Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • DeSadas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Gal kažką maišau, bet buvo forumiuke diskusijų, kad pagal fundamentalistinių pakraipų nuomonę - papoilsiaut gamtoj su vaikais nepaeitų. Nebent tyliai ramiai praeit. O kai kurioms pakraipoms kaip suprantu ir konferencijų centras esamame pastate netrukdytų.
    Ortodoksu LT beveik nera, o ir patys zydai UK, JAV yra liberalios pakraipos 80 proc kokia. Tad cia bus galima atsisest ant suoliuku (vaizdai super grazus atsiveria i gedimino kalna, kalnu parka), paskaitinet stendus, bus ir apzeldinimas padarytas, salimais pastatuose bus ir kavines. Zinoma parkuocis nesieis ... vaje vaje

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

    Na kaip nieko negalima daryt, zinoma savo pudeliuku ir haskiu sikint neiseis, bet poilsiui gamtoj su vaikais cia bus galima but. O atstacius sinagoga kelis muziejus butu galima ir uzdaryt.
    Gal kažką maišau, bet buvo forumiuke diskusijų, kad pagal fundamentalistinių pakraipų nuomonę - papoilsiaut gamtoj su vaikais nepaeitų. Nebent tyliai ramiai praeit. O kai kurioms pakraipoms kaip suprantu ir konferencijų centras esamame pastate netrukdytų.

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Straipsnis apie tai, kas bus su Sporto rūmais. Pats straipsnis nepasirodė labai įdomus, bet užkliuvo, kaip kalba Vilniaus vyr. architektė, į kurią turbūt ne aš vienas dėjau kažkiek vilčių. O kalba kaip turgaus boba ir neišsilavinusi mužikė su zero istorijos žinių ir supratimo apie meisto istoriją. "Ką aš galiu pasakyti", yra kažkokie "žydai" ir esam "mes, lietuviai". Biškį priminė žymųjį Lavrinovičiaus pasakymą Kaune 2003

    Aiškėja, kas bus Sporto rūmuose: sprendimo projektas paruoštas, bet nepaskelbtas | 15min.lt


    Dziaugiuosi kad as aktualizavau visa sita reikala, tai ir tagus nuvalys, ir parkofkos jau nera, nes visai buvo isnagleje zmones. Zmones nesupranta kad skundai siunciami(apie irengtas parkavimo aiksteles ant zydu kapiniu, bei antisemitinius uzrasus, siuksles ir netvarka) ne tik lietuviu institucijoms bet ir trumpo aplinkai ypac jo zentui ir dukterei.... matyt antisemitikam pradejo SVILT PADAI.

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Paneriai ne į temą. Kam būtų šitas memorialas - cariniais laikais maskolių valdžios rekvizuotoms kapinėms? Sovietmečio statyboms ant kapinių likučių po iškėlimo?

    Šiaip būtų labai įdomu pamatyti planuojamą tokio memorialo turinį. Yra tekę susidurt su veikėjais nieko bendro neturinčiais su lietuva, tai buvo šventai įsitikinę, kad norim daryt koncertų salę ant genocido vykdymo vietos.

    Gyvenimą trukdo kai norima paversti plotą miesto centre nenaudojama teritorijoje kurioje iš principo nieko negalima daryti. O tie kam labiausiai rūpi geriausiu atveju kokį kartą per gyvenimą aplankys šitą vietą. Ir tai dar klausimas.
    Na kaip nieko negalima daryt, zinoma savo pudeliuku ir haskiu sikint neiseis, bet poilsiui gamtoj su vaikais cia bus galima but. O atstacius sinagoga kelis muziejus butu galima ir uzdaryt.

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Turėsime didžiausią Pasaulyje memorialą žydų atminčiai atminti?
    o pasaulyje ne daugiausia zydu butent gyveno cia Vilniui buvuioje LDK? Procentaliai? turbut dar vakaru Ukrainoje toks pats procentas.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Tai jau turim Paneriuose. Tada žydai irgi turbūt labai "trukdė gyvenimą" "vietiniams", ar ne?
    Paneriai ne į temą. Kam būtų šitas memorialas - cariniais laikais maskolių valdžios rekvizuotoms kapinėms? Sovietmečio statyboms ant kapinių likučių po iškėlimo?

    Šiaip būtų labai įdomu pamatyti planuojamą tokio memorialo turinį. Yra tekę susidurt su veikėjais nieko bendro neturinčiais su lietuva, tai buvo šventai įsitikinę, kad norim daryt koncertų salę ant genocido vykdymo vietos.

    Gyvenimą trukdo kai norima paversti plotą miesto centre nenaudojama teritorijoje kurioje iš principo nieko negalima daryti. O tie kam labiausiai rūpi geriausiu atveju kokį kartą per gyvenimą aplankys šitą vietą. Ir tai dar klausimas.
    Paskutinis taisė mantasm; 2024.03.26, 15:53.

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Emphasis čia ne tiek dėl ką aš galiu pasakyti, o ant "mes lietuviai" ir jie "žydai". Suprask, Vilniaus žydai yra kažkokie "jie" t.y. ne mes.
    Džyzus kraist, paskutiniu metu matosi tau gerokai paūmėjo su psichologine sveikata.

    Emphasis čia ant to, kad žydų bendruomenė šitame kontekste yra atskira grupė žmonių turinti kitus interesus, hence, lietuviai ir žydai.

    Pabandžiau paaiškinti kaip pirmokui.

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Tai jau turim Paneriuose. Tada žydai irgi turbūt labai "trukdė gyvenimą" "vietiniams", ar ne?
    šitas su genocidų ne pro kur neturi nieko bendra, čia labiau bendra turi su kokiu burkų atveju Prancūzijoje, tiesiog religiniai fanatikai manipuliujai užuojauta bendrai žydų tautai.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
    Geriau būtų už Sporto rūmų uždirbtus pinigus atstatyti Didžiąją sinagogą ir ten įkurti pagrindinį memorialą. Vietoj to turėsim įrodymą kiek pasaulio žydai turi įtakos trukdyti gyvenimą vietiniams.
    Tai jau turim Paneriuose. Tada žydai irgi turbūt labai "trukdė gyvenimą" "vietiniams", ar ne?

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą

    Gal geriau atsisuk įrašą ir pasiklausyk viską. "Ką galiu pasakyti" šiuo atveju yra tai, ką ji komitete tuo metu galėjo pasakyti, t.y. neatskleisdama per daug detalių, o ne "ką aš žinau" stiliaus teiginys.
    Emphasis čia ne tiek dėl ką aš galiu pasakyti, o ant "mes lietuviai" ir jie "žydai". Suprask, Vilniaus žydai yra kažkokie "jie" t.y. ne mes.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Straipsnis apie tai, kas bus su Sporto rūmais. Pats straipsnis nepasirodė labai įdomus, bet užkliuvo, kaip kalba Vilniaus vyr. architektė, į kurią turbūt ne aš vienas dėjau kažkiek vilčių. O kalba kaip turgaus boba ir neišsilavinusi mužikė su zero istorijos žinių ir supratimo apie meisto istoriją. "Ką aš galiu pasakyti", yra kažkokie "žydai" ir esam "mes, lietuviai". Biškį priminė žymųjį Lavrinovičiaus pasakymą Kaune 2003
    Gal geriau atsisuk įrašą ir pasiklausyk viską. "Ką galiu pasakyti" šiuo atveju yra tai, ką ji komitete tuo metu galėjo pasakyti, t.y. neatskleisdama per daug detalių, o ne "ką aš žinau" stiliaus teiginys.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Geriau būtų už Sporto rūmų uždirbtus pinigus atstatyti Didžiąją sinagogą ir ten įkurti pagrindinį memorialą. Vietoj to turėsim įrodymą kiek pasaulio žydai turi įtakos trukdyti gyvenimą vietiniams.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Turėsime didžiausią Pasaulyje memorialą žydų atminčiai atminti?

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Straipsnis apie tai, kas bus su Sporto rūmais. Pats straipsnis nepasirodė labai įdomus, bet užkliuvo, kaip kalba Vilniaus vyr. architektė, į kurią turbūt ne aš vienas dėjau kažkiek vilčių. O kalba kaip turgaus boba ir neišsilavinusi mužikė su zero istorijos žinių ir supratimo apie meisto istoriją. "Ką aš galiu pasakyti", yra kažkokie "žydai" ir esam "mes, lietuviai". Biškį priminė žymųjį Lavrinovičiaus pasakymą Kaune 2003

    Aiškėja, kas bus Sporto rūmuose: sprendimo projektas paruoštas, bet nepaskelbtas | 15min.lt



    Komentuoti:


  • Horn
    replied
    Man tai vieta tinkama. Aikštė bus nemaža ir iš tam tikrų vietų matysis jis visas, o kartu mažesni atstumai tarp pastatų duos jaukumo, kas tikėtina išsivystys į gyvybę vakarais.

    Komentuoti:


  • Ciurlionis
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Fixed it.
    Net blogiausiu atveju Hadid darbas galėjo uždaryti stadiono kvsrtalo stačiakampį, atsistodamas veidu į Sporto rūmus.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Logiška, kad prie pagrindinės kvartalo aikštės stovės kvartalo pažiba projektas. Dar neaišku kaip vystysis kvartalas toliau, t.y. kiek bus skiriama dėmesio kokybei.

    O tas geltonas pastatas (BS North) man labai patinka. Kitaip nei North East.

    Komentuoti:


  • kasparas.v
    replied
    Parašė Laure23 Rodyti pranešimą
    Labai keistai suplanuotas kvartalas - tikrai unikalus pastatas Vilniaus standartais, o užgrūstas niūriais, nieko neišskiriančiais ruberoidais. Jeigu dar priekį užstatys daugiabučiais/centriukais nuo sporto rūmų pusės, tai iš vis bus galima tik ir iš drono paveizėti.
    Kazkokia logika tai yra, tam tikra prasme pastatas kviecia uzeiti i kvartalo vidu. As tikrai manau kad zmones ten eis nors paziureti Zaha Hadid pastato. Ne viskas turi buti planuojama is vairuotojo perspektyvos.

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Fixed it.
    Click image for larger version

Name:	Hannerutopia.jpeg
Views:	1134
Size:	4,10 MB
ID:	2119472

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė Laure23 Rodyti pranešimą
    Labai keistai suplanuotas kvartalas - tikrai unikalus pastatas Vilniaus standartais, o užgrūstas niūriais, nieko neišskiriančiais ruberoidais. Jeigu dar priekį užstatys daugiabučiais/centriukais nuo sporto rūmų pusės, tai iš vis bus galima tik ir iš drono paveizėti.
    Bus priešais pastatą aikštė, galėsi veizėti.

    Komentuoti:

Working...
X