Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dieve Dieve... Eilinis fiasko ir ne kitaip
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Man labiausiai patiko Aistė Pilvelytė, jos daina buvo tikrai nereali ir jos klausantis man net šiurpuliukai per nugarą begiojo. Gaila kad eilini karta ji liko taip netoli pirmos vietos.

      Comment


        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
        Dieve Dieve... Eilinis fiasko ir ne kitaip
        Bent jau nebus blondinių, visokių nusirenginėjimų šou ir panašių nesusipratimų, ką manau darys kiti.
        O šiaip sakau reikia siųsti tokius atlikėjus kaip Minedai, Radžiai, Yvos ir pan. Kadangi neatrodo, kad laimėsim reikia sabotuoti konkursą Juos nušvilptų - nusileistų ant žemės gal.

        Parašė sak76 Rodyti pranešimą
        Dėl tų garsių Lietuvos atlikėjų, turėjom mes Fojė, Antį, BIX. Tos pačios Fojė šlovės Lietuvoje niekam niekada nebepavyks pasiekti, ir esmė čia netgi ne talentuose, o pačiame laikmetyje. Fojė populiarumo viršūnė sutapo su lūžiu visuomenėje, su idealų paieškomis, pokyčiais ir permainų siekiu.
        Tai kad Foje 8 galvom kitus lenkia. Niekas nesugeba gyvai normaliai sudainuot (turiu omeny estrados... daiktus). Jau nekalbant apie pačią muziką. Dabartinės "žvaigždės" pagal tris natas dain... žiobčioja

        Comment


          o gal kas girdejot, kad Jeronimas pasake paciam gale, kai jau padainavo antra karta ir ji ten visokiais konfeti apibarste? Man bent jau pasigirdo, kad jis pasake "Nesamonė"

          Comment


            nu finalo vistiek nematysim...

            Comment


              Siais metais buvo tikrai geru Taciau Jeronimas nemaniau, kad laimes, o stai mano favoritai buvo Sasha Son, Raimonda ir Mini Me! :O

              Jeronimas- levandu berniukas
              xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

              Comment


                Išsirinko Lietuva .Apskritai įspudis nekoks.Kuom tas Jeronimas Milius žmonėms patiko ?Nors išrinko jį ne tiek jau ir daug- viso labo 11000 žmonių.Labai nepatiko komisijos komentarai (ypač kai kurie J.Smorigino).Vieni buvo be atvangos kritikuojami, kabinėjantis prie smulkmenų, tuo tarpu Aistei Pilvelytei užteko tiesiog pastovėti scenoje, kad sulauktų liaupsių iš komisijos.Lyg nupirko juos visus.Jos daina, asmeniškai man kelianti asociacijas su Ispanija ar Turkija (apie Troja juk dainavo), tačiau tik ne su Lietuva.Mano nuomone tai dainai reikėjo šou, didelio, spalvingo pasirodymo.O ten stovėjo Aistė Pilvelytė.Ir viskas.Bene vienintelė daina lietuvių kalba (dar ''Laiptai''), Vilmos Voroblevaitės daina su tautiniais motyvais liko paskutinė, ją aplenkė visi, net šokių grupė (kam dalyvauja ?)''Funny beat''.Asmeniškai man geriausi pasirodė Augustė ir Sasha Son.O J.Milius man iš pat pradžių priminė ''Operos fantomą'', miuziklą.Tačiau ten, atrodo geriau dainavo žmonės.Mano subjektyvia nuomone, toli su ta J.Miliaus daina nenueisim.Gal klystu.Bet šiuo metu man atrodo taip.

                Comment


                  Neistikejau Jeronimo, itariu, kad jo balsas ar dar kazkas bus giliai neidomu Europai. Bet tikekimes.
                  Siaip manau buvo siam finale perdem daug nevykeliu. Gaila, kad komisija taip tiesiai ir neisreiske, bet buvo akivaizdu, kaip antai 1, 2, 4, paskutinis numeriai...
                  O panele Raimonda, apsirengus kaip kalade ir su beveide daina, velgi puoselet lukesciu visai neturejo.
                  Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                  Comment


                    Jeronimas

                    Sasha Son

                    Comment


                      Spėju, kad buvo taip:
                      Paauglių ir mažvaikių viltis - "Sasha Son"
                      Solidesnio amžiaus žmonių viltis - Jeronimas

                      Kas laimėjo, jau žinom.

                      Comment


                        butent. ir dar ivertinant balsa.

                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                        Spėju, kad buvo taip:
                        Paauglių ir mažvaikių viltis - "Sasha Son"
                        Solidesnio amžiaus žmonių viltis - Jeronimas

                        Kas laimėjo, jau žinom.
                        www.tomflagman.com

                        Comment


                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                          Spėju, kad buvo taip:
                          Paauglių ir mažvaikių viltis - "Sasha Son"
                          Solidesnio amžiaus žmonių viltis - Jeronimas

                          Kas laimėjo, jau žinom.
                          Koks skirtumas, kas kieno viltis.Manau, esame pasmerkti šį kartą net 43 vietai.

                          Comment


                            Estų atstovai:
                            http://www.youtube.com/watch?v=hh1spUWaEYQ

                            Comment


                              Parašė Edd Rodyti pranešimą
                              Spėju, kad buvo taip:
                              Paauglių ir mažvaikių viltis - "Sasha Son"
                              Solidesnio amžiaus žmonių viltis - Jeronimas

                              Kas laimėjo, jau žinom.
                              paaugliu ir mazvaikiu

                              o va Jeronimas....balso tembras,dainavimas...pamirskit tokias nesamones,atejo laikas kai geras dainavimas niekam nerupi...svarbiausia gera daina,kad ji istrigtu galvoje,kad neprailgtu jos klausytis,kad noretusi ne trik lausyt bet ir ziuret i vokalista ar vokalistus...
                              tiesa pasakiu man ir daugeliui ne tokiu profesonalu kaip Edd,oj atleiskite ir ne tokiu solidziu Jeronimo daina ne tik kad neuzstrigo bet ir pavadinciau ja super beveide daina....Turbut del to kad as mazvaikis ir neismanelis man buvo du pasirodymai kurie mano supratimu buvo tinkami Augustė ir Sasha son.

                              Dar vienas kuklus pastebejimas:jei jau jum patiko balsas ir solidumas jeronimo dainoje,tai prisiminkime du geriausius lietuviu pasiekimus Eurovizijoje-LT united ir Skamp(su savo visu laiku prasciausia daina) ten tikrai ir mamontovas ir erika parode savo visas vokalo galimybes ir privalumus?
                              vokalai isskirtiniai balso tembrai ir kiti dalykai ne eurovizijai...cia svarbiausia yra daina ir sceninis vaizdas,scenini vaizda kitiems dviems mano minetiems dainininkams galima dar sukurti,o va siam vyrukui su tokiu balsu ir tokia daina manau jau nieko ir nesukursi,dainoje jokios kuliminacijos,jokiu tempu sokinejimo,jokio beck'o....
                              neslifuotas grynuolis?galbut,bet aukso gabalo istraukto is upės niekas ant kaklo nesikabina daro papuosalus ar pan....taip kad daina o ne kiti dalykai svarbu manau

                              Comment


                                Parašė Road Rodyti pranešimą
                                paaugliu ir mazvaikiu

                                o va Jeronimas....balso tembras,dainavimas...pamirskit tokias nesamones,atejo laikas kai geras dainavimas niekam nerupi...svarbiausia gera daina,kad ji istrigtu galvoje,kad neprailgtu jos klausytis,kad noretusi ne trik lausyt bet ir ziuret i vokalista ar vokalistus...
                                tiesa pasakiu man ir daugeliui ne tokiu profesonalu kaip Edd,oj atleiskite ir ne tokiu solidziu Jeronimo daina ne tik kad neuzstrigo bet ir pavadinciau ja super beveide daina....Turbut del to kad as mazvaikis ir neismanelis man buvo du pasirodymai kurie mano supratimu buvo tinkami Augustė ir Sasha son.

                                Dar vienas kuklus pastebejimas:jei jau jum patiko balsas ir solidumas jeronimo dainoje,tai prisiminkime du geriausius lietuviu pasiekimus Eurovizijoje-LT united ir Skamp(su savo visu laiku prasciausia daina) ten tikrai ir mamontovas ir erika parode savo visas vokalo galimybes ir privalumus?
                                vokalai isskirtiniai balso tembrai ir kiti dalykai ne eurovizijai...cia svarbiausia yra daina ir sceninis vaizdas,scenini vaizda kitiems dviems mano minetiems dainininkams galima dar sukurti,o va siam vyrukui su tokiu balsu ir tokia daina manau jau nieko ir nesukursi,dainoje jokios kuliminacijos,jokiu tempu sokinejimo,jokio beck'o....
                                neslifuotas grynuolis?galbut,bet aukso gabalo istraukto is upės niekas ant kaklo nesikabina daro papuosalus ar pan....taip kad daina o ne kiti dalykai svarbu manau
                                Išties aš manau, jog Jeronimo Miliaus daina yra visai nesolidi.Ji yra ''Operos fantomo'' parodija.Jokio ''balso tembro'' super įpatingo jo dainoje nepastebėjau.

                                Comment


                                  Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
                                  ...Juk pastebėjote, kad paskutiniai laimėtojai laimėdavo dažnai ne dėl geros dainos, o dėl gero pasirodymo scenoje....
                                  jo ypac pernyksteje Eurovizijoje...

                                  o mano nuomone siemetinis Lietuvos pasirinkimas superinis. Dainos atlikimas ir vaizdas labai geras. Klausant siurpuliukai per nugara ejo. As manau Beograde mums bus viskas gerai.
                                  Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                  Comment


                                    siulau nevaryt ant teisetai isrinkto musu Eurovizijos atstovo, o ivertinti konkurentus:

                                    Cekija


                                    Baltarusija


                                    Albanija
                                    Paskutinis taisė mindakas; 2008.02.03, 14:15.

                                    Comment


                                      Dar labiau sumauta pernykštės britų dainos "We're flying the flag" versija Jau kyla man jausmas, kad reikia velniop šį konkursą užbaigt. Tikrai nieko gero neberodo. Et, kur gi seni geri laikai... Nebeliko orkestro, grojančio gyvą muziką, įsyvyravo anglų kalba bei nusirenginėjimo šou. Daugybė ankstesnių konkursų dainų tapo klasika, tuo tarpu dabar iš visų blogybių renkamės mažiausią Bet tai dar ne blogiausia. Blogiausia yra tai, kad mūsiškiai netgi nė karto nebandė padaryti kažką panašaus į tai:

                                      Paskutinis taisė molotov_47; 2008.02.03, 14:30.

                                      Comment


                                        Parašė Road Rodyti pranešimą
                                        paaugliu ir mazvaikiu

                                        o va Jeronimas....balso tembras,dainavimas...pamirskit tokias nesamones,atejo laikas kai geras dainavimas niekam nerupi...svarbiausia gera daina,kad ji istrigtu galvoje,kad neprailgtu jos klausytis,kad noretusi ne trik lausyt bet ir ziuret i vokalista ar vokalistus...
                                        tiesa pasakiu man ir daugeliui ne tokiu profesonalu kaip Edd,oj atleiskite ir ne tokiu solidziu Jeronimo daina ne tik kad neuzstrigo bet ir pavadinciau ja super beveide daina....Turbut del to kad as mazvaikis ir neismanelis man buvo du pasirodymai kurie mano supratimu buvo tinkami Augustė ir Sasha son.

                                        Dar vienas kuklus pastebejimas:jei jau jum patiko balsas ir solidumas jeronimo dainoje,tai prisiminkime du geriausius lietuviu pasiekimus Eurovizijoje-LT united ir Skamp(su savo visu laiku prasciausia daina) ten tikrai ir mamontovas ir erika parode savo visas vokalo galimybes ir privalumus?
                                        vokalai isskirtiniai balso tembrai ir kiti dalykai ne eurovizijai...cia svarbiausia yra daina ir sceninis vaizdas,scenini vaizda kitiems dviems mano minetiems dainininkams galima dar sukurti,o va siam vyrukui su tokiu balsu ir tokia daina manau jau nieko ir nesukursi,dainoje jokios kuliminacijos,jokiu tempu sokinejimo,jokio beck'o....
                                        neslifuotas grynuolis?galbut,bet aukso gabalo istraukto is upės niekas ant kaklo nesikabina daro papuosalus ar pan....taip kad daina o ne kiti dalykai svarbu manau
                                        Ačiū už komplimentą, bet tikrai nereikia būti nei solidžiu, nei dar kažkokiu, kad pastebėtum kokio amžiaus grupės ką palaikė/palaiko. Beje, mano pastebėjimas buvo tik apie amžiaus grupes, savo nuomonės aš nei apie vieną, nei apie kitą neišreiškiau.
                                        Apie Jeronimą mano nuomonė tokia: geras balsas, o daina su n kartų girdėta melodija. Paskutinės vietos neužims, bet greičiausiai bus arčiau galo.

                                        Comment


                                          Kipras


                                          Malta


                                          Sveicarija

                                          Comment

                                          Working...
                                          X