Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Palangoje ir Šventojoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • andyour
    replied
    Neįsižeisk taip, čia nebuvo užlėpta kažkokia pajuoka. Aš manau, kad tie butai Šventojoje yra pigūs ir kaip tik tau.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė andyour Rodyti pranešimą



    Tas jausmas, kad tu ilsiesi kelias dienas per mėnesį savo bute, o ne nuomojamame, kainuos 100k eur.

    O čia ir atsakymas, kad Sankauskas nevisai ir nori už tai, už tą jausmą, tiek mokėti.
    Nesupratau, ką čia bandei pasakyti. Nenustebčiau, jei tu pats savęs nelabai supranti.

    Kitą vertus, gal ir nelabai verta laukti kažkokio logiško komentaro apie nekilnojamo turto pirkimą pajūryje iš žmogaus, kuris gyvena nuomojamame kambaryje pas bobutę viename iš miegamųjų Vilniaus rajonų.

    Komentuoti:


  • andyour
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Bet mano įvardinti dalykai ne visada yra pinigais įvertinami.
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Tarp ilsėjimosi savo namuose ir nuomotoje vietoje skirtumas taip pat didžiulis.
    Tas jausmas, kad tu ilsiesi kelias dienas per mėnesį savo bute, o ne nuomojamame, kainuos 100k eur.

    O čia ir atsakymas, kad Sankauskas nevisai ir nori už tai, už tą jausmą, tiek mokėti.

    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Dar "neapsimoka" investuoti į nekilnojamą turtą.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Tai atostogauti iš viso neapsimoka.

    Dar neapsimoka investuoti į nekilnojamą turtą.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė andyour Rodyti pranešimą

    Manau, kad į mėnesį bent du kartus atvažiuoti reiktų, kad apsimokėtų ten pirkti NT. Nebent tiesiog turi grynų ir nenori laikyti banke. Pradžioje geriausia būtų pasinuomoti ir pažiūrėti ar tau ten patinka ir ar tu taip dažnai nori ten lankytis.
    Skaičiuojant apsimokėjimą - taip. Bet mano įvardinti dalykai ne visada yra pinigais įvertinami. Nu bet čia jau kiekvienam savo.

    P.S. Savo patalpas galima ir nuomoti, kai pats negali atvažiuoti. Irgi privalumas.

    Komentuoti:


  • andyour
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Pritariu, kad savi namai yra kitas lygis. Jau vien kiek duoda galimybė atvažiuoti kada nori, nepriklausomai nuo užimtumo.
    Manau, kad į mėnesį bent du kartus atvažiuoti reiktų, kad apsimokėtų ten pirkti NT. Nebent tiesiog turi grynų ir nenori laikyti banke. Pradžioje geriausia būtų pasinuomoti ir pažiūrėti ar tau ten patinka ir ar tu taip dažnai nori ten lankytis.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Tada dar galima, nors gyventi daugiabučiame kolchoze nelabai
    Kainos ten kol kas buvo itin patrauklios.
    Na, jei gyvenčiau visą laiką daugiabučiame kolchoze, tada gal ir norėtųsi atostogauti kažkaip kitaip, kur daugiau erdvės.
    Dabar gi yra atvirkščiai - gyvenu name, važiuosiu atostogauti į daugiabutį kolchozą
    O šiaip tai neplanuoju nuvažiavęs prie jūros daug laiko praleisti bute, prie teliko

    Komentuoti:


  • andyour
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Tarp ilsėjimosi savo namuose ir nuomotoje vietoje skirtumas taip pat didžiulis.
    Dėl to pritariu, bet tai turi ne tik kainą, bet ir būsi pririštas prie tos pačios vietos.

    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Tarp atostogų Karklėje ir Šventojoje skirtumas yra nulinis.
    Kuomet kiekvieną kartą atvažiavęs pamatai tą patį vaizdą, vėliau skirtumas tampa kosminis 50 kartų pamatyti tą patį sueis, jei tai tikrai kažkokia unikali vieta, bet daugiau jau yra nebeįmanoma morališkai. Nebent darant dideles pertraukas, bet tai vėl gi tokio turto nauda mažėja.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Sau savaitgaliams.
    Tada dar galima, nors gyventi daugiabučiame kolchoze nelabai
    Kainos ten kol kas buvo itin patrauklios.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Pritariu, kad savi namai yra kitas lygis. Jau vien kiek duoda galimybė atvažiuoti kada nori, nepriklausomai nuo užimtumo.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė andyour Rodyti pranešimą

    Kiek kartų per mėnesi važiuosi į Šventają? Kaitalioti vietas turėjau omeny kiekvieną savaitgalį vis kitą pvz. Šventoji, Nida, Karklė, Juodkrantė, Palanga, Jūrmala, skrydis į užsienį, Nida, Palanga, vėl Šventoji ir taip ratu. Dabar tu nori Šventoji, Šventoji, Šventoji, Šventoji, Šventoji, Šventoji, Šventoji, Balio sala, Šventoji, Šventoji, Šventoji, Šventoji, Šventoji.
    Tarp atostogų Šventojoje ir Balyje skirtumas nemažas. Tarp atostogų Karklėje ir Šventojoje skirtumas yra nulinis.

    Tarp ilsėjimosi savo namuose ir nuomotoje vietoje skirtumas taip pat didžiulis.

    Komentuoti:


  • andyour
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Dėl atsibodimo važiuoti, tai visiškai nesuprantu - tai tiesiog vieta apsistoti prie jūros, ji niekada nepakeis, ir neturi pakeisti normalių 2 savaičių atostogų Balyje arba Koh Samui arba city break kur nors Romoje.
    Kiek kartų per mėnesi važiuosi į Šventają? Kaitalioti vietas turėjau omeny kiekvieną savaitgalį vis kitą pvz. Šventoji, Nida, Karklė, Juodkrantė, Palanga, Jūrmala, skrydis į užsienį, Nida, Palanga, vėl Šventoji ir taip ratu. Dabar tu nori Šventoji, Šventoji, Šventoji, Šventoji, Šventoji, Šventoji, Šventoji, Balio sala, Šventoji, Šventoji, Šventoji, Šventoji, Šventoji.
    Aš čia nenoriu atkalbėti, man tiesiog įdomu, kaip žmonės sumerkia iki 100k eur į turtą, nes tipo lyg ir faina būtų Šventojoje...
    Paskutinis taisė andyour; 2018.02.01, 15:29.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Taip, kainos skirtumas irgi yra, be abejo.
    Bet man į Nidą apie 3,5 valandos, į Šventąją iki 2. Vėlgi, tai nėra esminis skirtumas, bet vis tiek nedidelis minusas Nidai.

    Dėl atsibodimo važiuoti, tai visiškai nesuprantu - tai tiesiog vieta apsistoti prie jūros, ji niekada nepakeis, ir neturi pakeisti normalių 2 savaičių atostogų Balyje arba Koh Samui arba city break kur nors Romoje.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Kurį projektą?
    Linkčiau į naujos statybos.
    P.S. man asmeniškai Šventoji lyg ir nieko, senokai buvęs aš ten, jei atvirai
    Oj negaliu tiksliai pavardint (neatsimenu pavadinimų). Bet yra statybų. Pavyzdžiui, prie koncertų salės neseniai pastatytas baltas daugiabutis, berods Simpsono gatvėje. Tada yra Kęstučio g. prie pat jūros neseniai pastatyti, kiek toliau nuo jūros toje pačioje gatvėje planuoja statyti daugiabučius (nežinau kokia stadija, buvo ten visuomenės pasipiktinimas, kad prakirs "žalią girią"). Toje pačioje gatvėje jau dabar stato dar kitą daugiabutį. Dar yra lyg tai Daukanto g. prieš kelis metus sutvarkyti pastatai, tik nežinau kaip ten su parduodamais butais (ar yra).

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Nida šiek tiek užknisa su tais keltais, plius toliau važiuoti.
    O kad pabos į tą pačią vietą, tai gi čia tik savaitgaliams prie jūros, kokios dar alternatyvos yra? Važiuoti ne į Šventąją, bet į Palangą?

    Šiaip tai įdomi nuomonė apie patį projektą, gal kas turi kokios informacijos?
    Neringoje geresni paplūdimiai, švaresnis vanduo, kultūringesnė liaudis, turint butą keltas nemokamas ir atskira eilė įvažiuot, kamščiai tik per ilguosius savaitgalius išvažiuojant. Minusas manau tik vienas truputį didesnės kainos.

    Komentuoti:


  • andyour
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Nida šiek tiek užknisa su tais keltais, plius toliau važiuoti.
    O kad pabos į tą pačią vietą, tai gi čia tik savaitgaliams prie jūros, kokios dar alternatyvos yra? Važiuoti ne į Šventąją, bet į Palangą?

    Nuo Šiaulių iki perkėlos tiek pat, kiek iki Šventosios. Kažkiek toliau, bet žmonės ir su lėktuvais skrenda savaitgaliui dar toliau-ilgiau. Alternatyvos - Šventoji, Juodkrantė, Nida, Karklė, Pietinė Palanga, skrydžiai į užsienį. Turiu omėny keičiant kiekvieną kartą vietą, kad neatsibostų visą gyvenimą savaitgaliais važiuoti tik į tą pačią vietą. Aišku aš čia iš savo patirties sakau, kad neina nuvažiuoti į tą pačią vietą daugiau nei keliasdešimt kartų, net jei pačioje pradžioje atrodo, kad tai pati nuostabiausia vieta visoje Lietuvoje. Po tiek jau bet kokia kita vieta atrodo įdomiau.
    Paskutinis taisė andyour; 2018.02.01, 14:54.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Man asmeniškai Šventoji nelabai prie širdies, dar reikės daug metų, kol bus normaliai sutvarkyta. Žiūrėčiau į Palangą (pietinę jos pusę).
    Kurį projektą?
    Linkčiau į naujos statybos.
    P.S. man asmeniškai Šventoji lyg ir nieko, senokai buvęs aš ten, jei atvirai

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Man asmeniškai Šventoji nelabai prie širdies, dar reikės daug metų, kol bus normaliai sutvarkyta. Žiūrėčiau į Palangą (pietinę jos pusę).

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė andyour Rodyti pranešimą

    Ar nepabos visada toje pačioje vietoje, ar dėl tiek verta pirkti? Žinoma, alternatyvų nedaug - Nida, Juodkrantė, kaimo turizmas visoje Lietuvoje.
    Nida šiek tiek užknisa su tais keltais, plius toliau važiuoti.
    O kad pabos į tą pačią vietą, tai gi čia tik savaitgaliams prie jūros, kokios dar alternatyvos yra? Važiuoti ne į Šventąją, bet į Palangą?

    Šiaip tai įdomi nuomonė apie patį projektą, gal kas turi kokios informacijos?

    Komentuoti:


  • andyour
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Sau savaitgaliams.
    Ar nepabos visada toje pačioje vietoje, ar dėl tiek verta pirkti? Žinoma, alternatyvų ilsėtis įvairiose vietose nedaug - Nida, Juodkrantė, kaimo turizmas visoje Lietuvoje.
    Paskutinis taisė andyour; 2018.02.01, 14:29.

    Komentuoti:

Working...
X