Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ikarus autobusai Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė aRa Rodyti pranešimą
    Pagal išvaizdą tai "grynakraujis" 255.70.
    Spėčiau, kad tai nepriklausomybės pradžios laikų "importas" iš kokios nors Rytų Europos šalies. Nes į Tarybų Lietuvą 255-ųjų nevežė jau nuo 1981-ųjų, o šitas pagal "Regitrą" 1987 metų gamybos.

    Aišku, jei išlikusi jo gamyklinė lentelė, informacija būtų patikimesnė. Garbaniau, gal dar bus proga ir į vidų žvilgtelt?



    Kuom čia dėtas AMB?
    Gal dar ir bus progos apžiūrėti šį AMB Stovi jis prie Palūšės

    Comment


      Parašė aRa Rodyti pranešimą
      Kuom čia dėtas AMB?
      Gražus numeris

      Panašu kad šiuo atveju Regitra tikėti nereikėtų. VIN'as kažkoks "lievas", o ir pagaminimo metai kelia abejonių. Pagal įvairius šaltinius 255 gaminti iki 1984.

      Jei nebus pagrindinės lentelės, galima paieškoti jos dublerio variklio skyriuje.

      Comment


        Kauno AP Ikarus 620. Įdedu pilnai nuskanuotą nuotrauką (neapkarpyta). „Kautros“ archyvas.

        Comment


          Prie geležinkelio stoties. Sustabdytas kadras. 1997.7.12, šeštadienis. Iš asmeninio archyvo.

          Comment


            Parašė Mantukas05
            Truputeli intrigos ir pamastymo,gal kas zinoite,penktadieni 19diena kelyje Kaunas - Panevezys,tarp Truskavos ir Ramygalos prasilenkiau su Ikarus 25?,valst.nr. nespejau pamatyti,isskirtinumas tas,kad jis buvo tamsiai zalias(visas) ir galines lempos kebule pritvirtintos beveik ties jo viduriu. Beja vaziavo link Panevezio.
            Tai gal buvęs kariuomenės Ikarusas. Tikriausiai pardavė kažkam prieš keletą metų.

            Comment


              Vieną kariuomenės Ikarus'ą 260 esu matęs prieš kokius 8metus, numeriai CZT

              Comment


                Apie 1980-1983 m. Iš Aleksandro Pleskačiausko rankraščių apie Kauną.



                http://www.epaveldas.lt

                Comment


                  Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                  Apie 1980-1983 m. Iš Aleksandro Pleskačiausko rankraščių apie Kauną.

                  Atvaizdas


                  http://www.epaveldas.lt
                  Labai matyta, bet negaliu suprasti, kuri čia vieta.

                  Comment


                    Parašė disident Rodyti pranešimą
                    Labai matyta, bet negaliu suprasti, kuri čia vieta.
                    Gimnazijos - Šv. Gertrūdos gatvių sankryža.

                    Comment


                      Dzūkija. Ikarus 250.59 užsakytas grybautojams („Kautra“348 ZKC 693). Laida „Požiūris“ 2003 m.



                      http://www.lrt.lt

                      Comment


                        Kolekcijos papildymas Ką domina, turiu dar vieną tokį pat pardavimui

                        Comment


                          Parašė rvr
                          Labas, koks mastelis ir kainą?
                          Iš to mėlyno ženkliuko nuo 250 ikaruso galima spręsti, kad 1/43. Turiu ir aš tą mėlyna ženklą
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Taip, 1:43. Kaina gan didelė, jei ką domins, PM.

                            Comment


                              "Lazdynai". Laikraštis "Vakarinės naujienos" 1975 m. birželio 9 d.

                              Comment


                                Kuri čia vieta Lazdynuose?
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Ryto stotelė. Dešinėje - Ryto paminklas, plačiau žinomas kaip ''Arklys''.

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    Kuri čia vieta Lazdynuose?
                                    Panašu, kad "prie arklio": https://www.google.lt/maps/@54.68248...2!8i6656?hl=en
                                    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                    Comment


                                      Lazdynai. Ikarus 180.





                                      Comment


                                        Kauno autobusų stotyje. Laikraštis „Vakarinės naujienos“ 1970 m. kovo 30 d.

                                        Comment


                                          Bus parduodamas Rokiškio AP Ikarusas 256. Kaina apie 5000 eur

                                          Comment

                                          Working...
                                          X