Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Skirtumas nebent tas, kad Lidl'as greičiausiai neatrodys kaip bomžynas, priešingai nei ta Maxima šalia Novotelio.
  Kažką panašaus norėjau parašyti . Ankštos ir nejaukios patalpos rūsyje, į kurias reikia nulipti laiptais. Renovuotame prekybos centre esantis naujas Lidlas atrodys kaip VIP parduotuvė .

  Vis galvoju, kuo tie Lidl standartai tokie fantastiški? Bent jau vidiniame parduotuvės lygyje? Man kaip eiliniam pirkėjui kažkaip nekyla toks įspūdis.
  Darbuotojai malonesni nepaisant amžiaus. Akivaizdu, kad būna konkursas ir reikia įvykdyti šiokius tokius reikalavimus. Be Lidl dar dažnai lankausi Iki, tai toks vaizdas, kad darbuotojams nekeliami jokie reikalavimai ir į darbą priimama bet kas. Maždaug niekas manęs nepriėmė, tai nuėjau dirbti į Iki.

  Aš atkreipiau dėmesį į tvarką. Pradedant pandusu, kuris atrodo nevalytas savaitę ar daugiau. Lidle daržovių skyriuje bardakas, apšnerkšta.
  Gal priklauso nuo pirkėjų skaičiaus ir konkrečios parduotuvės vadovybės. Pvz., man Fabijoniškių ir Ateities g. Lidl atrodo jaukūs ir tvarkingi, o Dūkštų g. Lidl labiau apšnerkštas.
  Paskutinis taisė senasnamas; 2019.07.23, 10:07.

  Comment


   „Lidl“ aplenkė „Rimi“: per metus išaugo penktadaliu

   Mažmeninės prekybos bendrovės „Lidl Lietuva“ audituota apyvarta 2018 finansiniais metais pasiekė 368 mln. Eur be PVM ir buvo 23,5% didesnė nei 2017 m. (298 mln. Eur).
   Plačiau: https://www.vz.lt/prekyba/2019/07/26...#ixzz5umHxNQ3U

   Comment


    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    „Lidl“ aplenkė „Rimi“: per metus išaugo penktadaliu

    Plačiau: https://www.vz.lt/prekyba/2019/07/26...#ixzz5umHxNQ3U
    „Lidl“ pelnas augo 4 kartus, bet pelningumas perpus mažesnis nei „Maximos“
    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

    Comment


     Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
     Išbandžiau naują žaislą - fizinė UK fintech startup CURVE kortelė mastercard kuri šiaip neturi savo sąskaitos, bet ant jos pririši visokias Revolut, Swedbank ir t.t. korteles ir iš apso valdai, į kurią nukreipti mokėjimą. Nešiojies tik vieną bekontaktę kortelę ir tiek tų žinių. Gavau paštu kortelę su išgraviruotu savo vardu šiandien, registravausi sekmadienį (5d.d.).
     Dar nežinau kaip tiksliai veikia bet yra įdomi finkcija Back in Time, kai gali per 14 dienų pakeisti nuo kurios nuskaičiuoti.
     Labai didelis aišku orientuotas į UK rinką cashback 1% pardavėjų sąrašas. Iš Lietuvoje esančių yra LIDL, IKEA,UBER. Rytoj išmėginsiu Lidl. Nemokamai kortelei cashback veikia 3 mėnesius.
     Ir įdomiausias reikalas - GBP 200 iš bankomatų be papildomo mokesčio per mėnesį. Tai yra pririši Revolut ir gali gauti 200+200 ~bet kur.
     Kas susidomės tai registruokitės su mano kodu EY582ALE mobiliame ar per linką įvedant https://www.curve.app/en/join#EY582ALE . Pažadu grąžinti GBP 2 kai įkris man po primo atsiskaitymo.
     Paskutinis taisė Arunasx; 2019.07.30, 18:25.

     Comment


      Už Lidl perkamas prekes gavau iškart 1% cahback, jei nepatingėsiu, tai nuvažiuosiu į IKEA ką nors nupirkti, bent pavalgyti.
      Papildau: Už pirkinius IKEA kavinėje ir perkant prekes irgi yra 1% cahback.
      Paskutinis taisė Arunasx; 2019.07.30, 18:26.

      Comment


       „Maxima“ teisme bando užkirsti kelią „Lidl“ statyboms

       Mažmeninės prekybos tinklas „Maxima“ Estijoje užginčijo Vokietijos prekybininko „Lidl“ detalųjį planą, argumentuodamas, jog tame rajone jau yra pakankamai maisto prekių parduotuvių, o dar viena – žlugdytų esančių verslą.
       Maxima taip pat "rūpinasi" išaugsiančiu triukšmo lygiu ir šalia esančiu draustiniu.


       Plačiau: https://www.vz.lt/prekyba/2019/09/19...#ixzz5zxCdimv2

       Comment

       Working...
       X