Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė rroomask Rodyti pranešimą
    iš Lidl mama nusipirko Led svestuva tipo geras su baterijom, rašo pagauna iš 3 metru tai čia ne butui skirtas? ar butui manau kokiam garažui
    Tu nenori žinoti, ką tavo mama pagauna.
    People that call people the enemies of the people are the enemies of the people.

Comment

Romai, gal galėtų pati mama prisijungti ir pakomentuoti? Dabar tikrai neaišku ką pagauna. Mano spėjimas būtų, kad tai turbūt jutiklinis šviestuvas, kuris įsijungia užfiksavus judėsį, o jį būtent 3 atstumu ir fiksuoja. Ką kiti manot, ar tikėtina teorija? Jei taip, ar trijų metrų atstumas yra užtenkamas?

Comment

Parašė rmss Rodyti pranešimą
        Romai, gal galėtų pati mama prisijungti ir pakomentuoti? Dabar tikrai neaišku ką pagauna. Mano spėjimas būtų, kad tai turbūt jutiklinis šviestuvas, kuris įsijungia užfiksavus judėsį, o jį būtent 3 atstumu ir fiksuoja. Ką kiti manot, ar tikėtina teorija? Jei taip, ar trijų metrų atstumas yra užtenkamas?
        Jeigu tas šviestuvas spintoje, kaip pas mane, tai to atstumo pilnai pakanka. Įeini į spintą ir šviečia 10s. Rengies maikę užgęsta, tada judi, kad vėl užsidegtų. Nenuobodu ypač kai kojines reik apsimauti Tad garaže naudoti nepatarčiau, nes keičiant automobilio ratą bus tikrai nepatogu.
        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

Comment

Parašė rmss Rodyti pranešimą
          Aš manau kad čia, kaip sako britai, something much more sinister.
          People that call people the enemies of the people are the enemies of the people.

Comment

Parašė Austras Rodyti pranešimą

Pritariu, jų skonis visiškai skirtingas, Perlenbacher yra kartesnis už Carlsberg. Dėl skonio nesiginčijama, bet, mano subjektyvia nuomone, šiuo atveju brangesnis nėra geresnis.
            Troškulio kamuojamas prisiminiau šią diskusiją. Kadangi važiavau pro Lidl, užsukau (pirmas kartas Lidl Lietuva parduotuvėje) ir pajamiau porą litrų perlenbacherio pabandymui. Tai sėdžiu ir degustuoju (o tiksliau pasakius - geriu (c) R. Kazlas).

Ir ką gi - tipiškas pigus pilsneris kuris parduodmas šimtais niekam neįdomių brendų po visą pasaulį ir kuriuose "kūno" trūkumas maskuojamas kartumu, angliarūgšte (nors Perlenbacherio garbei reikia pasakyti, kad šituo ne per daug abuse'inta), privalomais užrašais "Reinheitsgebot" ir "Gerkite atšaldytą". Maximose tokio tipo buza kainuoja nuo 50 ct/skardinė, pagal kainą ir kokybė.

Dėl lyginimo su Carlsberg. Tikrai nesu nei Carlsberg mėgėjas ir apskritai manau, kad skandinavams geriau gaunasi degtinė, o ne alus, tai ja galėtų ir apsiriboti. Bet sakantiems, kad Perlenbacher tai tas pats ar net geriau už Carlsberg, tai tikrai dramblys turėtų būti ant liežuvio užmynęs.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

Comment

Esam gyvi istorijos liūdininkai Tomo pirmo karto.

Comment

šviestuvas nuo judesio užsidega jeigu žmogus pri arteteja prie jo per 3metrus, su 8 baterijom kas yra truputi per daug manau kol kas ji garaže isidejo

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Working...
                X