Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O man siu metu Gruzijos daina patinka.Ypac klipas fainas
    http://www.youtube.com/watch?v=7_DMj...elated&search=
    Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

    Comment


      Na, peržvelgiau visą temą ir atrodo, kad Izraelio daina čia dar nepaminėta. Nebent pražiopsojau. Mano nuomone, jie šios Eurovizijos nugalėtojai. Ypač rekomenduoju atkreipti dėmesį į dainos tekstą.


      Beje, ačiū šią nuorodą.
      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
      Buvo įdomu viską pamatyt ne per TV prizmę. Žinoma, tai nepakeitė mano nuomonės apie šį žmogų.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Parašė Svecias Rodyti pranešimą
        Nesąmonė. Negalima taip tiesiogiai lyginti kultūros su sportu.
        Kultūra Kas čia per kultūra. Gerai, kiek perdedu, popkultūra yra visgi kultūros dalis. Bet šio konkurso turiniu visgi didžiai abejoju, nes tai tik pompastiškas renginys su politinių simpatijų aspektu Suprantu, kad šis renginys reprezentuoja pop kultūra, bet tai nėra tas renginys, kur turėtume investuoti pinigus. Kažkur buvo statistika apie Eurovizijos žiūrimumą 2005: spėkite kas daugiausiai žiūri šį konkursą? Ogi pačios Baltijos šalys, Centrinės Balkanų šalys, Airija bei Švedija (viena dižiausia laimėtoja Eurovizijoje, kita turi legendinę laimėtoją ABBA ir šiaip pop muzikos grupių kepykla bei eksportuotoja pasaulyje). Dauguma žiūrimumas neperkopia 15 procentų Gal ir reikia reprezentuoti mūsų šalies pop kultūrą, bet ar Balkanai yra tai kur turėtume orientuotis? Lieka nebent Švedija ir Airija Nors Airija ir taip lietuvių okupuota ir yra 3-ioji (po Londono ir Ispanijos apelsinų laukų) Lietuvos Respublikos kolonija
        Beje, ši mano nuomonė išsakyta ne dėl Svečio komentaro turinio...Bet šiaip nuomonę išsakyti norėjau (nenorėčiau, kad Svečias įsižeistų, nes paskutiniu metu, pradėjau cituoti per daug šio asmens komentarų )
        Paskutinis taisė tivoli; 2007.04.26, 22:12.
        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
        Dordrechtas/Haarlemas
        Nesebaras/Plovdivas
        Kiolnas

        Comment


          Parašė tivoli Rodyti pranešimą
          Kultūra Kas čia per kultūra. Gerai, kiek perdedu, popkultūra yra visgi kultūros dalis. Bet šio konkurso turiniu visgi didžiai abejoju, nes tai tik pompastiškas renginys su politinių simpatijų aspektu Suprantu, kad šis renginys reprezentuoja pop kultūra, bet tai nėra tas renginys, kur turėtume investuoti pinigus. Kažkur buvo statistika apie Eurovizijos žiūrimumą 2005: spėkite kas daugiausiai žiūri šį konkursą? Ogi pačios Baltijos šalys, Centrinės Balkanų šalys, Airija bei Švedija (viena dižiausia laimėtoja Eurovizijoje, kita turi legendinę laimėtoją ABBA ir šiaip pop muzikos grupių kepykla bei eksportuotoja pasaulyje). Dauguma žiūrimumas neperkopia 15 procentų Gal ir reikia reprezentuoti mūsų šalies pop kultūrą, bet ar Balkanai yra tai kur turėtume orientuotis? Lieka nebent Švedija ir Airija Nors Airija ir taip lietuvių okupuota ir yra 3-ioji (po Londono ir Ispanijos apelsinų laukų) Lietuvos Respublikos kolonija
          Beje, ši mano nuomonė išsakyta ne dėl Svečio komentaro turinio...Bet šiaip nuomonę išsakyti norėjau (nenorėčiau, kad Svečias įsižeistų, nes paskutiniu metu, pradėjau cituoti per daug šio asmens komentarų )
          Cituok nors visus, nematau tame problemų

          Pats pripažįsti, kad popkultūra yra visgi visos kultūros sudedamoji dalis Gali norėti to ar ne, bet taip yra
          Na tie tavo minimi 15 proc. tai tikrai nemaža auditorija. Pažiūrėk, kiek Lietuva moka už reklaminius klipukus, kurie praktiškai skirti tam, kad tik Lietuvos vardą išgirstų Europa ir vargu ar 15 proc. auditorijos tuo metu tas laidas žiūri, o juo labiau patys žinome, kad į reklamas stengiamės nekreipti dėmesio, perjungti kitus kanalus ar pan.
          Parašas :)

          Comment


            Izraelis? Nevykęs bandymas išsiskirti. Manęs tie keiksmai visai nežavi. Juk čia ne mokyklos dainų šventė, kad taip dainuotum. Nesąmonė

            Comment


              Beje, pats konkursas tampa ir politnės agitacijos arenos renginiu... Iš pradžių ukrainiečiai su Ruslana (nors ši mergina man uch...patinka ) ir kažkokia hip hopo grupe dainuojančia apie Oranžinę revoliuciją (nežinau pavadinimo), dabar Izraelis... Gal kitais metais verčiant nuo sosto Lukašenką sulauksim ko nors politiško ir Baltarusijos? O labiausiai patiko man 4 dainos iš visų dalyvaujančių šiais metais: Lietuvos, Rumunijos, Kipro ir Bulgarijos (norėčiau kad pastaroji laimėtų)!
              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
              Dordrechtas/Haarlemas
              Nesebaras/Plovdivas
              Kiolnas

              Comment


                Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                Beje, pats konkursas tampa ir politnės agitacijos arenos renginiu... Iš pradžių ukrainiečiai su Ruslana (nors ši mergina man uch...patinka ) ir kažkokia hip hopo grupe dainuojančia apie Oranžinę revoliuciją (nežinau pavadinimo), dabar Izraelis... Gal kitais metais verčiant nuo sosto Lukašenką sulauksim ko nors politiško ir Baltarusijos? O labiausiai patiko man 4 dainos iš visų dalyvaujančių šiais metais: Lietuvos, Rumunijos, Kipro ir Bulgarijos (norėčiau kad pastaroji laimėtų)!
                Atsiprašau, bet Ruslanos pergalė su politika nieko bendro neturėjo. Ji laimėjo kai iki "oranžinės revoliucijos" buvo dar toli... Kad ji savo laimėjimu pakėlė patriotines nuotaikas Ukrainoje - tai jau kita tema...

                Comment


                  Pora scenos nuotraukų
                  http://weblinus.ballou.se/~u4523665/.../Apr25/2lg.jpg
                  http://weblinus.ballou.se/~u4523665/...pril24/7lg.jpg

                  Comment


                    Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                    Izraelis? Nevykęs bandymas išsiskirti. Manęs tie keiksmai visai nežavi. Juk čia ne mokyklos dainų šventė, kad taip dainuotum. Nesąmonė
                    Čia ne tikroji jų daina. Perdaryta daina „push the button“ bus dainuojama. Ten keiksmažodžių nebus.

                    Aš šiais metais už Ukrainą, Верка Сердючка .
                    Paskutinis taisė innuendo; 2007.04.27, 17:35.

                    Comment


                      Paklausiau visų dalyvių dainas. Labiausiai patiko Šveicarija, Austrija, Rusija ir Ukraina Deja, kad ir kaip tai sunku pripažinti, bet 4fun nublanksta, net labai ((

                      Comment


                        Na, ką Eurovizja po 30 min... Ajnam žiūrėti

                        Comment


                          O aš manau, kad reikėtų padaryti kokią rimtą sistemą, jei jei per kažkokius reikalavimus (įspūdžio sukėlimo ir pan) grupė neperkoptų, tai iš viso tais metais Lietuvai reikėtų nedalyvauti Kai suomiai. Atėjo. Nugalėjo, išvažiavo.

                          Comment


                            Visi balsuojam už Estiją!

                            Comment


                              As tai tik uz Ukraina. Uz Verka Serdiuchka

                              Comment


                                Ale šiandien kažkaip dauguma nusidainuoja ;DD

                                Comment


                                  jo, kažkaip su dainavimu tai sunkoka kai kuriems... stengiasi labai dėl vaizdo, bet neišdainuoja o šiaip tai iki šiol patiko koldūnas ir gruzinės daina tiesa dar montenegro daina gera
                                  Paskutinis taisė daktaras; 2007.05.10, 22:08.

                                  Comment


                                    Na pažiūrėsime kaip Lietuvai pasiseks, tiesiai finale sėdi. Nemanau, kad aukštą vietą užims. Kokia Jūsų nuomonė ?
                                    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                    Comment


                                      O dieve, kažkoks nesusipratimas šių metų pusfinalyje. Aš jau spėjau įsimylėt Verką .

                                      Comment


                                        Nieko įdomaus, net nebežiūriu...

                                        Comment


                                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                          Visi balsuojam už Estiją!
                                          uz estija man tos estijos vardas jau iki gyvos galvos atsibodo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X