Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    ir bosniu tokia idomu

    Comment


      Eurovizija

      Na kaip nekaip, šiandien prasideda Eurovizija, kažkaip net keista pasirodė, kad apie tiek audrų sukeldavusį įvykį šiemet forume niekas nekalba. Tai sakau, gal vistik reikėtų? Tiesiog būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę. Nutuokiu, kad nediskutuojama, todėl, kad nelabai ko tikimės iš Jeronimo šiemet, tačiau... Suprantu, aš taip pat esu nusivylęs pačiu konkursu ir tuo, į ką pastaraisiais metais jis pavirto, bet taip šiandien nelabai turėdamas naudingo užsiėmimo, nutariau bent trumpai permesti dalyvių sarašą ir pavėpsoti kas gi šiemet gero nusimato. Dar kartą nusivyliau... Kaip niekada daug "saldžiūjų" skandinaviško stiliaus dainuškų, balkanai, kaip visada su savo liaudies motyvais, nors ne visi... Suomiai, atrodo vėl nusprendė paimti Europą gero roko doze, už tai jiems pagarba! Kalbant apie mūsų kaimynus, galima paspausti ranką estams - mano galva puikiai įsipaišė į naujajį Eurovizijos formatą Asmeniškai mano favoritai - Bosniai, vat kažkaip užkabino gabalas ir tiek, o žinant pastarūjų metų balkanovizijos tendencijas, sakau, gal ir neblogus šansus turi?
      Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

      Comment


        Negi dabar kiekvienai Eurovizijai kursim po atskirą temą ?

        http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=3697
        Paskutinis taisė Tadas; 2008.05.20, 09:42.
        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

        Comment


          Štai ką reiškia para be miego... sorry, rakinkit temą, užblūdijau...
          Istorijos nesuklastosi! P.B. Prūdas

          Comment


            Trumpai isijungiau paziuret, kas gi ten vyksta idomaus, uzteko poros sekundziu paziuret Azerbaidzana... Tragedija. Kazkas panasaus i "Kelia i zvaigzdes", tik cia visos Europos mastu.

            Comment


              Airija nepateko. Nesąmonė

              Comment


                Ar kas nors žinot tragiškesnį konkursą už šių metų Euroviziją? Pamenu, kai visi kritikavo praeitų metų pasirodymus. Bet pažiūrėjus šiandien, norisi vemti 2007 metais Eurovizija skyresi kaip diena nuo nakties. Žodžiu, no comments...
                دائما الليتوانيه

                Comment


                  Mano akimis gerai, kad estai ir airiai nepateko (nors tas 90-tųjų euro-dance vežė ). Vienintelius pasirodymus iš šiandien tegaliu išskirti tik Suomiją (nors metalas man tikrai ne prie širdies), Norvegiją (skandinaviškai kuklus, nėra daug blizgių dalykų, eilinė, bet kokybiška šiaurietiškus satndartus atitinkanti dainelė) ir Bosniją/Hercogoviną. Būtent pastarieji man nerealūs, priminė šiek tiek "Keistuolių teatrą", kuomet humoras turi ne tik meninę vertę, bet ir pati daina yra daina. Tai nėra eilinis pastišas, kaip airių ar estų, iš kurio jau darosi nebejuokinga. O apie Azerbaidžaną viena tegaliu pasakyti, jog anglai turi du gerus žodžius šiam pasirodymui apibūdinti "HIDEOUS" ir "RIDICULOUS". Beje, prieš metus galėjom pagal muzikos akomponaciją ir ritmus sakyti - "Balkanavizija", dabar galima pasakyti - "Welcome Middle East".
                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                  Dordrechtas/Haarlemas
                  Nesebaras/Plovdivas
                  Kiolnas

                  Comment


                    Iš Azerbaidžano žvengiau taip, kad net ašaros riedėjo . "Lenkė" tai iš viso kažkas baisaus. Airiai tai bent pasilinksmino su pakankamai sarkastiška dainele. Anyways, mane ta daina veža .

                    Comment


                      /\ O estai, poto maltos atstovai, o galiausiai finale tikrai ispanai šiais metais ne su ta pačia sarkastiška gaidele atvažiavo kažką įrodyti? Vieninteliai bosniai išsiskyrė su humoru, kuris buvo subtilus ir ne "over the top".
                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                      Dordrechtas/Haarlemas
                      Nesebaras/Plovdivas
                      Kiolnas

                      Comment


                        Nežinau, daugumos jų žodžių nesupratau, o man vien tik pasirodymas nieko nesako. San Marinas su savo vilkolakiukais visai nieko buvo .
                        O ispanai galėjo siųsti tuos pačius kaip ir preitais metais .

                        Comment


                          Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                          Mano akimis gerai, kad estai ir airiai nepateko (nors tas 90-tųjų euro-dance vežė ). Vienintelius pasirodymus iš šiandien tegaliu išskirti tik Suomiją (nors metalas man tikrai ne prie širdies), Norvegiją (skandinaviškai kuklus, nėra daug blizgių dalykų, eilinė, bet kokybiška šiaurietiškus satndartus atitinkanti dainelė) ir Bosniją/Hercogoviną. Būtent pastarieji man nerealūs, priminė šiek tiek "Keistuolių teatrą", kuomet humoras turi ne tik meninę vertę, bet ir pati daina yra daina. Tai nėra eilinis pastišas, kaip airių ar estų, iš kurio jau darosi nebejuokinga. O apie Azerbaidžaną viena tegaliu pasakyti, jog anglai turi du gerus žodžius šiam pasirodymui apibūdinti "HIDEOUS" ir "RIDICULOUS". Beje, prieš metus galėjom pagal muzikos akomponaciją ir ritmus sakyti - "Balkanavizija", dabar galima pasakyti - "Welcome Middle East".
                          Parasei, tai paziurejau per youtube. Beat'as ir melodija visai neblogai, bet dainavima galima butu isimt ir normalu uzdet, tada jau ir klausyt visai galima butu.

                          Comment


                            o man labai gaila, kad belgijos atstove nepateko. Grazi ir melodinga dainushka buvo... Didziausia nesamone, kad pateko Azerbaidzanas - kad ir kaip stengiuosi is ju dainos nei vieno akordo neatsimenu.

                            Comment


                              Vėl du tipus galima išskirti: lyriškos dainos (per kurias viriausi arbatą, klojausi lovą) ir įdomūs, išsiskiriantys pasirodymai: estai, bosniai, suomiai. Visa kita - šūdas. Visada būna panašios šūdo ir įdomių pasirodymų proporcijos, tad nesakyčiau, jog šių metų Eurovizija prastesnė. Airiai tai visiškai man nepatiko. Kažkoks chaosas. O geriausi man - bosniai. Tiesa, vienintelių estų priedainį prisimenu. Leto svet, leto leto svet...

                              Comment


                                man susidarė įspūdis, jog šou buvo blankokas, na gal per finalą tikiuosi bus geriau. Apie kai kuriuos pasirodymus mano nuomonė trumpai:
                                Azerbaidžanas ir Izraelis - jau geriau vietoj jų į finalą būtų patekę Belgija ir Slovėnija
                                Estija - tragedija
                                Airija - Komedija su kabareto plunksnom
                                Belgija - lengva įsimenama dainelė. Man patiko
                                Bosnija ir Hercogovina - šaunus, šmaikštus, linksmas pasirodymas
                                Suomija - dėl įvairovės kodėlgi ne?
                                Lenkija - daina patiko, bet daininikė taip truputi per daug apskrudus. Taip ir maniau, kad pateks šįkart į finalą
                                Rusija - jau geriau Dima Bilanas nebūtų dalyvavęs
                                Graikija - iškart po pasirodymo pagalvojau - tai kokia ten buvo graikų daina?
                                Andora - patiko
                                San Marinas - blanku.
                                Manau, jog nei vienas iš dabartinių finalistų nelaimės Eurovizijos šiemet, o stipriausios dainos bus antrajame pusfinalyje, Būtent Ukraina, Šveicarija, Malta. Dar galėtų sėkmingai pasirodyti danai, bet kažkaip nesitiki.
                                Dėl Jeronimo Miliaus vilčių neturiu, bet manau, kad į finalą galėtų patekti, nes daina šiemet ryškiai išsiskiria ir tikrai turi kažką tokio, bet i TOP 15 vargu ar pretenduoja. Gaila kad Airija buvo ne antrame pusfinalyje, mum būtų palankiau, bet taškų iš JK, Gruzijos ir Ukrainos turėtumėm gaut. Latviai, kaip tikri broliai, už mus ir vėl nebalsuos ))
                                Aišku čia tik spėlionės ir mano neprofesionalo nuomonė. Pamatysim viską rytoj

                                Comment


                                  [QUOTE=innuendo;260046]Airija nepateko. Nesąmonė [/QUOTE

                                  didesnes nesamones nesu mates. beje netik dainos pobudis, bet ir jo balsas lygiai tox pat kaip is praeitu metu baltarusiu...
                                  "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                  Comment


                                    Iš pirmo pusfinalio, vienintelius bosnius atsiminiau atsikėles ryte. Daina tikrai melodinga, linksma, užvedanti... TopSport duoda 12 koficientą už jų pergalę finale, ta proga ir pastačiau
                                    Šiaip man labai primena prancūzų pasirodymą praeitais metais... Kelintą jie tada vietą užėmė? berods antrą... nuo galo...
                                    Anyway, bosniai man patiko!
                                    No one really knows
                                    Which way the wind blows

                                    Comment


                                      Labiausiai įsiminė estų daina - leto svet. Dar ir dabar ją niūniuoju. Gaila, jog jie nepateko. Dar visai nieko Norvegijos atstovė. Apie lenkę patyliu... Tegu mažiau į soliariumus vaikšto. Na ką, lauksim ketvirtadienį Jeronimo pasirodymo...
                                      Yours sincerely,
                                      Vaida.

                                      Comment


                                        Suomiai, prancūzai, airiai
                                        Vakar didžioji dalis konkurso prabuvo ant "mūtė". Airiams medalį už tokį pasityčiojimą reiktų kabint Bet koks nejaukus jausmas turėtų būti, kai publika numūkia ir nušvilpia
                                        O kas man paaiškins karačiajaus Viktoro Belano fenomeną? Mykia mykia cukrum kažkokiu antrus metus, kaip neįžvelgiu tame mykime nieko vertingo, taip neįžvelgiu. Superstaras...

                                        Comment


                                          Parašė Marukas Rodyti pranešimą

                                          Dėl Jeronimo Miliaus vilčių neturiu, bet manau, kad į finalą galėtų patekti, nes daina šiemet ryškiai išsiskiria ir tikrai turi kažką tokio, bet i TOP 15 vargu ar pretenduoja. Gaila kad Airija buvo ne antrame pusfinalyje, mum būtų palankiau, bet taškų iš JK, Gruzijos ir Ukrainos turėtumėm gaut. Latviai, kaip tikri broliai, už mus ir vėl nebalsuos ))
                                          Aišku čia tik spėlionės ir mano neprofesionalo nuomonė. Pamatysim viską rytoj
                                          Na, gal tu čia ir perkeltine prasme parašei, bet aš nesupratau Kažką prieš latvius turi? Jie vieninteliai mus palaikantys neskaitant Airijos. Ir dar "braliukais" vadina

                                          Va ant ko tikrai pykstu, tai ant estų. Rodos, 3 Baltijos valstybės yra vieningos, kartu kovoja, viena kitą palaiko, tačiau lietuviams niekada nieko neduoda...
                                          دائما الليتوانيه

                                          Comment

                                          Working...
                                          X