Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Kova 1". Driftingo Čempionatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    "Kova 1". Driftingo Čempionatas

    Sveiki,

    Šįkart Jus pakviesiu apsilankyti Kačerginės Nemuno žiede. Praėjusį šeštadienį (2007 05 20) čia vyko pirmosios šių metu driftingo kovos. Renginys pavadintas - "Kova 1". Tądien prasidėjo antrasis drift'o čempionatas Lietuvos istorijoje. Pirmąjį pernai metais laimėjo liaudiškai tariant "xuligankės" vairuotojas, automobilininkams žinomas "andriuxos" vardu. Pirmasis šių metų etapas sutraukė rekordinį dalyvių skaičių - 36. Daugiau manau neaušiniu burnos ir leisiu Jums pasinerti į varžybų veiksmą. Taip pat laukiu atsiliepimų tiek teigiamų, tiek neigiamų pačios fotografijos prasme.

    Manau Jums neturėtų prailgti visų 96 foto žiūrėjimas, nes jose vyrauja įvairovė. Į šį fotoreportažą sutalpinta: lenktynių momentai, avarijos, ašaros, sirgaliai, "gelbėtojai", lakstančios padangos ir netgi istorija apie tornadą Lietuvoje

    VIDEO:


    Gerų įspūdžių

    Trasos planas


    1. Pro senąją "Drag'o" trasą atėjus


    2. Iškart pasitiko išsirikiavę "drifteriai". Šioje zonoje buvo vadinamasis Pit Lane'as


    3.


    4.


    5. Dažnas vaizdelis tądien


    6.


    7. Einam ieškotis patogaus kampelio ir gaudom pirmuosius lenktyninkus


    8. O štai ir įsitaisėm. Vieta fantastiška Pagrindiniame posūkyje + stovi nedidelis akmuo, ant kurio buvo galima pailsėti kol užpakalio nepaskausdavo


    9.


    10. Pirmieji išslydimai iš trasos


    11.


    12. Pernykštis ir kolkas vienintelis Lietuvos drift'o karalius - andriuxa


    13.


    14.


    15. Ne purvynas, bet visvien labai klampu


    16. Na o štai pirmoji pažintis su braliuku latviu. įsidėmėkite jį. tai pirmoji jo klaidelė.


    17.


    18. Vaikinai dirbo be paliovos


    19. Žiūrovų vis daugėjo ir daugėjo


    20.


    21.


    22.


    23. Na o čia prasidėjo linksmybės Iš pradžių visiems kėlė juoką šį alaus skardinių dežė, kol nepasirodė nedidelis tornadas


    24. Ilgai šis vaikinas gelbėjo savo skėtį kovodamas su viesūlo galia, bet.... Teks ieškotis naujo skėčio Na o visiems žiūrovams, tame tarpe ir man reikejo kentėti girgždesį burnoje Vaizdas buvo įspūdingas, gaila nesugebėjau to perteikti nuotraukose Staiga iš niekur nieko pakilęs viesulas gan gerą šou padarė


    25.


    26. O štai ir vėl mano jau minėtas braliukas Klaida nr.2 Šįkart įduobtas kairysis priekinis sparnas


    27.


    28.


    29. Pasibaigus treniruotėms lenktyninkai supažindinami su trasa.


    30.


    31.


    32.


    33. Šis vaikinukas bandė drift'int su savąja transporto priemone


    34.


    35. Ir vėl "kelionės" per žvyrą


    36.


    37. Čia kiek rimčiau


    38.


    39.


    40.


    41.


    42.


    43.


    44.


    45.


    46. Etatiniai "stūmikai"


    47.


    48.


    49.


    50. Atrodo pavojingai, bet visa laimė automobilis rimtai nenukentėjo. Nors jei gerai pamenu netrukus pasitraukę iš varžybų


    51.


    52.


    53.


    54. Burn-out'o padariniai


    55. Padanga vs automobilis


    56. Kaip liaudies išmintis byloja - trečias kartas nemeluoja. Dideliu greičiu braliukui įsirėžus į kalnelį varžybos buvo nutrauktos geram pusvalandžiui kol avarija buvo likviduota.


    57. Liūdniausia, kad vairuotojas visai neseniai buvo pilnai susitvarkęs šią savo "kregždę"


    58.


    59.


    60. Pripažinsiu, kad trasoj darant šiuos kadrus drebėjo rankos. Labai susijaudinau pamatęs latvį. Vargšas iš pradžių puolė į isteriją, bei pradėjo verkti. Matėsi koks svarbus jam buvo šis automobilis


    61.


    62.


    63.


    64.


    65.


    66.


    67.


    68.


    69.


    70. Plojimais išlydimas vairuotojas toliau neslepė ašarų


    71. Na o šis incidentas man kainavo kelis žilus plaukus... Tik pratęsus lenktynes ir man vėl įsitaisius ant akmens į trasą išvažiavo ši "chuligankė". Kaip anksčiau buvo paaiškėję - jos vairuotojas ją pasiskolino šiom varžybom. Po starto dar tai paminėjau draugui ir įvažiuojant į mūsų posūkį per didelis greitis padarė savo... Automobilis išslydęs iš trasos trenkėsi į tą pačia kalvelę ir užlipo šiek tiek viršun... Šis kadaras darytas iš to taško kuriame sedėjau. Pripažinsiu, kad ne juokas išsigandau ir šoktelėjau jam atskriejant


    72.


    73.


    74.


    75. Na o tokie vaizdai gerbėjų tarpe buvo gan dažni


    76.


    77.


    78.


    79. SC


    80.


    81.


    82.


    83. Po šios avarijos lenktynių pratęsimo teko laukti ~1 valandą. O galiausiai organizatoriai pranešė, kad tebus vienas finalinis važiavimas poroje... Visa tai buvo nuspręsta dėl trasos sunkumo. Na bent jau taip atrodė BMW fanam. Mano pažystamo lenktyninko akimis (dalyvavo ir jis ten) trasa nebuvo itin sunki ir BMW fanus išvadino verkšlentojais


    84.


    85. Na o šio epizodo nesupratom...


    86. Vasara atėjo, ir prasidėjo


    87.


    88.


    89.


    90.


    91. Neįskaitiniai važiavimai, bet vairuotojai visvien stengias... ar tiesiog persistengia


    92.


    93.


    94.


    95.


    96.Paskutinė nuotrauka ir keliaujam namo
    Paskutinis taisė HAMMER; 2007.05.23, 00:27.
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    #2
    Ar ten kažkoks jumoristas bandė drift'inti su Opel Vėtra? (oranžinė)
    http://foto.terpe.lt/inkelti/20070521/DSCF0168.jpg

    Comment


      #3
      Dekui
      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

      Comment


        #4
        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        Ar ten kažkoks jumoristas bandė drift'inti su Opel Vėtra? (oranžinė)
        http://foto.terpe.lt/inkelti/20070521/DSCF0168.jpg
        Ten Opel Omega, galiniai ratai varomi, tad turėtų puikiai tikti tokiam reikalui

        Comment


          #5
          Labai latvio pagailo. Jam ta mašina turbūt labai svarbi....

          Comment


            #6
            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Ar ten kažkoks jumoristas bandė drift'inti su Opel Vėtra? (oranžinė)
            http://foto.terpe.lt/inkelti/20070521/DSCF0168.jpg
            Na jis tikrai ne prasčiausiai pasirodė Va Sieros kėlė juoką visiem O komentatoriai net suorganizavo žiūrovų bangą vs Siera Laimėjo pirmieji Galas varomas, bet jėgos nėr
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              #7
              Man asmeniškai nepatiko šis renginys. Organizavimas nepavykęs, prie bazių buvo daug įdomiau.... Pagailo man po to 30 lt., nes su drauge buvau. Dulkių buvo per daug. Žodžiu nepatiko

              O Hammer tai ačiū už nuotraukas beje ar nenusvilai tiek laiko ten praleidęs?
              You've got one life! Live it!

              Comment


                #8
                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                Man asmeniškai nepatiko šis renginys. Organizavimas nepavykęs, prie bazių buvo daug įdomiau.... Pagailo man po to 30 lt., nes su drauge buvau. Dulkių buvo per daug. Žodžiu nepatiko

                O Hammer tai ačiū už nuotraukas beje ar nenusvilai tiek laiko ten praleidęs?
                Visą laiką prabuvau su maike Tai dabar rankos rudos, kūnas apybaltis Bei kaklas rudas visur išsyrus fotiko juostą

                Na o dėl renginio tai visgi pas mus dar labai silpni dalyviai Na bet lyginant su baze man gamtoj ir be būrio iš Laisvės a. atslinkusių marozų kurkas geriau
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  #9
                  Žadėtasis video



                  Tik iki šiol neperprantu kodėl Youtube taip kokybę žaloja Esu matęs n video su išsaugota gera kokybe, tai galbūt nustatymuose ko nepadarau?
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    #10
                    Dėkui HAMMER. Džiugu, kad yra tokių iniaciatyvių kaip tu....
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      #11
                      83. Po šios avarijos lenktynių pratęsimo teko laukti ~1 valandą. O galiausiai organizatoriai pranešė, kad tebus vienas finalinis važiavimas poroje... Visa tai buvo nuspręsta dėl trasos sunkumo. Na bent jau taip atrodė BMW fanam. Mano pažystamo lenktyninko akimis (dalyvavo ir jis ten) trasa nebuvo itin sunki ir BMW fanus išvadino verkšlentojais

                      visu pirma pries rasydamas tokias nesamones reiketu isigilinti gerai, bmw fanai mat verksleno mes neverkslenom o konstatavom fakta kad trasa yra sudetinga tiek mum tiek musu technikai, tas tavo pazystamas lenktynininkas turbut nerealiai ten drifto dejo gaila kad nemaciau, Ir vienas esminis dalykas vaziavimai buvo nutraukti ne del trasos sudetingumo , bet turbut kai ejo derybos su organizatoriais tavo pazystamas lenktynininkas kazkuo buvo uzsiemes kitu ir esminiu dalyku ten isgirstu turbut tau nepasake ?

                      Comment


                        #12
                        Labai fainas reportazas patiko ,bet tikrai gaila latvio buvo grazus visdelto jo tas BMW bet galejo pasipraktikuot daugiau.
                        http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                        Comment


                          #13
                          Parašė andriuxabmw Rodyti pranešimą
                          rasydamas tokias nesamones reiketu isigilinti gerai, bmw fanai mat verksleno mes neverkslenom o konstatavom fakta kad trasa yra sudetinga tiek mum tiek musu technikai, tas tavo pazystamas lenktynininkas turbut nerealiai ten drifto dejo gaila kad nemaciau, Ir vienas esminis dalykas vaziavimai buvo nutraukti ne del trasos sudetingumo , bet turbut kai ejo derybos su organizatoriais tavo pazystamas lenktynininkas kazkuo buvo uzsiemes kitu ir esminiu dalyku ten isgirstu turbut tau nepasake ?
                          Na galiu pasakyt tik tiek, kad jo technika driftui kur kas mažiau tinkama, bet tikrai nepasišiūkšlino Ne stebuklai toli gražu, bet ir toli gražu ne prasčiausi važiavimai tarp visų Na išvis Lietuvoj drifto lygis kolkas labai žemas, nėra nei galingos technikos spec. tam paruoštos, nei tinkamos patirties (visgi tamsta esi pirmasis čempionas Lietuvos, taigi pas mus tai tėra pradžia. Iki tol visi apsiribodavo kažkuo panašaus į Jonavos g. aikšteles) bet tikėkimės situacija su metais gerės.
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            #14
                            Parašė GodLiKKe Rodyti pranešimą
                            Labai fainas reportazas patiko ,bet tikrai gaila latvio buvo grazus visdelto jo tas BMW bet galejo pasipraktikuot daugiau.
                            Ačiū Na o braliukas visgi perdegė Labai stengėsi, bet beveik kiekvienam važiavime klydo Ir dabar prisiminus nuotaika pagenda prisiminus jo stresą po avarijos
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              #15
                              Aa Sierose kas per motorai stovi ten?
                              Kad jei tas 2.9, tai ir momento ir arkliu uztekt turi, gale labai jau volu neuzsidet tik reik ir slys..
                              Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                              Comment


                                #16
                                O iš šių metų pirmo etapo foto bus? reik ieškot

                                Comment


                                  #17
                                  yra kituose saituose. bet kad ten nera i ka ziureti...
                                  www.tomflagman.com

                                  Comment

                                  Working...
                                  X