Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    "Ačiū" "braliukam" ir tautiečiams naujiesiems airiams....
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Labai retoj eurovizinej dainoj izvelgiu menine verte, taip kad griezta kritika nelabai ivertintu atlikeju (ypac savu) atzvilgiu ne labai puosia tuos kritikuojancius. Keistas konkursas, kaip bevartytum. Dar karta pasizadu sau kitais metais laiko prie TV nebegaist

      Comment


        na ką, pasirodėm 4fun, o norint pakilti aukščiau, reiktų keltis arčiau balkanų...
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Kiek pastebėjau, tai jei ne amigrantai mūsų - turėtume maždaug kokius 10 taškų iš Latvijos
          O šiaip tai aišku buvo, kad aukštai nekopsim. Reikėtų sukurti kokią dainą apie LTU krepšinio istoriją. Tada ir graikai, ir italai už mus pavarytų.

          Comment


            Parašė 99 Rodyti pranešimą
            na ką, pasirodėm 4fun, o norint pakilti aukščiau, reiktų keltis arčiau balkanų...
            Pernai buvom arčiau balkanų? Latviai ir estai laimėję irgi buvo nusikėlę arčiau balkanų?
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Beja, nugalėtoja parodė, kad panų išvaizda EuroVizijoj visiškai nieko nereiškia)

              Comment


                Mano nuomone, šiais metais Eurovozijoj nebuvo nei vienos dainos vertos ją laimėt, o Estija ir Lenkija galėtų pasimokyt iš Rytų Europos, kaip reikia savo kaimynus prastūminėt

                Comment


                  Parašė inz1K Rodyti pranešimą
                  Mano nuomone, šiais metais Eurovozijoj nebuvo nei vienos dainos vertos ją laimėt, o Estija ir Lenkija galėtų pasimokyt iš Rytų Europos, kaip reikia savo kaimynus prastūminėt
                  Taigi ir prastuminėjo. Lenkija už Ukrainą balsavo, o Estija, a, už Suomiją?

                  Comment


                    Parašė Rodyti pranešimą
                    Na, pasakysiu savo spėjimą, o rytoj pažiūrėsim, kaip smarkiai aš klydau. 17-a vieta.
                    Pasirodo mano realizmas buvo pernelyg optimistinis 21-oji vieta, 4-iomis vietomis prašoviau. Estai mūsų dainos nepripažino, užtat buvo malonu, kai latvių vedėjas mus pavadino "braliukais" Airijos lietuviai ir toliau puikiai dirba savo darbą Man pačiam labiausiai patiko britų (jie būna tarp mano favoritų beveik kasmet) ir suomių dainos. Beje, manau, kad Ukrainos mėginimas demonstruoti humoro jausmą buvo nesėkmingas.
                    Paskutinis taisė ; 2007.05.13, 01:24.
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      Parašė inz1K Rodyti pranešimą
                      Mano nuomone, šiais metais Eurovozijoj nebuvo nei vienos dainos vertos ją laimėt
                      Tikrai pritariu Pernai ir Bilan'as ir tie patys Lordi ir jei gerai pamenu dar minimum 1os šalies pasirodymu buvau sužavėtas.
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Parašė somis Rodyti pranešimą
                        Taigi ir prastuminėjo. Lenkija už Ukrainą balsavo, o Estija, a, už Suomiją?
                        Jie turėjo mums balų duot!

                        Comment


                          Na, nieko ;D Bet man patiko Braliukai latviai D LATVIAI JĖGA!!!

                          Comment


                            Net jei būčiau galėjęs balsuoti už Lietuvą - tikrai nebūčiau už ją balsavęs Ne mano skonio daina. Iš viso, laikiausi pozicijos, kad šiemet geriau būtų buvę mums visia nedalyvauti. Gal kas iš aukščiau supras, kad jei nėra gerų dainų - nebūtina šlamštą siūsti.

                            Comment


                              nusvilau laimėjo nei vyras niai boba geriau ukraina tai dar buvo pasijuokti is ko

                              Comment


                                Beje, Serbijos daina man absoliučiai nepatiko - labai lyriška ir nuobodi (kaip ir lietuvių beje). Niekaip nesuprantu kuo ji daugelį užkabino... Aš buvau už Verką!!!
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė simas Rodyti pranešimą
                                  nusvilau laimėjo nei vyras niai boba geriau ukraina tai dar buvo pasijuokti is ko
                                  Man tai geriau malda, negu gėjus ar šiaip kažkas. Dar mačiau kažkas ten spalvotųjų vėliava mojavo)

                                  Comment


                                    Lietuvai nesiseka ta prasme, kad nera, kas uz mus "kaimyniskai" balsuotu. Tik latviai nepagailejo tasku ir Airijoje gyvenantys lietuviai
                                    Paskutinis taisė John; 2007.05.13, 01:23.

                                    Comment


                                      Parašė F!R3S7ON3 Rodyti pranešimą
                                      Beje, Serbijos daina man absoliučiai nepatiko - labai lyriška ir nuobodi (kaip ir lietuvių beje). Niekaip nesuprantu kuo ji daugelį užkabino... Aš buvau už Verką!!!
                                      Kaip jūs žmonės nesuprantate? Po pernykščių Lordi kilo toks sąmyšis, kad šiemet vienas pasisakęs už priešingą Lordžių pusę gavo daugiausiai balų. Pvz, kodėl Serbia gavo 8 ar tai 10 balų ir Lenkijos, kurioje yra belenkiek tikinčiųjų?

                                      Comment


                                        John:
                                        Pernai balsavo reik tik kažką gero sukurti. Kad bent kažkiek užsieniečius skatintų dėl mūsų pinigus leisti.

                                        beja.
                                        Happy I, Couse Happy U)

                                        labanakt.

                                        Comment


                                          Parašė somis Rodyti pranešimą
                                          Kaip jūs žmonės nesuprantate? Po pernykščių Lordi kilo toks sąmyšis, kad šiemet vienas pasisakęs už priešingą Lordžių pusę gavo daugiausiai balų. Pvz, kodėl Serbia gavo 8 ar tai 10 balų ir Lenkijos, kurioje yra belenkiek tikinčiųjų?
                                          Tačiau lietuviai irgi savo dainos stiliumi tikrai pasisakė už priešingą Lordi stilių, o koks reziltatas?
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X