Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jums Norvegijos dainos posmu muzika (ne priedainis) neprimena kazkokios kitos dainos? Labai jau man girdeta ta melodija...
    I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

    Comment


      Parašė Mindoza Rodyti pranešimą
      Jums Norvegijos dainos posmu muzika (ne priedainis) neprimena kazkokios kitos dainos? Labai jau man girdeta ta melodija...
      Lezginka + Brainstorm + Vitas, tas kur spiegia, tik be spiegimo, o su kalbėjimu (atlieku tyrimą )
      Paskutinis taisė rat; 2009.05.15, 20:38.

      Comment


        Nelabai suprantu kam ta Eurovizija reikalinga - daug kainuoja muzika leva ir rezultatas lengvai nuspejamas.....

        Comment


          Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
          Nelabai suprantu kam ta Eurovizija reikalinga - daug kainuoja muzika leva ir rezultatas lengvai nuspejamas.....
          Tai iš dalies politinis renginys, panašiai kaip ir olimpinės žaidynės. Tai vienas iš būdų pristatyti savo šalį pasauliui, pareklamuoti, gal kai kas iš nugalėtojų dar padarys stulbinančią karjerą (kaip ABBA).
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
            Nelabai suprantu kam ta Eurovizija reikalinga - daug kainuoja muzika leva ir rezultatas lengvai nuspejamas.....
            Nu dabar jau viskas krypsta i kita puse. Atsirado atlikeju, kuriu dainuojamose dainose nebesvarbu sou. Pagrindine kurinio motyvu tampa paprastumas, originalumas. Beje atsirado ir Ziuri.

            Comment


              Parašė Maarko Rodyti pranešimą
              Lietuva 20 metų bando įrodyti pasauliui, kad jie su rusais nedraugauja, žinoma, kad čia dabar vienas shavrovas nepaims ir visko nenuspęs, bet iš tokių dalykų įvaizdis po truputį ir susideda. Eurovizija is principo yra politinis reiškinys ir čia daug ką lemia tai, kokia kalba tu dainuoji, iš kokios šalies esi ir tt, eurovizijoje šalys pristato save ir nuo to priklauso kokį tave matys kiti - dainuoji rusiškai - tu ruso draugas. Man šlykštus yra bandymas įsitegti slaviškai auditorijai, kitaip tariant subinlaižiavimas, parsidavimas tam, kad gauti kuo daugiau balsų. Tokie pigūs triukai garbės tikrai nedaro, o juo labiau Lietuvių tautai, ir tai nėra tik istorijos klausimas, jis lygiai taip pat aktualus ir dabar.
              Tai pagal tavo logiką ir dainavimas anglų kalba yra ,,subinlaižiavimas'', parsidavimas angliškai suprantančiai auditorijai? Reikia dainuoti tik savo gimtąja kalba? Gėda Lieuvių tautai daro nenent tokių kaip tu vaikiški kompleksai. O su tokiais ypač vakaruose niekas nenori ,,draugauti''.
              p.s. asmeniškai man, geriau būtų visa daina buvus anglų kalba, bet jei dėl to tikrai iškovosim aukštesnę vietą, tebūnien. ,,Subinlaižiavimas'' rodant pusnuoges merginas ir pan. man yra blogiau, nei kalba.
              Paskutinis taisė Lettered; 2009.05.15, 21:19.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Tai pagal tavo logiką ir dainavimas anglų kalba yra ,,subinlaižiavimas'', parsidavimas angliškai suprantančiai auditorijai? Reikia dainuoti tik savo gimtąja kalba? Gėda Lieuvių tautai daro nenent tokių kaip tu vaikiški kompleksai. O su tokiais ypač vakaruose niekas nenori ,,draugauti''.
                Nuo kada tiek pasenai, kad kitus auklėti pradėjai?

                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                ,,Subinlaižiavimas'' rodant pusnuoges merginas ir pan. man yra blogiau, nei kalba.
                O tai tau labiau patinka pusnuogiai vaikinukai, kaip Ukrainos pasirodyme? O gal visos šalys turėtų prisistatyti tik dainuodamos Grigališkąjį choralą??? Išeina LT United visi su sutanomis ir visai Europai užtraukia "Pulkim ant kelių..."
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  Nuo kada tiek pasenai, kad kitus auklėti pradėjai?



                  O tai tau labiau patinka pusnuogiai vaikinukai, kaip Ukrainos pasirodyme? O gal visos šalys turėtų prisistatyti tik dainuodamos Grigališkąjį choralą??? Išeina LT United visi su sutanomis ir visai Europai užtraukia "Pulkim ant kelių..."
                  Man labiausiai patinka, kai visų pirma yra gera daina, vokalas, geras šou, bet skoningas, kelintis estetinį pasimėgavimą, o ne banalus ,,margas'' pasirodymas, siekiant į save atkreipti dėmesį bet kokia kaina
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Man labiausiai patinka, kai visų pirma yra gera daina, vokalas, geras šou, bet skoningas, kelintis estetinį pasimėgavimą, o ne banalus ,,margas'' pasirodymas, siekiant į save atkreipti dėmesį bet kokia kaina
                    Man taip pat. Bet ne visi balsuojantys turi aukštąjį išsilavinimą ar muzikinę klausą.
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                      Man taip pat. Bet ne visi balsuojantys turi aukštąjį išsilavinimą ar muzikinę klausą.
                      Nereikia taip blogai apie žmones galvoti, juk dažniausiai visokie kopijuotojai ansktesnių nugalėtojų ar besistengiančių ,,kuo daugiau ir garsiau'' susilaukia mažai balsų
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Nereikia taip blogai apie žmones galvoti, juk dažniausiai visokie kopijuotojai ansktesnių nugalėtojų ar besistengiančių ,,kuo daugiau ir garsiau'' susilaukia mažai balsų
                        Apie visus taip negalvoju. Tik apie tuos, kurie neturi nei išsilavinimo, nei klausos, tik begalinį norą balsuoti.
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                          Man taip pat. Bet ne visi balsuojantys turi aukštąjį išsilavinimą ar muzikinę klausą.
                          Tai nereikia pataikauti prastam skoniui. Tai tų žmonių problema.

                          Comment


                            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                            Tai iš dalies politinis renginys, panašiai kaip ir olimpinės žaidynės. Tai vienas iš būdų pristatyti savo šalį pasauliui, pareklamuoti, gal kai kas iš nugalėtojų dar padarys stulbinančią karjerą (kaip ABBA).
                            Nu tu ir sulyginai, tikiuosi sportu nesidomi visai... Olimpines zaidynes - visa pasauli apimantis masiskiausias pacio auksciausio lygio sporto renginys, o Eurovizija tera tik Europos muzikinis "šrotas", kuris labiausiai idomus tik maziau issivysciusioms ir "bednesnems" valstybem, ir beveik visiskas nulis daugumai vakaru Europos.

                            Comment


                              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                              beveik visiskas nulis daugumai vakaru Europos.
                              Aš taip nesakyčiau. Aišku, kai jie pastaraisiais metais niekad nelaimi šiame konkurse, tada savaime įsijungia "apsauginė reakcija", atseit "mums čia neįdomu ir t.t."... Bet bent Vokietijoje visada Eurovizija yra dėmesio centre. Vienintelė šalis, kuri iš tikrųjų nesidomi, yra Italija. Jie jau nedalyvauja, berods, apie 20 metų.

                              Comment


                                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                Nu tu ir sulyginai, tikiuosi sportu nesidomi visai... Olimpines zaidynes - visa pasauli apimantis masiskiausias pacio auksciausio lygio sporto renginys, o Eurovizija tera tik Europos muzikinis "šrotas", kuris labiausiai idomus tik maziau issivysciusioms ir "bednesnems" valstybem, ir beveik visiskas nulis daugumai vakaru Europos.
                                kaunaz - tu kaip visada kažkoks savotiškas. Jeigu būtų visiškas nulis, tai ir nedalyvautų, kaip Italija. Bet dalyvauja, ir, for God sake, kartais laimi...
                                Ir tu man atsakyk: kuo Eurobasket 2011 bus Lietuvai geresnė reklama nei kažkada Eurovizija Latvijai ir Estijai? Ar visi vakarų europiečiai krepšiniu domisi?
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                  Man taip pat labai gaila Airijos, juk būgnais mušė lietuvaitė (Milerienė). Tuo pačiu ar atkreipėte dėmesį, kokia lialia pas azerus dainavo?

                                  Azerbaidžanas, Eurovizija 2009:
                                  [
                                  Oj, Wycka, neik į kairę

                                  Man tai Izraelio daina patiko. Labai prasminga ir šiaip man ji nebloga.

                                  Comment


                                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                    Tai iš dalies politinis renginys, panašiai kaip ir olimpinės žaidynės. Tai vienas iš būdų pristatyti savo šalį pasauliui, pareklamuoti, gal kai kas iš nugalėtojų dar padarys stulbinančią karjerą (kaip ABBA).
                                    Olimpinės mažai politizuotos, politika tik fone, juk medalio negausi už tai, kad esi iš JAV, reikia užsidirbt. O vat Mis rinkimai štai kur politika, Eurovizija mažiau, bet irgi politika.
                                    http://v3rsus.lt

                                    Comment


                                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                      kaunaz - tu kaip visada kažkoks savotiškas. Jeigu būtų visiškas nulis, tai ir nedalyvautų, kaip Italija. Bet dalyvauja, ir, for God sake, kartais laimi...
                                      Ir tu man atsakyk: kuo Eurobasket 2011 bus Lietuvai geresnė reklama nei kažkada Eurovizija Latvijai ir Estijai? Ar visi vakarų europiečiai krepšiniu domisi?
                                      Va va, kaip tik norejau rasyt ir apie ta reklama saliai ar salies ivaizdi pagal eurovizija ir t.t.. Toks "ubagiskas" ir "naslaitiskas" mentalitetas isreiskia savo tautini nepilnavertiskumo kompleksa.
                                      O jeigu ta Eurovizija is tikruju butu kazkas svarbaus ir solidaus, tai dalyvautu ir Italija ir visos kitos salys, ir ne siaip dalyvautu, bet ir siustu ten pacius geriausius savo talentus, o ne visokias atliekas.
                                      ps. ABBA, Brainstorm ir nezinau kas ten dar is garsiu yra dalyvave, yra isimtis. Jeigu visada tik tokio lygio dalyviai ten butu, as turbut ir pats nekantraudamas ziureciau ta Eurovizija su pasigerejimu, bet deja...
                                      Paskutinis taisė kaunaz; 2009.05.15, 23:09.

                                      Comment


                                        Žiūrėjom ir žvygavom taip sakant. Pirmas pusfinalis iš viso buvo didelis fail'as . Bosnijai ir Hercegovinai iš viso tuoj alergiją įsitaisysiu, kasmet galima sakyti tas pats per tą patį. Švedai, islandai, portugalai ir šveicarai buvo verti dėmesio pirmąjame pusfinalyje, gaila šveicarų, kad nepraėjo. Juokingiausia buvo žiūrėti rusų pasirodymą per balsavimus - tankai ir rusijos armijos choras .
                                        Antras pusfinalis buvo daug geresnis. Gaila man airių, kad nepraėjo, tikrai merginos nusipelnė finalo. Ukraina užsikabinus ant vieno kabliuko - didelis show ir tūpa daina. Apie graiką net nekalbu - visas tris minutes boo'inau ir iš viso negaliu aš į jį žiūrėt. Paskolinkit jam maikę kas nors, nes dabartinė ganėtinai per trumpa.
                                        Iš viso antro pusfinalio metu labiausiai patiko Sasha, man jo daina tikrai labai graži (o ir rusų kalba gale dainos nesugadino nieko), estų daina buvo labai graži, norvegas (vien dėl savo akučių ) ir danai.
                                        Šiaip laukiu finalo, nes visos finalistės šalys yra stipriai pasiruošusios. Besiklausant Patricios Kaas net šiurpuliukai per kūną eina. Rusų daina taipogi labai graži, gaila, kad Ukrainoje susidirbo ji. Vokiečių daina taipogi tokia visai fun .

                                        Comment


                                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                          Va va, kaip tik norejau rasyt ir apie ta reklama saliai ar salies ivaizdi pagal eurovizija ir t.t.. Toks "ubagiskas" ir "naslaitiskas" mentalitetas isreiskia savo tautini nepilnavertiskumo kompleksa.
                                          O jeigu ta Eurovizija is tikruju butu kazkas svarbaus ir solidaus, tai dalyvautu ir Italija ir visos kitos salys, ir ne siaip dalyvautu, bet ir siustu ten pacius geriausius savo talentus, o ne visokias atliekas.
                                          Kai nori užmušt idėją, pakanka garsiai sušukti: "nesąmonė".
                                          Sveikinu, kaunaz
                                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                          Comment

                                          Working...
                                          X