Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ikarus autobusai Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ROKISKIS Rodyti pranešimą
    Taip yra ir ne vienas.....čia Rokiškio AP IKARUS-256 sėkmingai vėžioja mokinius po Pandelio m.vietoves

    Atvaizdas
    O ar yra važinėjančių miesto, priemiesčio, tarpmiestiniuose maršrutuose? Ne tik užsakomaisiais, ar mokykliniais reisais.
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Paskutinis priemiesčio ar tarpmiesčio reisu važiavo Ikarus 256, kuris paskutinį kartą į liniją išriedėjo 2012.11.01. Jis dirbo marštu Vilnius - Svyriai Sekančią dieną autobusas, kartu su savininku, išėjo į pensiją.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Paskutinis priemiesčio ar tarpmiesčio reisu važiavo Ikarus 256, kuris paskutinį kartą į liniją išriedėjo 2012.11.01. Jis dirbo marštu Vilnius - Svyriai Sekančią dieną autobusas, kartu su savininku, išėjo į pensiją.
        Ačiū už info ROKIŠKIS ir ssnaiperis. Gaila, kad nėra dirbančių ikarus miesto, priemiesčio, tarpmiestiniuose maršrutuose. Ypač jie dabar gerai praverstų Vilniuje. Nostalgija.
        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

        Comment


          O kaip "Kautros" Ikarus? Tas techninės pagalbos. Prieš dvi savaites lenktyniavau su juo Europos pr. Gaila , kad fotiko nebuvau pasiemęs. Jis parvažinėjo kažkur nuo Garliavos , ar Veiverių pusės.
          Neskubėk ir nespėsi.

          Comment


            Jis gi ne maršrutinis. Be to dar Joniškio AP turi Ikarus 211. Tik neaišku, ar dar važinėja. Parke mačiau stovintį, iš tolo neatrodė, kad būtų nebevažiuojantis.

            Comment


              Tai faktas , kad Lietuvoje beliko kokie 2-3 Ikarusai su dirbančiu varikliu... Bet jau tas garsas variklio , tikra nostalgija
              Neskubėk ir nespėsi.

              Comment


                2006 m. Autorius Georgij Krasnikov.

                Kaunas.





                Vilnius.



                http://www.transportglobus.info/
                Paskutinis taisė AutoLiet; 2013.11.09, 05:22.

                Comment


                  Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                  Tai faktas , kad Lietuvoje beliko kokie 2-3 Ikarusai su dirbančiu varikliu... Bet jau tas garsas variklio , tikra nostalgija
                  Kaip norėčiau, kad ir dabar Ikarusai važinėtų Vilniuje.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Liudna ,kad ikarus autobusu kaune ir vilniuje neliko.
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                      Liudna ,kad ikarus autobusu kaune ir vilniuje neliko.
                      Liko. Energetikos ir technikos muziejuje vienas, galima šiltuoju sezonu pakliūti į vidų.
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Liko. Energetikos ir technikos muziejuje vienas, galima šiltuoju sezonu pakliūti į vidų.
                        Na taip zinau bet gaila ,kad reisuose neliko vazinejanciu
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Chebra, mes grįžtam atgal ar judam į priekį? Kokie Ikarusai Vilniaus gatvėse?

                          Comment


                            Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                            Chebra, mes grįžtam atgal ar judam į priekį? Kokie Ikarusai Vilniaus gatvėse?
                            Galėtų būti šiuolaikiniai Ikarusai.
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Kaip atrodo šiuolaikinis Ikarusas?
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Paskutinis modernesnis Ikarusas, rodos, pagamintas 2002 metais. Ir tai Rusijoje ju dauguma
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  "Naujausias" ir paskutinis Ikarus 435 modelis Maskvoje.



                                  Wikipedia

                                  Comment


                                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                    Galėtų būti šiuolaikiniai Ikarusai.
                                    Prašom, pirkite ir leiskite Balsių apylinkėse. Tik gaila Jeruzalės gyventojų, kuriems teks jais naudotis.

                                    Comment


                                      Man Budapešte teko matyt, gan naujus Ikarus autobusus, betn jau jie atrodė nauji: žemagrindžiai, įmontuotos švieslentės, atrodė maždaug taip:

                                      http://upload.wikimedia.org/wikipedi...artyzantow.JPG

                                      Foto radau wikimedia.org
                                      Aviate, navigate, communicate

                                      Comment


                                        Dabar neliko tikru ikarus dabar yra tik scania,credo ir ARC
                                        scania

                                        foto padare Michael Taylor

                                        credo

                                        foto padare Michael Taylor

                                        ARC

                                        foto padare Gyenes Viktor
                                        Paskutinis taisė rytis001; 2013.11.15, 15:52.
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Sirdis plysta ziurint i tuos graziuosius ikarusus stovincius patvorese o dar jie taip neseniai vazinejo kaune kaskur iki 2009 metu jie vazinejo atsimenu paskutini karta dar 2008 vasara vaziavau su tuo prailgintu ikarusu jei gerai atsimenu tai paskutinis kartas buvo kai su juo vaziavau ..............su tais raudonais zemagrindziai jokio kaifo nejauciu kai vazineju ne taip kaip su senuoju legendiniu geltonouoju ikarusu 256 atrodo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X