Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    o tai kas ten su tuo suomiu/švedu buvo?
    tiems kas nemate, kas ten su tuo svedu buvo linksmas vyriokas

    Comment


      Nu ką užmačiau, kaip namiškiai žiūri kažkokią idiotišką laidą per "NTV mir" su šituo veikėju. Tai žodžiu šito veikėjo viena iš minčių buvo daugmaž tokia "Eurovizijoj balsuoja už Rusija, nes jinai stojasi ant kojų tampa galinga ir Europiečiams neva dėl to kaifas už ją 'balelint'". Perjungau kanalą po tokių marazmų... nebus tokių idiotizmų šituose namuose - nebus
      Paskutinis taisė rat; 2008.05.29, 22:38. Priežastis: ų

      Comment


        Parašė rat Rodyti pranešimą
        Nu ką užmačiau, kaip namiškiai žiūri kažkokią idiotišką laidą per "NTV mir" su šituo veikėju. Tai žodžiu šito veikėjo viena iš minčių buvo daugmaž tokia "Eurovizijoj balsuoja už Rusija, nes jinai stojasi ant kojų tampa galinga ir Europiečiams neva dėl to kaifas už ją 'balelint'". Perjungau kanalą po tokių marazmo... nebus tokių idiotizmų šituose namuose - nebus
        Sitas tikras asilas. Bet yra ir dar ziauresniu.

        Comment


          kaip jum šitas

          Comment


            http://www.zizirskiene.lt/38-eurovizija-2009.html

            Visai nieko butu

            Comment


              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
              SUOMIS!
              Švedas tai neįdomu, nors ir danė ten jau tokia pagėrus atrodė, musiet kartu gėrė .
              'musiet'

              Comment


                Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                'musiet'
                Kas yr? A y marmūzę nouri pendelio veino?

                Comment


                  Nuo jusu gal butu ir neblogai...idomu kur tai mus nuvestu...
                  Paskutinis taisė El_Greco; 2008.06.08, 01:35.

                  Comment


                    Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                    Nuo jusu gal butu ir neblogai...idomu kur tai mus nuvestu...
                    Gautum veiną y vysks

                    Comment


                      Tai gal pabandom kaip sakot?

                      Comment


                        Asmeniniams pokalbiams yra lyg ir skirtos AŽ.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                          Suomis gal pasirodė labai gražus innuendo. O švedas tai matės, kad tikriausiai yra prilaikomas, jog nenugriūtų, nes vos vos išvebleno besipinančiu liežuviu, kam Švedija atiduoda balus ir tikriausiai nuėjo vemt.
                          Jei rimtai, man atrodo kad jis tik vaidino.
                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2017.06.25, 11:20.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Na štai jau ne už kalnų ir naujasis Eurovizijos sezonas Maskvoje. Jau nemažai šalių yra išsirinkę savo atstovus šiemetinei Eurovizijai

                            Albanija


                            Andora


                            Baltarusija

                            Comment


                              Kipras


                              Danija


                              Suomija

                              Comment


                                Prancūzija


                                Malta


                                Olandija

                                Comment


                                  Rumunija


                                  Slovėnija


                                  Turkija

                                  Comment


                                    Ir kaip nebutu keista visai neblogas siemet UK pasirodymas

                                    Comment


                                      O už mus atstovaus Sasha Son Dima Shavrov.. jau vien už Dima ir Sasha turėtume daug balų pririnkt iš slaviškų kraštų.. O ir daina nieko, nekalbant jau apie vokalinius akrobatinius sugebėjimus. Blogiau už Aivarą ar O. Vyšniauską jau vis tiek nebebus niekada..
                                      Jūsų,
                                      Analitikas PlėtRa™

                                      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                      Comment


                                        Montvydas man labiau patiko, ko gero gyva muzika šį kartą pakišo koją, nes be jos daina žymiai geriau skambėjo pirmą kartą
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Šiaip nors žinojau, kad nelaimės Linas, bet buvau už jį. Mano mylimiausia daina... M....
                                          Puiku viskas pas jį buvo... Gal kiek scenografijos trūktų tik.
                                          Ščiogolevaitė gaila, bet nuvylė mane, kažkokia perdėta daina, daryta perdaryta, perspausta. Ir jos suknelė- paklodė. Niet, negerai.
                                          69 nesupratau ką jos ten veikė. Įsivaizduoju kaip baisiai skambėtu angliška versija.
                                          Mylano su Krysko...
                                          Liudas ar Dalius su ta panele, nesupratau kaip pateko ten...
                                          Na va, dar Saulės Kliošas kažkas įdomesnio nors ir nuvalioti jau tie balionai, bet Justės balsas kažkaip sudomino ausį.
                                          Ir Aurelija man patiktų, kur nors kitur, bet ne Eurovizijoje.
                                          Na, o daugiau ko nepaminėjau vadinasi buvo neįdomu. MAN.
                                          Laimėtojas kaip? PUIKU. Vis geriau už tą Milių.
                                          xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X