Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na čia tik pusiau į temą, bet tai eina sau kas per mergaitės balsas http://www.clipfish.de/player.php?sa...=MjYxMnw2Mg==s

    Comment


      Man atrodo, kad net tos puselės nėra.

      Comment


        jooooooooo,tai kazkas nerealaus,sita mergaite anksciau esu mates,bet niekaip negaliu atsiklausyti jos...

        Comment


          Saules Klioso gera daina
          http://www.sauleskliosas.lt/saules%2...20me%20why.mp3

          Comment


            Tesa pasakius as manyciau kad Lietuvai siemet geriau apskritai nedalyvauti - jau geriau palaukti kitu metu ir galbut sumastyti kazka normalaus, nei siusti beleka apsijuokimui Nieko verto demesio as siemet nemaciau, o jei vis delto siusti, tai nebent Mesa - vis sioks toks prikolas, nes visa kita igrise iki gyvo kaulo
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              "4fun" gera daina, be to atlikimo sprendimas man labai priimtinas.
              Lietuva jau . Bet dar .

              Comment


                Parašė rastaman Rodyti pranešimą
                Sweetness Theory - Save me
                Šita daina ir man kol kas viena priimtiniausių. Bent jau pirmąkart ją išgirdęs dar kurį laiką niūniavau will you save me.
                Paskutinis taisė caaprius; 2007.02.11, 13:39.

                Comment


                  Parašė F!R3S7ON3 Rodyti pranešimą
                  Tesa pasakius as manyciau kad Lietuvai siemet geriau apskritai nedalyvauti - jau geriau palaukti kitu metu ir galbut sumastyti kazka normalaus, nei siusti beleka apsijuokimui Nieko verto demesio as siemet nemaciau, o jei vis delto siusti, tai nebent Mesa - vis sioks toks prikolas, nes visa kita igrise iki gyvo kaulo
                  Iki gyvo kaulo įgriso nepilnavertiškumo kompleksai...
                  Man atrodo, kad Lietuvoje pakankamai normali situacija, lyginant su kitom šalim.

                  O geriausi yra "4Fun". Manau, kad jie turi važiuoti į Helsinki, ir jų daina ten netgi galėtų laimėti...

                  Comment


                    Parašė antitotalitarizmus Rodyti pranešimą
                    sita daina labai gera, bet abejoju ar ji tinkama eurovizijoj, gal kas turi 4fun paklausyti, nes nelabai ziuriu as ta eurovizija

                    Comment


                      Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                      sita daina labai gera, bet abejoju ar ji tinkama eurovizijoj, gal kas turi 4fun paklausyti, nes nelabai ziuriu as ta eurovizija
                      http://www.muzikonas.lt/
                      Lietuva jau . Bet dar .

                      Comment


                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                        Iki gyvo kaulo įgriso nepilnavertiškumo kompleksai...
                        Man atrodo, kad Lietuvoje pakankamai normali situacija, lyginant su kitom šalim.

                        O geriausi yra "4Fun". Manau, kad jie turi važiuoti į Helsinki, ir jų daina ten netgi galėtų laimėti...
                        nemanau kad tai nepilnavertiskumo kompleksai, tiesiog bandau realiai vertinti situacija, o ji mano akimis ziurint tikrai nekokia Netgi pernai buvo geresniu dainu, pvz Alano "Heat", Kupsto "I'm falling in love" (tik aisq, geriau sia daina butu dainaves ne Kupstas ), Gravel pasirodymas neblogas, jau nekalbant apie LT United! O siemet - nykuma..
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Dekui Karoli, nelabai man patiko 4fun, na gal gyvai juos matant ir klausant, visai kitaip butu

                          Comment


                            a ka jūs prieš Ščiogolovaite nusiteikę?

                            labai šauni daina, tik normaliau šou atidirbti ir viskas 2008 metais Eurovizija siemens arenoj

                            Comment


                              Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                              a ka jūs prieš Ščiogolovaite nusiteikę?

                              labai šauni daina, tik normaliau šou atidirbti ir viskas 2008 metais Eurovizija siemens arenoj
                              Trūksta parako... Tempas manau tikrai per lėtas Eurovizijai. Gale atsiranda kažkiek gyvybės, bet ir tai ne pakankamai.
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                Trūksta parako... Tempas manau tikrai per lėtas Eurovizijai. Gale atsiranda kažkiek gyvybės, bet ir tai ne pakankamai.
                                ant ritmo ir kareivių išvež. ištikro tai ką vakar pamačiau man sudarė nenušlifuoto deimanto ispūdį. juolab, kad dar turėjau progos delfi pasiklausyti du variantus, skambančius visiškai skirtingai. 4fun man ir labai patinkanti daina, bet...

                                Comment


                                  Ten delfi tai bandė darytis reklamą O šiaip tai nepatiko man Ščiogolovaitė kaip asmenybė per šokių dešimtuko finalą...
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Aš už Saulės Kliošą, kaip beveik visada. Labai šauni grupė, daranti labai kokybišką muziką. Kada gi jiems pagaliau pasiseks...
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                      Aš už Saulės Kliošą, kaip beveik visada. Labai šauni grupė, daranti labai kokybišką muziką. Kada gi jiems pagaliau pasiseks...
                                      Šiemet nuobodžią dainą susuko.

                                      Comment


                                        man jau nuo šeštadienio neišeina iš galvos ashtrey daina green sun. su tokiu tos mergiotės balsu mes, manau, turim šansų jei nelaimėt, tai bent jau finale ir kitiems metams dar išlikt nors dar reik pamatyt ir likusiuosius, šiemet vėl tikrai yra iš ko rinktis, konkurencija mums tik į naudą

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          man jau nuo šeštadienio neišeina iš galvos ashtrey daina green sun. su tokiu tos mergiotės balsu mes, manau, turim šansų jei nelaimėt, tai bent jau finale ir kitiems metams dar išlikt nors dar reik pamatyt ir likusiuosius, šiemet vėl tikrai yra iš ko rinktis, konkurencija mums tik į naudą
                                          Jo, Ashtrey neblogai šiemet Galima tik pagirti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X