Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    nlb aš vakar žiūrėjau...bet man visai vengrų daina lyg nieko...o mūsų 4FUN tai...nu duok dieve, neiškrist tai bus didelis pasiekimas manau blogai aišku,čia man atrodo,bet...atrodo

    Comment


      Na, pasakysiu savo spėjimą, o rytoj pažiūrėsim, kaip smarkiai aš klydau. 17-a vieta.
      Paskutinis taisė ; 2007.05.11, 22:26.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Manau kad neuzimsim zemiau 11 vietos.
        Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

        Comment


          Vengrija FTW!

          Comment


            Siandien per BBC radio kalbejo apie Eurovizija. Ar zinojote, kad vienas amerikieciu sociologas yra parases knyga APIE EUROVIZIJA???

            Joje labai detaliai nagrinejama Eurovizija socialine prasme. Nagrinejama , kaip Eurovizijos kunkurse atsispindi socialiniai, ekonominiai, politiniai pokyciai Europoje. Tas zmogus teige, kad Eurovizija kaip niekas kitas parodo pokycius Europoje.
            Taip pat sake, kad dabar Eurovizijos svarba yra daug didesne rytu Europos salyse, nes butent jose dabar svarbu pasirodyti esant Europos dalimi (pasirodyti ir pademonstruoti priklausyma europieciams). V Europoje to poreikio nera. Stai is kur ta energija ir populiarumas rytu salyse.

            Taip pat sake, kad salies priklausymas Europos transliuotoju sajungai (ta, kuri rengia Eurovizija) parodo, jos busima naryste ES (politini pasirinkima). Nes is pradziu i transliuotoju sajunga istojo Vidurio Eur salys bei Baltijos salys, jos jau tapo ES naremis. Neseniai istojo Baltarusija, Gruzija kt. Jos ilgaainiui taps ES naremis (cia to zmogaus nuomone, ne mano ). Rusija ir Izraelis yra isimtys.

            Taigi kazkas moksliskai nagrineja Eurovizija.
            "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
            negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

            Comment


              Na, aš optimistas... Tikiuosi aukštesnės už 15 vietos

              P.S. labai gaila, kad andora nepateko ;(((

              Comment


                Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
                Na, aš optimistas... Tikiuosi aukštesnės už 15 vietos
                Aš optimistas-realistas, šį kartą realizmas laimi (mano apmąstymuose, nors kiekvienam tas realizmas šioje situacijoje nuo kito atskaitos taško prasideda)
                Paskutinis taisė ; 2007.05.11, 22:40.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  Airijos RTE kaip vieną stipriausių kandidatų laimėti paminėjo baltarusą.
                  Bet aš vistiek už Ukrainą .

                  Comment


                    Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
                    P.S. labai gaila, kad andora nepateko ;(((
                    Tai kad tokių grupių kaip Andora vien Lietuvos atrankoj gal kokios trys buvo

                    Comment


                      Vis tiek gaila

                      Comment


                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                        Airijos RTE kaip vieną stipriausių kandidatų laimėti paminėjo baltarusą.
                        Bet aš vistiek už Ukrainą .
                        Kaip ukrainietis negaliu nepritarti
                        Bet dar labiau aš už Lietuvą. Dešimtuke tikrai būsim, pamatysit.

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Kaip ukrainietis negaliu nepritarti
                          Bet dar labiau aš už Lietuvą. Dešimtuke tikrai būsim, pamatysit.
                          Tikrai turėtumėme į dešimtuką patekti .
                          Mes su klasiokėm (ukrainiete ir moldave) pasigavom tą English! Nicht verstehen! Ir šiaip daina veža .

                          Comment


                            Julijos interviu esctoday.com:

                            Comment


                              Jeigu kas nematėt, kaip Mr. Lordi atrodo be grimo :

                              http://www.asfaltkonijn.be/2006/05/2...kerd-for-real/
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                oi oi oi Lietuviai su šou labai pasiši**ko ko bet nesitikejau ( o gal ir tikejausi ). na žodžiu tikrai nebalsuočiau už Lietuva . Bet daina šiaip tai nebloga tik gero vaizdo reikėjo...

                                Comment


                                  Manyciau daugiau siuo atveju priklause nuo suomiu o ne nuo lietuviu, kaip buvo parodytas vaizdas, kokiu kampu, kokiu artumu..

                                  Geru rezultatu vistiek nesitikiu. Deja

                                  Comment


                                    O tai pačia mintį aš abejoju ar suomiai sugalvojo, kad užuolaida pakabinti. Turbut Lietuviai neturėjo kaip apsirengti tai pasislepė uz užuolaidos

                                    Comment


                                      Tai ka anksciau nebuvai mates to sustatymo, kad sitaip nusivylei?
                                      Zinai, o man kaip tik patiko tie seseliai. Bijojau kad didelej scenoj nebus to efekto kaip lietuviskoj mazytej, bet lyg ir nieko..

                                      Comment


                                        Nors visad ir stengiuos išlikt maksimaliai patriotiškas, bet šiandien sergu prieš Lietuvą. Gal n-tasis kartas atvers akis durniams tautiečiams, kurie metai iš metų patį didžiausią š... prastumia Na ir komisija itin didelę savo dalį prideda...
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          Stebėdamas rezultatus pastebėjau, kad rikiuotės gale - labiau išsivysčiusios šalys, pradžioj - atvirkščiai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X