Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    galima cia iki pamelynavimo mastyt ir rasinet kas butu jei butu,kas galetu but,kas geriau,kas blogiau....bet kai nuvaziuoja nieko prognozuoti neimanoma.
    Mano manynu daina turetu buti kazkiek uzkabinanti,kazkuo isimenanti ir su bent kokiu sou...ir taip negera,kai niekaip negaliu 4FUN dainos net melodijos prisimint...
    jei klaustumet manes,as manau,kad paskes sita balade Suomijoj...

    Comment


      Parašė boo Rodyti pranešimą
      ir taip negera,kai niekaip negaliu 4FUN dainos net melodijos prisimint...
      jei klaustumet manes,as manau,kad paskes sita balade Suomijoj...
      Kazkaip panasiai ji i eagles "hotel california" skamba.
      Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

      Comment


        http://www.youtube.com/watch?v=ON2vVtSUTD8 Maltos astovė 2005 metais. Bet balsas tai stiprus...

        Comment


          /\ va kaip tik norėjau dėt šitą ką tik ir aš radau tai vat mantai, spręsk pats, kiek stiprūs balsai ir nuoširdūs pasirodymai gali pasiekti jeigu neklystu, šita tetutė liko 2 po helenos paparizou ir nesuprantu kaip graikė su tokia paprasta daina sugebėjo laimėt...

          Comment


            Man kazkaip anu metu Rumunijos Tornero tornero daina patiko:
            http://www.youtube.com/watch?v=4oIWzQ0-VyY
            Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

            Comment


              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
              /\ va kaip tik norėjau dėt šitą ką tik ir aš radau tai vat mantai, spręsk pats, kiek stiprūs balsai ir nuoširdūs pasirodymai gali pasiekti jeigu neklystu, šita tetutė liko 2 po helenos paparizou ir nesuprantu kaip graikė su tokia paprasta daina sugebėjo laimėt...
              Nėra ko lyginti. Maltos daina ne tokia melancholiška ir šiaip gerokai stipresnė.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                o ar aš sakau, kad būtinai 2 vietą reikia užimti? aš kalbu apie likimą finale ir kitiems metams

                ir jeigu jau prakalbom apie melancholiją, tai jeiogu tau augustės daina labai melancholiška, tai tada 4fun daina? juk ten išvis "10metų brandintas kūrinys", bet vaisius to brandinimo išvis tada meilės ir melancholiškumo viršūnė, ne daugiau... oj turės sukt galvas jie, oj turės, nes vėl liksim tik su latvių estų ir rusų balsais...
                Paskutinis taisė daktaras; 2007.03.12, 21:16.

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  o ar aš sakau, kad būtinai 2 vietą reikia užimti? aš kalbu apie likimą finale ir kitiems metams
                  Tą patį galima būtų pasakyti apie 4fun.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    O kiek žmonių LT United keikė? Sakė, kad būsim paskutiniai ir t.t. O vėliau vos ne dievaičiai paliko.
                    Prisiminkime ir mūsų kaimynus latvius su savo balade „The War is Not Over“. Ar ten buvo pasirodymas? Du vaikinai su gitarom ir tiek. O vietą tai antrą paėmė.
                    4fun daina tikrai labai graži. Žiūrėjau ir Ščiogolevaitės pasirodymą, bet jis manęs tikrai nekabino, pasirodymas dar visai nieko, nu bet daina tai... O šiais metais tikrai bus daug bumsinių dainų, tai Lietuva turėtų išsiskirti. Visom keturiom aš už 4fun!
                    O rumunų sprendimas man labai patiko .

                    Comment


                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      nes vėl liksim tik su latvių estų ir rusų balsais...
                      Iš estų lietuviai dar niekada negavo balsų, beje. Iš rusų gal tik pernai keletą balų...

                      Comment


                        nu jeigu sakai, kad rusai tik pernai davė balų, vadinasi ir apie estus klysti galbūt rusai skampams davė 8 balus, šitą puikiai pamenu, dėl kitų pasirodymų neatsimenu

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          nu jeigu sakai, kad rusai tik pernai davė balų, vadinasi ir apie estus klysti galbūt rusai skampams davė 8 balus, šitą puikiai pamenu, dėl kitų pasirodymų neatsimenu
                          sorry, apie Skampus užmiršau, bet dėl estų - 100 proc.

                          Comment


                            Bulgarija http://www.youtube.com/watch?v=F9ytzgtLW1A viena iš įdomesnių šiųmetinės Eurovizijos dalyvių.

                            Comment


                              nu jau iš rusų, latvių ir airių tai pastoviai gaunam taškų!!! apie estus tai tikrai nežinau...jie iš principo manau balsuoja tik už skandinavus,tipo saviakai

                              Comment


                                4Fun iš valstybės rezervo gavo 100 tūkst. litų.

                                Comment


                                  Parašė Lašas Rodyti pranešimą
                                  4Fun iš valstybės rezervo gavo 100 tūkst. litų.
                                  Kaži, kaip vyriausybė teisinsis, jei 4fun neužims aukštos vietos

                                  Comment


                                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                                    Kaži, kaip vyriausybė teisinsis, jei 4fun neužims aukštos vietos
                                    Nesuprantu, kodėl ji turėtų teisintis?
                                    Čia tau ne kazino...

                                    Comment


                                      Kiek peržiūrėjau kitų šalių dainų, tai tik Suomijos patiko, kitos visiškai neįdomios ;/

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        Nesuprantu, kodėl ji turėtų teisintis?
                                        Čia tau ne kazino...
                                        nes LTUnited, skamp gavo mažiau, bet užėmė aukščiau. Čia tipo bus protegavimas ar pan Tik mano nuomonė. Panašiai, kaip remiant sporto klubus, iš jų reikalauti kažkokių rezultatų, atitinkamai pagal rėmimo sumą. užpernai, aks ten dalyvavo, žodžiu skundėsi, kad nepakankamai remia valstybė, dėl to neužėmė aukštos vietos.

                                        Comment


                                          Parašė somis Rodyti pranešimą
                                          nes LTUnited, skamp gavo mažiau, bet užėmė aukščiau. Čia tipo bus protegavimas ar pan Tik mano nuomonė. Panašiai, kaip remiant sporto klubus, iš jų reikalauti kažkokių rezultatų, atitinkamai pagal rėmimo sumą. užpernai, aks ten dalyvavo, žodžiu skundėsi, kad nepakankamai remia valstybė, dėl to neužėmė aukštos vietos.
                                          Nesąmonė. Negalima taip tiesiogiai lyginti kultūros su sportu. O finansavimo visada buvo ir bus per mažai. Čia jau nieko nepadarysi. Kiekviena valstybė remia pagal savo galimybes ir meno suvokimą. Nematau jokio protegavimo, juo labiau jau pasibaigus atrankos etapui Lietuvoje. Čia lieka tik didesnis ar mažesnis palaikymas ir rėmimas iš valstybės t.y. vyriausybės pusės.
                                          Parašas :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X