Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė rmss Rodyti pranešimą

  O kas negerai su eurovizija? Atstovavo bičiukas, biški gal gėjus, gal bisexual, dainavo lietuviškai. Labiau tradicinio lietuviško pasirodymo net norint nesugalvosi.
  Visada galima sugalvot Ventukus ar dar kokią panašią kaimo kapelą. Kas turbūt turėtų geresnius šansus vien dėl egzotikos.

  Comment


   Parašė Lettered Rodyti pranešimą

   Kas ir kuom tą Izraelio atstovę atakavo? Terorizmu šiaip tai užsiima Izraelis, tai logiška, kad ir jų atstovus visi nušvilpia, manau ir su Rusijos atstovais būtų panašiai.
   Čia jau gerokai offtopic. Bet, kad ir kaip man nepatiktų Izraelio politika, neatrodo visiškai adekvatu vadinti jo veiksmus terorizmu, ir nutylėti Hamas išpuolį. Karas buvo neišvengiamas. Nė viena demokratinė valstybė negalėtų ramiai toleruoti tokio masto išpuolio. Didžiausia problema, kad Izraelis neturi jokios ilgalaikės strategijos, be palaipsnio palestiniečių smaugimo. Tą patį Hamas padėjo sukurti, užsižaidę su „skaldyk ir valdyk“ taktika, o dabar srebia.

   Comment


    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Aš nežiūrėjau, per daug gay, tai nežinau kas ten vyko. Bet čia gal visuomenės ir laisvo žodžio atspindys. Pas mus irgi netrūksta Palestinos vėliavų prisikabinusių dundukų ar free palpatine makleikių mieste. Pakeliavus kur į vakarus, situacija dar blogesnė.
    šiaip manau, jei žmogus pirmą antradienį ar vėliau po eurovizijos finalo vis dar kalba apie euroviziją nuo jo reik atsiriboti (beje kaip ir nuo žmonių kuriems įdomus Dakaras).

    Comment

    Working...
    X