Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Palangoje ir Šventojoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • sankauskas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Daugumoje daugiabučių projektų kainos nenurodomos, ypač brangesniuose.
    Hm, nežinojau šito. Kokiu tikslu?

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Man tai smalsu, koks tikslas nenurodyti kainų http://www.eglesapartamentai.lt/lt. Jei nori sužinoti kiekvienų apartamentų kainą, reikia siųsti užklausą. Ar čia kažkoks infantilus rinkodaros triukas?
    Daugumoje daugiabučių projektų kainos nenurodomos, ypač brangesniuose.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Man tai smalsu, koks tikslas nenurodyti kainų http://www.eglesapartamentai.lt/lt. Jei nori sužinoti kiekvienų apartamentų kainą, reikia siųsti užklausą. Ar čia kažkoks infantilus rinkodaros triukas?

    Komentuoti:


  • nomad
    replied
    Eglė - nerealus projektas, ta Palangos dalis tampa itin civilizuota.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Aš maniau, kad čia bus SPA Eglė, pasirodo - ne.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Man tai vienas įdomesnių projektų Palangoje šiuo metu.

    Komentuoti:


  • arturiux
    replied
    Sparčiai išdygę Eglės apartamentai puikioje vietoje:

    http://www.eglesapartamentai.lt/lt#gallery

    ir video:

    https://vimeo.com/257930899

    Komentuoti:


  • Tylus
    replied
    Bankrutuoja Palangos teniso aikštynas ir viešbutis

    Palangoje esantys teniso aikštynai ir viešbutis perduoti savivaldybei, anksčiau juos valdžiusi Kūno kultūros ir sporto departamento įsteigta bendrovė likviduojama, tačiau pernai ji spėjo sudaryti nuostolingą apgyvendinimo paslaugų teikimo sutartį, rašo „Lietuvos rytas“.

    Pasak dienraščio, pernai gegužės pabaigoje į kurortą atvažiavęs premjeras Saulius Skvernelis su ministrais sutarė, kad likvidavus Respublikinę mokomąją sportinę bazę jos turtą tikslinga perduoti Palangos savivaldybei. Būtent po šio Vyriausybės žingsnio mįslingai atsirado Sporto departamento bendrovei aiškiai nuostolinga apgyvendinimo paslaugų teikimo sutartis. Nuo praėjusių metų liepos viešbutis „Tenisas“ be konkurso atiduotas valdyti privačiai bendrovei „B & B Capital“.

    Respublikinė mokomoji sportinė bazė bendrovei „B & B Capital“ visiems metams suteikė 25 kambarius su pusryčiais ir vakariene už 115,1 tūkst. eurų. Pagal šią sutartį už netoli jūros esančio viešbučio kambarį su maitinimu du kartus per dieną valstybės bendrovei vidutiniškai tekdavo sumokėti po 12,6 euro už parą. Už tą pačią kainą privačiai įmonei buvo perduoti dar ir 7 teniso aikštynai ir 30 valandų per mėnesį buvo leista naudotis viešbučio konferencijų sale.

    Anot dienraščio, Sporto departamento įmonės skolos praėjusių metų pradžioje siekė apie 100 tūkst. eurų, dabar jau išaugo beveik iki 150 tūkst. eurų.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Kiek pamenu Elijos apartamentai ne vienus metus stovėjo nepabaigti/neeksploatuojami dėl kažkokių juridinių kliūčių ir ištikusios krizės. Tai popierius dėl visa ko verta double checkinti.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    O kaip pats kurortas Šventoji atrodo patrauklus?
    Aha, visai nieko. Buvo mane prigąsdinę, kad baisus apgriuvęs sovietinis šiukšlynas, bet nepasakyčiau, kad taip jau baisu, be to, reikia tikėtis kad miestelis tik gražės.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Apžiūrėjau šeštadienį "Eliją" Šventojoje, kaip ir viskas gerai, atitinka didžiąją dalį reikalavimų.

    1) Rami vieta.
    2) Parkavimas
    3) Balkonas
    4) Su vaizdu į jūrą.
    5) Bonus point - nemažas sandėliukas
    O kaip pats kurortas Šventoji atrodo patrauklus?

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Apžiūrėjau šeštadienį "Eliją" Šventojoje, kaip ir viskas gerai, atitinka didžiąją dalį reikalavimų.

    1) Rami vieta.
    2) Parkavimas
    3) Balkonas
    4) Su vaizdu į jūrą.
    5) Bonus point - nemažas sandėliukas

    Komentuoti:


  • andyour
    replied
    Parašė R.D. Rodyti pranešimą
    5. Arti nuo kitų destinacijų: Šventoji tik 12 km, Nemirseta už 3 km.
    Lygiai taip pat Palanga nuo Šventosios.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė andyour Rodyti pranešimą

    Jei tu atvyksi tik mėnesį per metus ar net kas pusę metų, tuomet tikrai neatsibos. Šiaip, Žemaitijoje nėra daug ežerų kaip, kad Aukštaitijoje. Tuomet vasarą kiekvieną savaitgalį apsilankyti realu. Jeigu Palangoje atsiras SPA(gal jau atsirado), tada bus galima ir žiemą lankytis dažniau.
    Nežinau kas yra "tik". Tie, kas nuomojasi kambarius Palangoje vargu ar važiuoja dažniau nei kartą per metus ir dar klausimas kuriam laikui (greičiausiai savaitei - dviem max). Na, nebent važiuoji daugiau kartų per visokius ilgus savaitgalius. Bet tada klausimas kiek kainuoja toks malonumas, žinant kaip išauga kainos per tokius periodus.

    Komentuoti:


  • andyour
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą

    Na tai juk sakiau, kad kiekvienam savo. Aš kiekvienais metais Palangoje praleidžiu bent mėnesį, visiškai neatsibodo.
    Jei tu atvyksi tik mėnesį per metus ar net kas pusę metų, tuomet tikrai neatsibos. Šiaip, Žemaitijoje nėra daug ežerų kaip, kad Aukštaitijoje. Tuomet vasarą kiekvieną savaitgalį apsilankyti realu. Jeigu Palangoje atsiras SPA(gal jau atsirado), tada bus galima ir žiemą lankytis dažniau.

    Komentuoti:


  • R.D.
    replied
    sankauskas, manau geriau pirkti gyvenamą plotą Palangoje. Nors visuomenėje susiformavo (ir pagrįstai) neigiamas įvaizdis apie ją, bet taip būna tik sezono metu, o šiaip kitu metu Palangoje labai miela ir gera, nors pats lankausi itin retai. Argumentuosiu:
    1. Palanga yra miestas, kur yra ir nebloga infrastruktūra, net dviračių takai, šiaip tvarkinga. Kai nėra masės žmonių, tai labai jauki ir rami vieta,
    2. Nemažai architektūros paminklų (puikūs Tiškevičių rūmai, neogotikinė bažnyčia), mediniai namai. Na, čia tiesiog mano preferencija šitiems aspektams;
    3. Randasi 3 muziejai, tai ir kultūrinė veikla.
    4. Yra ne vienas prekybcentris, kavinių, kavinukių;
    5. Arti nuo kitų destinacijų: Šventoji tik 12 km, Nemirseta už 3 km.
    6. Gana normaliai sutvarkytas pliažas, šiaip tvarkos yra, neskaitant, kad teismas liepė pašalinti WC (idiotai).
    7. Yra nauja graži koncetrų salė, vyksta kultūriniai renginiai.
    8. Vaikams yra ką veikti (visapusiškai).

    Žinoma, kiekvieno skonis skirtingas. Jeigu jūs ieškote ramybės visus metus, tai Šventoji tikrai neblogai. Man šiandien tai nykoka vieta, kur tiesiog nieko doro nėra. Jeigu dar būtų gerai sutvarkyta infrastruktūra ir t.t., suprasčiau. Bet jie planuoja tą uostą pasidaryti, galbūt ateityje tai bus kažkas smagaus, bet šiand net nevažiuoju ten, geriau Liepoja. Šiaip Šventoji man primena Latvijoje esančią Pavilostą, kur iš esmės nieko nėra, bet turi net turizmo informacijos centrą. Nuvažiavus po kažkiek laiko pasidaro nuobodu, nes nei kažkokios išskirtinės architektūros, nei kultūrinių renginių, tiesiog nieko. Pliažas, keistai išsitempęs miestelis. Bet ramiam poilsiui gal to ir reikia. Jokiu būdu nekaltinu tų, kurie ieško pasyvaus poilsio.
    Paskutinis taisė R.D.; 2018.02.02, 09:45.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė andyour Rodyti pranešimą

    Viską ką sakai yra gerai. Aš apie tą patį mąsčiau tik apie sodybą kaime. Tačiau kiekvieną savaitgalį ir taip metus pavažinėjus į vieną vietovę, į vieną kaimą prie ežero, bet labai gražaus, po metų jau ten, į tą pačią vietovę, jau nebesinori važiuoti. Tiesiog morališkai atsibodo tas pats per ta patį, nebeliko jokio žavesio. Kaimuose gana nemažai naujutėlių trobų, bet savaitgaliais jos visos tuščios, bent jau nepataikiau, kad ten kas būtų apsistojęs. Lietuviams įaugę turėti turto, tiesiog turėti... Vėlgi neteigiu, kad tai yra blogai.
    Na tai juk sakiau, kad kiekvienam savo. Aš kiekvienais metais Palangoje praleidžiu bent mėnesį, visiškai neatsibodo.

    Komentuoti:


  • Eikantas X
    replied
    Parašė andyour Rodyti pranešimą

    Viską ką sakai yra gerai. Aš apie tą patį mąsčiau tik apie sodybą kaime. Tačiau kiekvieną savaitgalį ir taip metus pavažinėjus į vieną vietovę, į vieną kaimą prie ežero, bet labai gražaus, po metų jau ten, į tą pačią vietovę, jau nebesinori važiuoti. Tiesiog morališkai atsibodo tas pats per ta patį, nebeliko jokio žavesio.
    Psichologai teigia, kad geriausia pailsima jau pažįstamoje vietoje. Psichika nepatiria streso aklimatizuodamasi. Troškimas naujų ir naujų vietų yra veikiamas vartotojiškos mašinerijos vartoti naujus ir naujus dalykus. Žinau žmonių, besiblaškančių atostogoms vis po naujas vietas pasaulyje, bet kurių akiratis nelabai ir prasiplečia, toks įspūdis, kad tos vietos kaip koks plokščias dvimatis atvirukas jiem prabėga pro akis ir tiek. Gerų knygų reik pasiimt, ir nebus nuobodu
    Paskutinis taisė Eikantas X; 2018.02.02, 08:19.

    Komentuoti:


  • andyour
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą

    Kaip sakiau: kiekvienas tegul renkasi už ką ir kiek jam mokėti. Asmeninio būsto privalumų yra daug, tarp jų ir galimybė pastoviai laikyti pvz. dviračius, drabužių dalį, visokių pajūrio "rakandų". O dar jeigu perki ne butą, o kažko daugiau - tai ir nuosavą kiemą galbūt turėsi, galėsi pasikepti kepsnį ir pan. Negana to, dar gauni ir parkavimo vietą (ypač aktualu, kai kalba vis sukasi apie platesnį apmokestinimą).

    Nežinau kaip jums, bet man yra malonumas naujųjų išvakarėse nuspręsti nuvažiuoti švęsti į pajūrį arba panašiai daryti per ilguosius savaitgalius ir kitomis ypatingą kiekį nuomininkų sulaukiančiomis progomis. O ir kaip sakiau anksčiau, jeigu netingi tai dar savo būstą gali ir išnuomoti per kokį Airbnb, taip susigrąžindamas bent dalį lėšų arba bent jau kompensuodamas metų išlaikymo išlaidas.
    Viską ką sakai yra gerai. Aš apie tą patį mąsčiau tik apie sodybą kaime. Tačiau kiekvieną savaitgalį ir taip metus pavažinėjus į vieną vietovę, į vieną kaimą prie ežero, bet labai gražaus, po metų jau ten, į tą pačią vietovę, jau nebesinori važiuoti. Tiesiog morališkai atsibodo tas pats per ta patį, nebeliko jokio žavesio. Kaimuose gana nemažai naujutėlių trobų, bet savaitgaliais jos visos tuščios, bent jau nepataikiau, kad ten kas būtų apsistojęs. Lietuviams įaugę turėti turto, tiesiog turėti... Vėlgi neteigiu, kad tai yra blogai.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė andyour Rodyti pranešimą



    Tas jausmas, kad tu ilsiesi kelias dienas per mėnesį savo bute, o ne nuomojamame, kainuos 100k eur.

    O čia ir atsakymas, kad Sankauskas nevisai ir nori už tai, už tą jausmą, tiek mokėti.
    Kaip sakiau: kiekvienas tegul renkasi už ką ir kiek jam mokėti. Asmeninio būsto privalumų yra daug, tarp jų ir galimybė pastoviai laikyti pvz. dviračius, drabužių dalį, visokių pajūrio "rakandų". O dar jeigu perki ne butą, o kažko daugiau - tai ir nuosavą kiemą galbūt turėsi, galėsi pasikepti kepsnį ir pan. Negana to, dar gauni ir parkavimo vietą (ypač aktualu, kai kalba vis sukasi apie platesnį apmokestinimą).

    Nežinau kaip jums, bet man yra malonumas naujųjų išvakarėse nuspręsti nuvažiuoti švęsti į pajūrį arba panašiai daryti per ilguosius savaitgalius ir kitomis ypatingą kiekį nuomininkų sulaukiančiomis progomis. O ir kaip sakiau anksčiau, jeigu netingi tai dar savo būstą gali ir išnuomoti per kokį Airbnb, taip susigrąžindamas bent dalį lėšų arba bent jau kompensuodamas metų išlaikymo išlaidas.

    Komentuoti:

Working...
X