Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šių metu Eurovizija mane nuvylė, kaip ir visos praėjusios Eurovizijos.

    Neturiu šiais metais favoritų išvis....
    Bet norėčiau kad laimėtų viena iš šių dainu (dvi nepraėjo į finala )
    Šios dainos tikras popsas, aš tai suprantu... taip sakant geriausieji iš blogiausių...











    Paskutinis taisė Maxas; 2008.05.23, 15:59.
    ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

    Comment


      As uz Izraeli arba Bosnija ir Hercegovina

      Comment


        Eurovizija yra toks konkursas, kuriame svarbiausia yra show ir daina, kuri privalo buti isimenanti ir "catchy", deja vienintliai LT United atitiko siuos kriterijus ir pasirode tikrai neprastai. O siusti tokias "intelektualias" dainas, kad ir kokios jos bebutu muzikine prasme - ne. Ne siam konkursui tai skirta. Juk balsuoja paprasti zmones, is kuriu gal koks 1% turi ta atseit "islavinta", "rafinuota" skoni. O ko reikia zmonems? Grazaus vaizdo ir smagios dainos. Reiketu viena karta ekspertams nusileisti iki paprastu zmoniu lygio ir i viska ziureti paprasciau.B)
        Paskutinis taisė Tomizmas; 2017.06.25, 07:36.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
          Eurovizija yra toks konkursas, kuriame svarbiausia yra show ir daina, kuri privalo buti isimenanti ir "catchy", deja vienintliai LT United atitiko siuos kriterijus ir pasirode tikrai neprastai. O siusti tokias "intelektualias" dainas, kad ir kokios jos bebutu muzikine prasme - nesamone. Ne siam konkursui tai skirta. Juk balsuoja paprasti zmones, is kuriu gal koks 1% turi ta atseit "islavinta", "rafinuota" skoni. O ko reikia zmonems? Grazaus vaizdo ir smagios dainos. Reiketu viena karta tiems supa - dupa "ekspertams" nusileisti iki paprastu zmoniu lygio ir i viska ziureti paprasciau.B)
          Aš norėjau pasakyt, kad rafinuotumas gali būti įsimenantis ir ne mažiau smagus, traukiantis, žavintis. O dabartinės dainos (ne visos) įsimena greičiau savo prastumu, nerafinuotumu ir pan.. Minėtas Baritonų trio greičiau būtų tik tarsi protesto akcija.

          Aš pats į muziką, kaip į meno sritį, nežiūriu. Tačiau „Eurovizija“ dalinai reprezentuoja Europą pasauliui ir, mano nuomone, šis konkursas turėtų būti bent kiek solidesnis. Šalys čia turėtų pristatyti savo muzikos elitą, jei pastarasis yra toks, koks parodomas, tuomet kai kurių šalių muzikos industrija yra apgailėtiname lygmenyje.
          Paskutinis taisė ; 2008.05.24, 13:54.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            Jei dainas vertintų profesionalai, viso šito cirko tikrai nebūtų. Bet tokiu atveju matyt kristų šio "konkurso" populiarumas.
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              Kažkaip gal nebūtina demonstruoti čia savo fiziologijos.

              Nemanau, kad kas nors žiūri šį konkursą dėl to, kad baisiai žavisi jo atlikėjais ir muzikiniais kūriniais
              O rusai tikrai nelaimės, jie niekad Eurovizijos nelaimi.
              Suklydai

              Comment


                Nu tai ka Rusija laimėjo jau sveikinu visus kas tikėjo šios šalies pergale !!!!!!!!

                Comment


                  Eurovizija visai patraukli iki balsavimo. Kaimynu ir emigrantu show. Kitaip nepavadinsi balsu padalijimo. Airiai labiausiai megsta latviska muzika, portugalai - ukrainiecius, o ispanai - rumunu liaudies dainas. Absurdo teatras. Gaila norvegu ir prancuzu.

                  Comment


                    Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                    Eurovizija visai patraukli iki balsavimo. Kaimynu ir emigrantu show. Kitaip nepavadinsi balsu padalijimo. Airiai labiausiai megsta latviska muzika, portugalai - ukrainiecius, o ispanai - rumunu liaudies dainas. Absurdo teatras. Gaila norvegu ir prancuzu.
                    as taip pat buvau uz prancuzus

                    Comment


                      nebloga gal ta dimos daina, bet jau jo broken english tai žiauri

                      Comment


                        Na, Dimos akcentas visai neblogas palyginus su 2006 metais . Nusipelnė jis. Nors aš balsavau už ispanų lengvą pasityčiojimo akciją ir už turkus, nes jų daina man buvo catchy . Gruzija galėjo ir aukščiau būti. O Graikija tai vajėzus maryte . Daina nebloga, bet merginai reikia gerų šokio pamokų.

                        Comment


                          Graike puikiai uzpakaliuka kraipe Bet pacios dainos nepamenu

                          Bilano daina visiskai nepatiko, man ji nuobodi ir neisimenanti - net 2 kartus ja isgirdes, neisidemejau nei melodijos nei zodziu. Not catchy. Ir kuo Europai taip patiko?

                          Mano favoritai buvo:

                          1. Latvija (super daina )
                          2. Graikija (sexy merguzele) arba Islandija (Modern Talking stilius)
                          3. Kroatija (super seniai )
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Puikiai? Matyt klubuose nekokios "šokėjos" renkasi .
                            O Dimos daina graži plius Timbaland pasidarbavo .

                            Comment


                              Labai gaila, kad laimėjo tas, kuris, mano manymu, tikrai nebuvo vertas pergalės. Daina nepatiko, o apie akcentą geriau net nekalbėti...

                              Vokiečių grupė užėmė paskutinę vietą ne be pagrindo. Tai įrodė, kad tokios grupės kaip Yva ar 69 sudarytos iš gražių merginų, o balsų - 0. No angels dainavo pro šalį...

                              Džiaugiuosi tuo, kad vieni iš favoritų užėmė garbingą II-ąją vietą

                              Mano favoritai buvo šie:

                              1. Denmark (klausiau daugybę kartų, ir vis nenusibosta )
                              2. Turkey (nežinau kodėl, bet paliko gerą įspūdį)
                              3. UK (užvedanti)
                              4. Ukraine (graži panelė, puikus šou)
                              دائما الليتوانيه

                              Comment


                                Gėda Europai, kad neįvertino švedės kojų!!!

                                O rusai pastaruoju metu laimi viską: Europos krepšinio čempionatą, Eurolygą, Euroviziją, UEFA taurę, rengė Čempionų lygos finalą, rengs Žiemos olimpiadą. Ar nebus taip, kad ir Euro 2008 laimės dar? Rusijos didybė grįžo. Believe...
                                Jūsų,
                                Analitikas PlėtRa™

                                Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                Comment


                                  Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                  Gėda Europai, kad neįvertino švedės kojų!!!
                                  Bet jie staiga pakėlė akis ir pamatė jos veidą .

                                  O man turkų daina super super .

                                  Comment


                                    Rusų dainą buvo labai prasta. Ko vertas vien tas akcentas, nebuvo įmanoma suprasti nei žodžio. Deja - rusai turi daugiausia "kaimynių" ir eks-kolonijų, tokių kaip Baltarusija ar Lietuva, visada pasiruošusių skirti Rusijai po 12 taškų, nepriklausomai nuo jų dainos lygio. Taip ir gaunas. Jei balsuotų komisija, tokia daina vargu ar patektų į finalą.
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                      Rusų dainą buvo labai prasta. Ko vertas vien tas akcentas, nebuvo įmanoma suprasti nei žodžio. Deja - rusai turi daugiausia "kaimynių" ir eks-kolonijų, tokių kaip Baltarusija ar Lietuva, visada pasiruošusių skirti Rusijai po 12 taškų, nepriklausomai nuo jų dainos lygio. Taip ir gaunas. Jei balsuotų komisija, tokia daina vargu ar patektų į finalą.
                                      Nereikia čia jau taip piesti blogom spalvom!!

                                      Comment


                                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                        As uz Izraeli arba Bosnija ir Hercegovina
                                        as irgi buvau uz bosnius toks mielas ju pasirodymas
                                        Neišmeskite spalvų

                                        Comment


                                          Lietuva gavo 16 vieta is 19 pusfinalyje (30 tasku, uz musu Baltarusija, Cekija, Vengrija)

                                          Siandien per Didziosios Britanijos BBC laida Breakfast, konkursa atvirai kritikavo del Rytu Europos kaimynu balsavimo, nelikdami nesaliski keike Rusijos, Latvijaos, Azerbaidzano dainas ir kitas salis, net nepaminedami sau gautu 8 tasku is Airijos. Nepaminejo ir tiesioginio tasku atidavimo tarp Pietines Europos (Graikijos, Kipro, Andoros...), to paties tarp Siaures Europos saliu (Danija, Norvegija, Suomija, Islandija).

                                          Svarbiausia buvo vel apkaltint Rytu Europa, Balkanus, issityciot is Rusijos dainos (kuri tikrai buvo viena is geriausiu). Jie netgi minejo baimes del naftos ir elektros tiekimo kurios leme laimetoja.

                                          Man aisku nesmagu kad yra kaimynu balsavimas, bet nusibodo klausyt Terry Wogan'o pastoviai kaltinancio Rytus, tuo tarpu patys budami sventi.
                                          I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

                                          Comment

                                          Working...
                                          X