Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • manometras
    replied
    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

    Jo, čia tarybinis dalykas visiškas, net Lenkijoje nėra. tik Suomijoje estiškus mačiau (Prizmoje, LIDL nėra).
    Ne, čia estai sssro laikais perėmė iš vengrų. Tada tie sūreliai atsirado Lietuvoj, Latvijoj, Rusijoj, Baltarusijoj... Sovietmečiu retai Lietuvoj pamatydavai parduotuvėse maždaug tokius, kaip Lukšių, o paskui išpopuliarėjo ir atsirado daug variantų.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Kad Graikija su Kipru net ne europos laiko juostoje
    … kartu su mumis

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

    Jo, čia tarybinis dalykas visiškas, net Lenkijoje nėra. tik Suomijoje estiškus mačiau (Prizmoje, LIDL nėra).
    Keista, esu Vienoje pirkęs.
    Parašė John Rodyti pranešimą

    O Graikija, Kipras ir Suomija ne?
    Kad Graikija su Kipru net ne europos laiko juostoje
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    O aš pasakyčiau - mano aplinkoje ir man pačiam (ir daug kam šiame forume) mes esame Vakarai.
    Pasaulio kontekste tai taip, bet europos kontekste tai ne.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
    Nepasakyčiau, kad pas mus jau populiaru "Vakarais" priskirti ir Baltijos šalis.
    O aš pasakyčiau - mano aplinkoje ir man pačiam (ir daug kam šiame forume) mes esame Vakarai.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    "Vakarai" į rytus nuo Lietuvos yra "kolektyviniai Vakarai", tai į tą sąvoką ir Baltijos šalys matyt papuola.
    Pas mus "Vakarai" liaudyje, tai daugmaž už Oderio-Neisės ir Baltijos prasideda Nepasakyčiau, kad pas mus jau populiaru "Vakarais" priskirti ir Baltijos šalis. Nors ir ne Rytai, nebent kai kurie pesimistiškai kaip iš Pipedijos "mes ne Vakarai, o tikri Rytai".
    Paskutinis taisė PoDV; 2022.09.06, 20:24.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą

    Tai žinai, Rimi yra bent iš ko rinktis. O čia turi vienos rūšies prekę, ir tos nėra
    Tai tame šo ir pakastas, kad nėra iš ko rinktis, jei kalbame apie panašios kokybės/sudėties prekę.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Tai žinai, Rimi yra bent iš ko rinktis. O čia turi vienos rūšies prekę, ir tos nėra
    Kokios problemos? Nupirk kitoje parduotuvėje.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą

    Tai žinai, Rimi yra bent iš ko rinktis. O čia turi vienos rūšies prekę, ir tos nėra
    tai vis dar isskirtinai tik i LIDL vaikstai?

    Komentuoti:


  • dsanto
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    UK tiesą sakant nepamenu jokių prekių dinginėjimo, bet lyginti kažką prieš 5 metus su dabartimi būtų netinkama. Šiaip prekių dinginėjimai būna ir, pavyzdžiui, Rimi.
    Tai žinai, Rimi yra bent iš ko rinktis. O čia turi vienos rūšies prekę, ir tos nėra

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą

    Gana čia visiems šiukšlinti forumą... Na pirmiausiai turėjau omenyje JK. Bet jei turi patirties kitų šalių Lidl parduotuvėse, pasidalink. Man kažkaip nerimtai atrodo tas prekių dinginėjimas.
    UK tiesą sakant nepamenu jokių prekių dinginėjimo, bet lyginti kažką prieš 5 metus su dabartimi būtų netinkama. Šiaip prekių dinginėjimai būna ir, pavyzdžiui, Rimi.

    Komentuoti:


  • dsanto
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    O tai čia pagal istorinę ar modernią definiciją reiktų vertinti? Blemba komplikuotai čia viskas gaunasi. Ar ne geriau būtų tiesiog konkretizuoti, kurias šalis nori palyginti?
    Gana čia visiems šiukšlinti forumą... Na pirmiausiai turėjau omenyje JK. Bet jei turi patirties kitų šalių Lidl parduotuvėse, pasidalink. Man kažkaip nerimtai atrodo tas prekių dinginėjimas.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą

    Visada yra pagalbininkas Google

    https://en.wikipedia.org/wiki/Western_Europe
    O tai čia pagal istorinę ar modernią definiciją reiktų vertinti? Blemba komplikuotai čia viskas gaunasi. Ar ne geriau būtų tiesiog konkretizuoti, kurias šalis nori palyginti?

    Komentuoti:


  • dsanto
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    o kas tie "Vakarai"?
    Visada yra pagalbininkas Google

    https://en.wikipedia.org/wiki/Western_Europe

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    O Graikija, Kipras ir Suomija ne?
    Taip, aš negalutinį sąrašą pateikiau.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Fokietija, Englija, Belgija, Austrija, Danija, Francūzija, Eirija, Italija, Olandija, Espanija.
    O Graikija, Kipras ir Suomija ne?

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą

    Sūrelių iš vis vakaruose nėra
    Jo, čia tarybinis dalykas visiškas, net Lenkijoje nėra. tik Suomijoje estiškus mačiau (Prizmoje, LIDL nėra).

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    o kas tie "Vakarai"?
    Fokietija, Englija, Belgija, Austrija, Danija, Francūzija, Eirija, Italija, Olandija, Espanija.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
    Na Helsinki ir Atėnose yra lidl Cola zero skardinese ir mažose buteliukuose, o Helsinki dar ir Fantos atitikmuo yra zero. Bet kitur surelių nėra.
    Sūrelių iš vis vakaruose nėra

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Na Helsinki ir Atėnose yra lidl Cola zero skardinese ir mažose buteliukuose, o Helsinki dar ir Fantos atitikmuo yra zero. Bet kitur surelių nėra.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    o kas tie "Vakarai"?
    San Franciskas

    Komentuoti:

Working...
X