Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ikarus autobusai Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
    Kurioje čia vietoje? ar galima nuvykti ir apžiurėti bet kada? Kaip iki ten nuo Kauno, kad ir su persėdimais nuvažiuoti?
    Nelabai ten nuvaziuosi su VT, vienkemis ten.

    Comment


      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
      Nelabai ten nuvaziuosi su VT, vienkemis ten.
      Bet gali pasakyt kur? Labai noriu apziurėt
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
        Marijampolės rajonas, šiandien:

        Atvaizdas


        Atvaizdas
        Čia IKARUS 263 - 3092 6618 ЛИШ -> ZMD 355. Sakyčiau, visai neblogai išsilaikęs.

        Comment


          Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
          Čia IKARUS 263 - 3092 6618 ЛИШ -> ZMD 355. Sakyčiau, visai neblogai išsilaikęs.
          Neskaitant prarudyjusios skylės virš buferio tai taip, nebent salonas truputi pakeistas. Netgi galima butų restauruoti, bet kas tuo užsiims... Labai knieti žinoti šia vieta, kad butų galima nuvykti ten
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Kaip 10 metų nedirbantis autobusas atrodo tikrai gerai. Gal yra foto iš vidaus, gamyklinė lentelė?

            Comment


              Atrodo tikrai neblogai, viduje sėdynes apardytos, bet jos sumestos autobuso gale. VIN lentelės foto neturiu, bet į kolekcija aksesuarų pasiėmiau

              Comment


                Galėtų Retro klubas pasiimt restauracijai, nes KAG'ą surado ir pasiėmė restauracijai
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Retro klubą, kai bebūtų domina tik sena ir labai reta technika.. Gali būti, kad tai paskutinis gautas miesto Ikarus'as Lietuvoje?

                  Comment


                    Klausimas dėl ikaro švaistiklio (Raba - man be turbinos, 200ag) vis dar aktualus. Variklio tepalo siurblius pavyko rasti, o švaistiklio niekur...

                    Comment


                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                      Retro klubą, kai bebūtų domina tik sena ir labai reta technika.. Gali būti, kad tai paskutinis gautas miesto Ikarus'as Lietuvoje?
                      Gautas 1989, taip kad nepaskutinis. Bet tai neturėtų būti priežastis jo neišsaugoti - daugiau Lietuvoje 263-ų, panašu, nėra.
                      O "ant kiek" sena technika domina retroklubą?
                      Paskutinis taisė Briedis; 2016.02.07, 20:42.

                      Comment


                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        Retro klubą, kai bebūtų domina tik sena ir labai reta technika.. Gali būti, kad tai paskutinis gautas miesto Ikarus'as Lietuvoje?
                        Va būtent, kolega, Jūs beveik teisus - tai autobusas iš paskutinės PRIEMIESTINIŲ dvidurių Ikarus 263 laidos. "Sena ir labai reta" technika šioje srityje yra labai realityvi sąvoka - būtų įdomu sužinoti kiek "fiziškai" gyvų Ikarus'ų liko. Manau, koks tuzinas, ne daugiau. KA ir Kautros kiemų pakampėse dar rūdyja keli egzemplioriai, bet juos prikelti antram gyvenimui nėra valios...

                        Comment


                          Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                          Va būtent, kolega, Jūs beveik teisus - tai autobusas iš paskutinės PRIEMIESTINIŲ dvidurių Ikarus 263 laidos. "Sena ir labai reta" technika šioje srityje yra labai realityvi sąvoka - būtų įdomu sužinoti kiek "fiziškai" gyvų Ikarus'ų liko. Manau, koks tuzinas, ne daugiau. KA ir Kautros kiemų pakampėse dar rūdyja keli egzemplioriai, bet juos prikelti antram gyvenimui nėra valios...
                          Kauno Autobusai savajį 260 nutempė į TP ir ten lyg jam su varikliu kažką daro...
                          O Kautra kruta ir taiso, restauruoja savuosius 250-us
                          O ka VVT su savu daro? Nieko! Paliko rudyti ir viskas. Jau tame Ikarus 280 turbut nėra ko ir restauruoti. Jai Jonavos Ikaruso nebutu apiplėše kažkoks jaunimas tai jis dar užsivest galėtų, sakė man darbuotojai
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                            Va būtent, kolega, Jūs beveik teisus - tai autobusas iš paskutinės PRIEMIESTINIŲ dvidurių Ikarus 263 laidos.
                            Kolega, ką turėjote omenyje sakydamas "priemiestinis" Ikarus 263? Ir tuo labiau "dviduris"?

                            Dvidurių 263-ųjų bent jau Lietuvoje nebuvo. Kiek atsimenu, visi jie buvo vienodi, taip pat ir jų vidaus išplanavimas. O į kokius maršrutus leisti (miesto ar priemiesčio), tai jau buvo kiekvieno parko "išmonė"

                            Comment


                              Parašė aRa Rodyti pranešimą
                              Kolega, ką turėjote omenyje sakydamas "priemiestinis" Ikarus 263? Ir tuo labiau "dviduris"?

                              Dvidurių 263-ųjų bent jau Lietuvoje nebuvo. Kiek atsimenu, visi jie buvo vienodi, taip pat ir jų vidaus išplanavimas. O į kokius maršrutus leisti (miesto ar priemiesčio), tai jau buvo kiekvieno parko "išmonė"
                              Atsiprašau, Jūs kaip visada tikslus, jie buvo triduriai.

                              Comment


                                Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
                                Va būtent, kolega, Jūs beveik teisus - tai autobusas iš paskutinės PRIEMIESTINIŲ dvidurių Ikarus 263 laidos. "Sena ir labai reta" technika šioje srityje yra labai realityvi sąvoka - būtų įdomu sužinoti kiek "fiziškai" gyvų Ikarus'ų liko. Manau, koks tuzinas, ne daugiau. KA ir Kautros kiemų pakampėse dar rūdyja keli egzemplioriai, bet juos prikelti antram gyvenimui nėra valios...
                                Priemiestiniai dviduriai buvo 260.27 , "Ikarus 260" kėbulas yra 11m ilgio, "Ikarus 263" - 12m.

                                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                Kauno Autobusai savajį 260 nutempė į TP ir ten lyg jam su varikliu kažką daro...
                                Nuo to laiko, kai Nr. 2109 buvo atvilktas traktoriaus K-150 iš "Raudondvario" parko, autobusas stovi nejudinamas.

                                Prie to pačio, 2009 - aisiais mano užfiksuotas, vienas paskutiniųjų "Kauno autobusų" "Ikarus 280" Nr. 1282 sunaikinimas.

                                Comment


                                  Atsiprašymas

                                  Atsiprašau, gėdingai nusišnekėjau dėl tų "dvidurių priemiestinių Ikarus 263" - tiesiog "išpyliau į eterį neparuoštą minčių kokteilį galvoje". Tai dar kartą įrodo, kad tokius autobusus reikia išsaugoti, kad mes, "senukai", juos dar atsimintume kaip jie atrodė...

                                  Comment


                                    Kauno AP Ikarus 280 (6332 40-31 ЛИЛ). Laikraštis „Kauno tiesa“ 1986 m. rugpjūčio 28 d. E. Katino nuotrauka.

                                    Comment


                                      Vilniaus AP Ikarus 250. ("Tarybų Lietuva", 1978 m.)

                                      Comment


                                        Ikarus

                                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                        Marijampolės rajonas, šiandien:

                                        Atvaizdas


                                        Atvaizdas
                                        Labas,

                                        Ar galetumete pasakyti, kur galima rasti sita Ikarus?

                                        Is anksto dekoju!

                                        Comment


                                          Kauno AP Ikarus 55 Lux avarija kelyje Kaunas-Marijampolė 1967 m. Iš kino žurnalo "Tarybų Lietuva" 1969 m.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X