Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eismo kultūra ir saugumas Lietuvos keliuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Turėjau omeny, kad yra ir kitų dvirtakių kur kaip aptemptaklynis nespjaunu į dvirtakį. Iš principo viskas atsiremia į eismo kiekio ir dvirtakio šūdinumo santykį. Gariūnuose situacija toli gražu ne ideali (seniau pieva, dabar žvyras, PEDO atitvarai ir t.t.). Bet šalia tokio eismo toks dvirtakis labai miela. O vat Molėtų plente labai šūdinas dvirtakis šalia gerokai mažesnio eismo jau ne taip traukia. Būtų Gariūnuose dvirtakis kaip Molėtų plente - turbūt lįsčiau ir į tokį dvirtakį

    Tas pats ir dėl Nemenčinės. Net ir prieš remontus, jei pataikydavau kai yra baisiai daug eismo, varydavau Pariž-Rubė ir nesiskųsdavau.

    Comment


      Parašė PukiS Rodyti pranešimą

      ja ja, "because reasons". durniai ir tiek, kurie įsivaizduoja esantys aukščiau kitų. Minu dviratį ir daug, ir kažkaip sugebu ir nuvažiuot kur reik, ir pakankamai didelia kruiziniais greičiais ir neužpisinėju kitų. Bet vat skustom kojytėm sportinkai kažkodėl visad pasirenka tokį būdą, kai paskui juos važiuojantyskeikia visiais įmanomais keiksmažodžiais.
      Tame ir skirtumas, kad aptemptaklyniai kaip aš važiuojam ne „kur reik“, o tiesiog

      Comment


        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

        Tame ir skirtumas, kad aptemptaklyniai kaip aš važiuojam ne „kur reik“, o tiesiog
        o tai durnumas neleidžia pasirinkt mažiau apkrauto kelio? važiuoju ir aš tiesiog, apie kauną tiek vietos važiavimui kad metus galima mint mašinos nesutinkant.
        *censored*

        Comment


          Parašė PukiS Rodyti pranešimą

          o tai durnumas neleidžia pasirinkt mažiau apkrauto kelio? važiuoju ir aš tiesiog, apie kauną tiek vietos važiavimui kad metus galima mint mašinos nesutinkant.
          Neesu itin gerai susipažinęs su Kauno apylinkėm, bet spėju nuo Vilniaus nedidelis skirtumas? Išvažiuot iš miesto yra keli variantai ir vienoj ar kitoj atkarpoj asfaltuotų alternatyvų tiesiog nėra. Kartais egzistuoja alternatyvos su daug išlygų, bet ir tada reikia gerai pažinot apylinkes kur kaip išlįst per kiemus ir sodų bendrijas.

          Comment


            Parašė PukiS Rodyti pranešimą
            durniai ir tiek, kurie įsivaizduoja esantys aukščiau kitų.
            Kaip tave patį charakterizuoja panašūs pareiškimai apie nepažįstamus žmones? Ir išvis, atėjai čia paventint ant skustakojų? Offtopikas, griežtai žiūrint.

            Comment


              Parašė alga Rodyti pranešimą

              Kaip tave patį charakterizuoja panašūs pareiškimai apie nepažįstamus žmones? Ir išvis, atėjai čia paventint ant skustakojų? Offtopikas, griežtai žiūrint.
              na taip, reik pažinot kad durnium įvardint "sportininkai" dviratininkai turbūt labiausiai susireikšminę eismo dalyviai, kur taisyklės galioja tol kol jiem patogu sveikas protas akivaizdžiai ne draugas.
              *censored*

              Comment


                Parašė PukiS Rodyti pranešimą

                "sportininkai" dviratininkai turbūt labiausiai susireikšminę eismo dalyviai, kur taisyklės galioja tol kol jiem patogu sveikas protas akivaizdžiai ne draugas.
                Lygiai taip pat ir didžiąjai daliai vairuotojų, bei apskritai eismo dalyvių, taisyklės galioja ten kur patogu: "ai čia greitis leistinas mažesnis - truputi paviršysiu", "niekas labai turbūt nesupyks jei per tą ištisinę apsisuksiu, ar pasuksiu čia kairėn, nors leidžiama tik dešinėn", "aš čia truputi sustosiu, labai trumpam, tik iki bankomato - niekam nepamaišysiu", "nu nėra kur parkoci - todėl ir stoviu ant tos žolės ir šaligatvio", "ko tas dviratininkas čia važiuoja kertamu keliu, nenoriu ir nepraleisiu jo".

                Comment


                  Parašė PukiS Rodyti pranešimą
                  JOKIOS objektyvios priežąsties važiuot apkrautu keliu stabdant eismą nebuvo, Tiesiog banalus durnumas ir tiek.
                  "gudrumas", egoizmas. Noras treniruotis geriausiom sau sąlygoms, ignoruojant kitų interesus.

                  -

                  Comment


                    Kai forumietis fotkina priparkuotą mašiną ne vietoj, tai vairuotojas sako: "Ką, sunku apeit?". Kai dviratis važiuoja plentu, tai ką, sunku apvažiuot?
                    ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                    Comment


                      Parašė dondc Rodyti pranešimą
                      Kai forumietis fotkina priparkuotą mašiną ne vietoj, tai vairuotojas sako: "Ką, sunku apeit?". Kai dviratis važiuoja plentu, tai ką, sunku apvažiuot?
                      Ką sakytumėt vairuotojui, kuris važiuotų dviračiu taku? Ypač jei dviračių tako danga geresnė, nei šalia esančio kelio..
                      Mano blogas

                      Comment


                        Parašė goolfietis Rodyti pranešimą

                        Ką sakytumėt vairuotojui, kuris važiuotų dviračiu taku? Ypač jei dviračių tako danga geresnė, nei šalia esančio kelio..
                        Tai ir važinėjasi. Čia forume irgi užfiksuota ne kartą

                        Comment


                          Alio, moderatoriai, galit perkelt šitą nukrypimą į kažkokią temą "ventinam apie vairavimo kultūrą", jei tokia yra, ar panašiai?

                          Comment


                            Parašė goolfietis Rodyti pranešimą

                            Taip ir žinojau, kad atsiras tokių, kurie į mano parašymą apie važiavimą nesilaikant žymėjimo, pradės rašyti apie greičio viršijimą.
                            Nes aplinkiniai privalo preciziškai laikytis vienos taisyklės, kad netrukdytų man laužyti kitą taisyklę. Jo taip ir turi suktis pasaulis aplink bambą

                            Comment


                              Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                              Nes aplinkiniai privalo preciziškai laikytis vienos taisyklės, kad netrukdytų man laužyti kitą taisyklę. Jo taip ir turi suktis pasaulis aplink bambą
                              Kai kam dėl visų bėdų atveju reik apkaltint Lansbergį, kai kam prie kiekvienos taisyklės reik paminėti greičio viršijimą. Kitaip skūra trūkinėja

                              Comment


                                Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                                Nes aplinkiniai privalo preciziškai laikytis vienos taisyklės, kad netrukdytų man laužyti kitą taisyklę. Jo taip ir turi suktis pasaulis aplink bambą
                                Taip išeina, kad jei kažkas sugalvotų važiuoti A1 60km/h greičiu, apsižergęs juostas skiriančią liniją, tai taptų tokiu policijos rėmėju, nes gi automarozam nėra ko lakstyti?
                                Mano blogas

                                Comment


                                  Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                                  Nes aplinkiniai privalo preciziškai laikytis vienos taisyklės, kad netrukdytų man laužyti kitą taisyklę. Jo taip ir turi suktis pasaulis aplink bambą
                                  Kas čia per nesąmonės.
                                  Prie ko čia tas galimas greičio viršijimas kalbant apie per 2 juostas chuliganiškai važiuojantį vairuotoją?
                                  Jei dabar tu 2 juostų gatvėj pamatysi per dvi juostas apsižergusį vairuotoją, tu:
                                  A) Sakysi kas čia per idiotas/girtas/chuliganas
                                  B) Sakysi tai gerai, nes niekas negalės viršyti greičio apvažiuodamas

                                  wtf kvadratu.

                                  Comment


                                    Parašė goolfietis Rodyti pranešimą

                                    Taip išeina, kad jei kažkas sugalvotų važiuoti A1 60km/h greičiu, apsižergęs juostas skiriančią liniją, tai taptų tokiu policijos rėmėju, nes gi automarozam nėra ko lakstyti?
                                    O jeigu, o jeigu. Dar net nemačiau fūros, kuri neviršytu, varo kaip varė ant 90. Bet visvien kitiems per lėtai.

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                      Kas čia per nesąmonės.
                                      Prie ko čia tas galimas greičio viršijimas kalbant apie per 2 juostas chuliganiškai važiuojantį vairuotoją?
                                      Jei dabar tu 2 juostų gatvėj pamatysi per dvi juostas apsižergusį vairuotoją, tu:
                                      A) Sakysi kas čia per idiotas/girtas/chuliganas
                                      B) Sakysi tai gerai, nes niekas negalės viršyti greičio apvažiuodamas

                                      wtf kvadratu.
                                      O jei 5m pločio kelyje sutiksi kombainą, tai:
                                      a) sustosi praleisti
                                      b) liepsi trauktis jam, nes neteisingai platus?

                                      Comment


                                        Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                                        O jeigu, o jeigu. Dar net nemačiau fūros, kuri neviršytu, varo kaip varė ant 90. Bet visvien kitiems per lėtai.
                                        Kaip čia taip? kai važiuojant 90-95 km/h fura ant subinės kabo, tai mano padangos netokios, spidometras pievas rodo ir pan. argumentuojama. O va dabar žiūrėk ir jos visos pradėjo 90km/h spaust...

                                        Comment


                                          Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                                          O jei 5m pločio kelyje sutiksi kombainą, tai:
                                          a) sustosi praleisti
                                          b) liepsi trauktis jam, nes neteisingai platus?
                                          Prie ko čia keliui per platus kombainas ir į juostą telpantis sunkvežimis chuliganiškai (ar žioplai) važiuojantis per dvi juostas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X