Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ignalina
    replied
    Kodėl nariai perkelinėja pranešimus į kitas temas, naudodami tam neskirtą citavimo funkciją? Ar dabar kiekvienas gali atlikti moderatorių pareigą? Pvz. čia.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Ne visai tiesa.
    Ten buvo pora puislapių apie temos pavadinimo keitimą, o ištrintas tik vienas pranešimas.
    Šiuo atveju trynimas nėra objektyvus, o remiasi kitais kriterijais - kažkas patinka / nepatinka.
    Iš diskusijų į Rašykime lietuviškai kanclagerį iškeldavai "aftamabilystus", nors tai būdavo į temą. Karma?

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    O kokiu pagrindu trindavai Gitarus, bet ne Broilerius, Štribašius ir t.t?
    Koks saldus žodis "kerštas".

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Ne visai tiesa.
    Ten buvo pora puislapių apie temos pavadinimo keitimą, o ištrintas tik vienas pranešimas.
    Šiuo atveju trynimas nėra objektyvus, o remiasi kitais kriterijais - kažkas patinka / nepatinka.
    O kokiu pagrindu trindavai Gitarus, bet ne Broilerius, Štribašius ir t.t?

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Ne visai tiesa.
    Ten buvo pora puislapių apie temos pavadinimo keitimą, o ištrintas tik vienas pranešimas.
    Šiuo atveju trynimas nėra objektyvus, o remiasi kitais kriterijais - kažkas patinka / nepatinka.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Nes pranešimas apie temos keitimą nekuria jokio turinio.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Bet kam reikėjo trinti pranešimą A1 temoje apie A1?

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Spėju kad pakeitimų seka buvo tokia - kelias tapo automagistrale vietoj greitkelio tai pakeitė pavadinimą atitinkamai, prasidėjus diskusijai dėl žodžio magistralė nusprendė išimti iš pavadinimo.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Temoje apie kelią Vilnius - Kaunas vyksta įdomi diskusija kaip tas provėžuotas kelias A1 turėtų vadintis.
    Kodėl temoje apie kelią A1 ištrintas mano pastebėjimas, kad kažkas per nepilną savaitę kelis kartus pakeitė temos apie A1 pavadinimą:
    - 15 metų buvo A1 Greitkelis Vilnius - Kaunas
    - Prieš kelias dienas tapo A1 Automagistralė Vilnius - Kaunas
    - Vakar kažkas vėl pakeitė į A1 Vilnius - Kaunas

    ​​​Įdomu, kas tas kažkas, ištrynęs pranešima ir kodėl vyksta tokia pavadinimų "čecharda" (atsiprašau, nerandu lietuviško pavadinimo tokiam baltarusiškam reiškiniui).

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    už taisyklių nesilaikymą (rašymą ne į temą):
    https://www.miestai.net/forumas/foru...16#post2003816

    Edit: lyg ir suprato, ką negerai darė, atblokuotas.
    Paskutinis taisė digital; 2022.11.07, 15:23.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Kam Romką pašalinot? Postai geri buvo ir informatyvūs.

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    Jei moderatoriai neišvažiavo atostogų, kas nors perkelkite temos Mykolo Lietuvio gatvė į tinkamesnę vietą keleto puslapių diskusiją apie Olandijos gyventojų tankumą, gyventojų pajamas seniūnijojse, priemiesčių priskyrimą kitoms savivaldybėms ir kitus nuotolusius nuo temos dalykus.

    https://www.miestai.net/forumas/foru...nkkelis/page65


    EDIT 2022.11.05.

    Ačiū, jau perkelta.
    Paskutinis taisė Romas; 2022.11.05, 14:31. Priežastis: Pagaliau perkelta...

    Komentuoti:


  • dondc
    replied
    Man, tai su „Tu“ kažkaip tiksliau gaunas nei su „Jūs“.
    Click image for larger version

Name:	Tu.png
Views:	393
Size:	758,7 kB
ID:	2002414 Click image for larger version

Name:	Jus.jpg
Views:	390
Size:	95,3 kB
ID:	2002415

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Priimtina, bet čia labiau nuo žmogaus priklauso. Šiaip bendru atveju - forumas yra visuomenės dalis, tik turbūt daugiau sau leidžianti, negu likusi, nedayvaujanti forume, visuomenės dalis.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Ar tujinti šiame forume yra nepriimtina?

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Parašė VLR Rodyti pranešimą
    Dėl kokios priežasties buvo ištrintas mano paskutinis komentaras pagrindinėje Vilniaus oro uosto temoje, kur aš prašau forumo narių pasidalinti vizijomis dabartinės katastrofiškos situacijos sprendimo būdų?
    Perkeltas į atitinkamą temą

    Komentuoti:


  • VLR
    replied
    Dėl kokios priežasties buvo ištrintas mano paskutinis komentaras pagrindinėje Vilniaus oro uosto temoje, kur aš prašau forumo narių pasidalinti vizijomis dabartinės katastrofiškos situacijos sprendimo būdų? Edit: ai matau jis buvo perkeltas į NOU temą. Na, manau, kad jis vis tik turėtų likti pagrindinėje temoje, nes, jei tų vizijų bus, jos nebus apie NOU (kurį šiame forume palaikau tik aš panašu ).
    Paskutinis taisė VLR; 2022.10.26, 21:12.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Jei apie Kėdainių tilto pranešimą, kuris buvo netinkamoje temoje ir dubliuojantis jau tokį patí esantį tinkamoje temoje tai aš jį ištryniau. Kaip ir pranešimą apie to praneśimo netinkanumą, nes, kaip rašo Ignalina, jis automatiškai tampa nebeaktualus nebelikus pranešimo, apie kurį pranešama.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Digital kitą dieną perkėlė iš šaligatvių į perėjų temą, bet, kadangi mano pranešime buvo paminėta "jei šiandien yra moderatorius, tai gal perkels", tą pranešimą kažkas (gal digital, o gal kažkas kitas) išcenzūravo.
    Šiaip gerai būtų, kad pastabų jog reikia perkelti pranešimus netrintum - kai bus neaktualu, pats tą galėsiu padaryti. Na, tai yra smulkmena - pranešimai perkeliami ten kur reikia, nepaisant to, kad kokiam didžiasaliui ar kazitiškiui tos pastabos nelabai patinka.
    Tokios pastabos yra offtopicas ir nekuria jokios vertės forumui. Jas reikėtų rašyti arba šioje temoje, arba reportinant pranešimus moderatoriams. Jei jau rašai temose, tai perkėlus (arba neperkėlus, priklausomai nuo situacijos), tas spamas turi būti trinamas visada.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Šiaip keista, kad net moderatorius Creatium gana dažnai įkelia pranešimus bet kur (pvz. Vilniaus infrastruktūros projektų temoje, kai jau yra konkretesnė tema). Gal tokių pavyzdžių dabar neieškosiu, bet jų yra ne vienas.
    Nieko čia keisto nėra - žmogus tikrai neturi laiko. Jis miestui ir Lietuvai tikrai duoda daug ir taip.

    Komentuoti:

Working...
X