Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomizmas
    replied
    Kodėl jaučiuosi taip, tarsi iš šalies stebėčiau mobingą?
    Kiek jis pelnytas ar nepelnytas, nesiimu spręsti. Aš asmeniškai forumo nariui, kuris dabar dėmesio centre, pretenzijų neturiu.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Kolegos, aš nesu moderatorius jau pusę metų.
    Esu pamalonintas kolegų dėmesio, kai tai jau nebe aktualu. Jei būtų forumo H-indeksas, vertinantis citavimą, tai dabar žymiai mažiau dalyvaudamas forume turbūt užimciau antrą vietą po kolegos iš A raidės.

    Jei buvo kažkas blogai per 15 moderavimo metų ir yra nepatenkintų, tai buvo atsiprašyta. Antrą kartą to neverta tikėtiis Puslapis užverstas,nieko jau nepakeisi.

    Jei norisi kerštauti ar piktdžiugauti, tai čia rmss, Ignalinos ir kartais digital mėgstama sporto šaka. Bet negi dabar ginčysies su tais dviem. Susilauksi tik didesnės purvo dozės.

    Dėl vyriškumo - neištraukit žodžių iš konteksto Galima pataisyti tą frazę, kad nereikėtų per pilnatį diskutuoti apie politkorektiskumą - yra tokia atskira tema.
    Tegul pataisyta originali frazė skamba taip:
    "Būk [geras arba objektyvus] ir neužsiiminėk smulkiais kerštavimais."
    Paskutinis taisė Romas; 2024.04.24, 18:57.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    "ne vyras" tai ne tiesiogiai lytiškai ne vyras, o "elgiesi nevyriškai" sinonimas.
    Pvz. vyriška yra laikytis duoto žodžio, tad jei kažkas nesilaiko galima sakyti - elgiesi nevyriškai (arba kita fraze - būk vyras ir laikykis žodžio).
    Tai yra 0 maroziškumo.
    Tai tas pats kas sakyti, kad "nueik į parduotuvę" ar "atnešk alaus", ar "būk žmogus" yra maroziški pasakymai.
    Absoliuti nesamonė.



    Tai ir nesakyk, kad aš iš zonos su vyru, jei dabar jau sakai, kad zoninėj leksikoj būtų bachūras, o vyras - žmonių leksikoj, kur aš, pasirodo, ir buvau.
    Ar nesilaikyti duoto žodžio yra moteriška?

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

    Sakyti vyrui, kad tu ne vyras yra gan ironiška, nebent esi leftistas ir skiri biologinį vyriškumą nuo socialinio
    "ne vyras" tai ne tiesiogiai lytiškai ne vyras, o "elgiesi nevyriškai" sinonimas.
    Pvz. vyriška yra laikytis duoto žodžio, tad jei kažkas nesilaiko galima sakyti - elgiesi nevyriškai (arba kita fraze - būk vyras ir laikykis žodžio).
    Tai yra 0 maroziškumo.
    Tai tas pats kas sakyti, kad "nueik į parduotuvę" ar "atnešk alaus", ar "būk žmogus" yra maroziški pasakymai.
    Absoliuti nesamonė.

    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
    Zoninėj leksikoj bachūras yra tas pats kas žmonių leksikoj vyras. Pavyzdžiui zoninis nusikaltelis Švinius yra Tapiną pavadinęs ne vyru.
    Tai ir nesakyk, kad aš iš zonos su vyru, jei dabar jau sakai, kad zoninėj leksikoj būtų bachūras, o vyras - žmonių leksikoj, kur aš, pasirodo, ir buvau.

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    zonoj yra kitokie pasakymai, pvz būk bachuras, atsakyt už bazarą. Nehiperbolizuok. Būk vyras visada buvo normalus pasakymas. Bilotaitė tam atleistam pareigūnui pvz. taip sakė.
    Sakyti vyrui, kad tu ne vyras yra gan ironiška, nebent esi leftistas ir skiri biologinį vyriškumą nuo socialinio

    Zoninėj leksikoj bachūras yra tas pats kas žmonių leksikoj vyras. Pavyzdžiui zoninis nusikaltelis Švinius yra Tapiną pavadinęs ne vyru.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

    Prieš dešimt metų tu gal zonoj sedėjai?
    zonoj yra kitokie pasakymai, pvz būk bachuras, atsakyt už bazarą. Nehiperbolizuok. Būk vyras visada buvo normalus pasakymas. Bilotaitė tam atleistam pareigūnui pvz. taip sakė.

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Karas prieš vyriškumą jau tiek įsigalėjo, kad dar prieš 10 metų visiškai normalus ir įprastas posakis dabar jau laikomas marozišku...
    Prieš dešimt metų tu gal zonoj sedėjai?

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

    Ploju atsistojęs. "Būk vyras" - tokio maroziško Romo dar neteko matyti.
    Karas prieš vyriškumą jau tiek įsigalėjo, kad dar prieš 10 metų visiškai normalus ir įprastas posakis dabar jau laikomas marozišku...

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą
    Romas marozina.
    Mane Romas buvo užbaninęs už tai, kad parašiau jog serbai yra vatnikai, kas yra visiška tiesa. Vis dar laikau akmenį užanty.
    Romas turbūt jaučia sentimentus serbams iš kelionių

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

    Ploju atsistojęs. "Būk vyras" - tokio maroziško Romo dar neteko matyti.
    Romas marozina.

    Mane Romas buvo užbaninęs už tai, kad parašiau jog serbai yra vatnikai, kas yra visiška tiesa. Vis dar laikau akmenį užanty.

    Beja, reikia pastebėti, kad marozai yra leftistai nes lytį suvokią kaip socialiai nulemtą dalyką.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Būk vyras ir neužsiiminėk smulkias kerštavimais. Niekas nesikėsina i Tavo moderavimą.
    Ploju atsistojęs. "Būk vyras" - tokio maroziško Romo dar neteko matyti.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Bet, Romai, pripažinkite, kad irgi pražangas dalinote kažkaip neaiškiais kriterijais vadovaujantis.
    Viena, dar kabanti pas mane, skirta dar rašant/redaguojant patį postą! (stulbinantis operatyvumas). O kai kas galėjo srutas pilti (pvz. buvo dalyvis rat) kažkaip nekontroliuojamai.
    Tiesa sakant, nieko pas mus baisaus, kituose forumuose, palyginus, moderavimas drakoniškas. Vien už diskusijas apie moderavimą metama lauk.
    Galiu lygiai tą patį parašyti. Romas įkalė man pražangą iš viso už tai, kad suabejojau be jokių matų ir įžeidmų kito nario teiginiu. Digital pamatęs nuėmė kaip absoliučiai nepagrįstą.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą

    Būk vyras ir neužsiiminėk smulkias kerštavimais. Niekas nesikėsina i Tavo moderavimą.
    Bet, Romai, pripažinkite, kad irgi pražangas dalinote kažkaip neaiškiais kriterijais vadovaujantis.
    Viena, dar kabanti pas mane, skirta dar rašant/redaguojant patį postą! (stulbinantis operatyvumas). O kai kas galėjo srutas pilti (pvz. buvo dalyvis rat) kažkaip nekontroliuojamai.
    Tiesa sakant, nieko pas mus baisaus, kituose forumuose, palyginus, moderavimas drakoniškas. Vien už diskusijas apie moderavimą metama lauk.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Jeigu matau, kad diskusija nukrypusi nuo temos, bet postai verti dėmesio - pacituoju ir atsakau į juos tinkamesnėje temoje.
    Tai yra geriausia būdas kolegoms duoti užuominą.
    Moderatoriai fiziškai visko realiu laiku nesužiūrės, jei patys diskutuojantys žiūrės ne į temos pavadinimą o tik į paskutinis du pranešimus. Dažnai tai panašu į mašiną, kuri juda orientuodamai ne į šviesoforo signalą, o tik į priekyje esančios mašinios stopų signalus.

    Yra daug pavykusių pavyzdžių, kai diskusija perkelta (pvz. A5 ir A8 temose), kai tas visiškai pasiteisiino, bet ne visada.
    Pavyzdžiui, temoje apie parkavimo infrastruktūrą pridėta apranešimų apie pažeidimus, kurie turėtų būti temoje "Tvarkau miestą. Parkavimas".
    Vienas dalykas, kai vuksta diskusija ir pereianam į kitą temą, kitas - kai iį karto įmetama ne toje temoje. Juos perkėlus nenukentėtų joks kontekstas.
    Bet visi pranešimai ten ir liko
    Paradokas, besipiktinantys parkavimo pažesidimai savo pranešimus numeta bet kur ir bet kaip .

    Dėl moderavimo - dažniausia viskas dabar paliekama savieigai, nebent kažkas pareiškia pastabą.
    Tuomet nepatinkančiųjų pranešimai tirnami arba be jokio pagringo pridalinama pražangų vien už pastabą kjad kažkas raįo ne į temą. Jei moderatoris dirbtų savo darbą be priminiumų tai ir ir nereikėtų to rašyt. Kriterijai dėl pranešimų perkėlimo yra ne objektyvus, o "man patinka" arba "noriu už kažką atkeršyti, tai vien už pastabą dėl rašymo ne įtemą skirsiu prašangą",

    O dėl to ištrinto pranešimo su A1 temoje apie temso pavadinimo kaitalijoimo tai tipiškas voliuntarizmo pavyzdys.
    Reikėjo pripažintiu, kad buvo paskubėta su temos keitimu ir visi būtų supratę. O čia kažkas parašė ir iškart pakeičia 15 metų buvusį temos pavadinimą. Kolegos pasityčioja, kad pavadinimas nei į tvorą nei į mietą. Kai išaiškėja, kad naujas pavadinimas galimai atėjęs iš Rusijos, vėl paskubimos keičiama,n es tas kažkas vėl kažką pasiūlė.

    Būk vyras ir neužsiiminėk smulkias kerštavimais. Niekas nesikėsina i Tavo moderavimą.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Ne visai tiesa.Ten buvo pora puislapių apie temos pavadinimo keitimą, o ištrintas tik vienas pranešimas.
    Ne vienas, o du.
    Šiuo atveju trynimas nėra objektyvus, o remiasi kitais kriterijais - kažkas patinka / nepatinka.
    Žinute aukščiau Ignalina paaiškino kriterijus.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Kartais slidus dalykas. Rašant truputį ne į temą, nežinai ar verta kelti į tinkamą, nes neaišku ar išsivystys iš to diskusija "ne į temą".
    Tiesiog gali būti taip, kad kažką parašius nebus tokio aktualumo dėl kurio kryps diskusija, arba tiesiog pakartojam akivaizdžius dalykus keletu postų, ir nelabai kam bus įdomu vystyti, tarsi neisitiki pvz. ilgos kelių lapų diskusijos kodėl 2+2 lygu 4.
    Paskutinis taisė PoDV; 2022.11.09, 00:38.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
    Kodėl nariai perkelinėja pranešimus į kitas temas, naudodami tam neskirtą citavimo funkciją? Ar dabar kiekvienas gali atlikti moderatorių pareigą? Pvz. čia.
    Dažnai taip darau. Jeigu matau, kad diskusija nukrypusi nuo temos, bet postai verti dėmesio - pacituoju ir atsakau į juos tinkamesnėje temoje. Nemanau, kad tai "žaidimas moderatoriais", bet tiesiog elementarus noras sudominusią diskusiją pratęsti tam skirtoje temoje. Turbūt geriau taip, negu tęsti neskirtoje tam temoje.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

    Prisijungti prie nukrypusios diskusijos ir perkelti pranešimus - viskas ok. Klausimas buvo dėl tų, kurie žaidžia moderatorius - kelia pranešimus citatomis patys nekurdami jokios vertės diskusijai
    Aš supratau, kad vertė tokia, kad atsidarę tą temą žmonės ras juos dominančius ir tai temai aktualius pranešimus, kurių galbūt nepastebėtų kitoje temoje, kuri juos mažiau domina.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    O kodėl ne? Daug kas yra perkėlęs kai kažką cituoja, bet mano, kad jau pradeda kalbą apie tai kas labiau tinka kitoje temoje.
    Prisijungti prie nukrypusios diskusijos ir perkelti pranešimus - viskas ok. Klausimas buvo dėl tų, kurie žaidžia moderatorius - kelia pranešimus citatomis patys nekurdami jokios vertės diskusijai
    Paskutinis taisė Ignalina; 2022.11.08, 22:11.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
    Kodėl nariai perkelinėja pranešimus į kitas temas, naudodami tam neskirtą citavimo funkciją? Ar dabar kiekvienas gali atlikti moderatorių pareigą? Pvz. čia.
    O kodėl ne? Daug kas yra perkėlęs kai kažką cituoja, bet mano, kad jau pradeda kalbą apie tai kas labiau tinka kitoje temoje.

    Komentuoti:

Working...
X