Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ikarus autobusai Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sveiki, sugrįžau po ligos.......koks p. AutoLiet kino žurnalo 1969 m.nr? nerandu mediatekoje.......AutoLiet gal gali įdėti Utenos,Zarasų,Kupiškio ir Anykščių ATK/ATĮ sunkųjį transportą. Gal gali pakartoti Panevėžio ATK/ATĮ ir AS transportą (turiu tik IKARUS). Labai bus ačiū.
    Paskutinis taisė ROKISKIS; 2016.03.13, 19:19.

    Comment


      Parašė ROKISKIS Rodyti pranešimą
      .......koks p. AutoLiet kino žurnalo 1969 m.nr?
      15

      Comment


        Pirmieji Ikarus 250 Vilniuje. Laikraštis "Vakarinės naujienos" 1972 m. gegužės 26 d.

        Comment


          Rūbinė, atskiri garsiakalbiai, atskiras mikroklimatas - įspūdiniau nei dabar būna

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Rūbinė, atskiri garsiakalbiai, atskiras mikroklimatas - įspūdiniau nei dabar būna
            Man irgi "gražiai" skamba, bet tuo metu buvo "Liuks" autobusai. Kai šiandiena pavaikštai po naujausias "Sietras" tai......Tais laikais Ikarus 250 buvo "super" autobusas. Tik Vengrai galėjo jas tiekti sovietams.
            Paskutinis taisė AutoLiet; 2016.04.08, 17:06.

            Comment


              Laikraštis „Kauno diena“ 1993 m. spalio 21 d.



              Laikraštis „Kauno diena“ 1993 m. spalio 23 d.







              Laikraštis „Kauno diena“ 1993 m. spalio 29 d.





              Comment


                Ikarus 55 Lux Kaune. Laikraštis „Kauno tiesa“ 1967 m. liepos 11 d.

                Comment


                  Panevėžio AP Ikarus šįryt Kėdainiuose


                  Comment


                    Kauno Autobusų Ikarus 260 Troleibusų parke. Atitempė čia "rekonstruoti" bet antiek supūdė vargšus troleibusus, kad dabar iš paskutiniųjų bando taisyt ir nėra laiko jam


                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Laikraštis „Kauno diena“ 1997 m. kovo 6 d.

                      Comment


                        Kėdainių autobusų stotis. "Kautros" nr.37, maršrutas Kaunas-Kėdainiai-Panevėžys ("Kėdainių garsas", 1998 m. balandžio 9 d.)

                        Paskutinis taisė Xarru; 2016.07.21, 15:27. Priežastis: nuorodos taisymas

                        Comment


                          /\ Nerodo nuotraukos

                          Comment


                            Labai jau įdomus man tas Neoplanas šalia. Gal jo foto yra?
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Ne, čia tik tokia simbolinė nuotrauka prie tvarkaraščių buvo. Maršruto neįskaitau, bet Šiaulių kryptyje turėtų stovėti. Gal Akmenės kokios parko?

                              Comment


                                Tai tikriausiai kažkuris iš "Busturo" Neoplan N214H Jetliner.

                                Comment


                                  Lyg dar nebuvo įdėtas. Ignalinos rajonas, šiandien. Stebiu šį gražuolį jau turbūt 10 metų, būklė aišku negerėja





                                  Comment


                                    Man rodos esu šį ar labai panašų autobusą matęs Kėdainiuose 2004 ar 2005m.

                                    Comment


                                      Bene vienintelis Lietuvoje likęs Ikarus 255? Gal Brazauskui kadaise priklausė?

                                      Comment


                                        Registruotas kaip 256. Tai išties turėtų būti 255?
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          Registruotas kaip 256. Tai išties turėtų būti 255?
                                          Pagal išvaizdą tai "grynakraujis" 255.70.
                                          Spėčiau, kad tai nepriklausomybės pradžios laikų "importas" iš kokios nors Rytų Europos šalies. Nes į Tarybų Lietuvą 255-ųjų nevežė jau nuo 1981-ųjų, o šitas pagal "Regitrą" 1987 metų gamybos.

                                          Aišku, jei išlikusi jo gamyklinė lentelė, informacija būtų patikimesnė. Garbaniau, gal dar bus proga ir į vidų žvilgtelt?

                                          Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                          Bene vienintelis Lietuvoje likęs Ikarus 255? Gal Brazauskui kadaise priklausė?
                                          Kuom čia dėtas AMB?
                                          Paskutinis taisė aRa; 2016.07.24, 22:47.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X