Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Visdarlietus Rodyti pranešimą
    O tai kuo jau skiriasi laikymas kortelės sąskaitoje nuo laikymo paprastoje sąskaitoje infliacijos ir nuvertėjimo prasme, jei palūkanų Lietuvoje bankai nemoka nesvarbu kurioje laikysi?
    Pasidomėk prieš komenduodamas, nes moka. Nežinau ar visi, bet SEB ir Revolut moka.

    Comment


      Parašė paprastas_zmogus Rodyti pranešimą
      Man tai nėra nelogiška šita versija.
      • Atleistas už financial misconduct, dingę dideli pinigai - faktas
      • Dingęs iš eterio - faktas
      • Kariauja Ukrainoje - labai plačiai pasklidęs gandas, tikiu, kad faktas
      Kam vogt milijonus ir tada eit į faktinę savižudybę? Logiškas paaiškinimas, kad arba pinigai išsvaistyti, arba gal dar Ukrainai paaukoti. Nėra neįmanoma man šita versija.
      Tai tada pas tamstai problemos su logika.

      Kaip, bent teoriškai, įmanoma iš savo darbdavio įmonės gauti į savo sąskaitą 25mln ir kur egzistuoja toks online kazino, kuriame galima tiek pralošti, jau nekalbant apie tai, kaip galima be jokių trikdžių iš bankų pusės pervest kažkur tokius pinigus?

      Aš kai iš savo lietuviškos SEB sąskaitos pervedinėjau vos 50K į savo Swedbank švedišką sąskaitą man jau stabdė pervedimą ir skambinėjo iš banko pasiklausti kaip čia kas, ar tai tkrai aš pervedinėju ir kokiais tikslais, tai ką jau kalbėt apie 25mln...

      Comment


        Parašė digital Rodyti pranešimą
        Truputukas gandų:
        Kai slepia informaciją tai ir viskas aplimpa gandais ir istorijom. Jeigu būtų iš karto pateikę informaciją, tai niekas blusų neieškotų

        Comment


          Švietimo, mokslo ir sporto ministerija galėtų prisiimti dalį Nacionalinio stadiono pabrangimo - LRT
          kai mokytojams tai pinigų nebuvo ir jokių galimybių net į kalbas nesileido.

          Comment


            Įdomu, kodėl būtent šis objektas toks "užeiktas" kitų miesto projektų kontekste.

            Comment


              Parašė R.D. Rodyti pranešimą
              Įdomu, kodėl būtent šis objektas toks "užeiktas" kitų miesto projektų kontekste.
              Galiu Jus nuraminti. Ne tik šis projektas. O užkeikimas prasideda tik tada, kai privatūs interesai tampa svarbesni, nei visuomenės.

              Comment


                O kokie buvo dideli projektai Vilniuje, kurie sėkmingai įgyvendinti? Praktiškai visi dideli projektai arba giliai stalčiuje arba nuolat stringa.

                Comment


                  Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                  Tai tada pas tamstai problemos su logika.

                  Kaip, bent teoriškai, įmanoma iš savo darbdavio įmonės gauti į savo sąskaitą 25mln ir kur egzistuoja toks online kazino, kuriame galima tiek pralošti, jau nekalbant apie tai, kaip galima be jokių trikdžių iš bankų pusės pervest kažkur tokius pinigus?

                  Aš kai iš savo lietuviškos SEB sąskaitos pervedinėjau vos 50K į savo Swedbank švedišką sąskaitą man jau stabdė pervedimą ir skambinėjo iš banko pasiklausti kaip čia kas, ar tai tkrai aš pervedinėju ir kokiais tikslais, tai ką jau kalbėt apie 25mln...
                  Suma tikrai per didelė.
                  Bet per kelis metus per kelis kazino galima nemažai pralošt.
                  Aukštas pajamas gavo ilgai, kelių įmonių vadovas, turėjo būti auksinis klientas, manau ne viename banke, su limitais dideliais.
                  O būdų per įvairius partnerius išsiimti pinigus irgi daug.
                  OK, suprantu, kad gandai, bet ką jis dar galėjo su tais pinigais nuveikti? Kyšiai, giminėms išdalint, pravartot, pralošt, pabėgt į trečią pasaulį…
                  Kokios kitos tada versijos?

                  Comment


                    Parašė paprastas_zmogus Rodyti pranešimą

                    Suma tikrai per didelė.
                    Bet per kelis metus per kelis kazino galima nemažai pralošt.
                    Aukštas pajamas gavo ilgai, kelių įmonių vadovas, turėjo būti auksinis klientas, manau ne viename banke, su limitais dideliais.
                    O būdų per įvairius partnerius išsiimti pinigus irgi daug.
                    OK, suprantu, kad gandai, bet ką jis dar galėjo su tais pinigais nuveikti? Kyšiai, giminėms išdalint, pravartot, pralošt, pabėgt į trečią pasaulį…
                    Kokios kitos tada versijos?
                    Aš net nežinau ar jūs juokaujat, ar rimtai spėliojat kaip čia kas galėjo būti

                    Nieko jis negalėjo su tais pinigais padaryti, nes jis jų net nebūtų gavęs. Čia jau jeigu kažkas norėjo kurti gandus, tai bent galėjo sugalvot kažką labiau realistiško, nežinau, kad pvz BaltCap norėjo greit ir lengvai užsidirbt iš tų pinigų, investavo juos į kažką, pvz akcijas, ir vietoje profito sudegė kažkiek % kuriuos jie dabar ir nori kompensuot per indeksaciją... Na ar dar kažką, kas bent jau neskambėtų juokingai ir nebūtų paneigiama per kelias sekundes.

                    Bet šis žmogelis puikiai žino savo tikslinę auditoriją ir jam net nereikia bandyt sugalvot kažką įtikimo, nes ta auditorija kaip tik mėgsta ryti tokį š kaip "Tapkinas pokeristas nevykėlis pralošė visus Ukrainos paramos pinigus kur ką tik surinko, o už tai kas liko nusipirko bemsą!!!"

                    Comment


                      Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                      Aš net nežinau ar jūs juokaujat, ar rimtai spėliojat kaip čia kas galėjo būti

                      Nieko jis negalėjo su tais pinigais padaryti, nes jis jų net nebūtų gavęs. Čia jau jeigu kažkas norėjo kurti gandus, tai bent galėjo sugalvot kažką labiau realistiško, nežinau, kad pvz BaltCap norėjo greit ir lengvai užsidirbt iš tų pinigų, investavo juos į kažką, pvz akcijas, ir vietoje profito sudegė kažkiek % kuriuos jie dabar ir nori kompensuot per indeksaciją... Na ar dar kažką, kas bent jau neskambėtų juokingai ir nebūtų paneigiama per kelias sekundes.

                      Bet šis žmogelis puikiai žino savo tikslinę auditoriją ir jam net nereikia bandyt sugalvot kažką įtikimo, nes ta auditorija kaip tik mėgsta ryti tokį š kaip "Tapkinas pokeristas nevykėlis pralošė visus Ukrainos paramos pinigus kur ką tik surinko, o už tai kas liko nusipirko bemsą!!!"
                      tai pala, atleido už financial misconduct, padavė į prokuratūrą ar ne?
                      Jei mes dėl šito bent sutariam, tai galim paspėliot kur pinigai.
                      Tiesiog variantas: fiktyvios užsienietiškos sąskaitos draugiškoms įmonėms, kriptovaliutos ar fake konsultacijos ir voila
                      Aš nesakau, kad taip buvo, bet dalis tiesos nemunėlio ganduose kol kas neatrodo
                      neįmanoma.
                      O kokios jūsų versijos tada?

                      Comment


                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                        Aš net nežinau ar jūs juokaujat, ar rimtai spėliojat kaip čia kas galėjo būti

                        Nieko jis negalėjo su tais pinigais padaryti, nes jis jų net nebūtų gavęs. Čia jau jeigu kažkas norėjo kurti gandus, tai bent galėjo sugalvot kažką labiau realistiško, nežinau, kad pvz BaltCap norėjo greit ir lengvai užsidirbt iš tų pinigų, investavo juos į kažką, pvz akcijas, ir vietoje profito sudegė kažkiek % kuriuos jie dabar ir nori kompensuot per indeksaciją... [/I]
                        Ši versija įtikinamesnė, nes jei tiesiai iš kasos butų pavogęs ar pasisavinęs, tai sekančią dieną jau butų kreipėsi į teisėsaugą.

                        Comment


                          Parašė paprastas_zmogus Rodyti pranešimą

                          tai pala, atleido už financial misconduct, padavė į prokuratūrą ar ne?
                          Jei mes dėl šito bent sutariam, tai galim paspėliot kur pinigai.
                          Tiesiog variantas: fiktyvios užsienietiškos sąskaitos draugiškoms įmonėms, kriptovaliutos ar fake konsultacijos ir voila
                          Aš nesakau, kad taip buvo, bet dalis tiesos nemunėlio ganduose kol kas neatrodo
                          neįmanoma.
                          O kokios jūsų versijos tada?
                          Dar kartą: jis tiesiog negalėjo gauti tų pinigų, tad visa šita istorija yra absoliutus š visokiems celofanų, gražulių ir šeimų maršų fanams.

                          "Financial misconduct" gali būti tiesiog neatsakingi sprendimai, kurie privedė prie finansinių nuostolių. Mano versija yra labai paprasta - nėra absoliučiai jokios prasmės spėlioti ir išsigalvoti dalykus, kol nieks nėra aišku. Tiesą sakant man visiškai dzin tie vidiniai fondo reikalai, man žymiai svarbiau yra potenciali indeksacija, jos dydis ir kas visgi kabino/kabina makaronus žmonėms, Šimašius ar Benkunskas, kurie viens kitam prieštarauja.

                          Comment


                            Parašė ttttt Rodyti pranešimą



                            "Financial misconduct" gali būti tiesiog neatsakingi sprendimai, kurie privedė prie finansinių nuostolių. Mano versija yra labai paprasta - nėra absoliučiai jokios prasmės spėlioti ir išsigalvoti dalykus, kol nieks nėra aišku. Tiesą sakant man visiškai dzin tie vidiniai fondo reikalai, man žymiai svarbiau yra potenciali indeksacija, jos dydis ir kas visgi kabino/kabina makaronus žmonėms, Šimašius ar Benkunskas, kurie viens kitam prieštarauja.
                            Pritariu, kad fondo vidiniai reikalai nieko iš institucijų neturėtų jaudinti. Kai prašymas indeksuoti bus paviešintas tai bus galima daugiau suprasti kas ką bando nuslėpti.

                            Comment


                              Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                              Dar kartą: jis tiesiog negalėjo gauti tų pinigų, tad visa šita istorija yra absoliutus š visokiems celofanų, gražulių ir šeimų maršų fanams.

                              "Financial misconduct" gali būti tiesiog neatsakingi sprendimai, kurie privedė prie finansinių nuostolių. Mano versija yra labai paprasta - nėra absoliučiai jokios prasmės spėlioti ir išsigalvoti dalykus, kol nieks nėra aišku. Tiesą sakant man visiškai dzin tie vidiniai fondo reikalai, man žymiai svarbiau yra potenciali indeksacija, jos dydis ir kas visgi kabino/kabina makaronus žmonėms, Šimašius ar Benkunskas, kurie viens kitam prieštarauja.
                              10 metų kartu šauniai investavo, o tada vienas blogas investinis sprendimas ir į prokuratūrą? 90% fondų valdytojų tada sėdėtų.

                              Comment


                                Parašė paprastas_zmogus Rodyti pranešimą

                                10 metų kartu šauniai investavo, o tada vienas blogas investinis sprendimas ir į prokuratūrą? 90% fondų valdytojų tada sėdėtų.
                                Jau grečiau krriptūsi į prokuratūra jei padarytu dideli pliusą, ir tai nuslėptų nuo kitu valdytoju ir sau viską pasiimtu

                                Comment


                                  Dvi žinutes parašiau, abi dingo. Kažkas ištrina.
                                  Esmė paprasta. Tikėjimas ar išvis galvojimas kad ta kazino istorija gali būti įmanoma, rodo absoliutų finansinį neraštingumą.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    O kokie buvo dideli projektai Vilniuje, kurie sėkmingai įgyvendinti? Praktiškai visi dideli projektai arba giliai stalčiuje arba nuolat stringa.
                                    Tramvajus
                                    Tauro kalno koncertų salė
                                    Pastatyti du darželiai, vietoje viaduko nuo Artery iki Baltojo tilto
                                    Architektūros parkas vietoje Žalgirio stadiono

                                    Viskam sutrukdė pandemija, migrantai ir lustų trūkumas.
                                    Aviate, navigate, communicate

                                    Comment


                                      Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

                                      Tramvajus
                                      Tauro kalno koncertų salė
                                      Pastatyti du darželiai, vietoje viaduko nuo Artery iki Baltojo tilto
                                      Architektūros parkas vietoje Žalgirio stadiono

                                      Viskam sutrukdė pandemija, migrantai ir lustų trūkumas.
                                      Sakyčiau ypač lustų trūkumas, sveikų lustų trūkumas

                                      Comment


                                        Man kilo tokia mintis apie tą praloštų milijonų gandą - prisidirbusiųjų chebrytė specialiai į eterį išmetė tokį gandą, kad pasijuokti ir diskredituoti tuos, kurie pakimba ant tokio gando, ir paskui sakyti: ,,Matote kokie bepročiai, kurie mus kaltina korupcija! Negi 5 juos gali kažkas rimtai žiūrėti?''.

                                        O šiaip man užteko, kad VMS gina ne miesto biudžeto interesus, o investuotojo, ir daugiau nebenoriu net laiko skirti šitam klausimui.

                                        Comment


                                          Vilniaus tarybos narys teigia, kad buvęs „BaltCap“ partneris kazino pralošė 25 mln. eurų. Fondas: tai spekuliacijos
                                          Nepriklausomas Vilniaus miesto tarybos narys Aleksandras Nemunaitis feisbuko paskyroje skelbia, kad, nepatvirtintais duomenimis, buvęs „BaltCap“ partneris Šarūnas Stepukonis sugebėjo pralošti krūvą ne savo pinigų vienam „online kazino“.

                                          Politikas atsisakė įvardyti šaltinius, iš kurių gavo informaciją apie Š. Stepukonio tariamai kazino praloštus milijonus eurų. „Tikrai ne, jokiais būdais nesakysiu. Bet aš jais pasitikiu“, – sakė politikas.

                                          A. Nemunaitis netgi tvirtina, kad žino, kuris tai kazino, bet jo negali nurodyti. „Žinau, žinau, kuriame kazino, – tvirtino jis. – Pas mane iš skirtingų vietų suplaukė informacija, kuria aš pasidalijau.“

                                          „BaltCap“ vadovaujantis partneris Simonas Gustainis Alfa.lt atsiųstame komentare teigia, kad bet kokia informacija, skleidžiama trečiųjų šalių, tėra spekuliacija, kurios fondas nekomentuoja.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X