Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
[102] Vilnius - Švenčionys - Ignalina - Zarasai
Collapse
X
-
Kovo viduryje žadėta Nemenčinės plento rekonstrukcija prasidės jau šį pirmadienį
Viniaus m. savivaldybė 2024.03.15
Rekonstruojamoje Nemenčinės plento atkarpoje bus ribojamas greitis
Made in Viinius / Delfi 2024.03.15Dėl prasidedančios Nemenčinės plento rekonstrukcijos nuo kovo 18 d. Nemenčinės pl. atkarpoje nuo Kairėnų g. iki Vilniaus miesto ribos transporto priemonių greitis bus ribojamas iki 50 km/h. Greičio ribojimai galios iki 2025 m. pabaigos.
https://vilnius.lt/lt/miesto-ukis-tr...jamas-greitis/
Nuo pirmadienio – dideli pokyčiai sostinės Nemenčinės plente
Vilniaus miesto savivaldybė praneša, jog dėl prasidedančios Nemenčinės plento rekonstrukcijos nuo kovo 18 d. Nemenčinės pl. atkarpoje nuo Kairėnų g. iki Vilniaus miesto ribos transporto priemonių greitis bus ribojamas iki 50 km/val.. (...).
Vilniaus miesto savivaldybė pasirašė rangos darbų sutartį su Prancūzijos kapitalo kelių tiesimo bendrove AB „Eurovia Lietuva“ dėl 6 kilometrų Nemenčinės plento nuo Kairėnų g. iki pat miesto ribos rekonstrukcijos. Gatvė bus išplatinta nuo dviejų iki keturių juostų.
https://www.delfi.lt/auto/patarimai/...lente-96131787
- 4 patinka
Komentuoti:
-
VMS pranešimas apie numatomą rekonstrukciją su gražia nuotrauka iš oro
Vilniaus m. savivaldybė 2024.03.04
Kovo viduryje prasideda Nemenčinės plento rekonstrukcija
Dėl baigimo terminų darosi įdomu.Vilniaus miesto savivaldybė pasirašė rangos darbų sutartį su įmone AB „Eurovia Lietuva“ dėl 6 kilometrų Nemenčinės plento nuo Kairėnų g. iki pat miesto ribos rekonstrukcijos. Gatvė bus išplatinta nuo dviejų iki keturių juostų. Tvarkymo darbai prasidės kovo viduryje, juos užbaigti planuojama 2026 pirmąjį pusmetį.

https://vilnius.lt/lt/2024/03/04/kov...ekonstrukcija/
Reikės patikslinti CVPP puslapyje, kokie terminai numatyti su "EuroVia Lietuva" pasirašytoje sutartyje.
Konkurso sąlygose buvo neįtikėtinai ilgi terminai - net 29 mėnesiai (ir ką ten taip ilgai veikti 6 kilometrų atkarpoje)
Kelininkų asociacijos PiaRinėje žinutėje nurodytas tik 15 mėnesių terminasPaskelbta 2023.09.27, pasiūlymų teikimas iki 2023.11.17
Trukmė mėnesiais: 29
https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/No...ls/2023-676985
Asociacija „Lietuvos keliai“ / 15min.lt 2024.03.12
Kelių remonto sezono pradžia šįmet aktyvesnė
Prasidės ilgai laukta Nemenčinės plento prie Vilniaus rekonstrukcija.
Prancūzijos kapitalo įmonės AB „Eurovia Lietuva“ generalinis direktorius Artūras Prichodka teigė, kad bendrovė 2024 m. sezoną pradeda surinkusi nemažą užsakymų portfelį. Pasak AB „Eurovia Lietuva“ Rytų regiono direktorius Martyno Miežutavičiaus, projekto apimtis – 5,7 km ilgio ruožas, kuris bus rekonstruotas iš dviejų į keturias eismo juostas. (....) Numatyta, kad projektas turi būti pabaigtas per 15 mėnesių. (...)
https://www.15min.lt/verslas/naujien...i-1662-2205922
Komentuoti:
-
Įdomu, kad CVPP išviešintoje sutartyje nurodoma maksimali suma 39.5 mln eurų. Kokie galėtų būti papildomi darbai?
Komentuoti:
-
BNS / Diena.lt 2024.03.01
Paaiškėjo, kas rekonstruos Nemenčinės plentą
Prancūzijos kapitalo kelių tiesimo bendrovę „Eurovia Lietuva“ ir jos partnerė Čekijos „Eurovia CS“ už daugiau nei 26 mln. eurų rekonstruos beveik 6 kilometrų ilgio Nemenčinės plentą nuo Kairėnų gatvės iki Vilniaus miesto ribos.
Naujame kelyje – tarp 10,5 ir 16,2 kilometro – bus įrengtos jungiamosios gatvės, žiedinė sankryža, pėsčiųjų ir dviračių takai, inžinerinės ir kitos komunikacijos. Pagal sutartį darbus numatoma baigti iki 2025 metų spalio pabaigos.
Vilniaus miesto savivaldybės administracija ir įmonės vasario pabaigoje pasirašė 26,182 mln. eurų (su PVM) vertės sutartį, skelbiama centriniame viešųjų pirkimų portale. Pagal ją 3,82 mln. eurų (14,6 proc.) vertės darbų bus perduota subrangovėms – įmonėms „Požeminės sistemos“, „Vilniaus planas“ ir „Gatas“. Vilniaus miesto 2024 metų biudžete projektui skirta 12 mln. eurų. (...)
Projektas numato, kad kelias bus išplatintas iki keturių eismo juostų su dviejų metrų pločio skiriamąja juosta. Bus nutiestos trys jungiamosios gatvės: tarp Rudausių ir Talkos sodų 4-osios gatvės, tarp M. Husoviano gatvės ir nuovažos, Nemenčinės plento ir Balžio gatvės žiedinė sankryža, taip pat penkios šviesoforais reguliuojamos sankryžos, o ties Karačiūnų gatve – pėsčiųjų perėja su šviesoforu.
Dešinėje gatvės pusėje, važiuojant iš Vilniaus, bus nutiestas 4,5 metro pločio, o kairėje – 1,5 metro pločio pėsčiųjų ir dviračių takai. Dalyje jų bus įrengti šaligatviai.
https://m.kauno.diena.lt/naujienos/v...plenta-1163347
- 1 patinka
Komentuoti:
-
Šiandien prasukau pro Nemenčinės plentą, tai iš tiesų, visas 1+1 ruožas ne tik sužymėtas kuoliukais, tačiau ir sužymėti kertami medžiai

- 8 patinka
Komentuoti:
-
Ten šeštadienį vakare buvo avarija, važiuojantis nuo Vilniaus automobilis bandė nelaiku pasukti ir atsitrenkė į kitą automobilį. Kaip tik teko pravažiuoti, tačiau jau tamsiu metu, tad neteko pastebėti stulpelių.Parašė dondc Rodyti pranešimąBeje, toje foto kur aukščiau, tai tame posūkyje nuolaužos kažkieno bamperio...
Įdomu tai, kad sutartis CVPP vis dar neišviešinta.
Komentuoti:
-
Ačiū už gerą naujieną, nors iškart ir nebuvo aišku, kad KK 102 projektas Vilniuje pagaliau pajudėjo.
Komentuoti:
-
Ta prasme, Vilniaus miesto ribose prasideda kelio tiesimas (t.y., bent kuoliukų kalimas)?Parašė dondc Rodyti pranešimąTai ką, mielieji, prasideda darbai.
Situacija tokia: esamas 2 juostų kelias miesto ribose, šalia jo pirmoji medinių kuoliukų eilė su padažyta raudona viršūne → pieva, dvirtakis → antra eilė kuoliukų → dar keli metrai medžių ir tada trečioji eilė kuoliukų.
Komentuoti:
-
Įtampa kyla.
Maniau aišku, nuo namų 88 km. Jau buvau pavargęs, tai net nepatikėjau, tuo ką mačiau. Citify patikrinau net, tai rodo darbų pradžią 2024 m. Tai ką, mielieji, prasideda darbai.
Situacija tokia: esamas 2 juostų kelias miesto ribose, šalia jo pirmoji medinių kuoliukų eilė su padažyta raudona viršūne → pieva, dvirtakis → antra eilė kuoliukų → dar keli metrai medžių ir tada trečioji eilė kuoliukų. Žymėjimui jie. Visame ilgyje tos 2-jų juostų atkarpos.
Gaila gal tik pinigų prieš porą metų perasfaltuotam dvirtakiui, turbūt net ir pagrindus keitė, nes statyta 1975 m., dar kažkokiam aktyvistui dviratininkui pasiskundus, kiek supratau, savivaldybė ne tik pakeitė likusius ženklus dviračių take, bet dar sumontavo naujus tuos juodus stulpus, kuriuos dabar nupjaus... Keitė praeitais metais.
- 4 patinka
Komentuoti:
-
Apie kokius kuoliukus eina kalba? Nuo kur tie 88 km?Parašė dondc Rodyti pranešimąMinant kokį 88 km pamačiau susmaigstytus kuoliukus trimis eilėmis
Dvirtakis dabar dar arčiau esamo kelio nei antrieji kuoliukai! Žodžiu, massive.
Beje, toje foto kur aukščiau, tai tame posūkyje nuolaužos kažkieno bamperio...
Gal galima įdėti palyginimą kaip buvo kažkada ir kaip - dabar.
Komentuoti:
-
Siųsim John į artimiausią krautuvę, Bmweda greit nuveš, Romas galės iššaut šampaną – minant kokį 88 km pamačiau susmaigstytus kuoliukus trimis eilėmis! Dvirtakis dabar dar arčiau esamo kelio nei antrieji kuoliukai! Žodžiu, massive.

Beje, toje foto kur aukščiau, tai tame posūkyje nuolaužos kažkieno bamperio...
- 2 patinka
Komentuoti:
-
Prastos sovietinės spausdinimo kokybės nuotraukoje galima įžiūrėti, kur buvo fotografuota
Nemenčinės plentas apie 1985 - 1886 m. ties Laurų sodais, kur kelias eina naujesne trasa įkalną

Eugenijaus Danilevičius. "Po Vilniaus apylinkes". V.: Mintis 1986 m.
Komentuoti:
-
Čia ne koks senas siauras plentas Šilutės apylinkėse, kur medžiai tikrai per arti kelio.
Jei Nemenčinės plentas Vilniuje bus kada nors praplatintas, bus įdomu palyginti.
Komentuoti:
-
Kaip tik labiau galima būtų grožėtis, nes saugesnis važiavimas būtų. Važiuoji pirma juosta ir nebijai susikalti kaktomūšaParašė Romas Rodyti pranešimąAišku, kad ne.
Tiesiog gražiai apsnigti medžiai yra toliau nuo kelio.
Komentuoti:
-
Aišku, kad ne.Parašė Arunasx Rodyti pranešimąO jei būtų 2 x 2 tai pradingtų miškas ar kaip?
Tiesiog gražiai apsnigti medžiai yra toliau nuo kelio.
Komentuoti:
-
O jei būtų 2 x 2 tai pradingtų miškas ar kaip?Parašė Romas Rodyti pranešimąKol Nemenčinės plens dar netapo 2 x 2 eismo juostų gatvė pasimėgaukime važiavimu pro apsnigtus pušynus

- 1 patinka
Komentuoti:

Komentuoti: