš užsienio. Vienas giminaitis tuo metu mašinos ieškojo, tai pamenu, kad Vilniaus turguje ne tik "vosmiorą", bet ir Audi apžiūrinėjo.
                                Tiesa, mano skrudžas kaimynas tokiu metu rublius gelbėjo, nusipirko Audi už 25000 (!), po trejų metų išmetė, nes nieko nebeliko iš mašinos...

                                Comment


                                  Aš dar net pakankamai gerai atsimenu vokiškas mašinas su senais lietuviškais/tarybiniais numeriais. O šiap pradėjo jos atisradinėti apie 1988 metus, kai pradėjo leist į Vokietiją įvažiuot. Daugiausiai tai buvo MB w123, w116, Ford Granada, Taunus, Opel ir pan.

                                  Comment


                                    Parašė vidoq Rodyti pranešimą
                                    VAP 1988 m. kovas.

                                    Atvaizdas
                                    Čia dabartinė "Toks" teritorija?
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Parašė vidoq Rodyti pranešimą
                                      Čia naujas maršrutas prie 33 ar pats 33 buvo "G"? 1987 m. schemoje 33 yra paprastas, o 1991 m. irgi tik 33, ir jis stojo visose stotelėse.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Čia naujas maršrutas prie 33 ar pats 33 buvo "G"? 1987 m. schemoje 33 yra paprastas, o 1991 m. irgi tik 33, ir jis stojo visose stotelėse.
                                        http://old.marsrutai.lt/tinklarastis/3245.aspx

                                        Man tik įdomu, kaip jis tą autobusą ten užvarė. Mindaugo tilto tuo metu nebuvo.

                                        Comment


                                          Šiaulių AP IKARUS-260

                                          TARYBŲ LIETUVA 1977 m.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X