Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mindoza Rodyti pranešimą
    Svarbiausia buvo vel apkaltint Rytu Europa, Balkanus, issityciot is Rusijos dainos (kuri tikrai buvo viena is geriausiu).
    Man Dimačkos pasirodymas visiškas nulis. Tik tiek, kad su skripkele pasimaivė ir pasaulio čempionas Pliuščenka pasirideno. Tegul laimi, negi gaila (gal nebeverks, kad jis kurią meną, o kiti šou). Bent prancūzams 8 taškelius numetėm, tai jau pažanga.

    Žiūrim kokį pasirinkimą turim kitiems metams: Minedas, Ostapenka, Radžis, 69 Danguje, YVA (paskutinės dvi tiktų dėl kūno privalumų). Kai pagalvoji, tai kandidatų nedaug...

    Comment


      Nu tegul buna taip kaip kas galvoja. O dar viena dalyka pastebejau, kad remdami ESC Big4 salys (Vokietija, Prancuzija, Ispanija, Jungtine Karalyste) nepasirodo pusfinaliuose, kuriuose ir yra pasirenkami favoritai, uz kuriuos zmones balsuoja finale. Tai yra ziaurus minusas toms salims. Be to ju daina tikrai nebuvo verta laimeti, nors ir buvo verta aukstesnes negu paskutines vietos, bent jau aplenkti Prancuzija ar Ispanija.
      I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

      Comment


        Esme ta, kad bet kuriai Balkanų ar post sovietinei valstybei su vidutine daina yra zymiau lengviau laimeti Eurovizija, nei vakaru europieciams galbut net su genialia daina. Blogiausia, kad vis stipriau jauciasi ne tik saliu - kaimynu, bet ir emigrantu itaka. Todel, jei supranti, kodel tarkim latviai ar baltarusai atiduoda balsus Rusijai (nes tiesiog didesne kaimynu muzikos industrijos itaka), tai airiu balsai latviams, ar portugalu - ukrainieciams - cia jau apskritai nesamone. Siais laikais, norint, kad uz tave balsuotu Portugalija - turi dainuoti ukrainietiskai, o kad ptiktum ispanams - i daina iterpti rumunisku motyvu )
        Sie metai - paskutiniai, kai ziurejau balsavima. Kitais metais eisiu miegoti tiesiog po pasirodymu: Vistiek laimes arba "post sovietine" arba balkanu valstybe....

        Pusfinalio balsavimai, jei kas nezino kur ieskot:
        1-as pusfinalis: http://www.eurovision.tv/event/scoreboard?event=1468

        2-as pusfinalis (su Lietuva): http://www.eurovision.tv/event/scoreboard?event=1470

        Comment


          Norėjau, kad laimėtų Turkija.Tikrai puiki daina buvo.Kodėl žmonės už graikę arba už Dimačką balsavo man lieka paslaptis...
          Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

          Comment


            na Turkai buvo mano favoritai bet ka padarysi. sveikinu Dima su pergale

            Comment


              Parašė mindakas Rodyti pranešimą
              Esme ta, kad bet kuriai Balkanų ar post sovietinei valstybei su vidutine daina yra zymiau lengviau laimeti Eurovizija, nei vakaru europieciams galbut net su genialia daina. Blogiausia, kad vis stipriau jauciasi ne tik saliu - kaimynu, bet ir emigrantu itaka.
              Skandinavijos salys nera postsovietines, bet vis delto varo balsus viena uz kita. Ispanija su Portugalija, Graikija su kipru - irgi...
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Na, o dabar mano nuomonė
                  Antrajame etape labai gailėjau, kad į finalą nepateko Malta, nes ten tai buvo super šou... Ir Bulgarija, na kažkuom žavėjo mane. O kai sužinojau, kad pateko Kroatija ar Albanija, norėjos mest TV per langą. Taip jau buvo.
                  O šnekant apie finalą.
                  Begalo patiko Danų pasirodymas ir Ispanijos boratas!!! Na nerealu juk, ar ne taip?
                  O nugalėtojai? Juoką man jie kelią... Dimukas norėjo I-sios vietos. Ir gavo. Bet ten tas šuo, buvo visiška Š krūva.
                  xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                  Comment


                    Visiškos nesamonės laimėjo... O vat aš buvau už Prancūzus ir Bulgariją, bet jie net į finalą nepateko...

                    Comment


                      Rusai turėtų padaryt ohoho kokią euroviziją ; }

                      Comment


                        Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                        Rusai turėtų padaryt ohoho kokią euroviziją ; }
                        Pagyvensim pamatysim, bet gerai, kad yra žodis "Turėtų"
                        xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                        Comment



                          Dimkos šou buvo tikrai neblogas palyginus su graike kokia. Paprastas, bet stilingas.

                          Comment


                            Nugalėjo būtent tos trys šalys, kurių pasirodymų neprisiminiau Prancūzų daina tikriausiai yra geriausia Eurovizijos daina nuo "We are the winners". Dar patiko suomiai, turkai, bosniai, ispanai.

                            Comment


                              Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                              Visiškos nesamonės laimėjo... O vat aš buvau už Prancūzus ir Bulgariją, bet jie net į finalą nepateko...
                              Pritariu, Bulgarijos daina buvo puiki.
                              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                              Comment


                                Eurovizijoje Lietuvai atstovavęs Jeronimas Milius antrajame pusfinalyje surinko 30 taškų ir aplenkė tik tris šalis - Baltarusiją, Čekiją ir Vengriją.

                                J.Milius užėmė 16 vietą tarp 19 pusfinalio dalyvių. Lietuvai 8 taškus skyrė Jungtinės Karalystės, 10 - Gruzijos ir 12 - Latvijos žiūrovai.

                                Jei J.Milius būtų dalyvavęs kitame pusfinalyje, surinkęs 30 taškų būtų aplenkęs 7 konkurentus, tačiau patekti į finalą tiek taškų nebūtų pakakę.

                                Lietuvis tarp 43 dalyvių užėmė 33 vietą.

                                Comment


                                  Parašė vlk Rodyti pranešimą
                                  Eurovizijoje Lietuvai atstovavęs Jeronimas Milius antrajame pusfinalyje surinko 30 taškų ir aplenkė tik tris šalis - Baltarusiją, Čekiją ir Vengriją.

                                  J.Milius užėmė 16 vietą tarp 19 pusfinalio dalyvių. Lietuvai 8 taškus skyrė Jungtinės Karalystės, 10 - Gruzijos ir 12 - Latvijos žiūrovai.

                                  Jei J.Milius būtų dalyvavęs kitame pusfinalyje, surinkęs 30 taškų būtų aplenkęs 7 konkurentus, tačiau patekti į finalą tiek taškų nebūtų pakakę.

                                  Lietuvis tarp 43 dalyvių užėmė 33 vietą.
                                  Ne Jeronimas Milius aplenkė TIK tris šalis! Lietuva aplenkė tik tris šalis. Galėtume sakyti, kad aplenkė Jeronimas tik tada, jei tan būtų buvę leista jam improvizuoti ir dainuoti jo pačio mėgstamą, tautos neparinktą dainą. Klaidingas ir skystablauzdiškas požiūris.

                                  Comment


                                    Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                                    Ne Jeronimas Milius aplenkė TIK tris šalis! Lietuva aplenkė tik tris šalis. Galėtume sakyti, kad aplenkė Jeronimas tik tada, jei tan būtų buvę leista jam improvizuoti ir dainuoti jo pačio mėgstamą, tautos neparinktą dainą. Klaidingas ir skystablauzdiškas požiūris.
                                    Nera atskiru Jeronimo Miliaus taisykliu. Jis, kaip ir visi kiti Eurovizijos atlikejai, dainavo daina laimejusia nacionaline atranka. Kas, ko, kaip ir kodel neledo Jeronimui Miliui?
                                    Kieno poziuris klaidingas ir skystablauzdiskas?
                                    Uzimta vieta - ne poziuris, o faktas.

                                    Comment


                                      Parašė vlk Rodyti pranešimą
                                      Nera atskiru Jeronimo Miliaus taisykliu. Jis, kaip ir visi kiti Eurovizijos atlikejai, dainavo daina laimejusia nacionaline atranka. Kas, ko, kaip ir kodel neledo Jeronimui Miliui?
                                      Kieno poziuris klaidingas ir skystablauzdiskas?
                                      Uzimta vieta - ne poziuris, o faktas.
                                      Man nepatinka tai, kad nesėkmingai pasirodė Jeronimas Milius, o sėkmingai pasirodo Lietuva.

                                      Comment


                                        Na man šiemet pirmoj vietoj liko Bulgarija (kuri net nepateko į finalą ), tai kolkas vienintelė šiųmetinė daina atsidūrusi mano kompe. Taip pat patiko turkai, bei žinoma ukrainietė ir jos daina visai nieko Pirmojo pusfinalio nemačiau, tai neatmetu galimybės, kad ir ten kas būtų patikę, o daugiau...
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          Parašė Mindoza Rodyti pranešimą
                                          Lietuva gavo 16 vieta is 19 pusfinalyje (30 tasku, uz musu Baltarusija, Cekija, Vengrija)

                                          Siandien per Didziosios Britanijos BBC laida Breakfast, konkursa atvirai kritikavo del Rytu Europos kaimynu balsavimo, nelikdami nesaliski keike Rusijos, Latvijaos, Azerbaidzano dainas ir kitas salis, net nepaminedami sau gautu 8 tasku is Airijos. Nepaminejo ir tiesioginio tasku atidavimo tarp Pietines Europos (Graikijos, Kipro, Andoros...), to paties tarp Siaures Europos saliu (Danija, Norvegija, Suomija, Islandija).
                                          Ir žinoma, jie pamiršo pastebėti, kad pati UK taip pat balsuoja politiškai - už visokias latvijas, lenkijas, lietuvas ir turkijas.


                                          Man aisku nesmagu kad yra kaimynu balsavimas, bet nusibodo klausyt Terry Wogan'o pastoviai kaltinancio Rytus, tuo tarpu patys budami sventi.
                                          Kaimynų balsavimas šitame konkurse visada buvo. Bet iki šiol šis buvo proto ribose, daugmaž neįtakojantis galutinio rezultato. O dabar kaimyniškumas tiesiog bado akis, nebeįdomu žiūrėti.

                                          p.s.: neveltui Eurovizijos konkurse jau senokai nedalyvauja pati dainingiausia Europos šalis- Italija.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X