Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Buvau supykęs and Lidl, kad nuo pavasario dingo kvietinis alus, manau tai volfo produkcija. Bet prieš kokių porą savaičių atsirado, tai OK dabar. Volfo pinta pvz.: €1,09, o Lidle 0,5 €0,69.
  Įdomu, IKI neatsimenu kažkokiu savo sugalvotu vardu stumdo kvietinį turbūt irgi volfo alų, tai reikės surengti 3 skardinių degustacijos seansą ir transliuoti Youtube.

  Comment


   Rodos Parkside kalėdoms pateikė naują įrankių seriją su brushless varikliais. Ir rodos persigalvojo ir nusprendė panaudoti tas pačias 20Vteam baterijas? Ar kas nors gali patvirtinti, kad tikrai tos pačios baterijos, kaip ir seniems?

   Comment


    Tikrai patvirtinti negaliu, bet man irgi pasirodė, kad tos pačios baterijos. Manau, kad nėra blogai - ką ten iš tų akumų naujo prigalvosi? Li-Ion batareika 2 arba 4 Ah - viskas normaliai su jom.

    Comment


     Parašė Austras Rodyti pranešimą
     Tikrai patvirtinti negaliu, bet man irgi pasirodė, kad tos pačios baterijos. Manau, kad nėra blogai - ką ten iš tų akumų naujo prigalvosi? Li-Ion batareika 2 arba 4 Ah - viskas normaliai su jom.
     Na bet Florabest sodo įrankiam irgi atrodė, kad vienodos, bet pasirodė, kad vistik skiriasi. Dėl to ir klausiu, gal kas jau išbandė.

     Comment


      kas girdeti apie Lidl Latvijoi? kada atsidarys, o čia apie Liepojos Lidl;


      Liepojoje baigta statyti Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“. Pastatas buvo atiduotas eksploatuoti, rašo portalas liepajniekiem.lv su nuoroda į laikraštį „Kurzemes Vārds“.

      Naujo objekto statyba buvo patikėta UPB. Tačiau netrukus parduotuvės atidarymo nesitikima.
      2019m rugsėjo 1d
      Paskutinis taisė rroomask; 2019.12.19, 10:30.

      Comment


       Praktiška informacija besilankantiems kai kuriose LIDL parduotuvėse (Rinktinės g. prie Turgaus, Fabijoniškėse, Žemaitės gf. ir kitur).
       Tai kad nėra laiko ribojimo šlagbaumų, dar nereiškia, kad nebus skirta bauda
       Savaitgalį kaip tik stovėjau prie LIDL turgaus, bet nebuvo normalaus informavimo.
       Ten kur stovi UniPark mokamo parkavimo ženklai, norint valandą ar kitą laiką stovėti nemokamai reikia susivesti savo automobilio numerį


       Gerai, kad UniPark bauda kol kas tik 10 Eur ir kol kas jie nesiunčia baudų su visokiomis papildomomis išlaidomis. Bet kas gali uždrausit pradėti taikyti ir kitur naudojamą labiau represyvią praktiką, pasitelkiant ir skolų išieškojimo įmones

       Delfi.lt 2020.01.20
       Pasipiktino aikštelių apmokestinimu šalia LIDL prekybos centrų: gerai neapsižiūrėjus galima gauti baudą
       Į DELFI redakciją kreipęsis vilnietis Eugenijus pasakojo pastaruoju metu susidūręs su nauja, tačiau ne visai, jo nuomone, aiškia automobilių stovėjimo aikštelių tvarka. Kaip tikino, prie kai kurių maisto prekių parduotuvių „Unipark“ apmokestintos aikštelės nepateikia visų apmokėjimo instrukcijų, o dėl to klientas lengvai galintis užsidirbti ir baudą. Tiesa, įmonės atstovai teigia, kad informacijos – pakankamai, o apie ją byloja ir pastatyti ženklai.

       Vyras pasakojo dažnai keliaujantis į Ukmergės gatvėje esantį sporto klubą, kurio apačioje – „Lidl“ parduotuvė.Jo teigimu, šalia prekybos centro esanti automobilių stovėjimo aikštelė neseniai buvo apmokestinta, tačiau naujoji tvarka jam kelia daug klausimų.
       „Įsivaizduokite, tu atvažiuoji į parduotuvę, matai, kad tavo automobiliui stovėti nemokamai yra skirtas kažkoks laikas ir eini normaliai apsipirkti nė neįtardamas, kad kažkas negerai.

       O esmė ta, kad, jog galėtum ten nemokamai stovėti, turi nueiti iki terminalo, kuris yra „Lidl“ parduotuvėje, ir ten suvesti savo mašinos valstybinius numerius.
       Dalykas tas, kad ši informacija nėra niekur nurodyta“, – sakė jis bei pridūrė, kad jei mašinos numeriai įvesti nebus, ateis kontrolierius ir savininkui bus išrašyta 10 Eur bauda.
       Kaip vyras aiškino, labiausiai pikta dėl to, kad ten nėra jokio ženklo, nurodančio, kad žmogus į terminalą turi suvesti savo mašinos numerius
       .„Mano kolega sakė, kad neperpratęs šios tvarkos pats numerių neįsivedė ir po 20 min. grįžęs iš prekybos centro jau rado baudą“, – tikino Eugenijus.

       „O štai Žemaitės g. „Lidl“ net neįmanoma į terminalą suvesti savo valstybinių numerių“, – pabrėžė jis ir sakė, kad terminalas, kai teko lankytis, neveikė.
       (...)

       DELFI susisiekė su „Unipark“ įmonės vykdančiąja direktore Egle Šimkevičiene.
       „Visą mėnesį vairuotojus informavome apie naują tvarką, o nuo sausio 6 d. pradėjome aikštelės taisyklių laikymosi kontrolę“, – teigė direktorė.

       Pasiteiravus, kodėl buvo nuspręsta apmokestinti aikšteles, ji tikino, kad dažniausia priežastis kontroliuoti stovėjimo trukmę aikštelėse prie parduotuvių yra siekis apriboti masinį, ilgalaikį šalia esančių įstaigų darbuotojų ir gyventojų automobilių statymąsi.„Tokiose aikštelėse yra nustatytas nemokamas laikas, per kurį į parduotuvę ar prekybos centrą atvykęs žmogus gali patogiai apsipirkti“, – sakė ji.
       E. Šimkevičienė tikino, kad ženklai, jog aikštelė mokama, o nemokamas laikas suteikiamas suvedus automobilio numerį į terminalą, yra visoje aikštelėje.

       „Norėdamas pasinaudoti nemokamu parkavimo laiku šioje aikštelėje, atvykęs žmogus turi įvesti automobilio numerį terminale, esančiame pačioje parduotuvėje. Jeigu klientui nepavyksta įvesti numerio, aikštelėje ir terminale yra nurodytas mūsų pagalbos numeris, kuriuo galima skambinti bet kuriuo paros metu.
       Pabrėžiame, kad taisyklių kontrolė nebūtų atliekama, jeigu terminalas neveiktų. Tačiau nuo veiklos pradžios šioje aikštelėje terminalo gedimų neužfiksuota“, – sakė ji.Tiesa, tikrinimus aikštelėje atlieka „Unipark“ darbuotojai.„Jie gali palikti pranešimą dėl aikštelės taisyklių nesilaikymo – suma yra 10 Eur.
       Nemokamo laiko trukmė, jos gavimo tvarka, valandinio įkainio dydis ir taisyklių nesilaikymo pranešimo dydis yra suderinti su „Lidl“ prekybos tinklu“, – sakė vadovė.

       https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=83306113

       Comment


        Sensacija, Lidlo kavos aparatuose atpigo kava! O sako, kad viskas brangsta . Anksčiau kainavo 70 ct, o dabar su vienkartiniu puodeliu 60 ct, o su nuosavu puodeliu 50 ct.

        Comment

        Working...
        X