Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Missoni
    replied
    Būsimas viešbutis kieme už VDU bendrabučio ( buv. viešbučio "Baltija" ) Kęstučio g. 9A

    Click image for larger version  Name:	DSCF0729.JPG Views:	3 Size:	1,33 MB ID:	2083156
    Paskutinis taisė Missoni; 2023.10.17, 21:59.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Tai google nuorodoje apdaila vienokia, o nuotraukose kitokia, taigi išvada, kad apačia renovuota (buvo tokia kaip google, tapo tokia kaip nuotraukose čia įdėtose).
    Tiek sena apdaila apačios, tiek nauja apdaila apačios kontrastuoja su antstato apdaila.
    Ar ką tu ne taip supratai iš mano atsakymo?
    Dabar tik pastebėjau, kad seną dalį irgi tamsiai daro (galvojau kad ten šešėlis nuo kito namo):
    Click image for larger version

Name:	gyfhtdgrsfed.png
Views:	2102
Size:	1,24 MB
ID:	2079305

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

    Be tai tinkas nutrūpėjas smarkiai, plytos matosi: https://www.google.com/maps/@54.9069...8192?entry=ttu
    Tai google nuorodoje apdaila vienokia, o nuotraukose kitokia, taigi išvada, kad apačia renovuota (buvo tokia kaip google, tapo tokia kaip nuotraukose čia įdėtose).
    Tiek sena apdaila apačios, tiek nauja apdaila apačios kontrastuoja su antstato apdaila.
    Ar ką tu ne taip supratai iš mano atsakymo?

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Pamašu, kad apačia renovuota. Bet ir prieš renovaciją apačia kontrastavo su nauju antstatu, tai nelabai kas keitėsi šiuo aspektu.
    Be tai tinkas nutrūpėjas smarkiai, plytos matosi: https://www.google.com/maps/@54.9069...8192?entry=ttu

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
    Aš čia retai lankausi, o apačia renovuota (naujas tinkas, spalva)? Ne labai kontrastuoja su antstatu?
    Pamašu, kad apačia renovuota. Bet ir prieš renovaciją apačia kontrastavo su nauju antstatu, tai nelabai kas keitėsi šiuo aspektu.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    KTU „M-Lab“. Nieko gero, tik kad susilieja su sovietiniais pastatais.
    Click image for larger version

Name:	1695538562010.jpg
Views:	2140
Size:	1,71 MB
ID:	2079269 Click image for larger version

Name:	1695538562016.jpg
Views:	2155
Size:	1,11 MB
ID:	2079268

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Ne prie ko nei pigumas, nei greitumas.
    Ir pigiau, ir greičiau buvo galima padaryt be tų visų "rūmų" prabangos elementų.
    Aš čia retai lankausi, o apačia renovuota (naujas tinkas, spalva)? Ne labai kontrastuoja su antstatu?

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Dare pigiai ir greitai. Padarė ir pinigai jau kapsi
    Ne prie ko nei pigumas, nei greitumas.
    Ir pigiau, ir greičiau buvo galima padaryt be tų visų "rūmų" prabangos elementų.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Dare pigiai ir greitai. Padarė ir pinigai jau kapsi

    Komentuoti:


  • iPhone
    replied
    Parašė Kauno Kaukas Rodyti pranešimą
    Raudondvario pl 76 vaizdas iš Brastos g. 14
    Žiūriu aš į šitą pastatą ir niekaip negaliu suprasti, kas čia ką darė ir kas čia ką sugalvojo.
    Būtų įdomu pamatyti projektą šio kūrinio ir kas jį projektavo.
    Įtariu projektavo "chazeinas" ir pildė savo svajones

    Komentuoti:


  • DIZONAURAI
    replied
    Lėšos už privalomą, bet neįrengtą prie pastato automobilio stovėjimo vietą ūgtelėjo iki 25 tūkst. eurų

    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/bustas/mano-kie...-euru-94647171

    Komentuoti:


  • Biesas
    replied
    Kažkas baisaus..

    Komentuoti:


  • Kauno Kaukas
    replied
    Raudondvario pl 76 vaizdas iš Brastos g. 14
    Attached Files

    Komentuoti:


  • 4iUX&ap7B@qh2*HZCTKo
    replied
    Statybininkai praeitų metų lapkritį žadėjo, kad atidarys ši rugsėjį. Aišku, fasado apdailos plokštės susirinks greitai. Kas įdomu, kad vidus jau neblogai pasistūmėjęs (apšvietimas, ventiliacija, liftai jau atrodo baigti). tai gal poros mėnesių galima tikėtis atidarymo. Labai daug laiko sugaišo su fasado apšiltinimu, šitas putų purškimas netoli mėnesio tesėsi.

    Komentuoti:


  • DIZONAURAI
    replied
    Gedimino g. 10





    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    O kad kažkoks treninginis viarslinykas buvo užgrobęs žemę, dėl ko ji nebuvo grąžinta tikriesiems savininkams tai jau viskas OK? Maniau Šustausko garbinimo laikai Kaune jau baigėsi.

    Komentuoti:


  • Biesas
    replied
    Parašė evil Rodyti pranešimą
    Ar minėjau, kad gerai, jog vagia? Jei vagia, tai, tikiu, kad teismas įrodys ir nuteis tuos, kurie vagia, jei nusiperka už pinigus tai man visiškai nesvarbu kas nusipirko.
    Nieko blogo prisipažint, kad nesąmonę papostinai.. jau tikrai geriau nei vartytis "ar aš minėjau.. teismas įrodys" ir pnš. Nes turbūt puikiai supranti, kad "susikombinuot" sklypą, kad ir už pinigus (ne rinkos sąlygomis nusipirkt), kai esi valdžioje nėra normalu ir pateisinama, kad ir kokie vaiduokliai ten stovėjo..

    Komentuoti:


  • simsim
    replied
    Parašė evil Rodyti pranešimą

    Kad ir kas atsiras, turbūt blogiau už sukiužusius kioskelius blogiau būti negali. Dėl manęs galėtų ir pats velnias sklypus pirkti, jei ten kažkas atsirastų geriau nei šiukšlynai ir griuvėsiai. Gal kaip nors Matijošaičiai galėtų susikombinuoti ir Muziejaus g. esančius sklypus, nes rėžia akį jau daugiau nei dešimt metų (https://goo.gl/maps/imiqWWZgEL8WDUS56).
    iš neteisybės teisybė negimsta. Galėtų ir tave patį, niekam tikusį matijošiai įsavinti tada būtų iš pačio daugiau naudos, dirbtum jiems nemokamai, nors jau ir dabar tai darai

    Komentuoti:


  • evil
    replied
    Ar minėjau, kad gerai, jog vagia? Jei vagia, tai, tikiu, kad teismas įrodys ir nuteis tuos, kurie vagia, jei nusiperka už pinigus tai man visiškai nesvarbu kas nusipirko.

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Dažniausiai tokie kaimiečiai skatinantys korupcines schemas, paskui daugiausiai ir verkia dėl to, kad Lietuvoj daug korupcijos.

    Komentuoti:

Working...
X