Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Bon Appétit. Diskusijos apie maistą ir kulinariją

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Gal kas gali patvirtinti/paneigti, ar tai, ką rašo Užkalnis apie "Mėsos namus" yra tiesa? http://www.laukineszasys.lt/apzvalgo...ineje-atsakau/

    Kadangu pats esu labai didelis mėsėdis ir noriu užsukti į kokią skanesnę vietelę besilankydamas Vilniuje, lyg ir nuskambėjo labai skaniai beskaitant tą jo rašliavą. Ir šiaip būtų įdomu Lietuvoje išbandyti gerą Amerikonišką restoraną su burgeriais ir steikais.
    Nežinau kaip "Mėsos mylėtojuose", bet kiti du restoranai, kuriuos aprašė Užkalnis - Studio 9 ir Zoe's bar - tikrai verti dėmesio. Paliko labai gerą įspūdį.
    Markus & Ko giriamas kaip viena geriausių steikinių, tačiau kainos ten didelės.
    Paskutinis taisė D.P; 2012.03.04, 12:23.

    Comment


      Mesainis ir restoranas - man keista, kad si juokinga amerikieciu tradicija kazka domina. Ai dar mesainis uz 20Lt, na juokutis man tokie dalykai

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Gal kas gali patvirtinti/paneigti, ar tai, ką rašo Užkalnis apie "Mėsos namus" yra tiesa? http://www.laukineszasys.lt/apzvalgo...ineje-atsakau/

        Kadangu pats esu labai didelis mėsėdis ir noriu užsukti į kokią skanesnę vietelę besilankydamas Vilniuje, lyg ir nuskambėjo labai skaniai beskaitant tą jo rašliavą. Ir šiaip būtų įdomu Lietuvoje išbandyti gerą Amerikonišką restoraną su burgeriais ir steikais.
        Nepamiršk po to pasidalinti įspūdžiais čia
        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Mesainis ir restoranas - man keista, kad si juokinga amerikieciu tradicija kazka domina. Ai dar mesainis uz 20Lt, na juokutis man tokie dalykai
          Mėsainis mėsainiui nelygu.
          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Mesainis ir restoranas - man keista, kad si juokinga amerikieciu tradicija kazka domina. Ai dar mesainis uz 20Lt, na juokutis man tokie dalykai
            Mėsainis kaip ir kibinas, meksikietiškos buritos ir pan. - tradicinis patiekalas. Bet ne visi mėsainiai - riebalais trykštantys mėsainiai.
            Aišku, ir kaina kažką sako, tačiau dažniausiai ten nerasi mėsainių, kuriuose pagrindinis ingridientas plaukte plaukiotų pigiuose padažuose (t.y., sugadinamas skonis) - tokį teko valgyti Rygoje. Po to mano silpnokas skrandis streikavo kelias dienas. bet tam ir skirtos nuomonės, recenzijos.
            Atrodo patiekalas yra paprastas, beveik kasdienis, tačiau jį paruošti įdomiai, skaniai, neįprastai, suderintai - tai kitas klausimas.

            Comment


              Parašė Taut. Rodyti pranešimą
              Mėsainis mėsainiui nelygu.
              As ne kokybe kvestionuoju, tiesiog juokinga kai zmones eina ir restoranus ir uzsissako sumustini. Sumustinis ir yra tuo sumustinis, kad tai ne restoraninis patiekalas.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                As ne kokybe kvestionuoju, tiesiog juokinga kai zmones eina ir restoranus ir uzsissako sumustini. Sumustinis ir yra tuo sumustinis, kad tai ne restoraninis patiekalas.
                Amerikoniška maisto tradicija. Kaip suprantu, ten tai įprasta. Mačiau ir Londone ne vieną "normalų" restoraną, kur patiekiami burgeriai, bet niekuomet nebandžiau (gal ir be reikalo).
                Kadangi mano paties pažintis su burgeriais iš esmės apsiriboja McDonalds ir Burger King'u, noriu pabandyti kažko geresnio.
                Kitas dalykas, kad mėsainiai ten, kaip suprantu, tėra vienas iš daugelio (ir nebūtinai pagrindinių) patiekalų.

                Mane visgi labiausiai domina steikas. Gero ir skaniai paruošto steiko rasti nėra lengva. Aišku, būtinai pasidalinsiu įspūdžiais.
                Paskutinis taisė John; 2012.03.05, 01:10.

                Comment


                  Kas liecia mesos namus tai ten labiau kabokas nei restoranas, ir tas mesainis ten tikrai tinka. sparneliai tikrai neblogi bet istaiga save vadinanti restoranu tikrai nepiltu is buteliu saldziaruksio azijietisko padazo Seip viskas ten gerai.

                  Pas Zoja turbut didziausias pliusas atmosfera, aplinka. Ir virtuve atvira kas man patinka. bet meniu ten valgio ir alaus labai skurdus ir nevisi valgiai geri. strucio "steikas" geras. yra ir gan prastu valgiu pvz instant noodles viosokius gamina

                  Markus seip geras restoramas, geras maistas. Tik man tokie kepsniai "europietiski" nepatinka apskrudinta, dukofkei damusa. Man amerikoniskas patinka labiau kur ant zariju be jokiu orkaiciu dar truputis kraujo, ne toks sterilus.

                  Comment



                    O kaip Mėsos namų kainos? Na kad ir tas pats burgeris? Arba steikas?

                    Comment


                      Kartais savo vietiniame Tesco nusiperku paskanauti marinuotų agurkų. Jų yra kelios rūšys.

                      Šiandien nusipirkęs pastebėjau štai ką:



                      Nenuginčyjamas įrodymas, kad pasaulį valdo žydai
                      Šiaip įdomu, ką apie tai galvoja Londone gyvenantys Musulmonai? Kai kuriems nuo bet ko, kas susiję su Žydais, kyla alerginės reakcijos ir traukuliai

                      Comment


                        Tai mesos namuose kainos nera dideles jei lyginsi su kokiu markus manau geras kokybes kainos santykis.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą

                          O kaip Mėsos namų kainos? Na kad ir tas pats burgeris? Arba steikas?
                          Jų menių su kainoraščiu gali rasti facebooke : http://www.facebook.com/LoversPub#!/...17784394919914

                          Kainos varijuoja dažniausiai nuo 15-40lt., priklausomai nuo mėsos (jautina, kiauliena).
                          Markuse žymiai brangiau.

                          Šiaip tripadvisor rekomenduoja restoraną Lokys ir giria jų steikus, tik nesu ten buvęs ir nežinau nei kainų, nei procijų.

                          Comment


                            Kągi, kaip ir žadėjau, apsilankaiu Meat Lovers Pub'e. Burgeris (tas brangesnis, bet ne iš arklienos, kurį ten irgi galima gauti ) tikrai puikus ir didelis. Iš esmės, Užkalnis, ko gero, dėl visko teisus. Kaina tokia nei maža, nei didelė (21Lt), bet to pakanka netgi labai sočiai pavalgyti amerikonišku stiliumi. Aplinka irgi gera (šiuolaikiška ir skoninga) ir, kas pakankamai svarbu, teisinga muzika (nuo kažkokio visai gerai skambančio rokelio iki geros elektronikos). Žodžiu, mano subjektyviu vertinimu, gera vieta pavalgyti.
                            Paskutinis taisė John; 2012.03.23, 20:24.

                            Comment


                              Žėkit.

                              Pirmadienį nusiperkat Maximoj 1 kg jautienos kumpio. Tai garantuotai bus karviena, bet tai kam dabar lengva. Įtrinat pipirais ir laurų lapais. ištepat aliejumi [nepagailėkit] ir labai standžiai apvyniojat maistine plėvele, kad nebūtų oro. Padedat į šaldytuvą [ne šaldiklį] iki kito sekmadienio. Visa procedūra - 5 min.

                              Sekmadienį išvyniojat, supjaustot ir sumalat. Įmaišot smulkiai sukapotą svogūno galvą. Įmušat kiaušinį. Porą šaukštų tarkuoto parmezano ["Džiugas" tinka puikiai], šaukštas garstyčių. Druska, pipirai.

                              Formuojat "kotletus", kepat ant LABAI gerai įkaitintos keptuvės.

                              Toliau jau fantazijos reikalas. Aš dar ant kiekvienos porcijos įskeliu po kiaušinį, o šalimais dar pakepu po pomidoro pusę ir svogūnų.

                              Supakuojat į bandelę ir valgot.

                              Arterijos klykia iš siaubo, o visi "geriausi miesto burgeriai" nervingai rūko, pasislėpę už kampo
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                As tai apsienu be tokiu sudetingu proceduru. Paprasciausiai supjaustau mesa smulkiau (maltos nemegstu) idedy prieskoniu (druskos, pipiru, cili ar kas tik patinka) jokiu kiausiniu ar suriu. darau "kotletus" dedi ant groteliu virs zariju. Svarbu kad butu kaitru kad pavirsius apskrustu o vidus butu sultingas. Dar galima sonines salia numesti. Va kur geras burgeris

                                Beje dar reikia nepamirti ant galo ant tu paciu groteliu ir bandeles pakepti

                                Comment


                                  Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                  Žėkit.
                                  Šamanas grįžo!

                                  Comment


                                    Ir kiek toks gaminimas užima laiko? Pusę dienos?

                                    Comment


                                      Parašė tadux Rodyti pranešimą
                                      As tai apsienu be tokiu sudetingu proceduru. Paprasciausiai supjaustau mesa smulkiau (maltos nemegstu) idedy prieskoniu (druskos, pipiru, cili ar kas tik patinka) jokiu kiausiniu ar suriu. darau "kotletus" dedi ant groteliu virs zariju. Svarbu kad butu kaitru kad pavirsius apskrustu o vidus butu sultingas. Dar galima sonines salia numesti. Va kur geras burgeris

                                      Beje dar reikia nepamirti ant galo ant tu paciu groteliu ir bandeles pakepti
                                      Kokiu smulkumu pjaustai? As kai supjaustau mazais kubeliais kazkakip sunikiau valgosi nei farsas - tas kubelis per mazas, kad sukramtyt ir per didelis svelniai nuryt

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Ir kiek toks gaminimas užima laiko? Pusę dienos?
                                        Paties faršo paruošimas ~10 min., kepimas ir patiekimas dar 15. Čia aišku patyrusiose rankose

                                        Jeigu nezinai us kurio galo peilį paimti, tai ir per dieną nepasigaminsi
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                          Kokiu smulkumu pjaustai? As kai supjaustau mazais kubeliais kazkakip sunikiau valgosi nei farsas - tas kubelis per mazas, kad sukramtyt ir per didelis svelniai nuryt
                                          Pjaustyti tikras vargas. Geriau kapoti, bet reikia rimtos kaladės ir spec. peilio. Va kažko tokio.



                                          Tadux, man tai įdomiau kaip be kiaušinio tau visas tas "kotletas" formą išlaiko?
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X